Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DÁTUM :25 - 26.2.2012 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Zhůří #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Zhůří #
1 1497 detail pretekára ŠRAIL Jan CZE 1990 SK Nové Město na Moravě 1. /  Men 19-29 1:01:06.8 0:00:00.0 0:27:38.5 1
2 1311 detail pretekára AUGUSTIŇÁK Dušan CZE 1990 SK Nové Město na Moravě 2. /  Men 19-29 1:01:09.2 0:00:02.4 0:27:40.3 3
3 1496 detail pretekára ONDRÁŠEK Pavel CZE 1992 TEREX FUCHS 3. /  Men 19-29 1:01:10.5 0:00:03.7 0:27:38.6 2
4 1002 detail pretekára MIKUŠ Martin CZE 1982 Atomic Nordic team 1. /  Men 30-39 1:04:26.3 0:03:19.5 0:28:48.1 5
5 1427 detail pretekára JAKOUBEK Tomáš CZE 1979 Ski Trab Mára 2. /  Men 30-39 1:04:28.0 0:03:21.2 0:28:35.0 4
6 1069 detail pretekára WURM Norbert GER 1960 Löffler-Skadi Loppet Team 1. /  Men 50-59 1:04:28.3 0:03:21.5 0:28:48.3 6
7 1346 detail pretekára WALDNER Jan AUT 1992 1 SVG Hohe Wand 4. /  Men 19-29 1:04:36.4 0:03:29.6 0:29:16.2 8
8 1014 detail pretekára TUKA Ondrej CZE 1991 Jablonec nad Nisou 5. /  Men 19-29 1:05:18.9 0:04:12.1 0:29:12.6 7
9 1003 detail pretekára PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1. /  Men 40-49 1:05:22.2 0:04:15.4 0:29:22.7 9
10 1016 detail pretekára RYPL Michal CZE 1993 TJ Sokol Stachy 6. /  Men 19-29 1:06:11.7 0:05:04.9 0:29:24.6 10
11 1351 detail pretekára RESCH Maxi GER 1992 SV Finsterau 7. /  Men 19-29 1:06:36.1 0:05:29.3 0:30:19.5 14
12 2246 detail pretekára MAREK Michal CZE 1992 Rossignol Racing Team 8. /  Men 19-29 1:06:37.3 0:05:30.5 0:29:50.5 12
13 1029 detail pretekára TOLAR David CZE 1995 USK Plzeň 1. /  Men 17-18 1:06:42.2 0:05:35.4 0:29:45.0 11
14 1018 detail pretekára HONES Josef AUT 1954 Union Liebenau 2. /  Men 50-59 1:06:58.2 0:05:51.4 0:30:46.6 17
15 1372 detail pretekára MAIER Viktor GER 1957 sv-finsterau 3. /  Men 50-59 1:07:28.7 0:06:21.9 0:31:10.4 19
16 1028 detail pretekára SUCHY Jiri CZE 1976 FEL Praha 3. /  Men 30-39 1:07:33.3 0:06:26.5 0:30:29.0 15
17 1011 detail pretekára KŘENOVSKÝ Michal CZE 1990 Jablonec nad Nisou 9. /  Men 19-29 1:07:34.8 0:06:28.0 0:30:44.4 16
18 1072 detail pretekára VATER Gerhard GER 1964 Löffler-Skadi Loppet Team 2. /  Men 40-49 1:07:38.0 0:06:31.2 0:31:11.5 20
19 1417 detail pretekára ŠIMURDA Martin CZE 1972 Ski klubŠumava 3. /  Men 40-49 1:08:25.9 0:07:19.1 0:31:13.0 21
20 1071 detail pretekára SCHÖNBERGER Stefan GER 1962 Löffler-Skadi Loppet Team 4. /  Men 50-59 1:08:34.6 0:07:27.8 0:31:13.6 22
21 1004 detail pretekára ŘEŠÁTKO Jiří CZE 1994 SWSL Lučany 2. /  Men 17-18 1:08:36.1 0:07:29.3 0:31:23.9 24
22 1001 detail pretekára KOCUMOVÁ Zuzana CZE 1979 Salomon Nordic team 1. /  Women 30-39 1:08:43.8 0:07:37.0 0:31:20.6 23
23 1030 detail pretekára MATĚJKA Tomáš CZE 1994 USK Plzeň 3. /  Men 17-18 1:08:44.6 0:07:37.8 0:31:08.8 18
24 1033 detail pretekára BRAUN Jan CZE 1992 Ski klub Šumava 10. /  Men 19-29 1:09:20.8 0:08:14.0 0:31:40.3 28
25 1433 detail pretekára RONSBERGER Walter GER 1953 SKADI Bodenmais 5. /  Men 50-59 1:09:21.7 0:08:14.9 0:31:49.4 29
26 1007 detail pretekára JINDRA Adam CZE 1990 VSK Humanita Praha 11. /  Men 19-29 1:09:23.7 0:08:16.9 0:31:34.6 26
27 1006 detail pretekára PEŠTA Petr CZE 1975 USK CS Plzeň 4. /  Men 30-39 1:09:26.6 0:08:19.8 0:32:15.6 33
28 1041 detail pretekára POKORNÝ Jiří CZE 1985 Ekonom - Žižkovský tygři 12. /  Men 19-29 1:09:29.0 0:08:22.2 0:31:33.0 25
29 1347 detail pretekára VOJTA Pavel CZE 1975 Žižkovský tygři 5. /  Men 30-39 1:09:33.1 0:08:26.3 0:32:12.1 31
30 1012 detail pretekára CIHLÁŘ Anthony CZE 1991 Jablonec nad Nisou 13. /  Men 19-29 1:09:48.4 0:08:41.6 0:29:54.2 13
31 1074 detail pretekára MANDÁK Pavel CZE 1966 Ski klub Šumava 4. /  Men 40-49 1:09:54.6 0:08:47.8 0:31:39.2 27
32 1077 detail pretekára SCHLECHTER Voyta CZE 1982 Ekonom Praha - Žižkovský Tygři 6. /  Men 30-39 1:10:01.0 0:08:54.2 0:32:17.4 34
33 1061 detail pretekára KOVAŘÍK Oldřich CZE 1958 O a S Český les 6. /  Men 50-59 1:10:02.8 0:08:56.0 0:32:01.3 30
34 1076 detail pretekára VESELÝ Jiří CZE 1957 Ski klub Šumava 7. /  Men 50-59 1:10:40.4 0:09:33.6 0:32:14.3 32
35 1045 detail pretekára GARHAMMER Karl GER 1964 spvgg oberkreuzberg 5. /  Men 40-49 1:10:45.8 0:09:39.0 0:32:25.9 35
36 1371 detail pretekára KUCHARIK Michal CZE 1985 ačr 14. /  Men 19-29 1:10:46.9 0:09:40.1 0:33:04.5 39
37 1389 detail pretekára PÁDIVÝ Martin CZE 1974 Praha 6 7. /  Men 30-39 1:11:19.7 0:10:12.9 0:32:46.9 37
38 1036 detail pretekára PŘIBÍK Jiří CZE 1950 Tatran Železná Ruda 1. /  Men 60+ 1:11:25.1 0:10:18.3 0:32:47.8 38
39 1384 detail pretekára MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina CZE 1984 Ski Trab Mára / Ekonom 1. /  Women 19-29 1:11:26.9 0:10:20.1 --- ---
40 1026 detail pretekára STODŮLKOVÁ Dennisa CZE 1991 Rossignol Racing Team 2. /  Women 19-29 1:11:27.6 0:10:20.8 0:33:23.8 41
41 1348 detail pretekára STRÁNECKÝ Michal CZE 1983 Havlíčkův Brod 15. /  Men 19-29 1:11:28.2 0:10:21.4 0:32:34.7 36
42 1428 detail pretekára VONDRAŠ Petr CZE 1970 Ski klub Šumava 6. /  Men 40-49 1:11:56.5 0:10:49.7 0:33:33.1 43
43 1341 detail pretekára PETROŠ Antonín CZE 1983 Ski Sport Petroš 16. /  Men 19-29 1:11:57.2 0:10:50.4 0:33:30.4 42
44 1005 detail pretekára WŰRZ Martin CZE 1963 SWSL Lučany 7. /  Men 40-49 1:12:20.5 0:11:13.7 0:35:45.0 64
45 1031 detail pretekára HÖLL Petr CZE 1968 LK TA Chodov 8. /  Men 40-49 1:12:22.9 0:11:16.1 0:34:16.7 47
46 1352 detail pretekára HACKL Andreas GER 1995 SV Finsterau 4. /  Men 17-18 1:13:52.9 0:12:46.1 0:33:14.7 40
47 1365 detail pretekára LEBEDEV Andrej GER 1963 SV Finsterau 9. /  Men 40-49 1:13:53.7 0:12:46.9 0:35:15.0 54
48 1038 detail pretekára MELOUN Martin CZE 1975 Sportcentrum Meldy J.Hradec 8. /  Men 30-39 1:14:03.2 0:12:56.4 0:34:06.3 44
49 1345 detail pretekára SIX Franz-Xaver GER 1951 WSV St. Englmar 2. /  Men 60+ 1:15:01.4 0:13:54.6 0:34:08.2 45
