ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 56 km absolútne
- 56 km po kategóriách
- 32 km absolútne
- 32 km po kategóriách
- 15 km absolútne
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- 15 km absolútne
- 56 km - koeficient obtížnosti
- 32 km - koeficient obtížnosti
- 32 km - koeficient obtížnosti
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:10:51.9 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:12:43.9 | 0:01:52.0 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:12:45.8 | 0:01:53.8 |
4. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 2:14:56.1 | 0:04:04.2 |
5. | FOJTÍK Jan |
Symbio+ Giant Racing Team |
CZE | 2:14:57.9 | 0:04:05.9 |
6. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:16:44.2 | 0:05:52.2 |
7. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:18:25.6 | 0:07:33.7 |
8. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:19:43.0 | 0:08:51.0 |
9. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 2:20:40.9 | 0:09:49.0 |
10. | VAGENKNECHT Tomáš |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 2:21:21.9 | 0:10:30.0 |
11. | VALÁŠEK Daniel |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:21:59.4 | 0:11:07.5 |
12. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:22:14.1 | 0:11:22.2 |
13. | KUBÍČEK Jan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:23:37.6 | 0:12:45.7 |
14. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:24:32.1 | 0:13:40.2 |
15. | ŠULC Jakub |
Bike and SKI Bakajda |
CZE | 2:26:33.1 | 0:15:41.2 |
16. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:27:00.7 | 0:16:08.7 |
17. | HUŠEK Martin |
BIG SHOCK TEAM o.s. |
CZE | 2:27:13.7 | 0:16:21.7 |
18. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:27:19.7 | 0:16:27.7 |
19. | MATĚJKA Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:27:20.6 | 0:16:28.7 |
20. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:27:29.4 | 0:16:37.5 |
21. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike Kolin |
CZE | 2:28:14.4 | 0:17:22.5 |
22. | ISTENČIN Lukáš |
Česká spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 2:29:27.7 | 0:18:35.7 |
23. | HOLUB Josef |
CZE | 2:29:55.7 | 0:19:03.7 | |
24. | PÍNA Ondřej |
Vella Cycling |
CZE | 2:30:03.9 | 0:19:12.0 |
25. | PEŠKA Pavel |
CBASE |
CZE | 2:30:47.4 | 0:19:55.5 |
26. | KUNČICKÝ Radim |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:31:44.7 | 0:20:52.7 |
27. | NETÍK Ivo |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:32:33.4 | 0:21:41.5 |
28. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:32:46.4 | 0:21:54.5 |
29. | KALIVODA Jiří |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 2:33:14.7 | 0:22:22.7 |
30. | BENEŠ Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:33:25.2 | 0:22:33.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 2:44:44.2 | 0:00:00.0 |
2. | ERBANOVÁ Karolína |
CZE | 2:53:26.4 | 0:08:42.2 | |
3. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:55:09.9 | 0:10:25.7 |
4. | KOCUMOVÁ Zuzana |
LIBEREC |
CZE | 2:55:54.2 | 0:11:10.0 |
5. | SKRBKOVÁ Jana |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:57:52.2 | 0:13:08.0 |
6. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:59:09.2 | 0:14:25.0 |
7. | HRUŠKOVÁ Monika |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:00:43.4 | 0:15:59.2 |
8. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 3:01:10.5 | 0:16:26.2 |
9. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:05:01.2 | 0:20:17.0 |
10. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:06:27.2 | 0:21:43.0 |
11. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:18:09.5 | 0:33:25.3 |
12. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 3:25:38.6 | 0:40:54.3 |
13. | HANUŠOVÁ Barbora |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 3:27:53.7 | 0:43:09.5 |
14. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:29:28.8 | 0:44:44.5 |
15. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:37:04.8 | 0:52:20.6 |
16. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:37:40.1 | 0:52:55.8 |
17. | KLINGOROVÁ Irena |
METROSTAV |
CZE | 3:42:07.3 | 0:57:23.1 |
18. | KADLECOVÁ Hana |
METROSTAV |
CZE | 3:42:39.5 | 0:57:55.3 |
19. | PRAŽÁKOVÁ Jiřina |
CZE | 3:47:31.5 | 1:02:47.3 | |
