Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.km | # | 10.km | # | 17.km | # | 25.km | # | 32.km | # | 41.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 278 | SANNIKAVA Alena | 1980 | National Team | 1. / D31 | 2:05:02.2 | 0:00:00.0 | 02:15.2 | 3 | 25:43.6 | 1 | 0:41:33.7 | 1 | 1:14:25.4 | 1 | 1:32:06.5 | 1 | 2:00:33.4 | 1 | |
2 | diplom | 274 | BOUDIKOVA Adela | 1986 | Czech Ski Team | 1. / D21 | 2:10:11.9 | 0:05:09.7 | 02:13.7 | 2 | 27:30.5 | 2 | 0:44:06.5 | 2 | 1:18:19.7 | 2 | 1:36:59.0 | 2 | 2:05:33.2 | 2 | |
3 | diplom | 264 | CHRÁSTKOVÁ Martina | 1985 | Ski Klub Nové Město | 2. / D21 | 2:12:26.5 | 0:07:24.3 | 02:13.5 | 1 | 27:46.6 | 3 | 0:45:28.4 | 3 | 1:20:20.0 | 3 | 1:39:22.7 | 3 | 2:07:37.3 | 3 | |
4 | diplom | 254 | STURSOVA Martina | 1979 | Policka | 2. / D31 | 2:17:10.9 | 0:12:08.7 | 02:16.0 | 4 | 28:36.2 | 4 | 0:46:24.7 | 4 | 1:22:27.7 | 4 | 1:42:29.7 | 4 | 2:12:20.0 | 4 | |
5 | diplom | 277 | SKRYPNIK Irina | 1970 | National Team | 1. / D41 | 2:25:58.9 | 0:20:56.7 | 02:23.9 | 5 | 31:05.6 | 5 | 0:49:32.1 | 5 | 1:28:41.6 | 5 | 1:49:25.0 | 5 | 2:21:03.0 | 5 | |
6 | diplom | 281 | TANNER Petra | 1986 | Atomic Team - Svachensee | 3. / D21 | 2:29:01.4 | 0:23:59.2 | 02:29.4 | 7 | 31:20.9 | 6 | 0:50:43.4 | 6 | 1:29:59.9 | 6 | 1:51:30.3 | 6 | 2:23:47.4 | 6 | |
7 | diplom | 265 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Salomon-Leki-Racingteam | 4. / D21 | 2:30:42.3 | 0:25:40.1 | 02:27.4 | 6 | 32:22.1 | 9 | 0:51:23.2 | 8 | 1:31:10.7 | 7 | 1:52:24.2 | 7 | 2:25:31.6 | 7 | |
8 | diplom | 260 | HENNIG Karen | 1970 | SV Sparkasse Erzgebirge | 2. / D41 | 2:32:19.9 | 0:27:17.7 | 02:34.6 | 11 | 31:33.6 | 7 | 0:51:03.2 | 7 | 1:31:20.4 | 8 | 1:53:09.5 | 8 | 2:27:09.5 | 8 | |
9 | diplom | 282 | GATTERMANN Kathi | 1989 | Craft-Women | 5. / D21 | 2:37:32.1 | 0:32:29.9 | 02:31.7 | 10 | 33:51.5 | 16 | 0:54:32.5 | 15 | 1:36:14.0 | 11 | 1:58:48.0 | 11 | 2:32:19.9 | 9 | |
10 | diplom | 272 | MICHALOWSKI Skadi | 1968 | SC Motor Zella-Mehlis | 3. / D41 | 2:38:02.9 | 0:33:00.7 | 02:29.9 | 8 | 33:17.5 | 11 | 0:53:55.9 | 11 | 1:35:36.2 | 10 | 1:58:17.6 | 10 | 2:32:56.0 | 11 | |
11 | diplom | 283 | GLASL Kathrin | 1987 | SC Ruhpolding | 6. / D21 | 2:38:13.1 | 0:33:10.9 | 02:34.6 | 11 | 32:07.1 | 8 | 0:51:52.0 | 9 | 1:33:54.4 | 9 | 1:56:45.3 | 9 | 2:32:25.9 | 10 | |
12 | diplom | 273 | EGER Susi | 1971 | SC Grossberg | 4. / D41 | 2:41:00.8 | 0:35:58.6 | 02:43.7 | 15 | 34:22.8 | 17 | 0:55:05.6 | 17 | 1:37:30.9 | 16 | 2:00:26.9 | 15 | 2:35:22.0 | 12 | |
13 | diplom | 267 | BARTOLMÄS Julia | 1992 | WSV Brotterode | 1. / JunD | 2:41:32.4 | 0:36:30.2 | 02:46.7 | 18 | 33:47.0 | 13 | 0:54:22.2 | 14 | 1:37:21.0 | 14 | 2:00:01.1 | 12 | 2:35:54.2 | 14 | |
14 | diplom | 268 | KUMMER Luise | 1992 | SV Fankenhain | 2. / JunD | 2:41:32.4 | 0:36:30.2 | 02:46.1 | 16 | 33:48.5 | 14 | 0:54:20.4 | 12 | 1:37:20.7 | 13 | 2:00:01.8 | 13 | 2:35:54.0 | 13 | |
15 | diplom | 269 | HENGELHAUPT Laura | 1992 | SCM Zella-Mehlis | 3. / JunD | 2:41:32.5 | 0:36:30.3 | 02:46.4 | 17 | 33:51.3 | 15 | 0:54:21.9 | 13 | 1:37:22.3 | 15 | 2:00:03.0 | 14 | 2:35:55.1 | 15 | |