50 1119 detail pretekára KŘIČEK Jan CZE 1946 Uměl. školy Pha 3. /  Men 60+ 1:15:03.6 0:13:56.8 0:34:09.9 46
51 1321 detail pretekára TUŠL Martin CZE 1968 VSK Humanita Praha 10. /  Men 40-49 1:15:23.7 0:14:16.9 0:35:26.1 57
52 1408 detail pretekára DVOŘÁK František CZE 1947 Cvikov 4. /  Men 60+ 1:15:39.2 0:14:32.4 0:34:51.9 48
53 1047 detail pretekára POLÁKOVÁ Tereza CZE 1986 Ekonom - Žižkovský tygři 3. /  Women 19-29 1:15:46.2 0:14:39.4 0:34:51.9 48
54 1403 detail pretekára GRADNER Josef AUT 1953 USC-ATOMIC-ST. LEONHARD 8. /  Men 50-59 1:16:06.4 0:14:59.6 0:35:34.4 60
55 1435 detail pretekára JIRÁSEK Pavel CZE 1962 Spartak Police N.M. 9. /  Men 50-59 1:16:40.9 0:15:34.1 0:35:00.7 51
56 1406 detail pretekára ŠTÁDLEROVÁ Šárka CZE 1994 TJ Tatran Železná Ruda 1. /  Women 17-18 1:16:41.6 0:15:34.8 0:35:18.3 55
57 1044 detail pretekára KUBALÍK Jan CZE 1978 Salomon Atomic Nordic Team 9. /  Men 30-39 1:16:42.9 0:15:36.1 0:35:38.8 61
58 1270 detail pretekára KUTMAN Jan CZE 1995 struhařov 5. /  Men 17-18 1:16:43.9 0:15:37.1 0:35:09.3 53
59 1037 detail pretekára BALATKOVÁ Michaela CZE 1985 ELEVEN BMC - Footbike TEAM 4. /  Women 19-29 1:16:49.4 0:15:42.6 0:34:53.4 50
60 1034 detail pretekára SÝKORA Jan CZE 1975 USK CS Plzeň 10. /  Men 30-39 1:16:51.0 0:15:44.2 0:35:40.4 62
61 1404 detail pretekára LANG Christian GER 1966 Tsv - Rosshaupten 11. /  Men 40-49 1:17:07.9 0:16:01.1 0:35:07.4 52
62 1039 detail pretekára JINDRA David CZE 1960 AC Obora Hvězda Praha 10. /  Men 50-59 1:17:20.1 0:16:13.3 0:36:03.8 68
63 1075 detail pretekára LUDVÍK Petr CZE 1972 ETRIATLON 12. /  Men 40-49 1:17:21.6 0:16:14.8 0:36:00.9 67
64 1027 detail pretekára HRDINA Antonín CZE 1986 Rolníci - TJ ČZU Praha 17. /  Men 19-29 1:17:24.7 0:16:17.9 0:36:05.0 69
65 1043 detail pretekára PALAŠČÁK Jan CZE 1983 Amper Market 18. /  Men 19-29 1:17:36.6 0:16:29.8 0:35:20.8 56
66 1431 detail pretekára BEROUŠEK Petr CZE 1962 Postřekov 11. /  Men 50-59 1:17:41.8 0:16:35.0 0:35:32.6 59
67 1349 detail pretekára KRÁLOVEC J I Ř Í CZE 1951 LK Tatran Chodov 5. /  Men 60+ 1:17:43.1 0:16:36.3 0:35:42.4 63
68 1329 detail pretekára KLEMENT Dominik CZE 1998 Ski klub Šumava 6. /  Men 17-18 1:18:01.2 0:16:54.4 0:37:03.9 78
69 1049 detail pretekára KNÍŽKOVÁ Eliška CZE 1982 AC Čimelice 2. /  Women 30-39 1:18:06.9 0:17:00.1 0:35:56.7 66
70 1293 detail pretekára WALLNER Sabine GER 1995 WSV Rabenstein 2. /  Women 17-18 1:18:34.3 0:17:27.5 0:36:30.6 71
71 1101 detail pretekára PROCHÁZKOVÁ Michaela CZE 1995 USK Praha 3. /  Women 17-18 1:18:35.4 0:17:28.6 0:36:33.0 72
72 1120 detail pretekára BLAŽEK David CZE 1990 CK Sportblažek.cz 19. /  Men 19-29 1:18:51.0 0:17:44.2 0:36:35.9 73
73 1425 detail pretekára FAJSTAUER Jiří CZE 1948 SKI Jilemnice 6. /  Men 60+ 1:18:53.8 0:17:47.0 0:35:51.0 65
74 1314 detail pretekára KOUBKOVÁ Lucie CZE 1981 Ski klub Šumava 3. /  Women 30-39 1:18:54.9 0:17:48.1 0:36:40.0 74
75 1066 detail pretekára LAVIČKA František CZE 1945 Ski Šumava VIMPERK 7. /  Men 60+ 1:19:02.8 0:17:56.0 0:36:40.2 75
76 1109 detail pretekára SEMÍK Ondřej CZE 1994 SK Kamenice 7. /  Men 17-18 1:19:10.2 0:18:03.4 0:36:15.1 70
77 1104 detail pretekára RŮŽIČKA Josef CZE 1939 TJ Tatran Železná Ruda 8. /  Men 60+ 1:19:23.1 0:18:16.3 0:36:54.2 76
78 1113 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1961 CK Sportblažek.cz 12. /  Men 50-59 1:19:37.4 0:18:30.6 0:37:09.4 80
79 1020 detail pretekára VLČKOVÁ Iva CZE 1975 ČZU Praha 4. /  Women 30-39 1:21:11.1 0:20:04.3 0:37:40.2 84
80 1042 detail pretekára KÄSER Erich GER 1951 Zwiesel 9. /  Men 60+ 1:21:11.9 0:20:05.1 0:36:58.9 77
81 1102 detail pretekára KREJČÍ Jiří CZE 1946 Eli 10. /  Men 60+ 1:21:12.5 0:20:05.7 0:37:06.0 79
82 1122 detail pretekára MAROŠ Petr CZE 1975 TK Strakonice 11. /  Men 30-39 1:22:40.0 0:21:33.2 0:37:27.0 83
83 1418 detail pretekára JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 Sokol Horní Branná 1. /  Women W50-59 1:23:14.1 0:22:07.3 0:37:24.0 82
84 1213 detail pretekára FIŠNAR SEN. Jiří CZE 1950 Ski klub Šumperk 11. /  Men 60+ 1:23:15.5 0:22:08.7 0:39:19.0 92
85 1196 detail pretekára PAČÁKOVÁ Michaela CZE 1986 VSK Humanita 5. /  Women 19-29 1:23:15.7 0:22:08.9 0:37:16.4 81
86 1420 detail pretekára SVOBODA Miloslav CZE 1975 Sokol Senohraby 12. /  Men 30-39 1:23:20.1 0:22:13.3 0:38:37.5 89
87 1057 detail pretekára KUBĚNKA Vladislav CZE 1947 Ski klub Šumperk 12. /  Men 60+ 1:23:21.0 0:22:14.2 0:38:31.7 88
88 1048 detail pretekára VACEK Tomáš CZE 1983 Stavmal Klatovy 20. /  Men 19-29 1:23:23.0 0:22:16.2 0:38:06.1 86
89 1129 detail pretekára OSTÁDAL Miroslav CZE 1963 Sušice 13. /  Men 40-49 1:23:24.3 0:22:17.5 0:37:54.4 85
90 1373 detail pretekára ZAPLETALOVA Kateřina CZE 1968 FEL Praha 1. /  Women 40-49 1:23:44.4 0:22:37.6 0:38:29.2 87
91 1239 detail pretekára SAJDLOVÁ Jana CZE 1983 Ekonom - Žižkovský tygři 6. /  Women 19-29 1:23:56.4 0:22:49.6 0:40:33.8 107
92 1390 detail pretekára KUNSCHIKOV Anatoliy KAZ 1939 sk-gornyak 13. /  Men 60+ 1:24:03.6 0:22:56.8 0:39:01.3 90
93 1393 detail pretekára ŘEŽÁB Rostislav CZE 1965 Motor České Budějovice 14. /  Men 40-49 1:24:19.0 0:23:12.2 0:39:19.2 93
94 1353 detail pretekára PRUSÍK Filip CZE 1977 TK Dobříš 13. /  Men 30-39 1:24:36.2 0:23:29.4 0:39:07.7 91
95 1105 detail pretekára FOLPRECHTOVA Katka CZE 1974 CZU Praha 5. /  Women 30-39 1:24:58.5 0:23:51.7 0:39:21.9 94
96 1227 detail pretekára BOBKOV Oleg RUS 1997 Russialoppet 8. /  Men 17-18 1:25:52.7 0:24:45.9 0:39:32.2 95
97 1219 detail pretekára HUDEČKOVÁ Alžběta CZE 1989 Ski klub Šumava 7. /  Women 19-29 1:25:53.5 0:24:46.7 0:39:49.7 97
98 1110 detail pretekára LÍZNER Martin CZE 1975 ŘÍČANY 14. /  Men 30-39 1:26:33.1 0:25:26.3 0:39:53.1 99
99 1112 detail pretekára ŘEZÁČ Josef CZE 1962 SportŘezáč Frymburk 13. /  Men 50-59 1:26:35.5 0:25:28.7 0:40:50.2 110
100 1127 detail pretekára HOLUB Martin CZE 1977 -- 15. /  Men 30-39 1:26:36.3 0:25:29.5 0:40:01.7 100