20. | BALÍKOVÁ Tereza |
cyklofit liberec |
CZE | 3:53:33.3 | 1:08:49.1 |
21. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:58:02.3 | 1:13:18.1 |
22. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 4:10:06.1 | 1:25:21.9 |
23. | MORÁVKOVÁ Jana |
RENOVA RACE TEAM |
CZE | 4:24:39.3 | 1:39:55.1 |
24. | SKOBLOVÁ Markéta |
CZE | 4:42:40.6 | 1:57:56.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MÁKA Daniel |
Česká spořitelna Specialized |
CZE | 1:25:31.1 | 0:00:00.0 |
2. | MEDEK Miroslav |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:26:14.3 | 0:00:43.2 |
3. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 1:27:21.6 | 0:01:50.5 |
4. | VOSÁTKA Tomáš |
RockMachine - Cyklomax |
CZE | 1:27:54.6 | 0:02:23.5 |
5. | BENDÁK Filip |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:28:33.3 | 0:03:02.2 |
6. | ŠUBR Martin |
Carla-kupkolo.cz |
CZE | 1:28:58.3 | 0:03:27.2 |
7. | KOUKAL Filip |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:29:29.3 | 0:03:58.2 |
8. | MIKESKA Ondřej |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:30:19.1 | 0:04:48.0 |
9. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:31:24.1 | 0:05:53.0 |
10. | PECH Martin |
SYMBIO+GIANT |
CZE | 1:32:19.8 | 0:06:48.7 |
11. | HOFFMANN Martin |
MOVS Smržovka |
CZE | 1:32:47.3 | 0:07:16.2 |
12. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:33:05.8 | 0:07:34.7 |
13. | VELÍŠEK Tomáš |
Cykloextra Cannondale Team |
CZE | 1:33:26.6 | 0:07:55.5 |
14. | BENEŠ Radek |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:34:10.1 | 0:08:39.0 |
15. | ŠIMŮNEK Adam |
CZE | 1:34:15.1 | 0:08:44.0 | |
16. | VRBA Michal |
CZE | 1:34:44.6 | 0:09:13.5 | |
17. | KLEIN Martin |
CZE | 1:35:17.3 | 0:09:46.2 | |
18. | ELIÁŠ Ondřej |
CZE | 1:35:40.1 | 0:10:09.0 | |
19. | LINHART Lukáš |
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM |
CZE | 1:35:42.8 | 0:10:11.7 |
20. | WISNIEWSKI Tomasz |
Rainbow Pro Racing Team |
POL | 1:36:14.1 | 0:10:43.0 |
21. | HORČIČKO František |
ELEVEN TEST TEAM |
CZE | 1:36:55.1 | 0:11:24.0 |
22. | WISNIEWSKI Wojciech |
Rainbow Pro Racing Team |
POL | 1:37:16.6 | 0:11:45.5 |
23. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:37:37.9 | 0:12:06.8 |
24. | HILLE Jan |
Ligum team Jablonec |
CZE | 1:37:52.1 | 0:12:21.0 |
25. | FIGURA Lukáš |
AVELIMTB |
CZE | 1:38:32.3 | 0:13:01.2 |
26. | ŠAREŠ Jiří |
CZE | 1:39:37.6 | 0:14:06.5 | |
27. | JIRÁNEK Lukáš |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:40:48.9 | 0:15:17.7 |
28. | PŮBAL Robert |
ČKL Harrachov |
CZE | 1:41:26.1 | 0:15:55.0 |
29. | ČEKAL Pavel |
Author Bike Centrum Sedláček |
CZE | 1:41:44.4 | 0:16:13.2 |
30. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:42:38.9 | 0:17:07.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 1:53:04.4 | 0:00:00.0 |
2. | HRNČÍŘOVÁ Lucie |
CZE | 1:54:26.6 | 0:01:22.2 | |
3. | SPORYSCHOVÁ Eva |
CZE | 1:54:55.1 | 0:01:50.7 | |
4. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:55:27.1 | 0:02:22.7 |
5. | DLABOVÁ Zuzana |
ŠKODA Auto team |
CZE | 1:55:33.6 | 0:02:29.2 |
6. | ŠVANDOVÁ Lenka |
Symbiocycling |
CZE | 2:00:02.1 | 0:06:57.7 |
7. | NASONOVOVÁ Jana |
CZE | 2:05:14.4 | 0:12:10.0 | |
8. | JAHELKOVÁ Renata |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:06:56.9 | 0:13:52.5 |
9. | RYŠAVÁ Žaneta |
villa Hubertus |
CZE | 2:08:19.9 | 0:15:15.5 |
10. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
Ivar CS Author team |
CZE | 2:09:43.4 | 0:16:39.0 |
11. | ŠOLCOVÁ Barbora |
CykloPorg |
CZE | 2:12:31.1 | 0:19:26.7 |
12. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:15:42.9 | 0:22:38.5 |
13. | DOBREVOVÁ Petra |
CZE | 2:16:04.9 | 0:23:00.5 | |
14. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 2:16:12.9 | 0:23:08.5 |
15. | HAUSOVÁ Tereza |
CZE | 2:17:53.7 | 0:24:49.2 | |
16. | KNIHOVÁ Kateřina |
CZE | 2:22:26.7 | 0:29:22.2 | |
17. | JAMAI Petra |
CZE | 2:26:32.7 | 0:33:28.3 | |
18. | HOLUBOVÁ Jitka |
CZE | 2:32:15.2 | 0:39:10.8 | |
19. | TRNKOVÁ Zuzana |
CZE | 2:36:50.4 | 0:43:46.0 | |
20. | KOMÁRKOVÁ Jitka |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:41:41.7 | 0:48:37.3 |
21. | HLAVÁČKOVÁ Martina |
CZE | 3:13:11.7 | 1:20:07.3 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny