Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Swim | # | Kayak | # | Cycle | # | Run | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | PODBORSKÝ Miroslav | 1966 | --- | 1. / M45 Masters Men 45-49 | 2:45:56.9 | 0:00:00.0 | 22:19.2 [6] | 6 | 0:38:24.3 [1] | 1 | 1:00:24.2 [1] | 1 | 0:44:49.2 [9] | 1 | ||
2 | 2 | ROUŠAVÝ Leoš | 1976 | Ústí nad Labem | 1. / M Seniors Men 23-39 | 2:51:01.5 | 0:05:04.6 | 22:17.7 [5] | 5 | 0:43:04.4 [9] | 6 | 1:05:17.1 [3] | 4 | 0:40:22.3 [1] | 2 | ||
3 | 3 | TEICHERT Stefan | 1980 | SG Poseidon Eppelheim | 2. / M Seniors Men 23-39 | 2:51:32.3 | 0:05:35.4 | 20:45.0 [1] | 1 | 0:41:56.3 [8] | 3 | 1:05:22.0 [4] | 2 | 0:43:29.0 [6] | 3 | ||
4 | 38 | OSLÍK Milan | 1977 | Kanoistika Chomutov | 3. / M Seniors Men 23-39 | 2:54:32.9 | 0:08:36.0 | 22:15.2 [4] | 4 | 0:38:30.3 [2] | 2 | 1:07:42.3 [6] | 3 | 0:46:05.1 [15] | 4 | ||
5 | 17 | STEPHENSON Mat | 1968 | RAF Tri/LincSquad | 1. / M40 Masters Men 40-44 | 2:54:56.7 | 0:08:59.8 | 22:10.4 [2] | 2 | 0:48:03.6 [15] | 12 | 1:03:56.9 [2] | 5 | 0:40:45.8 [2] | 5 | ||
6 | 4 | HÁŠA Michal | 1981 | E-On triathlon team | 4. / M Seniors Men 23-39 | 2:59:20.6 | 0:13:23.7 | 26:25.6 [18] | 18 | 0:41:06.7 [6] | 8 | 1:09:46.7 [11] | 8 | 0:42:01.6 [4] | 6 | ||
7 | 26 | SMITH Ian | 1960 | Herefordshire Tri | 1. / M50 Masters Men 50-54 | 3:02:41.5 | 0:16:44.6 | 27:12.2 [21] | 21 | 0:41:00.7 [5] | 9 | 1:10:29.6 [14] | 10 | 0:43:59.0 [7] | 7 | ||
8 | 10 | PAVLÍK Tomáš | 1987 | USK PRAHA | 5. / M Seniors Men 23-39 | 3:02:48.7 | 0:16:51.8 | 25:52.6 [15] | 15 | 0:38:46.6 [3] | 4 | 1:12:12.9 [16] | 7 | 0:45:56.6 [14] | 8 | ||
9 | 13 | KRÁL Pavel | 1978 | USK FM Jindřichův Hradec | 6. / M Seniors Men 23-39 | 3:03:45.4 | 0:17:48.5 | 22:49.2 [8] | 8 | 0:46:39.8 [13] | 11 | 1:08:39.4 [8] | 9 | 0:45:37.0 [12] | 9 | ||
10 | 19 | GATLAND Nick | 1969 | Triviera | 2. / M40 Masters Men 40-44 | 3:04:39.1 | 0:18:42.2 | 26:38.6 [20] | 20 | 0:41:44.5 [7] | 10 | 1:08:07.0 [7] | 6 | 0:48:09.0 [18] | 10 | ||
11 | 21 | SCHMIDT Christian | 1966 | WSC Heidelberg | 2. / M45 Masters Men 45-49 | 3:06:28.6 | 0:20:31.7 | 22:24.3 [7] | 7 | 0:50:16.1 [22] | 15 | 1:09:28.2 [10] | 12 | 0:44:20.0 [8] | 11 | ||
12 | 34 | KAFKA Marek | 1993 | USK PRAHA | 1. / JM Juniors Men 18-19 | 3:09:36.0 | 0:23:39.1 | 23:24.1 [9] | 9 | 0:43:40.1 [10] | 7 | 1:16:51.2 [21] | 14 | 0:45:40.6 [13] | 12 | ||
13 | 36 | SKALICKÝ Zdeněk | 1960 | PLUTO TEAM PRAHA | 2. / M50 Masters Men 50-54 | 3:11:19.3 | 0:25:22.4 | 26:32.0 [19] | 19 | 0:49:26.4 [19] | 18 | 1:07:21.5 [5] | 13 | 0:47:59.4 [17] | 13 | ||
14 | 8 | SYNEK Petr | 1985 | Kanoistika Sokol Pražský | 7. / M Seniors Men 23-39 | 3:11:26.6 | 0:25:29.7 | 24:14.0 [10] | 10 | 0:40:43.2 [4] | 5 | 1:19:07.6 [25] | 15 | 0:47:21.8 [16] | 14 | ||
15 | 22 | HÁLA Luboš | 1964 | Spartak Modřany | 3. / M45 Masters Men 45-49 | 3:12:20.3 | 0:26:23.4 | 25:28.0 [14] | 14 | 0:45:25.5 [12] | 13 | 1:10:28.4 [13] | 11 | 0:50:58.4 [22] | 15 | ||
16 | 23 | SMOLÍK Martin | 1966 | TJ SLAVIA KARLOVY VARY | 4. / M45 Masters Men 45-49 | 3:12:45.3 | 0:26:48.4 | 25:53.3 [16] | 16 | 0:51:09.4 [23] | 21 | 1:10:07.9 [12] | 16 | 0:45:34.7 [11] | 16 | ||
17 | 12 | FAKTOR Radovan | 1977 | TJ TATRAN SEDLČANY | 8. / M Seniors Men 23-39 | 3:12:51.3 | 0:26:54.4 | 27:51.0 [22] | 22 | 0:48:24.8 [16] | 19 | 1:11:15.4 [15] | 17 | 0:45:20.1 [10] | 17 | ||
18 | 14 | HADRAVA Jiří | 1971 | TJ SLAVIA KARLOVY VARY | 3. / M40 Masters Men 40-44 | 3:12:57.7 | 0:27:00.8 | 24:41.7 [11] | 11 | 0:56:34.9 [27] | 24 | 1:08:58.1 [9] | 21 | 0:42:43.0 [5] | 18 | ||
19 | 6 | POLÍVKA Petr | 1976 | Sedlčany | 9. / M Seniors Men 23-39 | 3:20:52.5 | 0:34:55.6 | 29:11.5 [25] | 25 | 0:57:00.6 [28] | 27 | 1:12:40.0 [17] | 23 | 0:42:00.4 [3] | 19 | ||
20 | 16 | SOBOTKA Václav | 1968 | ČEKO SOKOLOV | 4. / M40 Masters Men 40-44 | 3:21:05.7 | 0:35:08.8 | 22:13.8 [3] | 3 | 0:49:38.4 [20] | 14 | 1:18:21.9 [23] | 20 | 0:50:51.6 [21] | 20 | ||
21 | 18 | SZURLEJ Krzysztof | 1969 | IM 2010 | 5. / M40 Masters Men 40-44 | 3:22:28.9 | 0:36:32.0 | 29:02.2 [24] | 24 | 0:44:58.0 [11] | 16 | 1:15:43.6 [20] | 19 | 0:52:45.1 [23] | 21 | ||
22 | 28 | MIELKE Karsten | 1961 | KC Altrhein | 3. / M50 Masters Men 50-54 | 3:23:03.7 | 0:37:06.8 | 25:09.8 [12] | 12 | 0:49:20.0 [18] | 17 | 1:15:08.5 [19] | 18 | 0:53:25.4 [25] | 22 | ||
23 | 27 | RODRIGUEZ Fermin | 1962 | Cantabria Multi/Sport | 4. / M50 Masters Men 50-54 | 3:25:37.0 | 0:39:40.1 | 30:16.5 [27] | 27 | 0:48:42.0 [17] | 23 | 1:17:14.4 [22] | 22 | 0:49:24.1 [19] | 23 | ||
24 | 20 | RUNNEGAR Tony | 1970 | Bedford Traktors | 6. / M40 Masters Men 40-44 | 3:33:52.2 | 0:47:55.3 | 31:44.3 [28] | 28 | 0:49:51.2 [21] | 25 | 1:21:57.5 [27] | 26 | 0:50:19.2 [20] | 24 | ||
25 | 33 | KNOPF Klaus | 1950 | RTC Bernburger Baren | 1. / M60 Masters Men 60-64 | 3:41:36.8 | 0:55:39.9 | 29:22.0 [26] | 26 | 0:47:11.1 [14] | 20 | 1:22:45.4 [28] | 24 | 1:02:18.3 [27] | 25 | ||
26 | 15 | AMORORTU Rodolfo | 1972 | Cantabria Multi/Sport | 7. / M40 Masters Men 40-44 | 3:42:43.5 | 0:56:46.6 | 25:20.9 [13] | 13 | 0:52:39.8 [24] | 22 | 1:30:57.0 [29] | 27 | 0:53:45.8 [26] | 26 | ||
27 | 35 | ŠVEJDA Roman | 1985 | VSK FTVS PRAHA | 10. / M Seniors Men 23-39 | 3:45:30.1 | 0:59:33.2 | 28:31.6 [23] | 23 | 1:09:56.1 [29] | 29 | 1:14:05.1 [18] | 29 | 0:52:57.3 [24] | 27 | ||
28 | 30 | MEYER Joachim | 1949 | Triathlon Jena | 2. / M60 Masters Men 60-64 | 3:45:47.5 | 0:59:50.6 | 26:24.0 [17] | 17 | 0:55:45.4 [26] | 26 | 1:19:40.4 [26] | 25 | 1:03:57.7 [29] | 28 | ||
29 | 37 | MEIXNER Miloslav | 1955 | Sportovní klub VYHLÍDKA ŠTERNBERK | 1. / M55 Masters Men 55-59 | 3:53:07.2 | 1:07:10.3 | 35:30.9 [29] | 29 | 0:54:58.1 [25] | 28 | 1:18:58.9 [24] | 28 | 1:03:39.3 [28] | 29 |