Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 716 | RUBIČ Daniel | 1985 | Inkospor team GT | 1. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:15:40.3 | 0:00:00.0 | |
2 | 602 | MINKA Jakub | 1994 | MotoŠikule-CITIZEN | 1. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:18:25.9 | 0:02:45.6 | |
3 | 717 | KUČERA Jan | 1985 | Inkospor team | 2. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:19:01.8 | 0:03:21.5 | |
4 | 692 | VIDECKÝ Karel | 1981 | Max cursor | 1. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:20:09.4 | 0:04:29.1 | |
5 | 546 | ŠAROUN Libor | 1973 | ckk znojmo | 2. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:20:10.7 | 0:04:30.4 | |
6 | 601 | ANDRLE David | 1991 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 3. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:20:58.0 | 0:05:17.7 | |
7 | 515 | DŘEVOJÁNEK Jan | 1975 | VALMEZBIKE | 3. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:20:58.6 | 0:05:18.3 | |
8 | 719 | VYKOUKAL Marek | 1996 | 4Ever - Cyklo Bulis | 2. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:21:45.2 | 0:06:04.9 | |
9 | 557 | LEPIČ Martin | 1968 | MotoŠikule CITIZEN | 1. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:22:24.8 | 0:06:44.5 | |
10 | 600 | LEŠINSKÝ Martin | 1986 | Kopřivnice | 4. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:22:47.5 | 0:07:07.2 | |
11 | 540 | PÍSKO Jan | 1982 | Dům barev Český Krumlov | 4. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:23:35.0 | 0:07:54.7 | |
12 | 722 | ONDRUCH Stanislav | 1980 | Horní Bečva | 5. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:24:04.2 | 0:08:23.9 | |
13 | 733 | POSPÍŠILÍK Martin | 1987 | 4 ever | 5. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:24:25.2 | 0:08:44.9 | |
14 | 740 | BEZDĚKOVSKÝ František | 1979 | Sweep Cycling | 6. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:24:27.4 | 0:08:47.1 | |
15 | 531 | MIKOLÁŠEK Jan | 1993 | CykloTeam SaunaBar H.Cerekev | 6. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:25:06.2 | 0:09:25.9 | |
16 | 650 | PLANDOR Zdeněk | 1975 | Valašské Hovada | 7. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:25:08.2 | 0:09:27.9 | |
17 | 511 | PUTSCHÖGL Jan | 1976 | Progress Sportswear | 8. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:25:22.9 | 0:09:42.6 | |
18 | 634 | STUDENOVSKÝ Radek | 1997 | GS cyklo Jistebnice | 3. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:25:34.2 | 0:09:53.9 | |
19 | 701 | GRACLÍK Jan | 1995 | Rožnov p. R. | 4. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:25:55.3 | 0:10:15.0 | |
20 | 698 | LIEBEL Antonín | 1973 | Valaští bajkeři | 9. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:26:39.0 | 0:10:58.7 | |
21 | 741 | JAKUBECH Jaroslav | 1978 | BIKERIZPUCHOVA | 10. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:26:45.7 | 0:11:05.4 | |
22 | 625 | DOVRTĚL David | 1993 | CYKLO ŽOPY | 7. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:27:19.8 | 0:11:39.5 | |
23 | 547 | VELÍŠEK Tomáš | 1981 | Český Krumlov | 11. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:28:11.2 | 0:12:30.9 | |
24 | 709 | SIGMUND Martin | 1981 | Galaxy | 12. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:28:14.0 | 0:12:33.7 | |
25 | 684 | HOLUB Martin | 1978 | Galaxy bike Tálín | 13. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:28:15.8 | 0:12:35.5 | |
26 | 543 | KLIMEK Martin | 1978 | MotoŠikule CITIZEN | 14. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:28:47.8 | 0:13:07.5 | |
27 | 605 | KOLÁŘ Pavel | 1995 | CT SaunaBar Horní Cerekev | 5. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:28:59.4 | 0:13:19.1 | |
28 | 694 | RAJSKÝ Milan | 1977 | Dům barev Český Krumlov | 15. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:29:27.3 | 0:13:47.0 | |
29 | 710 | KOTAS Jan | 1995 | BIKE TRIATLON MORKOVICE | 6. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:29:28.6 | 0:13:48.3 | |
30 | 536 | FRYC Bohdan | 1976 | Ostrava | 16. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:29:29.1 | 0:13:48.8 | |
31 | 725 | BÁRTEK David | 1998 | VRV | 7. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:30:36.5 | 0:14:56.2 | |
32 | 593 | SCHMIED Bedřich | 1967 | Předboj | 2. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:30:39.9 | 0:14:59.6 | |
33 | 612 | KOHOUTEK Martin | 1990 | Kopřivnice | 8. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:30:40.2 | 0:14:59.9 | |
34 | 670 | FUČEK Bronislav | 1995 | SPEDOS | 8. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:30:41.9 | 0:15:01.6 | |
35 | 567 | HERAL Vít | 1952 | Černý Dub | 1. / Muži E2 (nad 60 let) | 1:30:46.6 | 0:15:06.3 | |
36 | 720 | ONDRÁČEK Libor | 1964 | --- | 3. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:30:49.0 | 0:15:08.7 | |
37 | 714 | PLÁŠEK Tomáš | 1994 | MTB Ondřejník | 9. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:30:54.2 | 0:15:13.9 | |
38 | 527 | ČECH Milan | 1993 | CT SaunaBar Horní Cerekev | 9. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:31:14.6 | 0:15:34.3 | |
39 | 669 | RIGER Marek | 1994 | SPEDOS | 10. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:31:16.9 | 0:15:36.6 | |
40 | 653 | ZAPALAČ Lukáš | 1984 | Nový Hrozenkov | 10. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:31:34.7 | 0:15:54.4 | |
41 | 558 | FRECER Leoš | 1967 | ckk znojmo | 4. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:31:36.1 | 0:15:55.8 | |
42 | 646 | PERUTÍK Pavel | 1979 | Rožnov pod Radh. | 17. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:31:39.6 | 0:15:59.3 | |
43 | 552 | SVOBODA Miroslav | 1952 | Cycling team Sokol Kbely | 2. / Muži E2 (nad 60 let) | 1:32:13.7 | 0:16:33.4 | |
44 | 745 | ALBRECHT Luboš | 1995 | MTB team Kácov | 11. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:32:14.9 | 0:16:34.6 | |
45 | 584 | PIVOŇKA Lubomír | 1996 | Rožnov pod Radhoštěm | 12. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:32:15.1 | 0:16:34.8 | |
46 | 553 | PROCHÁZKA František | 1965 | Horní Cerekev | 5. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:32:26.0 | 0:16:45.7 | |
47 | 744 | ČTVRTLÍK Jaroslav | 1972 | EUROFIRE TEAM | 6. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:32:39.8 | 0:16:59.5 | |
48 | 727 | ZBRAWEK Zdeněk | 1962 | Valachbajk team Kašava | 1. / Muži D2 (50 - 59 let) | 1:32:40.8 | 0:17:00.5 | |
49 | 690 | MILIAN Milan | 1975 | MRX Valaští bajkeři | 18. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:32:59.3 | 0:17:19.0 | |
50 | 555 | SOLANSKÝ Martin | 1973 | MTB Rysová | 19. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:33:04.9 | 0:17:24.6 | |
51 | 644 | JAVOROVÁ Lucie | 1987 | CT Hvozdná | 1. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 1:33:09.6 | 0:17:29.3 | |
52 | 736 | SVĚRÁKOVÁ Jana | 1987 | Uniqa jihlava | 2. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 1:33:53.7 | 0:18:13.4 | |
53 | 680 | GOLD Tomáš | 1973 | Goldys MTB | 20. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:33:54.1 | 0:18:13.8 | |
54 | 723 | VRÁNA Michal | 1994 | SK Skivelo neslyšících Olomouc | 13. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:34:11.5 | 0:18:31.2 | |
55 | 628 | ZMUDA Jan | 1959 | Lokomotiva Krnov | 2. / Muži D2 (50 - 59 let) | 1:35:53.0 | 0:20:12.7 | |
56 | 526 | MISAŘ Petr | 1984 | e-Customs Team | 11. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:36:08.7 | 0:20:28.4 | |
57 | 738 | CISÍK Jaroslav | 1979 | Finančné centrum team | 21. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:36:09.6 | 0:20:29.3 | |
58 | 518 | KŘÍŽ Matouš | 1995 | CT Sauna Bar Horní Cerekev | 14. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:37:08.4 | 0:21:28.1 | |
59 | 589 | HÁJEK Adam | 1993 | Novatop - Lapierre | 12. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:37:08.6 | 0:21:28.3 | |
60 | 548 | TICHÝ Petr | 1972 | KOBRAM TEEM | 7. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:37:14.6 | 0:21:34.3 | |
61 | 522 | KŘEPELA Luděk | 1964 | Skalice | 8. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:37:39.7 | 0:21:59.4 | |
62 | 616 | ONDŘEJ Radek | 1991 | Hamerští Bikeři | 13. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:37:51.5 | 0:22:11.2 | |
63 | 687 | KNÁPKOVÁ Denisa | 1998 | VRV TEAM | 1. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 1:37:55.9 | 0:22:15.6 | |
64 | 517 | SOLANSKÁ Martina | 1991 | MTB Rysová | 3. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 1:37:56.0 | 0:22:15.7 | |
65 | 693 | DOBEŠ Pavel | 1967 | --- | 9. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:37:56.8 | 0:22:16.5 | |
66 | 520 | KADLEC Luboš | 1970 | CT Sauna Bar Horní Cerekev | 10. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:37:56.9 | 0:22:16.6 | |
67 | 677 | SOLDÁN Martin | 1996 | Novatop Lapierre | 15. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:37:57.0 | 0:22:16.7 | |
68 | 708 | URBÁNEK Libor | 1969 | Ostopovice | 11. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:37:57.6 | 0:22:17.3 | |
69 | 620 | DRDA Tomáš | 1992 | MTB Rysová | 14. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:37:57.8 | 0:22:17.5 | |
70 | 580 | VACKOVÁ Zuzana | 1991 | CT SaunaBar Horní Cerekev | 4. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 1:38:20.9 | 0:22:40.6 | |
71 | 652 | JANÍK Lukáš | 1997 | Cyklo Rella Hlubočky | 16. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:38:47.3 | 0:23:07.0 | |
72 | 610 | FIGURA Lukáš | 1994 | Havířov - Životice | 17. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:39:15.1 | 0:23:34.8 | |
73 | 559 | KHEK Roman | 1967 | Kraken team Dobříš | 12. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:39:54.8 | 0:24:14.5 | |
74 | 618 | NOVÁK Martin | 1983 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 15. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:39:54.8 | 0:24:14.5 | |
75 | 603 | ZEDNIK Vita | 1996 | Lowellpro | 18. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:40:02.9 | 0:24:22.6 | |
76 | 712 | GARGULÁK Petr | 1991 | SPORTAKUS | 16. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:40:20.6 | 0:24:40.3 | |
77 | 586 | DÜRRER Libor | 1961 | Ostrava | 3. / Muži D2 (50 - 59 let) | 1:40:49.8 | 0:25:09.5 | |
78 | 658 | BROŽOVÁ Dominika | 1989 | SUPERIOR RIDERS | 5. / Ženy Z2 (19 - 34let) | 1:40:50.7 | 0:25:10.4 | |
79 | 648 | KRUPOVÁ Lucie | 1997 | VRV TEAM | 2. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 1:40:51.3 | 0:25:11.0 | |
80 | 585 | PIVOŇKA Martin | 1962 | Rožnov pod Radhoštěm | 4. / Muži D2 (50 - 59 let) | 1:41:10.1 | 0:25:29.8 | |
81 | 619 | FUSEK Radim | 1974 | MTB Rysová | 22. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:42:01.4 | 0:26:21.1 | |
82 | 514 | JILJÍ Krkoška | 1951 | MTB Ondřejník | 3. / Muži E2 (nad 60 let) | 1:42:22.2 | 0:26:41.9 | |
83 | 737 | ŠPROCH Pavel | 1963 | MTB Ondřejník | 13. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:42:34.8 | 0:26:54.5 | |
84 | 702 | KUBALA Martin | 1967 | --- | 14. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:42:38.2 | 0:26:57.9 | |
85 | 657 | MIKULA Richard | 1966 | A team Bruntál | 15. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:42:46.7 | 0:27:06.4 | |
86 | 544 | KŘÍŽ Milan | 1973 | MotoŠikule CITIZEN | 23. / Muži B2 (30 - 39 let) | 1:42:55.7 | 0:27:15.4 | |
87 | 534 | PÍSAŘ Jan | 1988 | MotoŠikule CITIZEN | 17. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:43:07.7 | 0:27:27.4 | |
88 | 516 | SOLANSKÝ Zdeněk | 1964 | MTB Rysová | 16. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:43:46.8 | 0:28:06.5 | |
89 | 681 | PAVLICA Tomáš | 1996 | MTB Rysová | 19. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:45:06.3 | 0:29:26.0 | |
90 | 703 | ŘOUTIL Marek | 1968 | Ar Olomouc | 17. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:45:17.2 | 0:29:36.9 | |
91 | 564 | VELÍŠEK Václav | 1957 | Dům barev Český Krumlov | 5. / Muži D2 (50 - 59 let) | 1:45:17.3 | 0:29:37.0 | |
92 | 632 | KRHOVSKÝ Bohumil | 1965 | Uh.Hradiště | 18. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:45:29.0 | 0:29:48.7 | |
93 | 569 | PAVELKA Vladimír | 1950 | ckk znojmo | 4. / Muži E2 (nad 60 let) | 1:45:33.6 | 0:29:53.3 | |
94 | 711 | GARGULÁK Michal | 1966 | SPORTAKUS | 19. / Muži C2 (40 - 49 let) | 1:45:35.6 | 0:29:55.3 | |
95 | 742 | RŽONCA Michal | 1997 | BIKERIZ PUCHOVA | 20. / Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) | 1:45:37.6 | 0:29:57.3 | |
96 | 697 | KUČEROVÁ Monika | 2000 | Bike pro racing | 3. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 1:45:43.0 | 0:30:02.7 | |
97 | 706 | KUTINA Josef | 1986 | ckk znojmo | 18. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:46:16.9 | 0:30:36.6 | |
98 | 614 | HOLZNEROVÁ Petra | 1972 | Orel Valašské Klobouky | 1. / Ženy H2 (nad 35 let) | 1:46:21.2 | 0:30:40.9 | |
99 | 524 | HÁJEK Pavel | 1983 | Zlín | 19. / Muži A2 (19 - 29 let) | 1:46:31.5 | 0:30:51.2 | |
100 | 535 | VALUCHOVÁ Natálie | 1999 | Bike pro racing | 4. / Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) | 1:46:34.0 | 0:30:53.7 |