Galaxy Petyša tour

MTB
DÁTUM :16.6.2012 MIESTO :Rožnov pod Radhoštěm

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 716 detail pretekára RUBIČ Daniel 1985 Inkospor team GT 1. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:15:40.3 0:00:00.0
2 602 detail pretekára MINKA Jakub 1994 MotoŠikule-CITIZEN 1. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:18:25.9 0:02:45.6
3 717 detail pretekára KUČERA Jan 1985 Inkospor team 2. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:19:01.8 0:03:21.5
4 692 detail pretekára VIDECKÝ Karel 1981 Max cursor 1. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:20:09.4 0:04:29.1
5 546 detail pretekára ŠAROUN Libor 1973 ckk znojmo 2. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:20:10.7 0:04:30.4
6 601 detail pretekára ANDRLE David 1991 VELOSPORT Valenta SCOTT Team 3. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:20:58.0 0:05:17.7
7 515 detail pretekára DŘEVOJÁNEK Jan 1975 VALMEZBIKE 3. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:20:58.6 0:05:18.3
8 719 detail pretekára VYKOUKAL Marek 1996 4Ever - Cyklo Bulis 2. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:21:45.2 0:06:04.9
9 557 detail pretekára LEPIČ Martin 1968 MotoŠikule CITIZEN 1. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:22:24.8 0:06:44.5
10 600 detail pretekára LEŠINSKÝ Martin 1986 Kopřivnice 4. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:22:47.5 0:07:07.2
11 540 detail pretekára PÍSKO Jan 1982 Dům barev Český Krumlov 4. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:23:35.0 0:07:54.7
12 722 detail pretekára ONDRUCH Stanislav 1980 Horní Bečva 5. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:24:04.2 0:08:23.9
13 733 detail pretekára POSPÍŠILÍK Martin 1987 4 ever 5. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:24:25.2 0:08:44.9
14 740 detail pretekára BEZDĚKOVSKÝ František 1979 Sweep Cycling 6. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:24:27.4 0:08:47.1
15 531 detail pretekára MIKOLÁŠEK Jan 1993 CykloTeam SaunaBar H.Cerekev 6. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:25:06.2 0:09:25.9
16 650 detail pretekára PLANDOR Zdeněk 1975 Valašské Hovada 7. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:25:08.2 0:09:27.9
17 511 detail pretekára PUTSCHÖGL Jan 1976 Progress Sportswear 8. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:25:22.9 0:09:42.6
18 634 detail pretekára STUDENOVSKÝ Radek 1997 GS cyklo Jistebnice 3. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:25:34.2 0:09:53.9
19 701 detail pretekára GRACLÍK Jan 1995 Rožnov p. R. 4. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:25:55.3 0:10:15.0
20 698 detail pretekára LIEBEL Antonín 1973 Valaští bajkeři 9. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:26:39.0 0:10:58.7
21 741 detail pretekára JAKUBECH Jaroslav 1978 BIKERIZPUCHOVA 10. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:26:45.7 0:11:05.4
22 625 detail pretekára DOVRTĚL David 1993 CYKLO ŽOPY 7. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:27:19.8 0:11:39.5
23 547 detail pretekára VELÍŠEK Tomáš 1981 Český Krumlov 11. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:28:11.2 0:12:30.9
24 709 detail pretekára SIGMUND Martin 1981 Galaxy 12. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:28:14.0 0:12:33.7
25 684 detail pretekára HOLUB Martin 1978 Galaxy bike Tálín 13. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:28:15.8 0:12:35.5
26 543 detail pretekára KLIMEK Martin 1978 MotoŠikule CITIZEN 14. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:28:47.8 0:13:07.5
27 605 detail pretekára KOLÁŘ Pavel 1995 CT SaunaBar Horní Cerekev 5. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:28:59.4 0:13:19.1
28 694 detail pretekára RAJSKÝ Milan 1977 Dům barev Český Krumlov 15. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:29:27.3 0:13:47.0
29 710 detail pretekára KOTAS Jan 1995 BIKE TRIATLON MORKOVICE 6. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:29:28.6 0:13:48.3
30 536 detail pretekára FRYC Bohdan 1976 Ostrava 16. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:29:29.1 0:13:48.8
31 725 detail pretekára BÁRTEK David 1998 VRV 7. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:30:36.5 0:14:56.2
32 593 detail pretekára SCHMIED Bedřich 1967 Předboj 2. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:30:39.9 0:14:59.6
33 612 detail pretekára KOHOUTEK Martin 1990 Kopřivnice 8. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:30:40.2 0:14:59.9
34 670 detail pretekára FUČEK Bronislav 1995 SPEDOS 8. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:30:41.9 0:15:01.6
35 567 detail pretekára HERAL Vít 1952 Černý Dub 1. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:30:46.6 0:15:06.3
36 720 detail pretekára ONDRÁČEK Libor 1964 --- 3. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:30:49.0 0:15:08.7
37 714 detail pretekára PLÁŠEK Tomáš 1994 MTB Ondřejník 9. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:30:54.2 0:15:13.9
38 527 detail pretekára ČECH Milan 1993 CT SaunaBar Horní Cerekev 9. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:31:14.6 0:15:34.3
39 669 detail pretekára RIGER Marek 1994 SPEDOS 10. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:31:16.9 0:15:36.6
40 653 detail pretekára ZAPALAČ Lukáš 1984 Nový Hrozenkov 10. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:31:34.7 0:15:54.4
41 558 detail pretekára FRECER Leoš 1967 ckk znojmo 4. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:31:36.1 0:15:55.8
42 646 detail pretekára PERUTÍK Pavel 1979 Rožnov pod Radh. 17. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:31:39.6 0:15:59.3
43 552 detail pretekára SVOBODA Miroslav 1952 Cycling team Sokol Kbely 2. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:32:13.7 0:16:33.4
44 745 detail pretekára ALBRECHT Luboš 1995 MTB team Kácov 11. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:32:14.9 0:16:34.6
45 584 detail pretekára PIVOŇKA Lubomír 1996 Rožnov pod Radhoštěm 12. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:32:15.1 0:16:34.8
46 553 detail pretekára PROCHÁZKA František 1965 Horní Cerekev 5. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:32:26.0 0:16:45.7
47 744 detail pretekára ČTVRTLÍK Jaroslav 1972 EUROFIRE TEAM 6. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:32:39.8 0:16:59.5
48 727 detail pretekára ZBRAWEK Zdeněk 1962 Valachbajk team Kašava 1. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:32:40.8 0:17:00.5
49 690 detail pretekára MILIAN Milan 1975 MRX Valaští bajkeři 18. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:32:59.3 0:17:19.0
50 555 detail pretekára SOLANSKÝ Martin 1973 MTB Rysová 19. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:33:04.9 0:17:24.6
51 680 detail pretekára GOLD Tomáš 1973 Goldys MTB 20. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:33:54.1 0:18:13.8
52 723 detail pretekára VRÁNA Michal 1994 SK Skivelo neslyšících Olomouc 13. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:34:11.5 0:18:31.2
53 628 detail pretekára ZMUDA Jan 1959 Lokomotiva Krnov 2. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:35:53.0 0:20:12.7
54 526 detail pretekára MISAŘ Petr 1984 e-Customs Team 11. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:36:08.7 0:20:28.4
55 738 detail pretekára CISÍK Jaroslav 1979 Finančné centrum team 21. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:36:09.6 0:20:29.3
56 518 detail pretekára KŘÍŽ Matouš 1995 CT Sauna Bar Horní Cerekev 14. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:37:08.4 0:21:28.1
57 589 detail pretekára HÁJEK Adam 1993 Novatop - Lapierre 12. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:37:08.6 0:21:28.3
58 548 detail pretekára TICHÝ Petr 1972 KOBRAM TEEM 7. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:37:14.6 0:21:34.3
59 522 detail pretekára KŘEPELA Luděk 1964 Skalice 8. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:37:39.7 0:21:59.4
60 616 detail pretekára ONDŘEJ Radek 1991 Hamerští Bikeři 13. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:37:51.5 0:22:11.2
61 693 detail pretekára DOBEŠ Pavel 1967 --- 9. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:37:56.8 0:22:16.5
62 520 detail pretekára KADLEC Luboš 1970 CT Sauna Bar Horní Cerekev 10. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:37:56.9 0:22:16.6
63 677 detail pretekára SOLDÁN Martin 1996 Novatop Lapierre 15. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:37:57.0 0:22:16.7
64 708 detail pretekára URBÁNEK Libor 1969 Ostopovice 11. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:37:57.6 0:22:17.3
65 620 detail pretekára DRDA Tomáš 1992 MTB Rysová 14. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:37:57.8 0:22:17.5
66 652 detail pretekára JANÍK Lukáš 1997 Cyklo Rella Hlubočky 16. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:38:47.3 0:23:07.0
67 610 detail pretekára FIGURA Lukáš 1994 Havířov - Životice 17. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:39:15.1 0:23:34.8
68 559 detail pretekára KHEK Roman 1967 Kraken team Dobříš 12. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:39:54.8 0:24:14.5
69 618 detail pretekára NOVÁK Martin 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT Team 15. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:39:54.8 0:24:14.5
70 603 detail pretekára ZEDNIK Vita 1996 Lowellpro 18. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:40:02.9 0:24:22.6
71 712 detail pretekára GARGULÁK Petr 1991 SPORTAKUS 16. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:40:20.6 0:24:40.3
72 586 detail pretekára DÜRRER Libor 1961 Ostrava 3. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:40:49.8 0:25:09.5
73 585 detail pretekára PIVOŇKA Martin 1962 Rožnov pod Radhoštěm 4. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:41:10.1 0:25:29.8
74 619 detail pretekára FUSEK Radim 1974 MTB Rysová 22. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:42:01.4 0:26:21.1
75 514 detail pretekára JILJÍ Krkoška 1951 MTB Ondřejník 3. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:42:22.2 0:26:41.9
76 737 detail pretekára ŠPROCH Pavel 1963 MTB Ondřejník 13. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:42:34.8 0:26:54.5
77 702 detail pretekára KUBALA Martin 1967 --- 14. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:42:38.2 0:26:57.9
78 657 detail pretekára MIKULA Richard 1966 A team Bruntál 15. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:42:46.7 0:27:06.4
79 544 detail pretekára KŘÍŽ Milan 1973 MotoŠikule CITIZEN 23. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:42:55.7 0:27:15.4
80 534 detail pretekára PÍSAŘ Jan 1988 MotoŠikule CITIZEN 17. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:43:07.7 0:27:27.4
81 516 detail pretekára SOLANSKÝ Zdeněk 1964 MTB Rysová 16. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:43:46.8 0:28:06.5
82 681 detail pretekára PAVLICA Tomáš 1996 MTB Rysová 19. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:45:06.3 0:29:26.0
83 703 detail pretekára ŘOUTIL Marek 1968 Ar Olomouc 17. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:45:17.2 0:29:36.9
84 564 detail pretekára VELÍŠEK Václav 1957 Dům barev Český Krumlov 5. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:45:17.3 0:29:37.0
85 632 detail pretekára KRHOVSKÝ Bohumil 1965 Uh.Hradiště 18. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:45:29.0 0:29:48.7
86 569 detail pretekára PAVELKA Vladimír 1950 ckk znojmo 4. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:45:33.6 0:29:53.3
87 711 detail pretekára GARGULÁK Michal 1966 SPORTAKUS 19. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:45:35.6 0:29:55.3
88 742 detail pretekára RŽONCA Michal 1997 BIKERIZ PUCHOVA 20. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:45:37.6 0:29:57.3
89 706 detail pretekára KUTINA Josef 1986 ckk znojmo 18. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:46:16.9 0:30:36.6
90 524 detail pretekára HÁJEK Pavel 1983 Zlín 19. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:46:31.5 0:30:51.2
91 638 detail pretekára RYŠKA Jiří 1962 B+M Velo Břeclav 6. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:46:54.0 0:31:13.7
92 622 detail pretekára KOTEK Jindřich 1950 Ostrava 5. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:46:58.3 0:31:18.0
93 588 detail pretekára JIROUTEK Juraj 1960 IN-LIFE cycling team 7. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:47:11.2 0:31:30.9
94 707 detail pretekára TRUHLÁŘ Josef 1996 ckk 21. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:47:25.5 0:31:45.2
95 551 detail pretekára HEGEGY Jiří 1966 Rychvald 20. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:47:26.1 0:31:45.8
96 660 detail pretekára CHUPÍK Martin 1981 SK Skivelo neslyšících Olomouc 24. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:48:02.5 0:32:22.2
97 715 detail pretekára VIŠŇOVSKÝ Tomáš 1993 CK Epic Dohňany 20. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:48:08.7 0:32:28.4
98 626 detail pretekára KŘEPELA Bronislav 1983 Suchohrdly 21. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:48:48.3 0:33:08.0
99 637 detail pretekára BÍLEK Michal 1994 Kroměříž 22. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:48:48.4 0:33:08.1
100 664 detail pretekára MUŽÍK Karel 1975 Wenerberger 25. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:49:15.9 0:33:35.6