16 | diplom | 250 | HIERSCHLÄGER Maria | 1962 | SU Eidenberg | 1. / D46 | 2:42:23.7 | 0:37:21.5 | 02:30.2 | 9 | 33:14.9 | 10 | 0:53:50.9 | 10 | 1:36:40.4 | 12 | 2:00:45.9 | 16 | 2:36:53.8 | 16 | |
17 | diplom | 252 | CHERNILOVSKAYA Anna | 1983 | SLT | 7. / D21 | 2:45:56.1 | 0:40:53.9 | 02:41.0 | 14 | 33:30.1 | 12 | 0:54:42.4 | 16 | 1:38:44.3 | 17 | 2:03:04.7 | 17 | 2:40:06.7 | 17 | |
18 | diplom | 261 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | 5. / D41 | 2:51:26.0 | 0:46:23.8 | 02:39.4 | 13 | 35:11.4 | 18 | 0:56:23.1 | 18 | 1:41:35.1 | 18 | 2:06:38.0 | 18 | 2:45:28.8 | 18 | |
19 | diplom | 259 | MEY Stefanie | 1989 | Dresden | 8. / D21 | 3:09:49.8 | 1:04:47.6 | 02:56.8 | 19 | 39:54.8 | 20 | 1:04:09.7 | 19 | 1:54:14.0 | 19 | 2:21:23.4 | 19 | 3:03:08.5 | 19 | |
20 | diplom | 251 | FRANZ Birgit | 1962 | Hohburger SV 1990 | 2. / D46 | 3:16:39.9 | 1:11:37.7 | 03:01.8 | 20 | 40:17.8 | 22 | 1:05:25.7 | 20 | 1:58:26.2 | 21 | 2:26:48.2 | 21 | 3:09:47.2 | 20 | |
21 | diplom | 253 | MOEBIUS Annett | 1963 | Hohburger SV 1990 | 3. / D46 | 3:17:43.5 | 1:12:41.3 | 03:21.0 | 24 | 39:44.5 | 19 | 1:05:33.2 | 22 | 1:58:06.7 | 20 | 2:26:36.2 | 20 | 3:10:25.2 | 21 | |
22 | diplom | 275 | VERDIESEN-WOLTHUIS Anja | 1959 | Stichts Langlauf Team | 1. / D51 | 3:20:41.7 | 1:15:39.5 | 03:17.5 | 22 | 40:16.1 | 21 | 1:05:27.6 | 21 | 1:58:33.5 | 22 | 2:27:02.0 | 22 | 3:13:37.4 | 22 | |
23 | diplom | 257 | HOPPENBROUWER Astrid | 1961 | Stichts Langlauf Team | 2. / D51 | 3:21:08.3 | 1:16:06.1 | 03:11.1 | 21 | 41:40.3 | 23 | 1:07:32.1 | 23 | 2:01:59.4 | 23 | 2:30:36.3 | 23 | 3:14:00.6 | 23 | |
24 | diplom | 280 | PROCHÁZKOVÁ Irena | 1957 | PRAHA 4 | 3. / D51 | 3:31:18.7 | 1:26:16.5 | 03:18.8 | 23 | 43:07.9 | 24 | 1:09:53.3 | 24 | 2:06:18.2 | 24 | 2:37:41.8 | 24 | 3:24:11.6 | 24 | |
25 | diplom | 263 | KUHNE Angela | 1961 | Elgersburg | 4. / D51 | 3:34:22.9 | 1:29:20.7 | 03:50.8 | 30 | 44:33.8 | 25 | 1:11:46.9 | 25 | 2:09:46.5 | 25 | 2:39:48.5 | 25 | 3:26:43.2 | 25 | |
26 | diplom | 270 | NOWAK Steffi | 1971 | rostock | 6. / D41 | 3:35:41.2 | 1:30:39.0 | 03:36.9 | 26 | 46:39.6 | 27 | 1:16:57.9 | 27 | 2:12:17.3 | 26 | 2:42:12.3 | 26 | 3:28:24.8 | 26 | |
27 | diplom | 279 | CERNA Jolana | 1965 | Kvilda | 4. / D46 | 3:47:37.7 | 1:42:35.5 | 03:33.8 | 25 | 44:58.4 | 26 | 1:13:36.7 | 26 | 2:13:51.9 | 27 | 2:46:29.8 | 27 | 3:37:10.7 | 27 | |
28 | diplom | 271 | BURDENSKI Ina | 1968 | rostock | 7. / D41 | 3:53:13.5 | 1:48:11.3 | 03:44.8 | 28 | 47:20.4 | 28 | 1:17:59.3 | 28 | 2:19:14.4 | 28 | 2:53:14.1 | 28 | 3:45:00.5 | 28 | |
29 | diplom | 276 | GILL Elke | 1952 | Riesa | 1. / D56 | 4:01:09.2 | 1:56:07.0 | 03:47.1 | 29 | 51:15.9 | 30 | 1:21:08.3 | 29 | 2:25:38.7 | 30 | 3:00:26.4 | 30 | 3:52:50.4 | 29 | |
30 | diplom | 284 | KRITZINGER Maria | 1965 | Loipenfüchse Neukirchen | 5. / D46 | 4:04:17.3 | 1:59:15.1 | 03:43.8 | 27 | 51:11.1 | 29 | 1:21:20.9 | 30 | 2:25:23.6 | 29 | 3:00:14.2 | 29 | 3:55:14.9 | 30 | |
--- | 255 | ANDRINGA Martje | 1946 | injoy-med | . / D66 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 258 | ESCHER Silke | 1968 | SC Norweger Annaberg | . / D41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 266 | VON CHAMIER Julia | 1967 | Walchensee | . / D41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |