Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

ČP XCO MTB Kutná Hora #3

MTB
DÁTUM :2.6.2012 MIESTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4. kolo # 5. kolo # 9. kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4. kolo # 5. kolo # 9. kolo #
1 51 detail pretekára KONWA Marek 1990 Milka Superior MTB Racing Team 1. /  Muži Elita/Pod 23 1:25:45.0 0:00:00.0 14:20.6 [1] 1 14:11.7 [1] 1 14:16.4 [1] 1 14:41.4 [5] 1 14:29.4 [3] 2 13:45.5 [1] 1
2 5 detail pretekára NOVÁK Jiří 1985 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 2. /  Muži Elita/Pod 23 1:26:09.0 0:00:24.0 14:37.8 [4] 4 14:17.9 [4] 2 14:16.4 [1] 2 14:22.0 [2] 2 14:26.4 [2] 3 14:08.5 [2] 2
3 1 detail pretekára ŠKARNITZL Jan 1986 RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED 3. /  Muži Elita/Pod 23 1:26:34.0 0:00:49.0 14:42.2 [7] 7 14:17.5 [3] 6 14:31.0 [4] 4 14:21.0 [1] 4 14:32.4 [4] 4 14:09.9 [3] 3
4 10 detail pretekára CINK Ondřej 1990 MERIDA BIKING TEAM 4. /  Muži Elita/Pod 23 1:27:05.0 0:01:20.0 14:44.9 [8] 8 14:12.2 [2] 4 14:20.1 [3] 3 14:27.7 [3] 3 14:14.2 [1] 1 15:05.9 [8] 4
5 2 detail pretekára BOUDNÝ Pavel 1982 ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED 5. /  Muži Elita/Pod 23 1:27:23.0 0:01:38.0 14:38.9 [5] 5 14:19.4 [5] 5 14:34.7 [6] 5 14:40.1 [4] 5 14:51.0 [7] 5 14:18.9 [4] 5
6 4 detail pretekára SPĚŠNÝ Milan 1977 S&H SUPERIOR MTB TEAM 6. /  Muži Elita/Pod 23 1:28:00.0 0:02:15.0 14:40.5 [6] 6 14:31.9 [7] 7 14:33.7 [5] 6 14:43.3 [6] 6 14:41.4 [5] 6 14:49.2 [6] 6
7 14 detail pretekára ULMAN Matouš 1984 S&H SUPERIOR MTB TEAM 7. /  Muži Elita/Pod 23 1:29:18.0 0:03:33.0 15:12.0 [10] 10 14:50.6 [9] 9 15:00.2 [9] 10 14:47.0 [7] 9 14:47.8 [6] 8 14:40.4 [5] 7
8 7 detail pretekára PAPRSTKA Tomáš 1992 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 8. /  Muži Elita/Pod 23 1:29:32.0 0:03:47.0 14:28.6 [2] 2 14:46.1 [8] 8 15:03.0 [10] 8 15:16.5 [9] 8 14:54.4 [8] 7 15:03.4 [7] 8
9 9 detail pretekára FRIEDL Jiří 1985 RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED 9. /  Muži Elita/Pod 23 1:30:06.0 0:04:21.0 14:31.6 [3] 3 14:24.6 [6] 3 14:55.8 [8] 7 15:41.8 [12] 7 15:10.6 [10] 9 15:21.6 [10] 9
10 48 detail pretekára BRZOZKA Piotr 1989 JBG-2 Professional MTB Team 10. /  Muži Elita/Pod 23 1:30:22.0 0:04:37.0 15:02.3 [9] 9 15:04.3 [10] 10 14:51.6 [7] 9 15:03.5 [8] 10 15:10.1 [9] 10 15:10.2 [9] 10
11 15 detail pretekára RAUCHFUSS Marek 1990 S&H SUPERIOR MTB TEAM 11. /  Muži Elita/Pod 23 1:31:59.0 0:06:14.0 15:16.6 [12] 12 15:06.1 [11] 11 15:05.7 [11] 11 15:24.0 [10] 11 15:37.4 [13] 11 15:29.2 [12] 11
12 23 detail pretekára JOBÁNEK Jan 1983 MERIDA BIKING TEAM 12. /  Muži Elita/Pod 23 1:33:16.0 0:07:31.0 15:35.5 [14] 14 15:37.9 [15] 15 15:49.3 [15] 14 15:31.4 [11] 14 15:19.0 [11] 14 15:22.9 [11] 12
13 6 detail pretekára SÁBLÍK Lukáš 1987 RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED 13. /  Muži Elita/Pod 23 1:33:37.0 0:07:52.0 15:16.4 [11] 11 15:22.9 [12] 12 15:42.2 [13] 13 15:50.2 [15] 13 15:36.7 [12] 12 15:48.6 [14] 13
14 12 detail pretekára NEPUSTIL Matěj 1990 MERIDA BIKING TEAM 14. /  Muži Elita/Pod 23 1:34:02.0 0:08:17.0 15:19.2 [13] 13 15:29.3 [13] 13 15:24.0 [12] 12 15:57.2 [17] 12 15:40.9 [14] 13 16:11.4 [18] 14
15 11 detail pretekára KANĚRA Michal 1986 GHOST - MOJEKOLO 15. /  Muži Elita/Pod 23 1:34:42.0 0:08:57.0 15:36.4 [15] 15 15:31.2 [14] 14 15:55.8 [17] 15 15:46.0 [14] 15 16:03.9 [17] 15 15:48.7 [15] 15
16 29 detail pretekára KURCZAB Piotr 1991 KTM Racing Team Złoty Stok 16. /  Muži Elita/Pod 23 1:35:12.0 0:09:27.0 16:04.6 [19] 19 15:48.1 [16] 17 15:48.4 [14] 16 15:43.9 [13] 16 16:02.1 [15] 16 15:44.9 [13] 16
17 32 detail pretekára ALCHIMOWICZ Rafał 1986 KTM RACING TEAM ZLOTY STOK 17. /  Muži Elita/Pod 23 1:35:52.0 0:10:07.0 16:02.3 [17] 17 15:49.2 [17] 16 15:50.4 [16] 17 16:10.2 [18] 17 16:02.5 [16] 17 15:57.4 [16] 17
18 25 detail pretekára POLNICKÝ Radek 1992 JIRAPO-GIANT 18. /  Muži Elita/Pod 23 1:37:09.0 0:11:24.0 16:01.7 [16] 16 16:10.5 [18] 18 16:18.6 [19] 18 15:53.6 [16] 18 16:10.3 [18] 18 16:34.3 [21] 18
19 60 detail pretekára MICHALSKI Karol 1992 SUPERIOR MTB Energy team 19. /  Muži Elita/Pod 23 1:38:29.0 0:12:44.0 16:03.5 [18] 18 16:39.0 [21] 19 16:40.2 [21] 19 16:25.6 [20] 19 16:27.4 [22] 19 16:13.3 [19] 19
20 28 detail pretekára BOHATA Tomáš 1993 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 20. /  Muži Elita/Pod 23 1:38:55.0 0:13:10.0 16:25.8 [20] 20 16:51.5 [27] 21 16:47.4 [22] 21 16:37.4 [21] 22 16:11.7 [19] 22 16:01.2 [17] 20
21 33 detail pretekára KAWALEC Marcin 1990 KTM Racing Team Złoty Stok 21. /  Muži Elita/Pod 23 1:39:04.0 0:13:19.0 17:42.7 [40] 40 16:13.0 [19] 27 16:09.5 [18] 22 16:21.9 [19] 21 16:16.9 [20] 21 16:20.0 [20] 21
22 42 detail pretekára KUZMA Pavel 1993 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 22. /  Muži Elita/Pod 23 1:22:36.0 - 1 Lap(s) 16:29.3 [21] 21 16:29.1 [20] 20 16:34.9 [20] 20 16:43.0 [22] 20 16:19.7 [21] 20 --- ---
