Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Triatlon Telč - TT Telč

Triatlon
DÁTUM :30.6.2012 MIESTO :Telč

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # Běh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # Běh #
1 204 detail pretekára ŠVORC Michal 1997 BIG SHOCK TEAM o.s. 1. /  Žáci 14-15 let 0:34:23.8 0:00:00.0 05:28.1 [1] 1 00:17.3 [1] 1 17:02.1 [1] 1 00:21.0 [7] 1 11:15.3 [3] 1
2 205 detail pretekára ZADRAŽIL Lukáš 1997 E-On triatlon team 2. /  Žáci 14-15 let 0:35:00.9 0:00:37.1 05:29.4 [2] 2 00:17.3 [1] 2 17:52.3 [2] 2 00:25.2 [9] 2 10:56.7 [2] 2
3 241 detail pretekára ŠIMEČEK Michal 1997 TriSK ČB 3. /  Žáci 14-15 let 0:36:22.3 0:01:58.5 05:56.1 [5] 5 00:27.8 [6] 3 18:58.7 [4] 3 00:16.4 [1] 3 10:43.3 [1] 3
4 238 detail pretekára MAŠEK David 1998 TriSK ČB 4. /  Žáci 14-15 let 0:37:03.1 0:02:39.3 05:33.4 [3] 3 00:51.0 [13] 4 18:59.7 [5] 4 00:19.2 [4] 4 11:19.8 [4] 4
5 243 detail pretekára DOKULIL Jan 1997 TJ SPARTAK TŘEBÍČ 5. /  Žáci 14-15 let 0:37:35.0 0:03:11.2 06:04.7 [6] 6 00:25.4 [4] 6 18:57.1 [3] 5 00:28.8 [12] 5 11:39.0 [7] 5
6 201 detail pretekára FENCL Marek 1997 Tri Club Vajgar Jindřichův Hradec 6. /  Žáci 14-15 let 0:38:31.4 0:04:07.6 06:22.2 [7] 7 00:24.9 [3] 7 19:24.3 [6] 6 00:26.2 [10] 6 11:53.8 [8] 6
7 235 detail pretekára ŠIMŮNKOVÁ Simona 1997 TriSK ČB 1. /  Žákyně 14-15 let 0:39:27.2 0:05:03.4 05:55.3 [4] 4 00:32.6 [9] 5 21:01.0 [8] 7 00:19.4 [5] 7 11:38.9 [6] 7
8 231 detail pretekára JIRKŮ Petr 1997 Tri Club Vajgar Jindřichův Hradec 7. /  Žáci 14-15 let 0:40:32.8 0:06:09.0 07:16.5 [13] 13 00:30.6 [7] 13 20:57.5 [7] 8 00:17.6 [3] 8 11:30.6 [5] 8
9 242 detail pretekára KOVÁŘÍKOVÁ Barbora 1997 SPK Plzeň 2. /  Žákyně 14-15 let 0:42:43.3 0:08:19.5 06:36.1 [8] 8 00:30.7 [8] 9 22:13.5 [9] 9 00:19.7 [6] 9 13:03.3 [10] 9
10 218 detail pretekára MACKOVÁ Barbora 1997 E-On triatlon team 3. /  Žákyně 14-15 let 0:43:44.7 0:09:20.9 06:36.8 [9] 9 00:26.3 [5] 8 22:30.1 [10] 10 00:16.9 [2] 10 13:54.6 [11] 10
11 228 detail pretekára BAJEROVÁ Žaneta 1997 TITAN sport club Zlín 4. /  Žákyně 14-15 let 1:02:09.2 0:27:45.4 06:49.3 [10] 10 00:52.8 [14] 11 41:48.8 [13] 13 00:28.0 [11] 13 12:10.3 [9] 11
12 219 detail pretekára KUNCLOVÁ Tereza 1998 E-On triatlon team 5. /  Žákyně 14-15 let 1:03:17.0 0:28:53.2 07:35.0 [14] 14 00:37.7 [10] 14 40:07.8 [11] 11 00:21.9 [8] 11 14:34.6 [12] 12
13 202 detail pretekára MALOUŠKOVÁ Klára 1998 TJ SPARTAK TŘEBÍČ 6. /  Žákyně 14-15 let 1:05:03.7 0:30:39.9 06:58.4 [11] 11 00:42.7 [12] 10 40:41.5 [12] 12 00:31.9 [13] 12 16:09.2 [13] 13
14 211 detail pretekára MACHÁČKOVÁ Petra 1997 Krušnoman Triathlon Team Litvínov 7. /  Žákyně 14-15 let 1:11:57.5 0:37:33.7 07:03.1 [12] 12 00:40.4 [11] 12 47:01.9 [14] 14 00:36.1 [14] 14 16:36.0 [14] 14
--- 225 detail pretekára MITERNGA Adam 1997 EKOL TEAM o.s. . /  Žáci 14-15 let DNF --- 06:17.2 [-] --- 06:45.3 [-] --- --- --- --- --- --- ---