Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.km | # | 10.km | # | 25.km | # | 29.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1457 | SANNIKAVA Alena | 1980 | National Team | 1. / D31-FT | 1:36:52.7 | 0:00:00.0 | 02:06.0 | 1 | 18:41.5 | 1 | 0:53:33.8 | 2 | 1:33:05.5 | 2 | |
2 | diplom | 1449 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Czech Ski Team | 1. / D21-FT | 1:37:12.4 | 0:00:19.7 | 02:09.5 | 2 | 18:42.3 | 2 | 0:53:32.6 | 1 | 1:33:04.9 | 1 | |
3 | diplom | 1448 | LINGL Regina | 1978 | SCMK Hirschau / Craft Women | 2. / D31-FT | 1:38:01.4 | 0:01:08.7 | 02:18.7 | 8 | 19:18.6 | 3 | 0:54:44.0 | 3 | 1:33:39.2 | 3 | |
4 | diplom | 1453 | MUTSCHELLER Sigrid | 1976 | Fischer Subaru Racing Team | 1. / D36-FT | 1:42:15.0 | 0:05:22.3 | 02:18.5 | 7 | 20:18.9 | 5 | 0:57:33.6 | 4 | 1:37:50.4 | 4 | |
5 | diplom | 1459 | GOLZOW Alina | 1988 | LBC Banfetal | 2. / D21-FT | 1:44:04.8 | 0:07:12.1 | 02:10.4 | 3 | 19:57.3 | 4 | 0:57:37.2 | 5 | 1:39:33.4 | 5 | |
6 | diplom | 1455 | BIRNBÖCK Silvia | 1977 | FC Rinchnach | 3. / D31-FT | 1:45:08.4 | 0:08:15.7 | 02:19.5 | 9 | 20:40.8 | 6 | 0:58:48.0 | 6 | 1:40:26.7 | 6 | |
7 | diplom | 1433 | HEINRICH Marie | 1992 | SV Großbreitenbach | 1. / JunD-FT | 1:49:08.3 | 0:12:15.6 | 02:37.4 | 25 | 21:49.9 | 10 | 1:01:26.3 | 7 | 1:44:34.9 | 7 | |
8 | diplom | 1443 | SCHRÖTTER Christina | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 2. / JunD-FT | 1:50:55.2 | 0:14:02.5 | 02:23.3 | 12 | 20:42.2 | 7 | 1:01:47.2 | 8 | 1:46:02.4 | 8 | |
9 | diplom | 1410 | KLOSS Marie- Christin | 1990 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / D21-FT | 1:51:17.7 | 0:14:25.0 | 02:13.9 | 4 | 21:20.3 | 9 | 1:02:37.7 | 9 | 1:46:33.6 | 9 | |
10 | diplom | 1407 | WEIDLICH Antje | 1959 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / D51-FT | 1:51:23.3 | 0:14:30.6 | 02:26.6 | 16 | 21:52.8 | 12 | 1:02:46.1 | 10 | 1:46:39.4 | 10 | |
11 | diplom | 1424 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Salomon-Leki-Racingteam | 4. / D21-FT | 1:53:07.3 | 0:16:14.6 | 02:27.2 | 17 | 22:29.0 | 18 | 1:03:45.9 | 13 | 1:48:14.4 | 11 | |
12 | diplom | 1409 | KLOSS Anne-Kathrin | 1986 | Neudorf | 5. / D21-FT | 1:54:00.1 | 0:17:07.4 | 02:22.3 | 11 | 22:31.8 | 20 | 1:04:27.4 | 15 | 1:49:06.7 | 12 | |
13 | diplom | 1468 | LUTSYKOVICH Aliona | 1992 | National Team | 3. / JunD-FT | 1:54:30.7 | 0:17:38.0 | 02:20.8 | 10 | 22:26.1 | 16 | 1:04:38.6 | 16 | 1:49:23.6 | 13 | |
14 | diplom | 1447 | EGERER Sophie | 1992 | Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal | 4. / JunD-FT | 1:55:05.1 | 0:18:12.4 | 02:25.8 | 15 | 21:51.0 | 11 | 1:03:13.8 | 11 | 1:50:18.0 | 15 | |
15 | diplom | 1441 | HEYNEN Anna-Lena | 1993 | SCMK Hirschau | 5. / JunD-FT | 1:55:12.2 | 0:18:19.5 | 02:17.7 | 6 | 21:15.8 | 8 | 1:03:40.7 | 12 | 1:50:06.1 | 14 | |
16 | diplom | 1439 | HENGELHAUPT Laura | 1992 | SCM Zella-Mehlis | 6. / JunD-FT | 1:55:30.4 | 0:18:37.7 | 02:39.0 | 31 | 22:34.5 | 21 | 1:04:46.4 | 18 | 1:50:43.0 | 17 | |
17 | diplom | 1437 | BARTOLMÄS Julia | 1992 | WSV Brotterode | 7. / JunD-FT | 1:55:30.6 | 0:18:37.9 | 02:35.1 | 22 | 22:27.0 | 17 | 1:04:46.4 | 18 | 1:50:44.0 | 18 | |
18 | diplom | 1438 | KUMMER Luise | 1992 | SV Frankenhain | 8. / JunD-FT | 1:55:30.8 | 0:18:38.1 | 02:35.4 | 23 | 22:25.0 | 15 | 1:04:45.2 | 17 | 1:50:42.5 | 16 | |
19 | diplom | 1450 | KRACIKOVA Petra | 1991 | Czech Ski Team | 6. / D21-FT | 1:56:03.2 | 0:19:10.5 | 02:29.8 | 19 | 22:30.1 | 19 | 1:04:03.3 | 14 | 1:50:51.9 | 19 | |
20 | diplom | 1436 | PIEPER Julia | 1992 | SK Winterberg | 9. / JunD-FT | 1:56:21.1 | 0:19:28.4 | 02:37.4 | 25 | 23:04.4 | 23 | 1:06:31.0 | 22 | 1:51:21.6 | 20 | |
21 | diplom | 1445 | EGER Susi | 1971 | SC Grossberg | 1. / D41-FT | 1:56:43.6 | 0:19:50.9 | 02:49.5 | 38 | 24:37.4 | 29 | 1:07:06.2 | 24 | 1:51:44.5 | 21 | |
22 | diplom | 1429 | FISCHER Laura | 1992 | WSV Oberhof | 10. / JunD-FT | 1:56:51.4 | 0:19:58.7 | 02:38.9 | 29 | 23:59.1 | 26 | 1:07:31.9 | 27 | 1:52:15.0 | 23 | |
23 | diplom | 1454 | WÖTZEL Nicole | 1989 | SG Klotzsche e.V. | 7. / D21-FT | 1:57:26.6 | 0:20:33.9 | 02:16.0 | 5 | 22:16.7 | 14 | 1:04:59.7 | 20 | 1:52:08.2 | 22 | |
24 | diplom | 1442 | SCHRÖTTER Verena | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 11. / JunD-FT | 1:58:21.8 | 0:21:29.1 | 02:25.7 | 14 | 22:14.6 | 13 | 1:06:47.4 | 23 | 1:53:30.0 | 24 | |
25 | diplom | 1456 | OTTO Grit | 1990 | SSV Altenberg | 8. / D21-FT | 1:59:11.6 | 0:22:18.9 | 02:25.6 | 13 | 22:59.9 | 22 | 1:05:43.1 | 21 | 1:54:11.4 | 26 | |
26 | diplom | 1416 | ESCHER Silke | 1968 | SC Norweger Annaberg | 2. / D41-FT | 1:59:20.5 | 0:22:27.8 | 02:41.4 | 35 | 24:03.5 | 27 | 1:07:20.0 | 26 | 1:54:18.1 | 27 | |
27 | diplom | 1432 | FICKENSCHER Wiebke | 1992 | SV Großbreitenbach | 12. / JunD-FT | 1:59:44.2 | 0:22:51.5 | 02:40.3 | 34 | 23:38.7 | 25 | 1:07:11.1 | 25 | 1:54:11.1 | 25 | |
28 | diplom | 1431 | KAHL Amanda | 1992 | SV Großbreitenbach | 13. / JunD-FT | 2:01:59.2 | 0:25:06.5 | 02:40.1 | 33 | 24:44.8 | 33 | 1:08:27.1 | 29 | 1:56:45.2 | 29 | |
29 | diplom | 1434 | KAHL Anne-Marie | 1992 | SCM Zella-Mehlis | 14. / JunD-FT | 2:01:59.3 | 0:25:06.6 | 02:37.9 | 27 | 24:28.8 | 28 | 1:08:26.1 | 28 | 1:56:44.4 | 28 | |
30 | diplom | 1458 | RICKL Juliane | 1986 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 9. / D21-FT | 2:02:05.1 | 0:25:12.4 | 02:49.1 | 37 | 24:43.2 | 32 | 1:08:56.8 | 30 | 1:57:01.0 | 30 | |
31 | diplom | 1418 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | 3. / D41-FT | 2:03:12.3 | 0:26:19.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
32 | diplom | 1463 | GLASL Kathrin | 1987 | SC Ruhpolding | 10. / D21-FT | 2:03:47.0 | 0:26:54.3 | 02:38.5 | 28 | 24:52.7 | 37 | 1:09:21.8 | 32 | 1:58:18.8 | 31 | |
33 | diplom | 1466 | UZICK Liudmila | 1969 | Rückenwind | 4. / D41-FT | 2:04:58.0 | 0:28:05.3 | 02:59.6 | 41 | 24:44.9 | 34 | 1:09:59.0 | 33 | 1:59:37.6 | 32 | |
34 | diplom | 1426 | LANKES Tamara | 1993 | SC Ruhpolding | 15. / JunD-FT | 2:05:43.6 | 0:28:50.9 | 02:29.3 | 18 | 23:28.0 | 24 | 1:09:19.9 | 31 | 2:00:16.9 | 33 | |
35 | diplom | 1406 | HOEL Yvette | 1987 | Team Intersport Beitostoelen | 11. / D21-FT | 2:07:48.4 | 0:30:55.7 | 02:38.9 | 29 | 24:41.9 | 31 | 1:12:14.0 | 36 | 2:02:14.8 | 34 | |
36 | diplom | 1427 | ZIERT Vicky | 1992 | WSV Oberhof | 16. / JunD-FT | 2:07:55.1 | 0:31:02.4 | 02:39.9 | 32 | 24:45.9 | 35 | 1:12:36.2 | 37 | 2:02:38.0 | 35 | |
37 | diplom | 1465 | STOCKHEIMER Ellen | 1985 | TSV Mellrichstadt | 12. / D21-FT | 2:09:08.7 | 0:32:16.0 | 02:48.0 | 36 | 24:48.8 | 36 | 1:10:59.6 | 34 | 2:03:31.3 | 36 | |
38 | diplom | 1467 | MORLOCK Sabrina | 1987 | SC Sonthofen | 13. / D21-FT | 2:09:35.8 | 0:32:43.1 | 02:30.4 | 20 | 24:57.6 | 39 | 1:11:17.0 | 35 | 2:03:45.5 | 37 | |
39 | diplom | 1451 | HASKOVA Katerina | 1992 | Czech Ski Team | 17. / JunD-FT | 2:10:43.2 | 0:33:50.5 | 02:32.5 | 21 | 24:41.7 | 30 | 1:13:15.7 | 38 | 2:05:17.0 | 38 | |
40 | diplom | 1403 | SCHNEIDER Christa | 1962 | SC Hotzenwald | 1. / D46-FT | 2:13:41.3 | 0:36:48.6 | 03:09.7 | 44 | 27:03.7 | 41 | 1:15:41.2 | 40 | 2:07:53.2 | 39 | |
41 | diplom | 1444 | HENGST Justine | 1990 | SSV-Blau-Weiß Neuhausen | 14. / D21-FT | 2:14:46.4 | 0:37:53.7 | 02:52.4 | 39 | 27:29.2 | 43 | 1:16:19.5 | 41 | 2:09:02.8 | 40 | |
42 | diplom | 1460 | CHERNILOVSKAYA Anna | 1983 | SLT | 15. / D21-FT | 2:15:38.4 | 0:38:45.7 | 03:18.8 | 49 | 27:34.8 | 44 | 1:16:49.4 | 43 | 2:09:48.0 | 41 | |
43 | diplom | 1401 | BAIZ Daniela | 1966 | Wangen | 2. / D46-FT | 2:17:43.8 | 0:40:51.1 | 03:15.3 | 48 | 27:21.7 | 42 | 1:16:48.0 | 42 | 2:11:49.5 | 42 | |
44 | diplom | 1430 | KIRCHNER Isabelle | 1992 | WSV Scheibe-Alsbach | 18. / JunD-FT | 2:18:00.0 | 0:41:07.3 | 02:36.6 | 24 | 24:55.9 | 38 | 1:13:21.1 | 39 | 2:12:13.3 | 43 | |
45 | diplom | 1413 | NOODT Dr. Karin | 1966 | SC Buntenbock | 3. / D46-FT | 2:19:58.8 | 0:43:06.1 | 03:13.0 | 46 | 28:10.7 | 47 | 1:17:41.8 | 45 | 2:13:47.0 | 44 | |
46 | diplom | 1440 | SCHREIBEROVÁ Mariana | 1970 | ALLYSOFT Kosice | 5. / D41-FT | 2:21:42.3 | 0:44:49.6 | 03:27.2 | 54 | 28:52.1 | 51 | 1:20:26.2 | 47 | 2:15:47.7 | 46 | |
47 | diplom | 1411 | SAUERWEIN Elisabeth | 1958 | DAV 'Neuburg | 2. / D51-FT | 2:22:10.9 | 0:45:18.2 | 02:59.4 | 40 | 26:36.6 | 40 | 1:17:01.0 | 44 | 2:15:46.4 | 45 | |
48 | diplom | 1400 | GRÄBER Kathrin | 1983 | TV Fürstenwalde | 16. / D21-FT | 2:22:15.9 | 0:45:23.2 | 03:09.2 | 43 | 28:09.8 | 46 | 1:19:10.2 | 46 | 2:16:22.4 | 47 | |
49 | diplom | 1446 | FUCHS Regina | 1948 | VfL Buchloe | 1. / D61-FT | 2:24:30.5 | 0:47:37.8 | 03:26.3 | 53 | 28:38.8 | 49 | 1:21:00.5 | 50 | 2:18:22.8 | 50 | |
50 | diplom | 1422 | HERVOL Uta | 1965 | München | 4. / D46-FT | 2:24:34.2 | 0:47:41.5 | 03:03.2 | 42 | 28:40.4 | 50 | 1:20:56.7 | 49 | 2:18:18.5 | 48 | |
51 | diplom | 1420 | GREESENS Heike | 1971 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 6. / D41-FT | 2:24:41.2 | 0:47:48.5 | 03:14.0 | 47 | 28:06.9 | 45 | 1:20:27.9 | 48 | 2:18:21.3 | 49 | |
52 | diplom | 1405 | HÜBLER Beatrice | 1993 | SV Großwaltersdorf | 19. / JunD-FT | 2:27:16.1 | 0:50:23.4 | 03:11.2 | 45 | 28:31.6 | 48 | 1:24:22.1 | 53 | 2:21:10.2 | 51 | |
53 | diplom | 1421 | WOLF Carmen | 1981 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 4. / D31-FT | 2:28:42.8 | 0:51:50.1 | 03:21.9 | 51 | 28:58.6 | 52 | 1:23:19.6 | 52 | 2:22:18.2 | 52 | |
54 | diplom | 1414 | DITTRICH Helga | 1955 | SC Tirschenreuth | 1. / D56-FT | 2:30:07.5 | 0:53:14.8 | 03:24.4 | 52 | 30:00.5 | 55 | 1:24:39.2 | 54 | 2:23:52.2 | 54 | |
55 | diplom | 1415 | CONRAD Rautgundis | 1953 | SC Kottmar | 2. / D56-FT | 2:30:23.8 | 0:53:31.1 | 03:19.1 | 50 | 29:12.2 | 53 | 1:22:49.0 | 51 | 2:23:20.6 | 53 | |
56 | diplom | 1452 | VERDIESEN-WOLTHUIS Anja | 1959 | Stichts Langlauf Team | 3. / D51-FT | 2:31:19.8 | 0:54:27.1 | 03:31.2 | 55 | 29:37.0 | 54 | 1:24:59.2 | 55 | 2:24:35.4 | 55 | |
57 | diplom | 1425 | SCHIRMER Maike | 1964 | RV Adler Kuppingen | 5. / D46-FT | 2:32:04.0 | 0:55:11.3 | 03:44.1 | 57 | 31:21.2 | 57 | 1:25:00.9 | 56 | 2:25:32.3 | 56 | |
58 | diplom | 1462 | ONDRUSKOVA Jitka | 1968 | Fortex Ski Moravsky Beroun | 7. / D41-FT | 2:37:37.6 | 1:00:44.9 | 03:36.5 | 56 | 31:08.5 | 56 | 1:27:28.6 | 57 | 2:31:00.3 | 57 | |
59 | diplom | 1402 | MOEBIUS Annett | 1963 | Hohburger SV 1990 | 6. / D46-FT | 2:52:17.7 | 1:15:25.0 | 04:05.8 | 58 | 35:04.7 | 58 | 1:38:29.2 | 58 | 2:44:54.6 | 58 | |
60 | diplom | 1408 | JARDON DIDEBERG Marie | 1958 | SC Butgenbach | 4. / D51-FT | 2:57:53.5 | 1:21:00.8 | 04:12.3 | 59 | 35:25.6 | 59 | 1:39:28.6 | 59 | 2:50:18.7 | 59 | |
61 | diplom | 1464 | GREINER Ingrid | 1950 | Stuttgart | 2. / D61-FT | 3:20:48.6 | 1:43:55.9 | 04:42.3 | 62 | 40:15.5 | 61 | 1:53:14.2 | 60 | 3:12:06.4 | 60 | |
62 | diplom | 1470 | BERZÁKOVÁ Mariana | 1971 | Žilina | 8. / D41-FT | 3:29:56.5 | 1:53:03.8 | 04:39.9 | 60 | 39:21.7 | 60 | 1:58:01.3 | 61 | 3:21:27.8 | 61 | |
63 | diplom | 1469 | ŠKUTILOVÁ Zuzana | 1972 | Žilina | 2. / D36-FT | 3:30:02.7 | 1:53:10.0 | 04:41.7 | 61 | 40:54.5 | 62 | 1:59:24.3 | 62 | 3:21:51.4 | 62 | |
--- | 1412 | FREYER Kathrin | 1960 | BW Neuhausen | . / D51-FT | DNF | --- | 03:01.3 | --- | 34:34.4 | --- | --- | --- | 1:45:25.2 | --- | ||
--- | 1417 | KRAUTLOHER Bärbel | 1961 | Vilshofen | . / D51-FT | DNF | --- | 03:17.4 | --- | 28:17.1 | --- | --- | --- | 1:28:06.0 | --- | ||
--- | 1461 | STADLEROVA Sarka | 1993 | Zelezna Ruda | . / JunD-FT | DNF | --- | 02:39.2 | --- | 28:01.2 | --- | 1:19:07.8 | --- | 2:01:00.7 | --- | ||
--- | 1471 | EDELBAUER Sandra | 1992 | SU Bad Leonfelden | . / JunD-FT | DNF | --- | 02:28.0 | --- | 22:50.6 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1404 | KITZMÜLLER Monika | 1982 | Haslach an der Mühl | . / D21-FT | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1428 | HIRSCH Lilly | 1992 | WSV Oberhof | . / JunD-FT | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1435 | LESSER Sandra | 1992 | SCM Zella-Mehlis | . / JunD-FT | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |