Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1. kolo | # | 2. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 830 | ČERVENKA Marcel | 2000 | Hnízdil Team | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:12:07.8 | 0:00:00.0 | 06:00.5 [1] | 1 | 06:07.3 [1] | 1 | |
2 | 826 | BANSZEL Vojtěch | 2001 | Praha 4 | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:13:09.7 | 0:01:01.9 | 06:29.1 [2] | 2 | 06:40.6 [2] | 2 | |
3 | 810 | HENDRYCH David | 2001 | Team Bike Perštejn | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:14:12.9 | 0:02:05.1 | 06:50.6 [3] | 3 | 07:22.3 [3] | 3 | |
4 | 837 | HOFFMANN Martin | 2002 | Teplice | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:14:32.5 | 0:02:24.7 | 06:57.7 [4] | 4 | 07:34.8 [8] | 4 | |
5 | 841 | STRNAD Ondřej | 2001 | Litvínov | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:14:34.7 | 0:02:26.9 | 07:12.4 [6] | 6 | 07:22.3 [3] | 5 | |
6 | 829 | JOHANNES Radek | 2001 | Ústí nad Labem | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:14:35.4 | 0:02:27.6 | 07:08.5 [5] | 5 | 07:26.9 [5] | 6 | |
7 | 812 | JUST Filip | 2002 | Osek | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:14:54.4 | 0:02:46.6 | 07:23.6 [8] | 8 | 07:30.8 [7] | 7 | |
8 | 811 | ONDRÁČEK Martin | 2000 | Perštejn | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:15:00.5 | 0:02:52.7 | 07:14.1 [7] | 7 | 07:46.4 [10] | 8 | |
9 | 822 | ČÍŽKOVSKÝ Viktor | 2001 | Team Louny | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:15:14.5 | 0:03:06.7 | 07:44.3 [11] | 11 | 07:30.2 [6] | 9 | |
10 | 815 | SEDLÁR Daniel | 2001 | Most | 8. / Chlapci 11-12 let | 0:15:19.6 | 0:03:11.8 | 07:38.4 [10] | 10 | 07:41.2 [9] | 10 | |
11 | 839 | ANDĚL Jakub | 2001 | Most | 9. / Chlapci 11-12 let | 0:15:28.7 | 0:03:20.9 | 07:37.9 [9] | 9 | 07:50.8 [12] | 11 | |
12 | 869 | KMOCH Petr | 2001 | hc litvinov | 10. / Chlapci 11-12 let | 0:15:58.5 | 0:03:50.7 | 08:06.6 [19] | 19 | 07:51.9 [13] | 12 | |
13 | 868 | BLÁHOVÁ Nikola | 2001 | Osek | 1. / Dívky 11-12 let | 0:16:00.5 | 0:03:52.7 | 07:56.6 [16] | 16 | 08:03.9 [15] | 13 | |
14 | 867 | BERKA Marek | 2001 | Litvínov | 11. / Chlapci 11-12 let | 0:16:02.0 | 0:03:54.2 | 07:47.9 [13] | 13 | 08:14.1 [18] | 14 | |
14 | 875 | ČERVÍČEK David | 2003 | TEAM-LOUNY | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:16:02.0 | 0:03:54.2 | 07:44.4 [12] | 12 | 08:17.6 [19] | 14 | |
16 | 863 | KOPECKÝ Petr | 2003 | NEVIX Haug-land Team | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:16:04.8 | 0:03:57.0 | 07:53.1 [14] | 14 | 08:11.7 [16] | 16 | |
17 | 858 | PŠENKOVÁ Barbora | 2002 | Litvínov | 1. / Dívky 9-10 let | 0:16:06.1 | 0:03:58.3 | 08:04.1 [18] | 18 | 08:02.0 [14] | 17 | |
18 | 806 | DALIBOR Josef | 2002 | Mečeříž | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:16:06.3 | 0:03:58.5 | 08:15.6 [22] | 22 | 07:50.7 [11] | 18 | |
19 | 836 | ŽIVEC Matěj | 2002 | Bacyl 2012 | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:16:11.7 | 0:04:03.9 | 07:59.0 [17] | 17 | 08:12.7 [17] | 19 | |
20 | 876 | MRÁZEK Alex | 2000 | Litvínov | 12. / Chlapci 11-12 let | 0:16:27.7 | 0:04:19.9 | 07:56.3 [15] | 15 | 08:31.4 [21] | 20 | |
21 | 801 | JIRÁSEK Matyáš | 2002 | Most | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:16:32.6 | 0:04:24.8 | 08:13.0 [20] | 20 | 08:19.6 [20] | 21 | |
22 | 804 | VYTLAČIL Jan | 2002 | Most | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:16:55.6 | 0:04:47.8 | 08:16.7 [23] | 23 | 08:38.9 [22] | 22 | |
23 | 854 | SMITKA Adam | 2003 | Most | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:16:57.3 | 0:04:49.5 | 08:17.4 [24] | 24 | 08:39.9 [23] | 23 | |
24 | 824 | HEŘMANOVÁ Petra | 2002 | Osek | 2. / Dívky 9-10 let | 0:17:19.5 | 0:05:11.7 | 08:13.1 [21] | 21 | 09:06.4 [26] | 24 | |
25 | 857 | CZERVONIAK Daniel | 2002 | Team Louny | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:17:30.3 | 0:05:22.5 | 08:17.9 [25] | 25 | 09:12.4 [29] | 25 | |
26 | 833 | KOUDELA Jakub | 2001 | Most | 13. / Chlapci 11-12 let | 0:17:36.8 | 0:05:29.0 | 08:42.7 [29] | 29 | 08:54.1 [24] | 26 | |
27 | 878 | LACINA Matyáš | 2003 | Regal Bike TP | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:17:47.3 | 0:05:39.5 | 08:37.9 [26] | 26 | 09:09.4 [28] | 27 | |
28 | 877 | PATERA Lukáš | 2001 | Baník Osek | 14. / Chlapci 11-12 let | 0:17:49.0 | 0:05:41.2 | 08:40.4 [27] | 27 | 09:08.6 [27] | 28 | |
29 | 807 | TRNKA Filip | 2004 | Chrustenice | 1. / Chlapci 8 let a mladší | 0:17:50.8 | 0:05:43.0 | 08:48.7 [33] | 33 | 09:02.1 [25] | 29 | |
30 | 856 | KONOPÁSEK Martin | 2003 | NEVIX Haug-land Team | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:18:04.8 | 0:05:57.0 | 08:42.1 [28] | 28 | 09:22.7 [31] | 30 | |
31 | 873 | CIMRMAN Lukáš | 2001 | TEAM-LOUNY | 15. / Chlapci 11-12 let | 0:18:08.0 | 0:06:00.2 | 08:44.8 [30] | 30 | 09:23.2 [32] | 31 | |
32 | 834 | HAMATA Lukáš | 2005 | Cykloteam Ostrov | 2. / Chlapci 8 let a mladší | 0:18:15.8 | 0:06:08.0 | 08:46.8 [31] | 31 | 09:29.0 [36] | 32 | |
33 | 823 | KULICHOVÁ Adéla | 2002 | Osek | 3. / Dívky 9-10 let | 0:18:17.4 | 0:06:09.6 | 08:46.9 [32] | 32 | 09:30.5 [37] | 33 | |
34 | 808 | TRNKA Denis | 2005 | Chrustenice | 3. / Chlapci 8 let a mladší | 0:18:25.2 | 0:06:17.4 | 09:01.8 [34] | 34 | 09:23.4 [33] | 34 | |
35 | 874 | CIMRMAN Adam | 2004 | TEAM-LOUNY | 4. / Chlapci 8 let a mladší | 0:18:32.8 | 0:06:25.0 | 09:20.4 [40] | 40 | 09:12.4 [29] | 35 | |
36 | 840 | PURCHART Štěpán | 2005 | Bílina | 5. / Chlapci 8 let a mladší | 0:18:34.4 | 0:06:26.6 | 09:05.6 [35] | 35 | 09:28.8 [35] | 36 | |
37 | 852 | BRYCHTA Kryštof | 2003 | Most | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:18:41.2 | 0:06:33.4 | 09:08.5 [36] | 36 | 09:32.7 [39] | 37 | |
38 | 809 | HÁJEK Martin | 2002 | Most | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:18:48.8 | 0:06:41.0 | 09:22.8 [41] | 41 | 09:26.0 [34] | 38 | |
39 | 816 | PODZIMEK Jan | 2004 | Team Bike Perštejn | 6. / Chlapci 8 let a mladší | 0:19:04.8 | 0:06:57.0 | 09:19.0 [38] | 38 | 09:45.8 [40] | 39 | |
40 | 820 | KRUPKA Robin | 2004 | REM Plus Marathon Sport | 7. / Chlapci 8 let a mladší | 0:19:13.1 | 0:07:05.3 | 09:17.8 [37] | 37 | 09:55.3 [42] | 40 | |
41 | 851 | LANDYŠOVÁ Tereza | 2003 | Most | 4. / Dívky 9-10 let | 0:19:16.9 | 0:07:09.1 | 09:24.5 [42] | 42 | 09:52.4 [41] | 41 | |
42 | 848 | KUČEROVÁ Daniela | 2001 | Most | 2. / Dívky 11-12 let | 0:19:20.8 | 0:07:13.0 | 09:19.8 [39] | 39 | 10:01.0 [45] | 42 | |
43 | 861 | JIŘÍKOVÁ Martina | 2001 | Most | 3. / Dívky 11-12 let | 0:19:25.1 | 0:07:17.3 | 09:26.1 [43] | 43 | 09:59.0 [43] | 43 | |
44 | 860 | GRUNDOVÁ Andrea | 2004 | Baos | 1. / Dívky 8 let a mladší | 0:19:28.4 | 0:07:20.6 | 09:27.6 [44] | 44 | 10:00.8 [44] | 44 | |
45 | 855 | VESELÝ Tomáš | 2003 | Komárov | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:19:38.5 | 0:07:30.7 | 10:06.6 [50] | 50 | 09:31.9 [38] | 45 | |
46 | 814 | MARTINCOVÁ Natálie | 2002 | Ski klub Přezletice | 5. / Dívky 9-10 let | 0:20:05.8 | 0:07:58.0 | 09:49.1 [45] | 45 | 10:16.7 [49] | 46 | |
47 | 847 | EISENMAYEROVA Lucie | 2003 | Most | 6. / Dívky 9-10 let | 0:20:17.2 | 0:08:09.4 | 10:04.0 [49] | 49 | 10:13.2 [48] | 47 | |
48 | 821 | KOLENOVÁ Veronika | 2002 | Osek | 7. / Dívky 9-10 let | 0:20:21.0 | 0:08:13.2 | 10:17.8 [52] | 52 | 10:03.2 [46] | 48 | |
49 | 846 | WEIDISCH Jakub | 2003 | Střelná | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:20:25.4 | 0:08:17.6 | 10:19.9 [53] | 53 | 10:05.5 [47] | 49 | |
50 | 872 | JURČOVÁ Kamila | 2001 | KL sport Most | 4. / Dívky 11-12 let | 0:20:32.0 | 0:08:24.2 | 09:57.8 [47] | 47 | 10:34.2 [50] | 50 | |
51 | 849 | MATOUŠEK Tomáš | 2001 | Blouding Team | 16. / Chlapci 11-12 let | 0:20:48.5 | 0:08:40.7 | 10:07.1 [51] | 51 | 10:41.4 [52] | 51 | |
52 | 845 | HORA Vojtěch | 2003 | Most | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:21:04.8 | 0:08:57.0 | 09:58.4 [48] | 48 | 11:06.4 [54] | 52 | |
53 | 835 | LENC Rostislav | 2005 | Litvínov | 8. / Chlapci 8 let a mladší | 0:21:08.5 | 0:09:00.7 | 10:22.7 [54] | 54 | 10:45.8 [53] | 53 | |
54 | 862 | JIŘÍK Adam | 2005 | Most | 9. / Chlapci 8 let a mladší | 0:21:12.4 | 0:09:04.6 | 10:37.5 [57] | 57 | 10:34.9 [51] | 54 | |
55 | 842 | ŠLAJER Miroslav | 2003 | SIK Bílina | 18. / Chlapci 9-10 let | 0:21:45.7 | 0:09:37.9 | 09:57.0 [46] | 46 | 11:48.7 [60] | 55 | |
56 | 805 | VYTLAČIL Jiří | 2005 | Most | 10. / Chlapci 8 let a mladší | 0:21:54.9 | 0:09:47.1 | 10:47.3 [58] | 58 | 11:07.6 [55] | 56 | |
57 | 832 | SOUKUP Michal | 2003 | Most | 19. / Chlapci 9-10 let | 0:21:58.6 | 0:09:50.8 | 10:24.1 [55] | 55 | 11:34.5 [59] | 57 | |
58 | 871 | SOLDÁTEK Ondra | 2004 | Most | 11. / Chlapci 8 let a mladší | 0:22:27.4 | 0:10:19.6 | 11:16.6 [61] | 61 | 11:10.8 [56] | 58 | |
59 | 825 | PERGL Jiří | 2005 | Most | 12. / Chlapci 8 let a mladší | 0:22:34.6 | 0:10:26.8 | 11:07.9 [60] | 60 | 11:26.7 [58] | 59 | |
60 | 866 | MAJER Sebastian | 2002 | Most | 20. / Chlapci 9-10 let | 0:22:53.9 | 0:10:46.1 | 11:00.0 [59] | 59 | 11:53.9 [61] | 60 | |
61 | 838 | CÁDER David | 2001 | Most | 17. / Chlapci 11-12 let | 0:23:12.9 | 0:11:05.1 | 11:50.4 [65] | 65 | 11:22.5 [57] | 61 | |
62 | 853 | DACH Jiří | 2003 | Most | 21. / Chlapci 9-10 let | 0:23:16.4 | 0:11:08.6 | 10:26.8 [56] | 56 | 12:49.6 [63] | 62 | |
63 | 864 | KRENC Kubík | 2005 | Most | 13. / Chlapci 8 let a mladší | 0:23:20.8 | 0:11:13.0 | 11:24.2 [63] | 63 | 11:56.6 [62] | 63 | |
64 | 803 | ZASPAL Antonín | 2005 | Kraslice | 14. / Chlapci 8 let a mladší | 0:26:17.3 | 0:14:09.5 | 12:37.1 [67] | 67 | 13:40.2 [66] | 64 | |
65 | 828 | MOJŽÍŠOVÁ Markéta | 2004 | Most | 2. / Dívky 8 let a mladší | 0:26:27.5 | 0:14:19.7 | 12:47.7 [69] | 69 | 13:39.8 [65] | 65 | |
66 | 827 | MOJŽÍŠOVÁ Barbora | 2004 | Most | 3. / Dívky 8 let a mladší | 0:27:11.5 | 0:15:03.7 | 11:18.7 [62] | 62 | 15:52.8 [68] | 66 | |
67 | 850 | MATOUŠKOVÁ Eliška | 2004 | Blouding Team | 4. / Dívky 8 let a mladší | 0:27:40.6 | 0:15:32.8 | 14:20.0 [73] | 73 | 13:20.6 [64] | 67 | |
68 | 831 | VÝBORNÝ Adam | 2002 | Most | 22. / Chlapci 9-10 let | 0:28:12.8 | 0:16:05.0 | 12:41.5 [68] | 68 | 15:31.3 [67] | 68 | |
69 | 844 | ČERVENKOVÁ Pavlína | 2005 | Most | 5. / Dívky 8 let a mladší | 0:11:33.0 | - 1 Lap(s) | 11:33.0 [64] | 64 | --- | --- | |
70 | 843 | ŠLAJEROVÁ Adéla | 2005 | SIK Bílina | 6. / Dívky 8 let a mladší | 0:12:37.0 | - 1 Lap(s) | 12:37.0 [66] | 66 | --- | --- | |
71 | 819 | FRANC Ondřej | 2005 | Most | 15. / Chlapci 8 let a mladší | 0:13:03.1 | - 1 Lap(s) | 13:03.1 [70] | 70 | --- | --- | |
72 | 813 | RYK Daniel | 2004 | Most | 16. / Chlapci 8 let a mladší | 0:13:07.1 | - 1 Lap(s) | 13:07.1 [71] | 71 | --- | --- | |
73 | 870 | ROUD Tomáš | 2004 | Litvínov 8 | 17. / Chlapci 8 let a mladší | 0:13:55.5 | - 1 Lap(s) | 13:55.5 [72] | 72 | --- | --- | |
--- | 802 | KRUMLOVSKÝ Tomáš | 2004 | Most | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 817 | BARTOVSKÝ Roman | 2000 | KL sport Most | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 818 | BARTOVSKÝ Tomáš | 2003 | KL sport Most | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 859 | ŠTĚPNIČKA Lukáš | 2004 | Duchcov | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 865 | SEDLÁČKOVÁ Debora | 2005 | Most | . / Dívky 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |