seriál : Kolo pro život 2016

Ještěd Tour Kooperativy

MTB
DÁTUM :11.6.2016 MIESTO :Liberec
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o. STRÁNKY PRETEKOV :kolopro.cz/zavody/detail/460

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:45:14.1 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Jiří
GIANT Trans Brdy Team
CZE 1:45:43.3 0:00:29.2
3.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:47:06.1 0:01:52.0
4.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:47:06.8 0:01:52.7
5.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 1:47:19.1 0:02:05.0
6.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:48:16.6 0:03:02.5
7.
LAVIČKA Adam
Nilfisk pro cycling
CZE 1:49:35.3 0:04:21.2
8.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:50:43.5 0:05:29.4
9.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:50:57.1 0:05:43.0
10.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 1:51:01.6 0:05:47.5
11.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:51:03.1 0:05:49.0
12.
LUDVÍK Vojtěch
SUPURIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 1:51:08.7 0:05:54.6
13.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:51:13.4 0:05:59.3
14.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:51:44.9 0:06:30.8
15.
STRNAD Aleš
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:52:40.1 0:07:26.0
16.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:53:03.9 0:07:49.8
17.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk pro cycling
CZE 1:53:14.2 0:08:00.1
18.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:53:55.4 0:08:41.3
19.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:54:02.6 0:08:48.5
20.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:54:29.9 0:09:15.8
21.
TATÍČEK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:54:49.4 0:09:35.3
22.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:55:09.7 0:09:55.6
23.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI
CZE 1:55:34.3 0:10:20.2
24.
VÁŇA Pavel
Biketriatlon Morkovice mtb
CZE 1:55:34.6 0:10:20.5
25.
ZEITHAMMER Martin
CZE 1:55:53.1 0:10:39.0
26.
MÁKA Daniel
Erste Premier Petr Čech MTB Team B
CZE 1:56:38.6 0:11:24.5
27.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:56:53.1 0:11:39.0
28.
PAPEŽ Vít
Symbio+cycling
CZE 1:56:56.1 0:11:42.0
29.
STRNAD Jiří
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:57:11.1 0:11:57.0
30.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:57:43.9 0:12:29.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk pro cycling
CZE 2:12:12.9 0:00:00.0
2.
LOUBKOVÁ Ivana
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:15:35.4 0:03:22.5
3.
SKRBKOVÁ Jana
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:20:22.9 0:08:10.0
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Nilfisk pro cycling
CZE 2:23:37.7 0:11:24.8
5.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:24:55.7 0:12:42.8
6.
CHURAŇOVÁ Radka
Bikestar
CZE 2:26:58.2 0:14:45.3
7.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:31:02.5 0:18:49.6
8.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 2:34:25.2 0:22:12.3
9.
TŮMOVÁ Natalie
RAJEC Allivictus
CZE 2:38:17.5 0:26:04.6
10.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:41:37.7 0:29:24.8
11.
BLAŽKOVÁ Lucie
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 2:43:22.4 0:31:09.5
12.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:47:28.5 0:35:15.6
13.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:48:55.5 0:36:42.6
14.
NOVOTNÁ Michaela
beManiax Madbike
CZE 2:54:23.8 0:42:10.9
15.
PRAŽÁKOVÁ Jiřina
CZE 2:59:49.3 0:47:36.4
16.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:03:43.5 0:51:30.6
17.
KOHOUTOVÁ Bronislava
CZE 3:10:05.6 0:57:52.7
18.
HANUŠOVÁ Natálie
GIANT Pítrs bikes
CZE 3:11:15.6 0:59:02.7
19.
KOCHOVÁ Barbora
AMER SPORTS Czech Republic s.r.o.
CZE 3:19:34.9 1:07:22.0
20.
HAŠKOVÁ Renata
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 3:22:38.9 1:10:26.0
21.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:27:32.9 1:15:20.0
22.
EXNEROVÁ Pavla
nkt cables cycling team
CZE 3:33:18.4 1:21:05.5
23.
HLINOVÁ Jindřiška
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 3:42:17.6 1:30:04.7
24.
VESELÁ Olga
CZE 3:52:51.7 1:40:38.8
25.
SCHLEGELOVÁ Milena
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 4:25:02.8 2:12:49.9
26.
VALEŠOVÁ Jarmila
CZE 4:26:20.3 2:14:07.4