seriál :
Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 11 - 12.8.2018 | MÍSTO : | Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- Trasa B absolutně
- Trasa B po kategorích
- Trasa C absolutně
- Trasa C po kategorích
- Trasa JTM absolutně
- Trasa JTM po kategorích
- Gravel Blinduro Vysočina - prolog
- Gravel Blinduro Vysočina absolutně
- Gravel Blinduro Vysočina po kategorích
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Diti 6-7 let po kategorích
- Diti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:49:38.2 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:49:38.5 | 0:00:00.3 |
3. | ADEL Filip |
Superior Suninvent Team |
CZE | 1:49:41.0 | 0:00:02.8 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:49:53.5 | 0:00:15.3 |
5. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:50:29.0 | 0:00:50.8 |
6. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:51:38.0 | 0:01:59.8 |
7. | STROŽ Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:52:06.2 | 0:02:27.9 |
8. | BENEŠ Jan |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 1:56:09.4 | 0:06:31.2 |
9. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:56:09.6 | 0:06:31.4 |
10. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:56:09.7 | 0:06:31.5 |
11. | KUBELKA Petr |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:56:10.0 | 0:06:31.7 |
12. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:56:10.4 | 0:06:32.1 |
13. | DAMEK Milan |
BIKEWORLD KILPI RACING TEAM |
CZE | 1:56:10.7 | 0:06:32.5 |
14. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 1:56:11.2 | 0:06:33.0 |
15. | STOŠEK Viktor |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:56:14.0 | 0:06:35.7 |
16. | ŠULC Jakub |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:56:20.0 | 0:06:41.7 |
17. | JOBÁNEK Jan |
Superior Suninvent Team |
CZE | 1:56:20.4 | 0:06:42.2 |
18. | FLÁMA Tomáš |
T.S. Bohemia Bike Team |
CZE | 1:59:00.7 | 0:09:22.4 |
19. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:59:01.2 | 0:09:22.9 |
20. | VAGENKNECHT Tomáš |
AEROTEC SPORT TEAM |
CZE | 1:59:01.7 | 0:09:23.4 |
21. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:59:02.2 | 0:09:23.9 |
22. | PÍSAŘ Jan |
RAJEC TREK |
CZE | 1:59:02.7 | 0:09:24.4 |
23. | DOBRÝ Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 1:59:03.8 | 0:09:25.6 |
24. | HRACH Michal |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:00:38.2 | 0:10:59.9 |
25. | MOKRÝ Jakub |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:01:02.7 | 0:11:24.4 |
26. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:01:20.4 | 0:11:42.2 |
27. | ZEITHAMMER Martin |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:01:21.3 | 0:11:43.1 |
28. | TRNKA Dominik |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:01:21.4 | 0:11:43.2 |
29. | VOPAT Milan |
GHOST Team |
CZE | 2:01:21.6 | 0:11:43.4 |
30. | ŠORF Pavel |
Haven Extreme Team |
CZE | 2:01:22.7 | 0:11:44.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:08:58.3 | 0:00:00.0 |
2. | POSPÍŠILOVÁ Dana |
GT Opportunity Brno |
CZE | 2:19:12.2 | 0:10:13.9 |
3. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:19:53.5 | 0:10:55.1 |
4. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:21:49.0 | 0:12:50.6 |
5. | KUKULOVÁ Martina |
Kolarna - Abus |
CZE | 2:22:22.2 | 0:13:23.8 |
6. | HNÁTKOVÁ Nataša |
AKRO cycling team |
CZE | 2:24:51.4 | 0:15:53.1 |
7. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:25:14.9 | 0:16:16.6 |
8. | FORTELNÁ Petra |
AUTHENTICBIKE |
CZE | 2:27:07.4 | 0:18:09.0 |
9. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:28:46.1 | 0:19:47.8 |
10. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:29:07.4 | 0:20:09.0 |
11. | MAŤHOVÁ Andrea |
TJ Lokomotiva Nymburk |
CZE | 2:30:40.9 | 0:21:42.5 |
12. | ĎURDIAKOVÁ Tereza |
CZE | 2:30:58.3 | 0:21:59.9 | |
13. | NEUMANOVÁ Martina |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 2:34:30.8 | 0:25:32.5 |
14. | KRISTKOVÁ Helena |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:34:33.8 | 0:25:35.5 |
15. | HRABOVÁ Lucie |
Cyklosport PIT stop Klatovy |
CZE | 2:34:53.3 | 0:25:55.0 |
16. | HRUBÁ Gabriela |
BSK racing |
CZE | 2:35:43.3 | 0:26:45.0 |
17. | BUBLÍKOVÁ Petra |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:36:47.8 | 0:27:49.4 |
18. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:38:53.8 | 0:29:55.4 |
19. | ROTTEROVÁ Aneta |
CZE | 2:40:42.8 | 0:31:44.4 | |
20. | KLÍCHOVÁ Radka |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:47:46.7 | 0:38:48.3 |
21. | MACHÁČOVÁ Martina |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:50:52.4 | 0:41:54.0 |
22. | BLAŽKOVÁ Michaela |
RAJEC TREK |
CZE | 2:51:57.7 | 0:42:59.3 |
23. | HASELBERGEROVÁ Eva |
CZE | 2:52:34.9 | 0:43:36.5 | |
24. | VEČEŘOVÁ Simona |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 2:53:39.2 | 0:44:40.8 |
25. | JARNÍKOVÁ Jitka |
CZE | 2:53:48.9 | 0:44:50.5 | |
26. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 2:54:20.7 | 0:45:22.3 |
27. | BUREŠOVÁ Lenka |
Autocentrum BARTH |
CZE | 2:56:31.1 | 0:47:32.7 |
28. | VESELÁ Kateřina |
AUTHENTIC BIKE |
CZE | 3:00:01.1 | 0:51:02.7 |
29. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 3:00:03.3 | 0:51:05.0 |
30. | MIKOVÁ Michaela |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 3:06:58.3 | 0:57:59.9 |
Statistiky
Počet přihlášených | 2246 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1677 |
Přihlášeno - Ženy | 569 |
Odstartovalo | 1937 |
V cíli | 1883 |
Závody seriálu
- ČT Trans Brdy
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice České spořitelny
- Ralsko MTB Tour České spořitelny