VOLKSWAGEN Slovakia Run and Fun - VOLKSWAGEN Slovakia Run and Fun - detské štafety
DÁTUM : | 16.6.2012 | MIESTO : | Bratislava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 357 | OHNIVÉ STRELY | 2000 | MOLNÁR Daniel | GBELSKÝ Matúš | BARAN Riško | 1. / Detské štafety 3x200 m | 0:03:32 | 0:00:00 | |
2 | diplom | 366 | BEŽKO & TENISKY | 2000 | CHLPEK Danko | BALLEKOVÁ Katka | IMRICHOVÁ Lilka | 2. / Detské štafety 3x200 m | 0:03:44 | 0:00:12 | |
3 | diplom | 269 | BEJBLEJDI | 2003 | JURSA Šimon | ŠRAMATY Matej | JURSA Filip | 3. / Detské štafety 3x200 m | 0:03:46 | 0:00:14 | |
4 | diplom | 375 | HUSACINKA | 2004 | KRÁLOVIČ Christian | KRÁLOVIČ Adrian | KRASŇANSKÝ Jakub | 4. / Detské štafety 3x200 m | 0:03:54 | 0:00:22 | |
5 | diplom | 352 | AUTOSLUZBY-BABY | 2000 | FRANK Christoph | FRANK Markus | ZIDEK David | 5. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:08 | 0:00:36 | |
6 | diplom | 374 | PREDŠKOLÁCI BRATISLAVA | 2005 | ČANIGA Samuel | KECSKEŠ Samuel | JANOČKO Jakub | 6. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:15 | 0:00:43 | |
7 | diplom | 369 | VEVERICKY | 2000 | SELECKA Monika | DZURENDA Peter | SIROTOVA Nina | 7. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:19 | 0:00:47 | |
8 | diplom | 380 | ANA KIDS | 2006 | GŽIB Dávid | GŽIB Richard | OHRABLOVÁ Alexandra | 8. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:21 | 0:00:49 | |
9 | diplom | 371 | JABÚČKO JABLONOVÉ | 2000 | VOŘÍŠKOVÁ Hanka | FLIMELOVÁ Kristína | TÓTH Filip | 9. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:22 | 0:00:50 | |
10 | diplom | 396 | MAŤKO A KUBKO S LÍVIOU | 2005 | ŠEFČÍK Jakub | ŠEFČÍK Matej | CHOVANCOVÁ Lívia | 10. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:25 | 0:00:53 | |
11 | diplom | 354 | ZVONILKA_TEAM | 2000 | HLÁDEKOVÁ Adelka | HLÁDEKOVÁ Margarétka | DIKY Nicolka | 11. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:27 | 0:00:55 | |
12 | diplom | 379 | POKEMON | 2006 | BAJZA Bruno | BAJZA Hugo | KAJABA Patrik | 12. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:29 | 0:00:57 | |
13 | diplom | 373 | VÍLY | 2005 | HOMOLOVÁ Lucia | JEŽOVÁ Nina | ČERŇANSKÁ Ema | 13. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:31 | 0:00:59 | |
14 | diplom | 368 | WEBNOVINY.SK SPORT TEAM KIDS | 2000 | PASUTHOVÁ Dominika | PASUTH Tomáš | DROBNÝ Gorazd | 14. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:33 | 0:01:01 | |
15 | diplom | 267 | GORMITKY | 2006 | GUNÁROVÁ Emma | OFÚKANÁ Alžbeta | OFÚKANÁ Karolína | 15. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:35 | 0:01:03 | |
16 | diplom | 377 | ISC 1 | 2007 | KORDOŠOVÁ Ela | LALÍK Tomáš | KVASNIČKA Juraj | 16. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:37 | 0:01:05 | |
17 | diplom | 362 | YOGALATES | 2000 | NAGY Hugo | BARTA Michal | LOJKO Teo | 17. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:47 | 0:01:15 | |
18 | diplom | 370 | SLIMÁCI | 2000 | HERBECOVÁ Simona | KANCHEVA Lora | LAURINCOVÁ Emka | 18. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:48 | 0:01:16 | |
19 | diplom | 367 | KPMG7 | 2000 | ČERNÁKOVÁ Anna Mária | JOZIC Stella | FERJANCOVÁ Nina | 19. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:50 | 0:01:18 | |
20 | diplom | 358 | FILAMI | 2000 | ROZIAK Filip | DUDOVÁ Laura | URBAN Michael | 20. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:52 | 0:01:20 | |
21 | diplom | 364 | GENERATION NEXT | 2000 | DROBNÝ Matej | ŠALY Adam | MORO Marcus | 21. / Detské štafety 3x200 m | 0:04:59 | 0:01:27 | |
22 | diplom | 353 | RÝCHLE ŽABKY | 2000 | REA Maťko | SMOLÁRIK Samko | BODNÁR Matyáško | 22. / Detské štafety 3x200 m | 0:05:00 | 0:01:28 | |
23 | diplom | 268 | HAINBURG | 2000 | TOMEČKOVÁ Lára | PODOLINČÁKOVÁ Viktorka | TOMEČEKOVÁ Angelika | 23. / Detské štafety 3x200 m | 0:05:13 | 0:01:41 | |
24 | diplom | 356 | SUSEDKOVCI | 2000 | ŠALGOVIČ Šimon | KOSTANJEVCOVÁ Veronika | STILHAMMEROVÁ Natália | 24. / Detské štafety 3x200 m | 0:05:17 | 0:01:45 | |
25 | diplom | 365 | LAUFZWERGE | 2000 | HAASE Leonie | RAU Jule | FIPPER Lenja | 25. / Detské štafety 3x200 m | 0:05:24 | 0:01:52 | |
26 | diplom | 372 | MC QUEEN TEAM | 2008 | BARAN Tibor | KRIVIANSKY Oliver | CHOVANEC Andrej | 26. / Detské štafety 3x200 m | 0:05:28 | 0:01:56 | |
27 | diplom | 378 | ISC 2 | 2006 | KOMPANÍK Max | MENKYNA Jonáš | RÁZUS Marek | 27. / Detské štafety 3x200 m | 0:05:30 | 0:01:58 | |
28 | diplom | 351 | RECEPTION B GIRLS | 2000 | MIRABEL Clark | HANNA Conway | RACHEL Cox | 28. / Detské štafety 3x200 m | 0:05:37 | 0:02:05 | |
29 | diplom | 355 | DUCKTV | 2000 | BOLJEŠIKOVÁ Lea | MILLER Sarai | BOLJEŠIK Šimon | 29. / Detské štafety 3x200 m | 0:06:30 | 0:02:58 | |
30 | diplom | 376 | VA VI | 2008 | GAŠPAROVIČ Viktor | KADLEČKOVÁ Vanesa | GAŠPAROVIČ Viktor | 30. / Detské štafety 3x200 m | 0:06:40 | 0:03:08 | |
31 | diplom | 360 | SPEEDIES MINI | 2000 | OLIVER Dufranc | DAMIÁN Drexler | ŠIMON Vlnieška | 31. / Detské štafety 3x200 m | 0:06:43 | 0:03:11 | |
32 | diplom | 361 | SPEEDIES MIDI | 2000 | ŠIMON Drexler | ALEŠ Vlnieška | ANNA Koreňová | 32. / Detské štafety 3x200 m | 0:06:55 | 0:03:23 | |
33 | diplom | 363 | AQUA BABY | 2000 | HAYDEN Sofia | LELINGDONOVÁ Klára | ĽAHKÝ Matúš | 33. / Detské štafety 3x200 m | 0:07:18 | 0:03:46 | |
34 | diplom | 270 | ŠIMI, TINY & RUMTELES | 2007 | SPIŠÁK Šimon | SPIŠÁKOVÁ Tatiana | BANDURA Bruno | 34. / Detské štafety 3x200 m | 0:08:00 | 0:04:28 | |
--- | 359 | DETSKÁ ŠTAFETA | 2000 | SZALAIOVÁ Laura | --- | --- | . / Detské štafety 3x200 m | DNS | --- |