Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plavání | # | D1 | # | Cyklistika | # | D2 | # | Běh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 61 | KALUS Jiří | 1993 | EKOL TEAM o.s. | 1. / Junioři 18-19 let | 1:05:11.3 | 0:00:00.0 | 10:06.0 [1] | 1 | 00:38.9 [5] | 1 | 36:54.1 [14] | 2 | 00:28.6 [6] | 4 | 17:03.7 [1] | 1 | ||
2 | 62 | TARNAI László | 1993 | Titan Triathlon Club Szeged | 2. / Junioři 18-19 let | 1:05:17.2 | 0:00:05.9 | 10:25.2 [6] | 6 | 00:47.9 [16] | 10 | 36:26.4 [1] | 3 | 00:26.4 [3] | 3 | 17:11.3 [2] | 2 | ||
3 | 74 | TOMASZ Brembor | 1994 | --- | 3. / Junioři 18-19 let | 1:05:41.3 | 0:00:30.0 | 10:06.0 [1] | 1 | 00:52.6 [18] | 2 | 36:40.3 [8] | 1 | 00:26.0 [2] | 1 | 17:36.4 [3] | 3 | ||
4 | 73 | JAKUB Goliniewski | 1993 | KS AZS-AWF Katowice | 4. / Junioři 18-19 let | 1:06:13.4 | 0:01:02.1 | 10:28.3 [9] | 9 | 00:36.9 [3] | 6 | 36:35.7 [5] | 5 | 00:32.5 [12] | 5 | 18:00.0 [4] | 4 | ||
5 | 67 | SPÁLENSKÝ Robert | 1994 | OT SK SPORTPRESTIŽ | 5. / Junioři 18-19 let | 1:06:19.4 | 0:01:08.1 | 10:26.0 [7] | 7 | 00:35.9 [2] | 3 | 36:42.1 [10] | 6 | 00:33.2 [14] | 7 | 18:02.2 [5] | 5 | ||
6 | 76 | FAZEKAŠ Tadeáš | 1996 | ŠK Atóm Levice | 1. / Dorostenci 16-17 let | 1:06:44.4 | 0:01:33.1 | 10:29.1 [10] | 10 | 00:38.7 [4] | 7 | 36:32.2 [3] | 4 | 00:25.7 [1] | 2 | 18:38.7 [6] | 6 | ||
7 | 66 | LINDUŠKA František | 1994 | B a H TRIATLON Č. BUDĚJOVICE | 6. / Junioři 18-19 let | 1:07:23.6 | 0:02:12.3 | 10:24.2 [5] | 5 | 00:40.6 [10] | 5 | 36:40.4 [9] | 7 | 00:31.2 [8] | 6 | 19:07.2 [9] | 7 | ||
8 | 79 | NOVÁK Lukáš | 1996 | TJ BIŽUTERIE Jabl.N/Nisou | 2. / Dorostenci 16-17 let | 1:08:04.1 | 0:02:52.8 | 10:44.0 [18] | 18 | 00:40.4 [9] | 12 | 36:45.0 [12] | 8 | 00:30.1 [7] | 8 | 19:24.6 [12] | 8 | ||
9 | 80 | KRÁTKÝ Štěpán | 1995 | OT SK SPORTPRESTIŽ | 3. / Dorostenci 16-17 let | 1:08:12.2 | 0:03:00.9 | 10:50.9 [20] | 20 | 00:50.2 [17] | 20 | 36:32.6 [4] | 14 | 00:36.5 [23] | 12 | 19:22.0 [11] | 9 | ||
10 | 68 | KUČERA Vítězslav | 1993 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 7. / Junioři 18-19 let | 1:08:13.6 | 0:03:02.3 | 10:49.7 [19] | 19 | 00:39.0 [6] | 15 | 36:43.8 [11] | 11 | 00:43.0 [25] | 14 | 19:18.1 [10] | 10 | ||
11 | 65 | DUBA Gergely | 1993 | ŠK Atóm Levice | 8. / Junioři 18-19 let | 1:08:36.9 | 0:03:25.6 | 10:54.0 [22] | 22 | 00:40.0 [7] | 17 | 36:39.0 [7] | 12 | 00:34.4 [19] | 11 | 19:49.5 [15] | 11 | ||
12 | 71 | RYMEŠ Karel | 1994 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 9. / Junioři 18-19 let | 1:08:40.7 | 0:03:29.4 | 10:40.8 [15] | 15 | 00:53.2 [19] | 17 | 36:37.9 [6] | 10 | 00:40.8 [24] | 13 | 19:48.0 [14] | 12 | ||
13 | 63 | CZYSZ Robert | 1994 | UAM Triathlon Poznan | 10. / Junioři 18-19 let | 1:08:46.1 | 0:03:34.8 | 10:35.6 [12] | 12 | 00:33.9 [1] | 9 | 38:20.0 [16] | 16 | 00:31.7 [9] | 16 | 18:44.9 [7] | 13 | ||
14 | 89 | DUBAJ Ondrej | 1996 | SMTA NITRA | 4. / Dorostenci 16-17 let | 1:08:46.9 | 0:03:35.6 | 10:53.6 [21] | 21 | 00:45.8 [14] | 19 | 36:31.2 [2] | 9 | 00:32.2 [10] | 9 | 20:04.1 [16] | 14 | ||
15 | 77 | KUNCL Šimon | 1995 | E-On triatlon team | 5. / Dorostenci 16-17 let | 1:09:10.5 | 0:03:59.2 | 10:40.2 [14] | 14 | 00:47.1 [15] | 14 | 36:46.0 [13] | 13 | 00:33.6 [15] | 10 | 20:23.6 [18] | 15 | ||
16 | 78 | DEMUTH Martin | 1995 | 1.SVG HOHE WAND | 6. / Dorostenci 16-17 let | 1:10:09.2 | 0:04:57.9 | 10:14.8 [4] | 4 | 01:36.0 [26] | 23 | 38:52.0 [18] | 18 | 00:27.1 [4] | 18 | 18:59.3 [8] | 16 | ||
17 | 70 | ŠTEUČEK Martin | 1994 | Aquapark Turčianske Teplice | 11. / Junioři 18-19 let | 1:10:45.1 | 0:05:33.8 | 10:54.8 [23] | 23 | 00:53.6 [20] | 22 | 37:25.8 [15] | 15 | 00:34.4 [19] | 15 | 20:56.5 [20] | 17 | ||
18 | 69 | STEFAŃSKI Rafał | 1993 | KS UAM Triathlon | 12. / Junioři 18-19 let | 1:10:55.9 | 0:05:44.6 | 10:28.2 [8] | 8 | 00:40.6 [10] | 8 | 39:35.3 [20] | 19 | 00:28.3 [5] | 19 | 19:43.5 [13] | 18 | ||
19 | 85 | STEFÁN Máté | 1995 | --- | 7. / Dorostenci 16-17 let | 1:11:26.4 | 0:06:15.1 | 10:07.7 [3] | 3 | 00:56.6 [23] | 4 | 38:40.5 [17] | 17 | 00:33.8 [16] | 17 | 21:07.8 [21] | 19 | ||
20 | 83 | PROKOP Tomáš | 1996 | TJ BIŽUTERIE Jabl.N/Nisou | 8. / Dorostenci 16-17 let | 1:11:51.2 | 0:06:39.9 | 10:37.4 [13] | 13 | 00:53.8 [21] | 16 | 39:37.7 [21] | 21 | 00:34.3 [18] | 21 | 20:08.0 [17] | 20 | ||
21 | 72 | MICHALAK Łukasz | 1993 | KS UAM Triathlon | 13. / Junioři 18-19 let | 1:12:53.3 | 0:07:42.0 | 10:41.0 [16] | 16 | 00:44.7 [13] | 13 | 39:41.8 [22] | 20 | 00:32.3 [11] | 20 | 21:13.5 [22] | 21 | ||
22 | 81 | GELLÉN Tamás | 1996 | --- | 9. / Dorostenci 16-17 let | 1:13:51.2 | 0:08:39.9 | 10:35.0 [11] | 11 | 00:43.0 [12] | 11 | 41:17.0 [23] | 22 | 00:33.0 [13] | 22 | 20:43.2 [19] | 22 | ||
23 | 90 | KNEDLA Denis | 1995 | TITAN sport club Zlín | 10. / Dorostenci 16-17 let | 1:15:54.9 | 0:10:43.6 | 11:35.8 [24] | 24 | 00:55.0 [22] | 24 | 41:27.4 [24] | 24 | 00:35.5 [22] | 23 | 21:21.2 [23] | 23 | ||
24 | 92 | HOURA Tomáš | 1996 | SK SLAVIA PRAHA | 11. / Dorostenci 16-17 let | 1:17:29.6 | 0:12:18.3 | 13:30.7 [26] | 26 | 00:40.1 [8] | 26 | 39:23.2 [19] | 23 | 01:54.9 [26] | 24 | 22:00.7 [24] | 24 | ||
25 | 91 | KEŇA David | 1996 | TITAN sport club Zlín | 12. / Dorostenci 16-17 let | 1:19:12.6 | 0:14:01.3 | 10:43.3 [17] | 17 | 00:58.6 [25] | 21 | 43:31.2 [25] | 25 | 00:33.8 [16] | 25 | 23:25.7 [25] | 25 | ||
26 | 95 | BORČIN Vladimír | 1996 | Tri Club Vajgar Jindřichův Hradec | 13. / Dorostenci 16-17 let | 1:30:00.6 | 0:24:49.3 | 11:59.0 [25] | 25 | 00:58.5 [24] | 25 | 47:04.4 [26] | 26 | 00:34.9 [21] | 26 | 29:23.8 [26] | 26 | ||
--- | 93 | VAVERKA Pavel | 1996 | EKOL TEAM o.s. | . / Dorostenci 16-17 let | DNF | --- | 12:21.1 [-] | --- | 13:19.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 64 | ADAM Głogowski | 1993 | KS AZS-AWF Katowice | . / Junioři 18-19 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 75 | ČERVENKA Lukáš | 1995 | E-On triatlon team | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 82 | ČULÍK Tomáš | 1995 | E-On triatlon team | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 84 | SEROCZYŃSKI Jakub | 1995 | UKS G-8 Bielany "DLA Piper" | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 86 | WOLF Thomas | 1995 | --- | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 87 | VĚTROVSKÝ Jan | 1996 | E-On triatlon team | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 88 | VÍTŮ Martin | 1995 | E-On triatlon team | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 94 | HOFMAN Adam | 1995 | TITAN sport club Zlín | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |