ČP XCO MTB Kutná Hora #3

MTB
DÁTUM :2.6.2012 MIESTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 6. kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 6. kolo #
1 303 detail pretekára BOGAR Kryštof 1994 BOHEMIE NOVÝ BOR 1:09:42.0 0:00:00.0 17:27.0 [1] 1 17:42.2 [1] 1 17:43.5 [3] 1 16:49.3 [1] 1
2 301 detail pretekára VASTL Jan 1995 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:10:30.0 0:00:48.0 17:43.3 [2] 2 17:42.4 [2] 2 17:47.9 [4] 2 17:16.4 [2] 2
3 302 detail pretekára LUKEŠ Daniel 1994 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 1:10:41.0 0:00:59.0 18:16.9 [6] 6 17:43.1 [3] 4 17:18.9 [1] 3 17:22.1 [3] 3
4 309 detail pretekára STOŠEK Martin 1994 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:11:37.0 0:01:55.0 18:08.9 [4] 4 18:09.1 [5] 5 17:43.4 [2] 4 17:35.6 [4] 4
5 304 detail pretekára FUSEK Martin 1995 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 1:11:54.0 0:02:12.0 17:58.5 [3] 3 17:57.0 [4] 3 18:10.1 [6] 5 17:48.4 [6] 5
6 305 detail pretekára ŠELLER Luděk 1995 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:12:43.0 0:03:01.0 18:23.9 [7] 7 18:15.6 [6] 6 18:06.6 [5] 6 17:56.9 [7] 6
7 317 detail pretekára SEKANINA Adam 1995 MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM 1:13:17.0 0:03:35.0 18:31.4 [10] 10 18:18.1 [7] 8 18:16.8 [8] 7 18:10.7 [12] 7
8 324 detail pretekára VOMÁČKO Václav 1995 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 1:13:53.0 0:04:11.0 18:28.9 [9] 9 18:32.1 [9] 9 18:45.0 [13] 9 18:07.0 [10] 8
9 310 detail pretekára JOHÁNEK Jakub 1994 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:14:06.0 0:04:24.0 18:40.1 [12] 12 18:51.0 [11] 11 18:32.5 [10] 10 18:02.4 [9] 9
10 319 detail pretekára RYDVAL Jakub 1994 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1:14:14.0 0:04:32.0 18:15.6 [5] 5 18:30.6 [8] 7 18:54.1 [14] 8 18:33.7 [14] 10
11 327 detail pretekára SVRČINA Karel 1995 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 1:14:25.0 0:04:43.0 18:40.6 [13] 13 18:45.5 [10] 10 18:42.7 [12] 11 18:16.2 [13] 11
12 307 detail pretekára KUBÍN Filip 1995 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:14:51.0 0:05:09.0 18:25.5 [8] 8 19:19.7 [16] 12 18:58.3 [15] 12 18:07.5 [11] 12
13 316 detail pretekára BLAŽEK Josef 1995 TJ STADION LOUNY 1:14:52.0 0:05:10.0 20:09.0 [20] 20 18:52.0 [12] 16 18:11.0 [7] 13 17:40.0 [5] 13
14 347 detail pretekára JĘDRZEJCZYK Maksymilian 1994 Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno 1:15:41.0 0:05:59.0 19:02.1 [14] 14 20:15.5 [22] 18 18:25.9 [9] 15 17:57.5 [8] 14
15 322 detail pretekára POMEZNÝ Lukáš 1994 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:16:18.0 0:06:36.0 18:39.2 [11] 11 19:06.7 [13] 13 19:32.1 [18] 14 19:00.0 [15] 15
16 308 detail pretekára SÁDLO Dominik 1995 APACHE BIKE TEAM ÚPICE 1:17:18.0 0:07:36.0 19:06.3 [15] 15 19:18.8 [15] 14 19:19.2 [17] 17 19:33.7 [20] 16
17 329 detail pretekára GRZYBOWSKI Jacek 1994 VIKING DREAM BIKE SZCZAWNO ZDROJ 1:17:45.0 0:08:03.0 19:17.1 [16] 16 19:25.3 [18] 15 19:01.8 [16] 16 20:00.8 [23] 17
18 328 detail pretekára ZÁBRANSKÝ Stanislav 1994 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:18:22.0 0:08:40.0 21:08.1 [30] 30 19:23.8 [17] 23 18:39.9 [11] 19 19:10.2 [16] 18
19 321 detail pretekára SVOBODA Jiří 1994 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:18:57.0 0:09:15.0 19:48.0 [19] 19 19:15.6 [14] 17 20:07.2 [20] 18 19:46.2 [21] 19
20 315 detail pretekára ŠAFÁŘ Jakub 1994 MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM 1:19:07.0 0:09:25.0 19:45.7 [18] 18 20:02.6 [20] 20 20:01.8 [19] 20 19:16.9 [17] 20
21 313 detail pretekára CÍSAŘ Vojtěch 1994 SK VELO PRAHA 1:20:13.0 0:10:31.0 20:09.4 [21] 21 20:17.9 [23] 22 20:15.5 [22] 22 19:30.2 [19] 21
22 312 detail pretekára ŘEHÁK Vít 1994 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 1:20:19.0 0:10:37.0 19:43.1 [17] 17 19:50.1 [19] 19 20:17.4 [24] 21 20:28.4 [24] 22
23 314 detail pretekára KALITA Lukáš 1994 KL SPORT MOST 1:20:20.0 0:10:38.0 20:18.0 [25] 25 20:25.5 [25] 25 20:15.5 [22] 24 19:21.0 [18] 23
24 342 detail pretekára KADLEC Josef 1994 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1:21:26.0 0:11:44.0 20:39.8 [27] 27 20:33.3 [26] 27 20:15.1 [21] 26 19:57.8 [22] 24
25 306 detail pretekára KALOJÍROS Tomáš 1994 BEMANIAX 1:21:39.0 0:11:57.0 20:15.9 [24] 24 20:10.4 [21] 21 20:30.7 [25] 23 20:42.0 [26] 25
26 323 detail pretekára ZRŮST Adam 1995 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1:22:35.0 0:12:53.0 20:11.2 [22] 22 20:21.8 [24] 24 20:53.8 [27] 25 21:08.2 [29] 26
27 336 detail pretekára PATRY Martin 1995 PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 1:22:47.0 0:13:05.0 20:31.8 [26] 26 20:47.1 [27] 28 20:34.0 [26] 27 20:54.1 [28] 27
28 348 detail pretekára SCHÜHLER Tomáš 1994 KL SPORT MOST 1:23:49.0 0:14:07.0 20:45.7 [28] 28 21:03.4 [29] 29 21:10.2 [28] 28 20:49.7 [27] 28
29 318 detail pretekára HECZKO Filip 1995 TJ TŽ TŘINEC 1:25:01.0 0:15:19.0 20:13.9 [23] 23 20:55.1 [28] 26 21:57.3 [32] 29 21:54.7 [33] 29
30 335 detail pretekára BERECKEI Ondřej 1994 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1:25:39.0 0:15:57.0 21:48.1 [31] 31 21:14.1 [30] 31 21:28.6 [30] 30 21:08.2 [29] 30
31 332 detail pretekára FICENEC Jakub 1995 TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 1:25:46.0 0:16:04.0 20:55.4 [29] 29 22:03.7 [33] 30 22:15.0 [33] 31 20:31.9 [25] 31
32 331 detail pretekára RYBA Jan 1995 AUTHOR TEAM STUPNO 1:27:00.0 0:17:18.0 23:00.5 [37] 37 21:25.5 [31] 35 21:12.2 [29] 32 21:21.8 [31] 32
33 343 detail pretekára TEJKL Leoš 1994 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1:28:07.0 0:18:25.0 22:01.2 [33] 33 22:00.2 [32] 32 21:42.9 [31] 33 22:22.7 [34] 33
34 340 detail pretekára SOUČEK Jan 1994 MERIDA BIKING TEAM 1:28:41.0 0:18:59.0 21:57.5 [32] 32 22:19.6 [35] 33 22:35.9 [34] 34 21:48.0 [32] 34
35 346 detail pretekára SVOBODA Lukáš 1994 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1:31:20.0 0:21:38.0 22:03.9 [34] 34 22:17.3 [34] 34 23:14.2 [35] 35 23:44.6 [37] 35
36 333 detail pretekára HAUSNER Daniel 1995 AUTHOR TEAM STUPNO 1:32:11.0 0:22:29.0 22:42.6 [35] 35 22:59.1 [37] 36 23:15.6 [37] 36 23:13.7 [36] 36
37 341 detail pretekára WINTER Tadeáš 1994 SOKOL VELTĚŽ 1:32:13.0 0:22:31.0 23:08.7 [39] 39 22:41.6 [36] 37 23:14.2 [35] 37 23:08.5 [35] 37
38 338 detail pretekára ŠTOLBA David 1995 MERIDA BIKING TEAM 1:11:50.0 - 1 Lap(s) 23:06.7 [38] 38 24:11.8 [39] 39 24:31.5 [39] 38 --- ---
39 345 detail pretekára VÍTŮ Josef 1995 EUROFOAM SPORT TEAM 1:11:51.0 - 1 Lap(s) 22:57.2 [36] 36 24:09.0 [38] 38 24:44.8 [40] 39 --- ---
40 349 detail pretekára HLAVATÝ Ondřej 1994 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 1:12:50.0 - 1 Lap(s) 23:37.1 [40] 40 24:44.4 [41] 41 24:28.5 [38] 40 --- ---
41 344 detail pretekára RENZA Metoděj 1994 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1:13:06.0 - 1 Lap(s) 23:44.4 [41] 41 24:28.8 [40] 40 24:52.8 [41] 41 --- ---
--- 320 detail pretekára ŠVORC Jiří 1994 BIG SHOCK TEAM o. s. DNF --- 22:10.4 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 350 detail pretekára LEGLER Felix 1994 SSV Mounty Altenberg DNF --- 19:22.4 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 351 detail pretekára VALEČKA Daniel 1994 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N DNF --- 21:27.4 [-] --- --- --- --- --- --- ---