Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Orlík Tour Kooperativy

MTB
DATUM :26.5.2018 MÍSTO :Orlík, Vystrkov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:03:50.7 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:06:28.7 0:02:38.0
3.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:08:37.9 0:04:47.2
4.
ZEITHAMMER Martin
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:08:43.7 0:04:53.0
5.
STROŽ Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:09:17.2 0:05:26.5
6.
STOŠEK Viktor
Symbio+CE.Energy
CZE 2:13:10.2 0:09:19.5
7.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:13:11.2 0:09:20.5
8.
PÍSAŘ Jan
RAJEC TREK
CZE 2:13:11.7 0:09:21.0
9.
TATÍČEK Petr
RAJEC TREK
CZE 2:13:44.9 0:09:54.2
10.
MALÍK Michal
LAWI stars - GIANT
CZE 2:14:24.0 0:10:33.2
11.
SWÁROVSKÝ Michal
alltraining.cz
CZE 2:14:25.0 0:10:34.3
12.
MOKRÝ Jakub
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:14:36.5 0:10:45.8
13.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:15:06.5 0:11:15.8
14.
DOLEŽAL Václav
Symbio+CE Energy
CZE 2:16:47.2 0:12:56.5
15.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:16:47.5 0:12:56.8
16.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:17:57.5 0:14:06.8
17.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:18:02.2 0:14:11.5
18.
HRACH Michal
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:18:14.8 0:14:24.0
19.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC SPORT TEAM
CZE 2:18:42.7 0:14:52.0
20.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:19:12.8 0:15:22.0
21.
SPILKA Tomáš
Redfrog Conkline Bikeinvest
CZE 2:19:25.5 0:15:34.8
22.
FIALA Tomáš
GAPP System - Cabtech
CZE 2:19:32.2 0:15:41.5
23.
BLAŽEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:19:39.2 0:15:48.5
24.
HORÁČEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:20:12.0 0:16:21.3
25.
KLAP David
RAJEC TREK
CZE 2:20:19.8 0:16:29.1
26.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:20:52.2 0:17:01.5
27.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:21:01.2 0:17:10.5
28.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:21:59.5 0:18:08.8
29.
VOPAT Milan
GHOST Team
CZE 2:23:10.9 0:19:20.2
30.
DOUBEK Miloš
Čistý sport
CZE 2:23:43.8 0:19:53.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 2:34:42.5 0:00:00.0
2.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 2:53:33.8 0:18:51.2
3.
HNÁTKOVÁ Nataša
AKRO cycling team
CZE 2:54:25.1 0:19:42.5
4.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:55:39.2 0:20:56.7
5.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
CZE 2:56:32.7 0:21:50.1
6.
KUKULOVÁ Martina
Kolarna - Abus
CZE 2:57:22.8 0:22:40.2
7.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:57:24.2 0:22:41.6
8.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:57:44.3 0:23:01.7
9.
HNÁTKOVÁ Anna
Redfrog Conkline Bikeinvest
CZE 2:59:38.0 0:24:55.4
10.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+ CE.Energy
CZE 3:01:37.8 0:26:55.2
11.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 3:05:24.6 0:30:42.0
12.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 3:06:09.5 0:31:26.9
13.
HRUBÁ Gabriela
BSK racing
CZE 3:13:19.1 0:38:36.5
14.
HRABOVÁ Lucie
Cyklosport PIT stop Klatovy
CZE 3:14:22.4 0:39:39.9
15.
JAKUBÍČKOVÁ Hana
CZE 3:17:43.6 0:43:01.0
16.
MACHÁČOVÁ Martina
GAPP System - Cabtech
CZE 3:19:00.5 0:44:17.9
17.
OSTRČILOVÁ Dája
CZE 3:35:32.0 1:00:49.5
18.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 3:35:39.1 1:00:56.5
19.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC TREK
CZE 3:40:18.4 1:05:35.8
20.
BRODÍKOVÁ Petra
Ski Klub Rejdice
CZE 3:57:55.9 1:23:13.3
21.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 4:27:57.4 1:53:14.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru