Šumavský skimaraton Kooperativy
DÁTUM : | 25 - 26.2.2012 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava | STRÁNKY PRETEKOV : | www.skimaraton.cz |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Modrava | # | Zhůří | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 14 | JAKŠ Martin | 1986 | DUKLA LIBEREC | 1. / Men 19-29 | 2:19:29.8 | 0:00:00.0 | 0:59:38.4 | 1 | 1:41:15.5 | 1 | ||
2 | diplom | 2 | FREIMUTH Thomas | 1980 | Skinfit Racing Team | 1. / Men 30-39 | 2:22:26.7 | 0:02:56.9 | 1:01:09.0 | 6 | 1:44:12.6 | 3 | ||
3 | diplom | 4 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Subaru Racing Team | 2. / Men 19-29 | 2:22:30.7 | 0:03:00.9 | 1:02:06.5 | 8 | 1:44:13.2 | 4 | ||
4 | diplom | 38 | JANOŠEC Miroslav | 1987 | Rossignol Racing Team | 3. / Men 19-29 | 2:22:57.9 | 0:03:28.1 | 1:02:05.5 | 7 | 1:45:59.2 | 8 | ||
5 | diplom | 15 | RAZÝM Aleš | 1986 | DUKLA LIBEREC | 4. / Men 19-29 | 2:23:59.8 | 0:04:30.0 | 0:59:39.1 | 2 | 1:42:34.7 | 2 | ||
6 | diplom | 1 | ROČÁREK Jiří | 1983 | Fischer Subaru Racing Team | 5. / Men 19-29 | 2:26:11.5 | 0:06:41.7 | 1:01:08.4 | 5 | 1:44:28.8 | 5 | ||
7 | diplom | 5 | SEIFERT Benjamin | 1982 | Fischer Subaru Racing Team | 2. / Men 30-39 | 2:26:30.5 | 0:07:00.7 | 1:00:23.0 | 3 | 1:44:34.8 | 6 | ||
8 | diplom | 16 | KOŽÍŠEK Dušan | 1983 | DUKLA LIBEREC | 6. / Men 19-29 | 2:26:53.3 | 0:07:23.5 | 1:01:07.9 | 4 | 1:45:17.8 | 7 | ||
9 | diplom | 31 | HORÁLEK Radek | 1980 | Atomic Nordic team | 3. / Men 30-39 | 2:27:09.0 | 0:07:39.2 | 1:02:07.3 | 9 | 1:45:59.2 | 8 | ||
10 | diplom | 37 | KYNCL Tomáš | 1989 | Rossignol Racing Team | 7. / Men 19-29 | 2:29:03.9 | 0:09:34.1 | 1:04:42.0 | 10 | 1:50:58.9 | 11 | ||
11 | diplom | 618 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol Racing Team | 8. / Men 19-29 | 2:29:06.0 | 0:09:36.2 | 1:04:43.1 | 11 | 1:50:32.1 | 10 | ||
12 | diplom | 6 | CAZAUX Baptiste | 1978 | Montagnards Argelésiens | 4. / Men 30-39 | 2:31:32.4 | 0:12:02.6 | 1:04:44.7 | 13 | 1:52:08.5 | 13 | ||
13 | diplom | 9 | FRIEDL Christoph | 1987 | Löffler Skadi Loppet Team | 9. / Men 19-29 | 2:32:20.1 | 0:12:50.3 | 1:06:53.5 | 18 | 1:54:31.0 | 14 | ||
14 | diplom | 53 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VŠSK MFF UK | 10. / Men 19-29 | 2:32:23.5 | 0:12:53.7 | 1:06:54.3 | 19 | 1:54:34.3 | 15 | ||
15 | diplom | 8 | KUJAT Marcus | 1976 | Löffler Skadi Loppet Team | 5. / Men 30-39 | 2:33:21.5 | 0:13:51.7 | 1:06:51.8 | 16 | 1:55:34.3 | 23 | ||
16 | diplom | 668 | MATĚJKA Tomáš | 1971 | TJ SOKOL SENOHRABY | 1. / Men 40-49 | 2:33:24.9 | 0:13:55.1 | 1:06:49.2 | 14 | 1:54:48.3 | 17 | ||
17 | diplom | 588 | MAREK Ondřej | 1982 | VSK Elektro CVUT Praha | 6. / Men 30-39 | 2:33:26.0 | 0:13:56.2 | 1:08:37.9 | 30 | 1:55:08.9 | 19 | ||
18 | diplom | 7 | BECH Sebastian | 1987 | Löffler Skadi Loppet Team | 11. / Men 19-29 | 2:33:32.0 | 0:14:02.2 | 1:04:44.1 | 12 | 1:51:13.4 | 12 | ||
19 | diplom | 579 | JEDLIČKA Jan | 1984 | Ski klub Šumava | 12. / Men 19-29 | 2:33:42.0 | 0:14:12.2 | 1:08:31.1 | 23 | 1:54:37.3 | 16 | ||
20 | diplom | 13 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Patria Direct Team | 13. / Men 19-29 | 2:33:42.5 | 0:14:12.7 | 1:06:53.1 | 17 | 1:55:00.8 | 18 | ||
21 | diplom | 25 | CHRÁSTKOVÁ Martina | 1985 | Rossignol Racing Team | 1. / Women 19-29 | 2:33:46.5 | 0:14:16.7 | 1:08:28.9 | 21 | 1:55:18.6 | 20 | ||
22 | diplom | 101 | ŠRŮTEK David | 1980 | BKL Machov | 7. / Men 30-39 | 2:34:53.4 | 0:15:23.6 | 1:08:34.2 | 26 | 1:55:50.7 | 28 | ||
23 | diplom | 217 | ZNOJEMSKY Karel | 1977 | Ledeč n.S. | 8. / Men 30-39 | 2:34:57.2 | 0:15:27.4 | 1:08:49.7 | 32 | 1:56:11.0 | 34 | ||
24 | diplom | 34 | PĚSTA Roman | 1968 | SKI KLUB LENORA | 2. / Men 40-49 | 2:35:12.2 | 0:15:42.4 | 1:09:04.2 | 35 | 1:56:25.5 | 36 | ||
25 | diplom | 236 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI SKUHROV | 9. / Men 30-39 | 2:35:16.4 | 0:15:46.6 | 1:09:08.2 | 39 | 1:55:53.2 | 29 | ||
26 | diplom | 44 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOINT PEARL IZUMI | 3. / Men 40-49 | 2:35:21.3 | 0:15:51.5 | 1:08:35.3 | 27 | 1:55:46.6 | 25 | ||
27 | diplom | 448 | FIŠNAR JUN Jiří | 1976 | Ski klub Šumperk | 10. / Men 30-39 | 2:35:25.3 | 0:15:55.5 | 1:09:14.0 | 40 | 1:55:56.4 | 32 | ||
28 | diplom | 48 | PELA Zbyněk | 1973 | SKI PAX Horní Maxov | 11. / Men 30-39 | 2:35:27.8 | 0:15:58.0 | 1:08:36.8 | 29 | 1:55:48.8 | 27 | ||
29 | diplom | 46 | FILIPČÍK Miroslav | 1973 | Sokol Stachy | 12. / Men 30-39 | 2:35:30.6 | 0:16:00.8 | 1:09:18.7 | 41 | 1:56:17.8 | 35 | ||
30 | diplom | 21 | MORAVCOVÁ Klára | 1983 | Jablonec nad Nisou | 2. / Women 19-29 | 2:35:33.1 | 0:16:03.3 | 1:09:03.0 | 34 | 1:55:47.7 | 26 | ||
31 | diplom | 587 | URBÁNEK Petr | 1981 | FEL | 13. / Men 30-39 | 2:35:45.1 | 0:16:15.3 | 1:10:18.2 | 48 | 1:56:42.8 | 37 | ||
32 | diplom | 52 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 4. / Men 40-49 | 2:35:57.3 | 0:16:27.5 | 1:09:43.3 | 42 | 1:57:09.2 | 40 | ||
33 | diplom | 47 | SAJDL Martin | 1981 | Ekonom - Žižkovský tygři | 14. / Men 30-39 | 2:35:57.4 | 0:16:27.6 | 1:08:36.7 | 28 | 1:55:55.3 | 31 | ||
34 | diplom | 43 | PLECHÁČ Pavel | 1970 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / Men 40-49 | 2:36:15.0 | 0:16:45.2 | 1:08:30.4 | 22 | 1:55:44.5 | 24 | ||
35 | diplom | 117 | SCHRÖTTER Sebastian | 1990 | Löffler Skadi Loppet Team | 14. / Men 19-29 | 2:36:20.9 | 0:16:51.1 | 1:08:33.3 | 25 | 1:55:27.0 | 21 | ||
36 | diplom | 49 | PECKA Jan | 1968 | Výlet Liberec | 6. / Men 40-49 | 2:36:36.5 | 0:17:06.7 | 1:10:36.6 | 58 | 1:57:38.7 | 47 | ||
37 | diplom | 227 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 15. / Men 30-39 | 2:36:38.5 | 0:17:08.7 | 1:10:28.6 | 50 | 1:57:23.9 | 43 | ||
38 | diplom | 231 | LÁCHA Pavel | 1969 | BH Triatlon Č.B. | 7. / Men 40-49 | 2:36:41.4 | 0:17:11.6 | 1:10:29.5 | 51 | 1:57:40.7 | 49 | ||
39 | diplom | 619 | NESVADBA Petr | 1986 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 15. / Men 19-29 | 2:36:43.5 | 0:17:13.7 | 1:06:50.1 | 15 | 1:55:29.6 | 22 | ||
40 | diplom | 109 | PETRITSCH Stefan | 1985 | ODLO Su Tri Styria | 16. / Men 19-29 | 2:36:46.6 | 0:17:16.8 | 1:10:30.4 | 52 | 1:57:04.2 | 39 | ||
41 | diplom | 10 | HÁSEK Jan | 1991 | Jablonec nad Nisou | 17. / Men 19-29 | 2:36:47.7 | 0:17:17.9 | 1:09:07.0 | 38 | 1:57:40.2 | 48 | ||
42 | diplom | 100 | ZÁSTĚRA Tomáš | 1964 | Ski klub Šumava | 8. / Men 40-49 | 2:36:48.5 | 0:17:18.7 | 1:09:44.7 | 43 | 1:57:50.7 | 52 | ||
43 | diplom | 40 | TUČEK Martin | 1975 | Šumava | 16. / Men 30-39 | 2:36:49.5 | 0:17:19.7 | 1:08:32.2 | 24 | 1:56:50.7 | 38 | ||
44 | diplom | 169 | HOVORKA Jan | 1979 | Štika & Drak eXtreme team | 17. / Men 30-39 | 2:36:51.3 | 0:17:21.5 | 1:10:40.6 | 62 | 1:57:26.6 | 44 | ||
45 | diplom | 22 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 1986 | Jablonec nad Nisou | 3. / Women 19-29 | 2:36:52.1 | 0:17:22.3 | 1:09:06.0 | 37 | 1:57:12.4 | 41 | ||
46 | diplom | 555 | ŠIMEK Petr | 1984 | Žižkovský tygři | 18. / Men 19-29 | 2:37:21.4 | 0:17:51.6 | 1:10:40.3 | 61 | 1:58:23.2 | 55 | ||
47 | diplom | 41 | DUCHÁČ Michal | 1968 | BKL Machov | 9. / Men 40-49 | 2:37:22.1 | 0:17:52.3 | 1:10:38.9 | 60 | 1:58:23.5 | 56 | ||
48 | diplom | 105 | GAMSJÄGER Manuel | 1990 | WSV St. Nikolai im Sölktal | 19. / Men 19-29 | 2:37:22.9 | 0:17:53.1 | 1:11:09.8 | 64 | 1:58:18.4 | 54 | ||
49 | diplom | 57 | ZELENKA Petr | 1968 | Roprachtice | 10. / Men 40-49 | 2:37:23.1 | 0:17:53.3 | 1:10:37.9 | 59 | 1:58:27.1 | 58 | ||
50 | diplom | 107 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 1. / Men 50-59 | 2:37:26.0 | 0:17:56.2 | 1:10:31.5 | 53 | 1:58:33.3 | 59 | ||
51 | diplom | 212 | NEUMANN Radek | 1964 | SK Vltavan Orlík | 11. / Men 40-49 | 2:37:27.9 | 0:17:58.1 | 1:10:35.9 | 57 | 1:57:51.9 | 53 | ||
52 | diplom | 179 | SCHWENTNER Christian | 1969 | SU Eidenberg | 12. / Men 40-49 | 2:37:28.9 | 0:17:59.1 | 1:08:39.1 | 31 | 1:55:54.3 | 30 | ||
53 | diplom | 58 | FIŠER Pavel | 1972 | Karlovy Vary | 13. / Men 40-49 | 2:37:38.0 | 0:18:08.2 | 1:10:14.5 | 44 | 1:57:45.0 | 50 | ||
54 | diplom | 32 | BÍCOVÁ Karolína | 1978 | Salomon Nordic team | 1. / Women 30-39 | 2:37:41.3 | 0:18:11.5 | 1:11:58.4 | 77 | 1:59:08.3 | 60 | ||
55 | diplom | 36 | PROCHÁZKA Jan | 1984 | Slovan Zdravotník Praha | 20. / Men 19-29 | 2:37:57.6 | 0:18:27.8 | 1:10:17.2 | 47 | 1:56:07.3 | 33 | ||
56 | diplom | 45 | OBERLANDER Jan | 1975 | Sokol Senohraby | 18. / Men 30-39 | 2:38:04.3 | 0:18:34.5 | 1:12:01.7 | 78 | 1:59:29.6 | 61 | ||
57 | diplom | 225 | MATĚJŮ Michal | 1977 | KOOPERATIVA | 19. / Men 30-39 | 2:38:04.5 | 0:18:34.7 | 1:10:15.4 | 45 | 1:57:36.1 | 46 | ||
58 | diplom | 214 | MALEČEK Martin | 1975 | Ekonom - Žižkovský tygři | 20. / Men 30-39 | 2:38:04.7 | 0:18:34.9 | 1:10:32.2 | 54 | 1:59:36.5 | 63 | ||
59 | diplom | 577 | JANKO Lubomír | 1976 | Žižkovský tygři | 21. / Men 30-39 | 2:38:04.8 | 0:18:35.0 | 1:12:14.2 | 79 | 1:59:47.5 | 67 | ||
60 | diplom | 224 | PACHOLÍK Jan | 1980 | TJ Roprachtice | 22. / Men 30-39 | 2:38:05.0 | 0:18:35.2 | 1:11:42.1 | 76 | 1:59:35.0 | 62 | ||
61 | diplom | 237 | PETROU Jan | 1964 | Ski Velešín | 14. / Men 40-49 | 2:38:05.7 | 0:18:35.9 | 1:11:26.7 | 68 | 1:59:45.6 | 66 | ||
62 | diplom | 219 | FRANZ Jiří | 1990 | Biatlonklub Říčany | 21. / Men 19-29 | 2:38:32.4 | 0:19:02.6 | 1:09:05.5 | 36 | 1:57:17.6 | 42 | ||
63 | diplom | 241 | MRÁZEK Jiří | 1979 | Kotlářka Praha | 23. / Men 30-39 | 2:39:02.2 | 0:19:32.4 | 1:10:23.6 | 49 | 1:57:47.2 | 51 | ||
64 | diplom | 681 | JEMELKA Jan | 1976 | VRBĚTICE | 24. / Men 30-39 | 2:39:03.1 | 0:19:33.3 | 1:11:15.1 | 65 | 2:00:27.7 | 70 | ||
65 | diplom | 613 | KUNITSKIY Iosif | 1959 | Golfstremmurmansk | 2. / Men 50-59 | 2:39:03.2 | 0:19:33.4 | 1:10:16.8 | 46 | 1:58:26.1 | 57 | ||
66 | diplom | 222 | BALCAR Petr | 1985 | Střelka Brno | 22. / Men 19-29 | 2:39:19.3 | 0:19:49.5 | 1:10:34.1 | 56 | 1:57:30.0 | 45 | ||
67 | diplom | 197 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 25. / Men 30-39 | 2:39:41.0 | 0:20:11.2 | 1:11:40.8 | 75 | 2:00:56.0 | 71 | ||
68 | diplom | 103 | DULLNIG Stefan | 1973 | ODLO Su Tri Styria | 26. / Men 30-39 | 2:40:17.2 | 0:20:47.4 | 1:11:36.8 | 72 | 1:59:44.0 | 65 | ||
69 | diplom | 653 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL Praha | 3. / Men 50-59 | 2:41:03.2 | 0:21:33.4 | 1:11:39.0 | 74 | 2:00:18.1 | 68 | ||
70 | diplom | 544 | VÁCLAVEK Tomáš | 1958 | SKIOB Šternberk | 4. / Men 50-59 | 2:41:05.7 | 0:21:35.9 | 1:11:23.7 | 67 | 2:00:21.2 | 69 | ||
71 | diplom | 665 | MACAJ Jan | 1980 | TJ Sokol Ruprechtice | 27. / Men 30-39 | 2:41:28.8 | 0:21:59.0 | 1:08:04.3 | 20 | 2:01:37.2 | 77 | ||
72 | diplom | 42 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski klub jablonec nad Nisou | 2. / Women 30-39 | 2:41:31.7 | 0:22:01.9 | 1:10:42.8 | 63 | 1:59:37.3 | 64 | ||
73 | diplom | 250 | HEBELKA Filip | 1978 | HO EXTR JBC | 28. / Men 30-39 | 2:41:35.7 | 0:22:05.9 | 1:12:45.4 | 84 | 2:02:14.1 | 81 | ||
74 | diplom | 233 | VESELÝ Jan | 1965 | Sokol Senohraby | 15. / Men 40-49 | 2:41:53.4 | 0:22:23.6 | 1:12:28.3 | 82 | 2:01:27.4 | 76 | ||
75 | diplom | 39 | RAZÝM Vladislav | 1988 | Sport Club Plzeň | 23. / Men 19-29 | 2:41:54.2 | 0:22:24.4 | 1:12:18.4 | 80 | 2:01:41.7 | 78 | ||
76 | diplom | 591 | SYNEK Petr | 1985 | Kanoistika SOP | 24. / Men 19-29 | 2:42:05.8 | 0:22:36.0 | 1:11:35.8 | 71 | 2:01:15.7 | 73 | ||
77 | diplom | 434 | ČERNÝ Hynek | 1970 | LK Černoši | 16. / Men 40-49 | 2:42:11.0 | 0:22:41.2 | 1:11:35.0 | 70 | 2:01:06.9 | 72 | ||
78 | diplom | 111 | SERR Günther | 1956 | SC Lauf | 5. / Men 50-59 | 2:42:11.6 | 0:22:41.8 | 1:12:27.2 | 81 | 2:01:51.2 | 79 | ||
79 | diplom | 230 | POKORNÝ Jan | 1988 | TJ Stodůlky Praha | 25. / Men 19-29 | 2:42:37.5 | 0:23:07.7 | 1:12:55.4 | 88 | 2:01:24.3 | 75 | ||
80 | diplom | 2015 | PAVLÍK Matouš | 1988 | FTVS - UK | 26. / Men 19-29 | 2:42:57.2 | 0:23:27.4 | 1:08:57.6 | 33 | 2:01:16.5 | 74 | ||
81 | diplom | 258 | RUDOLF Jan | 1971 | FEL Praha | 17. / Men 40-49 | 2:43:24.4 | 0:23:54.6 | 1:13:02.5 | 90 | 2:02:57.1 | 86 | ||
82 | diplom | 106 | KOLYSHEV Sergey | 1958 | Volkusha | 6. / Men 50-59 | 2:43:26.8 | 0:23:57.0 | 1:13:10.4 | 93 | 2:02:43.7 | 83 | ||
83 | diplom | 218 | TIŠER Robert | 1962 | Cyklofit Liberec | 7. / Men 50-59 | 2:43:26.9 | 0:23:57.1 | 1:13:08.4 | 91 | 2:02:53.6 | 84 | ||