23 34 detail pretekára ŽILÁK František 1981 Ghost-Mojekolo 23. /  Muži Elita/Pod 23 1:26:48.0 - 1 Lap(s) 16:42.0 [24] 24 16:52.1 [28] 23 17:01.4 [26] 25 16:54.8 [25] 23 19:17.7 [24] 23 --- ---
24 38 detail pretekára KEC Jan 1990 MILKA-SUPERIOR MTB Racing Team 24. /  Muži Elita/Pod 23 1:26:57.0 - 1 Lap(s) 16:46.2 [26] 26 16:53.8 [29] 24 16:53.1 [24] 23 17:03.3 [26] 24 19:20.6 [26] 24 --- ---
25 50 detail pretekára WOJCZAL Pawel 1990 KTM Racing Team Wojczal-Bike.pl 25. /  Muži Elita/Pod 23 1:27:08.0 - 1 Lap(s) 16:40.7 [23] 23 16:49.2 [23] 22 17:05.0 [27] 24 17:15.2 [28] 26 19:17.9 [25] 25 --- ---
26 62 detail pretekára KOZEL Michal 1990 MERIDA BIKING TEAM 26. /  Muži Elita/Pod 23 1:27:15.0 - 1 Lap(s) 17:16.5 [36] 36 16:50.3 [26] 31 16:50.8 [23] 26 16:43.3 [23] 25 19:34.1 [28] 26 --- ---
27 44 detail pretekára OŠŤÁDAL Jiří 1993 GT bicycles opportunity 27. /  Muži Elita/Pod 23 1:27:22.0 - 1 Lap(s) 17:03.9 [29] 29 17:07.2 [31] 32 17:00.5 [25] 29 17:10.7 [27] 27 18:59.7 [23] 27 --- ---
28 36 detail pretekára KOVÁŘ Radim 1993 MERIDA BIKING TEAM 28. /  Muži Elita/Pod 23 1:27:58.0 - 1 Lap(s) 16:51.3 [27] 27 16:49.4 [24] 25 17:21.6 [32] 28 17:33.4 [30] 28 19:22.3 [27] 28 --- ---
29 24 detail pretekára VOBECKÝ Zdeněk 1989 KRABCYCLES SPECIALIZED 29. /  Muži Elita/Pod 23 1:28:22.0 - 1 Lap(s) 16:45.0 [25] 25 17:09.2 [32] 26 17:06.9 [28] 27 17:37.7 [32] 29 19:43.2 [29] 29 --- ---
30 57 detail pretekára MACIEJ Jeziorski 1992 Warszawski Klub Kolarski 30. /  Muži Elita/Pod 23 1:08:43.0 - 2 Lap(s) 17:11.8 [33] 33 17:16.2 [34] 34 17:26.0 [34] 33 16:49.0 [24] 30 --- --- --- ---
31 31 detail pretekára HAMAN Martin 1984 SUPERIOR RIDERS 31. /  Muži Elita/Pod 23 1:09:05.0 - 2 Lap(s) 17:09.1 [31] 31 17:17.1 [35] 33 17:22.2 [33] 32 17:16.6 [29] 31 --- --- --- ---
32 39 detail pretekára STUNA Tomáš 1985 MERIDA BIKING TEAM 32. /  Muži Elita/Pod 23 1:09:20.0 - 2 Lap(s) 17:15.2 [35] 35 16:49.5 [25] 30 17:17.9 [30] 31 17:57.4 [34] 32 --- --- --- ---
33 37 detail pretekára BARTÁK Tomáš 1992 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 33. /  Muži Elita/Pod 23 1:09:46.0 - 2 Lap(s) 17:37.6 [37] 37 17:14.4 [33] 37 17:17.2 [29] 34 17:36.8 [31] 33 --- --- --- ---
34 47 detail pretekára BULIS Roman 1991 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 34. /  Muži Elita/Pod 23 1:10:10.0 - 2 Lap(s) 16:54.3 [28] 28 17:06.7 [30] 29 17:20.0 [31] 30 18:49.0 [38] 34 --- --- --- ---
35 46 detail pretekára FUČÍK Martin 1985 DUKLA PRAHA 35. /  Muži Elita/Pod 23 1:10:40.0 - 2 Lap(s) 17:07.0 [30] 30 17:28.9 [37] 35 17:40.9 [35] 36 18:23.2 [36] 35 --- --- --- ---
36 53 detail pretekára VADIM Arko 1992 URC bikestore.cc 36. /  Muži Elita/Pod 23 1:10:57.0 - 2 Lap(s) 17:38.3 [38] 38 17:39.9 [39] 40 17:41.7 [36] 38 17:57.1 [33] 36 --- --- --- ---
37 43 detail pretekára KLINGORA Lukáš 1992 GT bicycles opportunity 37. /  Muži Elita/Pod 23 1:11:08.0 - 2 Lap(s) 17:40.4 [39] 39 17:37.1 [38] 39 17:41.9 [37] 37 18:08.6 [35] 37 --- --- --- ---
38 26 detail pretekára ŽNIVA Ondřej 1993 BIKE PRO RACING 38. /  Muži Elita/Pod 23 1:11:26.0 - 2 Lap(s) 17:09.6 [32] 32 16:46.6 [22] 28 18:16.0 [38] 35 19:13.8 [39] 38 --- --- --- ---
39 54 detail pretekára BIAŁAS Szymon 1993 Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno 39. /  Muži Elita/Pod 23 1:11:58.0 - 2 Lap(s) 17:12.3 [34] 34 17:27.9 [36] 36 18:39.9 [41] 39 18:37.9 [37] 39 --- --- --- ---
40 19 detail pretekára SVORADA Jan 1992 MERIDA BIKING TEAM 40. /  Muži Elita/Pod 23 0:54:09.0 - 3 Lap(s) 16:39.7 [22] 22 18:36.8 [41] 38 18:52.5 [42] 40 --- --- --- --- --- ---
41 55 detail pretekára JEŽEK Petr 1992 HNÍZDIL TEAM 41. /  Muži Elita/Pod 23 0:55:08.0 - 3 Lap(s) 17:54.0 [41] 41 18:35.2 [40] 41 18:38.8 [40] 41 --- --- --- --- --- ---
42 61 detail pretekára JÓSKO Michał 1988 SUPERIOR MTB Energy team 42. /  Muži Elita/Pod 23 0:55:58.0 - 3 Lap(s) 18:29.7 [43] 43 18:53.4 [42] 42 18:34.9 [39] 42 --- --- --- --- --- ---
43 52 detail pretekára DAMEK Milan 1992 caffenannini.cz CyclingMTBteam 43. /  Muži Elita/Pod 23 0:57:28.0 - 3 Lap(s) 18:21.0 [42] 42 19:37.3 [44] 44 19:29.7 [43] 43 --- --- --- --- --- ---
44 59 detail pretekára BARÁK Radek 1991 MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM 44. /  Muži Elita/Pod 23 0:57:58.0 - 3 Lap(s) 18:37.7 [44] 44 19:15.0 [43] 43 20:05.3 [44] 44 --- --- --- --- --- ---
45 58 detail pretekára REMBIASZ Przemysław 1993 KTM Racing Team Złoty Stok 45. /  Muži Elita/Pod 23 0:40:12.0 - 4 Lap(s) 19:42.3 [45] 45 20:29.7 [45] 45 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 8 detail pretekára EBERL Filip 1982 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN . /  Muži Elita/Pod 23 DNF --- 15:21.3 [-] --- 30:32.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 13 detail pretekára NESVADBA Jan 1991 MADETA FITNESS/SPECIALIZED . /  Muži Elita/Pod 23 DNF --- 14:31.4 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 35 detail pretekára ŠUTA Jiří 1989 EUROFOAM SPORT TEAM . /  Muži Elita/Pod 23 DNF --- 17:39.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---