Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Triatlon SK H.O.P - Bukovina 2012

Triatlon
DÁTUM :21.7.2012 MIESTO :Bukovina
USPORIADATEĽ : SK H.O.P. STRÁNKY PRETEKOV :www.skhop.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 109 detail pretekára REXA Martin 1979 Sport Future 1. /  Muži 1:13:09.0 0:00:00.0
2 3 detail pretekára VÁCLAV Radek 1972 BMC 2. /  Muži 1:16:26.1 0:03:17.1
3 5 detail pretekára MITTNER Leoš 1971 BMC 3. /  Muži 1:16:50.7 0:03:41.7
4 7 detail pretekára BRZÁK Milan 1973 Splašená Lokomotiva 4. /  Muži 1:19:16.8 0:06:07.8
5 6 detail pretekára ZEMAN David 1992 CykloFIT Liberec MTB TEAM 5. /  Muži 1:19:58.9 0:06:49.9
6 13 detail pretekára KUBEŠ Jan 1980 Sport Future 6. /  Muži 1:20:06.1 0:06:57.1
7 21 detail pretekára KOTOUČ Petr 1973 Dřevák Všestary 7. /  Muži 1:22:40.6 0:09:31.6
8 25 detail pretekára KOTLARSKI Marcin 1989 AAA Bohem 8. /  Muži 1:23:50.8 0:10:41.8
9 49 detail pretekára JEDLIČKA Michal 1980 Floor 9. /  Muži 1:23:50.8 0:10:41.8
10 64 detail pretekára KUBÁT David 1979 Sport Future 10. /  Muži 1:24:02.4 0:10:53.4
11 78 detail pretekára VEGRICHT Vladimír 1979 PK Triton A 11. /  Muži 1:24:23.1 0:11:14.1
12 89 detail pretekára HAVELCOVÁ Blanka 1981 Sport Future 1. /  Ženy 1:24:25.6 0:11:16.6
13 14 detail pretekára HOLÝ Luděk 1970 SK H.O.P. 12. /  Muži 1:25:09.5 0:12:00.5
14 75 detail pretekára NOVÁK Tomáš 1965 Pruho 13. /  Muži 1:25:35.1 0:12:26.1
15 31 detail pretekára PTÁČEK František 1994 Sk B 14. /  Muži 1:25:57.4 0:12:48.4
16 112 detail pretekára PTÁČEK Vincenc 1997 --- 15. /  Muži 1:25:57.6 0:12:48.6
17 110 detail pretekára KUBEŠOVÁ Petra 1991 SK Depka 2. /  Ženy 1:26:53.5 0:13:44.5
18 54 detail pretekára HLOŽEK Jan 1984 Hustokrutostřelci 16. /  Muži 1:27:20.5 0:14:11.5
19 107 detail pretekára DOSTÁLOVÁ Sabina 1990 PK Triton A 3. /  Ženy 1:27:34.1 0:14:25.1
20 41 detail pretekára KOZÁK Ondřej 1990 Dělovka 17. /  Muži 1:27:38.1 0:14:29.1
21 45 detail pretekára CHLUMSKÝ Marek 1987 Vitamin E 18. /  Muži 1:27:38.7 0:14:29.7
22 61 detail pretekára ČIHÁK Petr 1967 MATRA 19. /  Muži 1:28:02.1 0:14:53.1
23 105 detail pretekára BEDNÁŘ Jiří 1980 PK Triton A 20. /  Muži 1:28:46.5 0:15:37.5
24 66 detail pretekára MATUŠKA Ondřej 1975 MATRA 21. /  Muži 1:28:50.4 0:15:41.4
25 87 detail pretekára BONHARD Tomáš 1964 Sport Future 22. /  Muži 1:28:56.8 0:15:47.8
26 71 detail pretekára ZLÁMAL Aleš 1972 Josyma-Tomíno 23. /  Muži 1:29:30.7 0:16:21.7
27 47 detail pretekára NUSHART Tomáš 1995 Vitamin E 24. /  Muži 1:29:37.6 0:16:28.6
28 16 detail pretekára NĚMEC Václav 1973 --- 25. /  Muži 1:29:37.8 0:16:28.8
29 90 detail pretekára DRAGOUN Radek 1970 --- 26. /  Muži 1:29:57.3 0:16:48.3
30 44 detail pretekára HLUCHÝ Marek 1989 Vitamin E 27. /  Muži 1:30:19.1 0:17:10.1
31 114 detail pretekára ŘÍHA Milan 1964 Depka 28. /  Muži 1:30:20.4 0:17:11.4
32 46 detail pretekára JAKOUBEK Lukáš 1993 Vitamin E 29. /  Muži 1:30:55.2 0:17:46.2
33 57 detail pretekára KOVÁŘ Lubomír 1971 KAPCZky 30. /  Muži 1:30:58.2 0:17:49.2
34 97 detail pretekára ZEMAN Vladimír 1960 CykloFIT Liberec MTB TEAM 31. /  Muži 1:31:24.8 0:18:15.8
35 56 detail pretekára BÍM Jiří 1970 --- 32. /  Muži 1:31:54.5 0:18:45.5
36 73 detail pretekára FUKSA Petr 1990 Josyma-Tomíno 33. /  Muži 1:31:57.6 0:18:48.6
37 32 detail pretekára SCHULLER Ondřej 1993 Sk B 34. /  Muži 1:32:24.7 0:19:15.7
38 29 detail pretekára POLÁČEK Martin 1993 Sk B 35. /  Muži 1:32:31.8 0:19:22.8
39 53 detail pretekára NOVÁK Jan 1969 SK H.O.P. 36. /  Muži 1:32:34.8 0:19:25.8
40 43 detail pretekára KISUGITE Martin 1994 Vitamin E 37. /  Muži 1:32:58.8 0:19:49.8
41 95 detail pretekára BURDA Tomáš 1977 Bukovina team 38. /  Muži 1:33:05.7 0:19:56.7
42 59 detail pretekára HAVLÍČEK Dušan 1976 --- 39. /  Muži 1:33:07.4 0:19:58.4
43 63 detail pretekára MALÁTEK Antonín 1977 MATRA 40. /  Muži 1:33:09.2 0:20:00.2
44 115 detail pretekára MAREŠOVÁ Blanka 1980 Hustokrutostřelci 4. /  Ženy 1:33:32.0 0:20:23.0
45 39 detail pretekára HNĚVKOVSKÝ Jan 1989 Dělovka 41. /  Muži 1:33:38.0 0:20:29.0
46 98 detail pretekára URBAN Jan 1976 PK Triton A 42. /  Muži 1:34:38.3 0:21:29.3
47 42 detail pretekára KUNCMAN Lukáš 1990 Dělovka 43. /  Muži 1:36:15.4 0:23:06.4
48 116 detail pretekára HAAS Antonín 1974 Potkol 44. /  Muži 1:36:39.5 0:23:30.5
49 23 detail pretekára ZEMAN Vojtěch 1985 --- 45. /  Muži 1:36:43.4 0:23:34.4
50 48 detail pretekára JANŮ Lukáš 1983 Floor 46. /  Muži 1:37:05.7 0:23:56.7
51 36 detail pretekára SLÁDEČEK David 1994 Céčka 47. /  Muži 1:37:20.0 0:24:11.0
52 65 detail pretekára KOLÍN Petr 1969 --- 48. /  Muži 1:37:55.3 0:24:46.3
53 50 detail pretekára RŮŽEK Adam 1990 Floor 49. /  Muži 1:38:02.7 0:24:53.7
54 40 detail pretekára ZEMAN Tomáš 1993 Dělovka 50. /  Muži 1:38:31.0 0:25:22.0
55 81 detail pretekára NOUZA Jan 1957 --- 51. /  Muži 1:38:38.4 0:25:29.4
56 102 detail pretekára ŠIGUT Kryštof 1984 PK Triton B 52. /  Muži 1:38:43.9 0:25:34.9
57 103 detail pretekára HAŠLAR Miroslav 1982 Bukovina team 53. /  Muži 1:39:19.7 0:26:10.7
58 68 detail pretekára DĚDIC Roman 1974 --- 54. /  Muži 1:39:20.1 0:26:11.1
59 113 detail pretekára DOUDĚRA Jiří 1982 Depka 55. /  Muži 1:39:36.6 0:26:27.6
60 33 detail pretekára ŠUTKO David 1992 Sk B 56. /  Muži 1:40:12.4 0:27:03.4
61 60 detail pretekára HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1976 --- 5. /  Ženy 1:40:17.9 0:27:08.9
62 82 detail pretekára KOLÍN Jaroslav 1972 BMC 57. /  Muži 1:40:30.4 0:27:21.4
63 18 detail pretekára RAJMON Michal 1962 --- 58. /  Muži 1:40:36.2 0:27:27.2
64 92 detail pretekára KUBIAS Ondřej 1974 --- 59. /  Muži 1:40:42.1 0:27:33.1
65 85 detail pretekára NAIMAN Daniel 1993 --- 60. /  Muži 1:40:50.2 0:27:41.2
66 83 detail pretekára PELC Vít 1967 KAPCZky 61. /  Muži 1:40:59.4 0:27:50.4
67 24 detail pretekára REBRO Michal 1987 AAA Bohem 62. /  Muži 1:41:17.6 0:28:08.6
68 79 detail pretekára TRÁVNÍČEK Pavel 1979 --- 63. /  Muži 1:42:38.0 0:29:29.0
69 51 detail pretekára ŠIMEK Martin 1993 Floor 64. /  Muži 1:43:34.1 0:30:25.1
70 101 detail pretekára URBÁNEK Michael 1942 --- 65. /  Muži 1:43:35.1 0:30:26.1
71 62 detail pretekára KOUBEK Karel 1973 KAPCZky 66. /  Muži 1:44:13.9 0:31:04.9
72 30 detail pretekára ČIHÁK Pavel 1992 Sk B 67. /  Muži 1:45:04.8 0:31:55.8
73 55 detail pretekára HEJNÁK Zdeněk 1978 PK Triton B 68. /  Muži 1:46:44.3 0:33:35.3
74 72 detail pretekára NOVOTNÝ František 1952 Josyma-Tomíno 69. /  Muži 1:46:49.8 0:33:40.8
75 69 detail pretekára KŮLA Tomáš 1969 Josyma-Tomíno 70. /  Muži 1:46:49.9 0:33:40.9
76 35 detail pretekára JAKŠIČ Milan 1995 Céčka 71. /  Muži 1:47:41.5 0:34:32.5
77 26 detail pretekára ZELENÝ Michael 1991 AAA Bohem 72. /  Muži 1:48:25.4 0:35:16.4
78 80 detail pretekára HENDRYCHOVA Gabriela 1976 BMC 6. /  Ženy 1:48:31.6 0:35:22.6
79 9 detail pretekára KOHOUT Libor 1976 BMC 73. /  Muži 1:49:28.0 0:36:19.0
80 111 detail pretekára DRAGOUN Michal 1996 --- 74. /  Muži 1:50:41.3 0:37:32.3
81 91 detail pretekára TALÍK Michal 1982 Sport Future 75. /  Muži 1:50:42.5 0:37:33.5
82 77 detail pretekára NOVÁKOVÁ Linda 1994 Pruho 7. /  Ženy 1:51:50.4 0:38:41.4
83 76 detail pretekára NOVÁKOVÁ Kateřina 1967 Pruho 8. /  Ženy 1:52:35.5 0:39:26.5
84 27 detail pretekára SUCHOMEL Petr 1991 AAA Bohem 76. /  Muži 1:54:09.9 0:41:00.9
85 108 detail pretekára TEPŘÍK Otakar 1985 PK Triton B 77. /  Muži 1:54:10.8 0:41:01.8
86 88 detail pretekára TOMANCOVÁ Petra 1969 KAPCZky 9. /  Ženy 1:54:53.8 0:41:44.8
87 84 detail pretekára PELCOVÁ Marcela 1975 KAPCZky 10. /  Ženy 1:54:54.0 0:41:45.0
88 15 detail pretekára ROFLÍK Ondřej 1971 SK H.O.P. 78. /  Muži 1:58:03.6 0:44:54.6
89 58 detail pretekára KOVÁŘOVÁ Lenka 1971 KAPCZky 11. /  Ženy 1:58:12.9 0:45:03.9
90 117 detail pretekára HRADISKÝ Miroslav 1950 Horní Bukovina 79. /  Muži 1:58:35.7 0:45:26.7
91 104 detail pretekára HAŠLAROVÁ Kateřina 1983 Bukovina team 12. /  Ženy 2:00:43.5 0:47:34.5
92 11 detail pretekára CIHELKA Jiří 1970 SK H.O.P. B 80. /  Muži 2:01:55.2 0:48:46.2
93 28 detail pretekára CIMBÁLEK Jan 1996 AAA Bohem 81. /  Muži 2:07:45.5 0:54:36.5
94 70 detail pretekára KŮLA Tomáš 1998 Josyma-Tomíno 82. /  Muži 2:13:52.8 1:00:43.8
95 99 detail pretekára HRADISKÝ Roman 1991 Bukovina team 83. /  Muži 2:18:14.7 1:05:05.7
--- 22 detail pretekára LEČ Dušan 1981 --- . /  Muži DNF ---
--- 100 detail pretekára RATHOUSKÝ Aleš 1977 Bukovina team . /  Muži DNF ---
--- 12 detail pretekára SMRČKA Pavel 1971 SK H.O.P. B . /  Muži DNS ---
--- 17 detail pretekára POLÁK Miloš 1979 SK Tribejk . /  Muži DNS ---
--- 19 detail pretekára ZADRAŽIL Filip 1998 --- . /  Muži DNS ---