84 | diplom | 543 | KULICH Jaroslav | 1963 | SKIOB Šternberk | 18. / Men 40-49 | 2:44:40.0 | 0:25:10.2 | 1:12:40.2 | 83 | 2:03:09.5 | 87 | ||
85 | diplom | 743 | KINATEDER Franz-Josef | 1971 | --- | 19. / Men 40-49 | 2:44:43.3 | 0:25:13.5 | 1:11:38.0 | 73 | 2:02:54.8 | 85 | ||
86 | diplom | 226 | ŠTROBL Luboš | 1990 | Chvostoskoci NMNM | 27. / Men 19-29 | 2:45:43.9 | 0:26:14.1 | 1:14:43.6 | 107 | 2:05:05.4 | 92 | ||
87 | diplom | 477 | ŠOULA Oldřich | 1978 | skiclub Homolka | 29. / Men 30-39 | 2:46:53.3 | 0:27:23.5 | 1:11:29.8 | 69 | 2:04:31.8 | 90 | ||
88 | diplom | 59 | JIRÁK Jan | 1978 | HS Jizerské hory | 30. / Men 30-39 | 2:47:09.1 | 0:27:39.3 | 1:12:48.9 | 85 | 2:04:13.0 | 89 | ||
89 | diplom | 121 | DILLEMUTH Andreas | 1969 | SC Lanzenhain | 20. / Men 40-49 | 2:47:10.0 | 0:27:40.2 | 1:12:50.5 | 86 | 2:02:38.4 | 82 | ||
90 | diplom | 56 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Slovan Zdravotnik Praha | 31. / Men 30-39 | 2:48:06.1 | 0:28:36.3 | 1:13:29.4 | 95 | 2:03:54.3 | 88 | ||
91 | diplom | 215 | MARTÍNEK Tomáš | 1982 | TJ Ski Rudník | 32. / Men 30-39 | 2:49:14.3 | 0:29:44.5 | 1:12:56.7 | 89 | 2:05:53.6 | 95 | ||
92 | diplom | 116 | PFATRISCH Peter | 1959 | SV Sachsenkam | 8. / Men 50-59 | 2:49:15.4 | 0:29:45.6 | 1:14:51.5 | 113 | 2:06:18.8 | 96 | ||
93 | diplom | 205 | HAVLOVÁ Pavla | 1982 | FEL Praha | 3. / Women 30-39 | 2:49:16.2 | 0:29:46.4 | 1:14:42.4 | 106 | 2:05:51.2 | 94 | ||
94 | diplom | 545 | VÁCLAVEK Jiří | 1957 | SKIOB Šternberk | 9. / Men 50-59 | 2:49:21.2 | 0:29:51.4 | 1:14:53.7 | 115 | 2:07:39.6 | 109 | ||
95 | diplom | 113 | REUPICHLER Herwig | 1977 | ODLO Su Tri Styria | 33. / Men 30-39 | 2:49:22.6 | 0:29:52.8 | 1:14:36.6 | 102 | 2:07:24.5 | 102 | ||
96 | diplom | 51 | PAVLÁSEK Jirka | 1975 | ČZU Praha - Rolníci | 34. / Men 30-39 | 2:49:23.7 | 0:29:53.9 | 1:13:14.7 | 94 | 2:04:38.4 | 91 | ||
97 | diplom | 764 | DIVOKÝ Jiří | 1972 | Ekonom - Žižkovský tygři | 21. / Men 40-49 | 2:49:26.0 | 0:29:56.2 | 1:14:52.9 | 114 | 2:06:41.6 | 97 | ||
98 | diplom | 102 | HORN Johannes | 1990 | Zwiesel | 28. / Men 19-29 | 2:49:30.3 | 0:30:00.5 | 1:11:17.2 | 66 | 2:05:23.1 | 93 | ||
99 | diplom | 670 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 10. / Men 50-59 | 2:49:46.3 | 0:30:16.5 | 1:15:51.7 | 120 | 2:07:47.0 | 111 | ||
100 | diplom | 166 | FILGAS Jan | 1973 | Patria Direct Open Team | 35. / Men 30-39 | 2:49:50.4 | 0:30:20.6 | 1:15:35.9 | 117 | 2:07:51.4 | 113 |