ČP XCO MTB Kutná Hora

MTB
DÁTUM :8.6.2013 MIESTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata 1.kolo # 2. kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata 1.kolo # 2. kolo #
1 801 detail pretekára ZADÁK David 1999 CYKLOTEAM OSTROV 0:21:59.8 0:00:00.0 10:38.8 [1] 1 11:21.0 [3] 1
2 804 detail pretekára HONZÁK David 1999 TJ CYKLOPRAG 0:22:21.8 0:00:21.9 11:03.8 [3] 3 11:18.0 [1] 2
3 803 detail pretekára CINK Jan 1999 BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 0:22:46.3 0:00:46.5 11:03.5 [2] 2 11:42.7 [6] 3
4 812 detail pretekára HENDRYCH Tomáš 1999 TEAM BIKE PERŠTEJN 0:22:57.5 0:00:57.7 11:22.3 [7] 7 11:35.2 [4] 4
5 802 detail pretekára BITTNER Daniel 2000 AUTHOR TEAM STUPNO 0:23:13.8 0:01:14.0 11:18.3 [5] 5 11:55.5 [7] 5
6 806 detail pretekára VANÍČEK Šimon 1999 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 0:23:20.8 0:01:21.0 11:18.1 [4] 4 12:02.6 [12] 6
7 807 detail pretekára STOČEK Bruno 2001 BIKE 2000 0:23:22.3 0:01:22.5 12:02.8 [9] 9 11:19.5 [2] 7
8 814 detail pretekára BEDRNÍK Matěj 2000 SOKOL VELTĚŽ 0:23:22.5 0:01:22.7 11:41.3 [8] 8 11:41.2 [5] 8
9 831 detail pretekára HONSA František 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:24:06.8 0:02:07.0 12:05.9 [10] 10 12:00.8 [11] 9
10 813 detail pretekára SCHIERL Jakub 2000 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 0:24:09.9 0:02:10.0 12:13.8 [12] 12 11:56.1 [9] 10
11 854 detail pretekára STLOUKAL Štěpán 2000 ACT LERAK 0:24:13.3 0:02:13.5 12:12.5 [11] 11 12:00.7 [10] 11
12 846 detail pretekára MAREK Oskar 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:24:13.8 0:02:14.0 12:17.8 [16] 16 11:56.0 [8] 12
13 853 detail pretekára STEHNO Filip 1999 CK MTB MARATON HLINSKO 0:24:24.1 0:02:24.2 12:15.6 [14] 14 12:08.4 [13] 13
14 809 detail pretekára PEŠŤÁK Martin 2000 AUTHOR TEAM STUPNO 0:24:48.1 0:02:48.2 12:15.8 [15] 15 12:32.3 [16] 14
15 844 detail pretekára BÁRTA Tomáš 1999 ZEKOF TEAM 0:24:48.8 0:02:49.0 12:13.8 [12] 12 12:35.0 [17] 15
16 830 detail pretekára CHVOSTEK Tomáš 1999 CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 0:25:03.8 0:03:04.0 12:37.8 [19] 19 12:26.0 [14] 16
17 820 detail pretekára VOPAT Milan 1999 AUTHOR TEAM STUPNO 0:25:15.8 0:03:16.0 12:37.5 [18] 18 12:38.2 [19] 17
18 817 detail pretekára ČERVENKA Marcel 2000 HNÍZDIL TEAM 0:25:16.8 0:03:17.0 12:45.9 [22] 22 12:30.9 [15] 18
19 826 detail pretekára ANDĚL Jan 1999 BIKE 2000 0:25:19.8 0:03:20.0 12:37.8 [19] 19 12:42.0 [20] 19
20 808 detail pretekára BARTOŠ Martin 1999 CYKLO BENDL CLUB 98 0:25:28.8 0:03:29.0 12:26.3 [17] 17 13:02.5 [23] 20
21 850 detail pretekára SKOŘEPA Josef 1999 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:25:36.5 0:03:36.7 13:01.3 [26] 26 12:35.2 [18] 21
22 815 detail pretekára ČERNOHORSKÝ Zdeněk 1999 LYKO KLUB PRACHATICE 0:25:44.3 0:03:44.5 12:46.6 [23] 23 12:57.7 [22] 22
23 823 detail pretekára KRÝDA Miloslav 2000 CYKLO BENDL CLUB 98 0:25:54.3 0:03:54.5 12:43.8 [21] 21 13:10.5 [27] 23
24 819 detail pretekára DUDEK Tomáš 2001 APACHE BIKE TEAM ÚPICE 0:25:54.8 0:03:55.0 12:50.8 [24] 24 13:04.0 [24] 24
25 828 detail pretekára PAVLÍK Tomáš 1999 CYKLOTEAM OSTROV 0:26:08.3 0:04:08.5 12:56.5 [25] 25 13:11.7 [28] 25
26 836 detail pretekára NOVÁK Oskar 2000 SK BRNO 0:26:08.8 0:04:09.0 13:02.3 [27] 27 13:06.5 [25] 26
27 825 detail pretekára TYRPEKL Karel 1999 PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB 0:26:25.3 0:04:25.5 13:08.3 [28] 28 13:17.0 [30] 27
28 834 detail pretekára LECHNÝŘ Marian 2000 CYKLO BENDL CLUB 98 0:26:27.8 0:04:28.0 13:11.5 [29] 29 13:16.2 [29] 28
29 856 detail pretekára ŠINDELÁŘ Jan 2002 ACT LERAK 0:26:28.8 0:04:29.0 13:18.8 [30] 30 13:10.0 [26] 29
30 857 detail pretekára TLAMKA Tomáš 2002 MORAVEC TEAM 0:26:34.8 0:04:35.0 13:37.6 [34] 34 12:57.2 [21] 30
31 840 detail pretekára DRESLER Robert 2001 BIKE PRO RACING 0:26:58.6 0:04:58.7 13:23.3 [31] 31 13:35.2 [34] 31
32 827 detail pretekára TELLINGER Adam 2000 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 0:27:04.5 0:05:04.7 13:35.5 [32] 32 13:29.0 [32] 32
33 852 detail pretekára VLASÁK Tomáš 2000 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:27:12.5 0:05:12.7 13:38.6 [35] 35 13:33.9 [33] 33
34 835 detail pretekára HLADÍK Josef 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:27:13.3 0:05:13.5 13:44.6 [36] 36 13:28.6 [31] 34
35 805 detail pretekára JIROUŠ Samuel 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:27:23.8 0:05:24.0 11:18.8 [6] 6 16:05.0 [44] 35
36 832 detail pretekára ŠULC David 2002 BIKE&SKI BAKAJDA 0:27:25.3 0:05:25.5 13:37.5 [33] 33 13:47.7 [37] 36
37 848 detail pretekára ŽVAK Daniel 2002 BIKE PRO RACING 0:27:34.3 0:05:34.5 13:51.5 [38] 38 13:42.7 [36] 37
38 829 detail pretekára VONDRÁČEK Jaroslav 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:27:35.5 0:05:35.7 13:47.3 [37] 37 13:48.2 [38] 38
39 845 detail pretekára TARNAWSKI Kamil 1999 KKW JAMA 0:27:46.8 0:05:47.0 14:06.3 [40] 40 13:40.5 [35] 39
40 837 detail pretekára BAUER Štěpán 2000 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:28:12.8 0:06:13.0 13:55.3 [39] 39 14:17.5 [39] 40
41 860 detail pretekára MARGATIS Oskar 1999 KKW JAMA 0:28:42.3 0:06:42.5 14:16.5 [41] 41 14:25.7 [41] 41
42 855 detail pretekára STLOUKAL Richard 2002 ACT LERAK 0:28:54.3 0:06:54.5 14:31.6 [42] 42 14:22.6 [40] 42
43 859 detail pretekára FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE 0:30:08.3 0:08:08.5 14:59.5 [44] 44 15:08.7 [42] 43
44 847 detail pretekára MULLER Maxim 2001 BIKE PRO RACING 0:30:50.3 0:08:50.5 15:12.8 [45] 45 15:37.5 [43] 44
45 861 detail pretekára FUCHS Karol 1999 KKW JAMA 0:32:33.3 0:10:33.5 15:32.3 [46] 46 17:01.0 [45] 45
46 858 detail pretekára WEBER Lukáš 1999 LYKO KLUB PRACHATICE 0:32:40.1 0:10:40.2 14:37.5 [43] 43 18:02.5 [46] 46
--- 824 detail pretekára TLÁSKAL Hynek 1999 CYKLO BENDL CLUB 98 DNF --- --- --- --- ---
--- 821 detail pretekára DOLEŽAL Vladislav 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNS --- --- --- --- ---