Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 5. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 410 | KROMPETS Nataliia | 1987 | ISD MTB Team | 1:23:32.5 | 0:00:00.0 | 20:20.2 [1] | 1 | 20:35.4 [1] | 1 | 0:20:44.7 [2] | 1 | 21:52.0 [1] | 1 | |
2 | 402 | ŠTĚPÁNOVÁ Karla | 1991 | KONA CYCLING POINT | 1:25:40.7 | 0:02:08.2 | 20:34.4 [2] | 2 | 21:16.2 [2] | 2 | 0:21:48.2 [5] | 2 | 22:01.8 [2] | 2 | |
3 | 404 | HAVLÍKOVÁ Pavla | 1983 | KC Kooperativa SG Jablonec n. N. | 1:26:33.2 | 0:03:00.7 | 21:31.9 [5] | 5 | 21:21.7 [3] | 3 | 0:21:34.0 [4] | 3 | 22:05.5 [3] | 3 | |
4 | 416 | NABEREZHNA Kateryna | 1990 | ISD MTB Team | 1:28:09.5 | 0:04:36.9 | 21:37.7 [7] | 7 | 21:56.7 [4] | 6 | 0:21:58.0 [6] | 4 | 22:37.0 [4] | 4 | |
5 | 403 | VESELÁ Lucie | 1985 | GT bicycles opportunity | 1:28:25.3 | 0:04:52.8 | 21:14.2 [4] | 4 | 22:04.9 [6] | 5 | 0:22:25.0 [7] | 5 | 22:41.1 [5] | 5 | |
6 | 408 | MACHULKOVÁ Barbora | 1994 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 1:29:42.3 | 0:06:09.8 | 21:07.7 [3] | 3 | 21:56.7 [4] | 4 | 0:23:11.7 [9] | 6 | 23:26.1 [7] | 6 | |
7 | 431 | SLOBODYAN Iryna | 1989 | --- | 1:31:57.3 | 0:08:24.8 | 21:35.9 [6] | 6 | 22:21.9 [7] | 7 | 0:23:58.5 [15] | 7 | 24:00.8 [12] | 7 | |
8 | 424 | PIRZKALLOVÁ Zuzana | 1993 | KONA CYCLING POINT | 1:32:13.8 | 0:08:41.2 | 21:58.2 [8] | 8 | 23:04.2 [9] | 8 | 0:23:37.0 [12] | 8 | 23:34.3 [8] | 8 | |
9 | 429 | AKHMADULLINA Guzel | 1994 | Karo-Itera team | 1:34:09.2 | 0:10:36.7 | 22:39.4 [9] | 9 | 23:24.9 [10] | 9 | 0:23:52.7 [13] | 9 | 24:12.0 [13] | 9 | |
10 | 422 | POSPÍŠILOVÁ Radka | 1990 | Bike Centrum Olomouc | 1:34:31.5 | 0:10:58.9 | 22:50.9 [11] | 11 | 24:06.4 [14] | 13 | 0:23:53.0 [14] | 10 | 23:41.0 [10] | 10 | |
11 | 426 | TUROBOŚ Marta | 1993 | Integral Collections MTB Team | 1:34:42.5 | 0:11:09.9 | 23:01.2 [13] | 13 | 23:46.5 [11] | 12 | 0:24:03.7 [16] | 11 | 23:51.0 [11] | 11 | |
12 | 418 | DRAHOVZALOVÁ Markéta | 1994 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1:34:42.7 | 0:11:10.2 | 22:50.9 [11] | 11 | 23:47.7 [12] | 11 | 0:24:27.2 [18] | 13 | 23:36.8 [9] | 12 | |
13 | 428 | BERKOVA Irena | 1982 | AMENITY-EXTREM SPORT TEAM | 1:35:38.3 | 0:12:05.7 | 22:42.2 [10] | 10 | 23:50.5 [13] | 10 | 0:24:22.2 [17] | 12 | 24:43.3 [15] | 13 | |
14 | 407 | BULISOVÁ Lenka | 1988 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 1:36:31.3 | 0:12:58.8 | 27:59.4 [22] | 22 | 22:30.4 [8] | 17 | 0:22:58.3 [8] | 15 | 23:03.0 [6] | 14 | |
15 | 415 | JEŽKOVÁ Hana | 1990 | GT bicycles opportunity | 1:37:00.7 | 0:13:28.2 | 23:10.7 [14] | 14 | 24:31.7 [15] | 14 | 0:25:01.9 [20] | 14 | 24:16.3 [14] | 15 | |
16 | 423 | MALÁRIKOVÁ Michaela | 1992 | --- | 1:40:20.3 | 0:16:47.7 | 23:46.9 [15] | 15 | 24:58.4 [16] | 15 | 0:25:46.0 [21] | 16 | 25:48.8 [16] | 16 | |
17 | 414 | KREJCÁRKOVÁ Adéla | 1990 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 1:14:44.0 | - 1 Lap(s) | 24:32.5 [16] | 16 | 25:40.3 [17] | 16 | 0:24:31.0 [19] | 17 | --- | --- | |
18 | 420 | JURKOVÁ Soňa | 1988 | BIKE 2000 | 1:15:15.0 | - 1 Lap(s) | 24:45.9 [17] | 17 | 26:52.4 [18] | 18 | 0:23:36.5 [11] | 18 | --- | --- | |
19 | 430 | HAVLASOVÁ Alžběta | 1987 | BB Cyklosport Superior | 1:16:01.0 | - 1 Lap(s) | 25:43.2 [18] | 18 | 27:00.9 [19] | 19 | 0:23:16.7 [10] | 19 | --- | --- | |
20 | 421 | BAREŠOVÁ Nikola | 1993 | Kellys Bikeranch team | 1:16:13.0 | - 1 Lap(s) | 26:16.7 [19] | 19 | 28:43.9 [21] | 20 | 0:21:12.2 [3] | 20 | --- | --- | |
21 | 425 | SCHWARZOVÁ Veronika | 1992 | TJ TŽ TŘINEC | 1:16:48.0 | - 1 Lap(s) | 27:50.4 [21] | 21 | 28:34.7 [20] | 21 | 0:20:22.7 [1] | 21 | --- | --- | |
22 | 406 | JEZLOVÁ Andrea | 1994 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 0:57:17.0 | - 2 Lap(s) | 27:32.2 [20] | 20 | 29:44.7 [22] | 22 | --- | --- | --- | --- | |
23 | 413 | KUBÍNOVÁ Lucie | 1993 | SK VELO PRAHA | 0:58:17.0 | - 2 Lap(s) | 28:01.7 [23] | 23 | 30:15.2 [23] | 23 | --- | --- | --- | --- | |
--- | 401 | ŠKARNITZLOVÁ Jitka | 1990 | GIANT CYCLING POINT | DNF | --- | 22:14.9 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 409 | PODGORSKA Aleksandra | 1994 | Sante BSA Tour | DNF | --- | 24:07.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 412 | KUNTOVÁ Vendula | 1993 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | DNF | --- | 21:55.2 [-] | --- | 45:49.9 [-] | --- | 1:11:06.8 [-] | --- | --- | --- | |
--- | 427 | SKUPIEŇOVÁ Kateřina | 1994 | TJ TŽ TŘINEC | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 405 | VALEŠOVÁ Jana | 1990 | GT bicycles opportunity | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |