Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DÁTUM :25 - 26.2.2012 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modrava # Zhůří #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modrava # Zhůří #
1 107 detail pretekára HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 2:37:26.0 0:00:00.0 1:10:31.5 2 1:58:33.3 2
2 613 detail pretekára KUNITSKIY Iosif RUS 1959 Golfstremmurmansk 2:39:03.2 0:01:37.2 1:10:16.8 1 1:58:26.1 1
3 653 detail pretekára NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 FEL Praha 2:41:03.2 0:03:37.2 1:11:39.0 4 2:00:18.1 3
4 544 detail pretekára VÁCLAVEK Tomáš CZE 1958 SKIOB Šternberk 2:41:05.7 0:03:39.7 1:11:23.7 3 2:00:21.2 4
5 111 detail pretekára SERR Günther GER 1956 SC Lauf 2:42:11.6 0:04:45.6 1:12:27.2 5 2:01:51.2 5
6 106 detail pretekára KOLYSHEV Sergey RUS 1958 Volkusha 2:43:26.8 0:06:00.8 1:13:10.4 7 2:02:43.7 6
7 218 detail pretekára TIŠER Robert CZE 1962 Cyklofit Liberec 2:43:26.9 0:06:00.9 1:13:08.4 6 2:02:53.6 7
8 116 detail pretekára PFATRISCH Peter GER 1959 SV Sachsenkam 2:49:15.4 0:11:49.4 1:14:51.5 8 2:06:18.8 8
9 545 detail pretekára VÁCLAVEK Jiří CZE 1957 SKIOB Šternberk 2:49:21.2 0:11:55.2 1:14:53.7 9 2:07:39.6 9
10 670 detail pretekára ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK Vysoké nad Jizerou 2:49:46.3 0:12:20.3 1:15:51.7 10 2:07:47.0 11
11 211 detail pretekára DRAHORÁD Ctirad CZE 1959 Tatran Železná Ruda 2:50:07.4 0:12:41.4 1:15:55.5 11 2:07:44.3 10
12 248 detail pretekára EŠNER Ludvík CZE 1956 Tatran Železná Ruda 2:52:36.5 0:15:10.5 1:16:39.3 15 2:07:49.1 12
13 134 detail pretekára TÜNNERMANN Dirk GER 1955 MTV Seesen 2:52:43.1 0:15:17.1 1:16:05.0 13 2:08:34.9 13
14 55 detail pretekára SMOLKA Ivan CZE 1961 FEL Praha 2:53:59.5 0:16:33.5 1:18:03.3 19 2:10:59.5 14
15 510 detail pretekára BEDNÁŘ Vladislav CZE 1961 BOHEMIA speed team 2:56:31.1 0:19:05.1 1:18:52.1 20 2:12:23.1 17
16 115 detail pretekára LEGRAND Bruno FRA 1959 cns revard 2:57:22.1 0:19:56.1 1:17:35.7 16 2:12:42.5 18
17 252 detail pretekára NĚMEC Jiří CZE 1961 Patria Direct Open Team 2:57:33.4 0:20:07.4 1:16:08.1 14 2:11:29.3 16
18 119 detail pretekára EDER Ewald AUT 1956 SU Eidenberg 2:57:41.2 0:20:15.2 1:16:03.8 12 2:11:08.5 15
19 122 detail pretekára KOVALEV Sergei RUS 1959 Ekaterinburg 2:57:44.3 0:20:18.3 1:17:47.3 18 2:13:23.4 19
20 751 detail pretekára KOPAČKA Václav CZE 1956 SKP SUŠICE 2:58:49.7 0:21:23.7 1:17:42.2 17 2:13:27.3 20
21 160 detail pretekára HIERSCHLÄGER Anton AUT 1954 SU Eidenberg 3:00:41.4 0:23:15.4 1:19:28.8 21 2:14:57.8 21
22 261 detail pretekára SEMÍK Luboš CZE 1962 OK24 Praha 3:03:46.1 0:26:20.1 1:22:10.8 27 2:17:56.2 22
23 123 detail pretekára SHAPOCHKIN Dmitry RUS 1954 Meteor 3:05:05.2 0:27:39.2 1:21:11.5 23 2:17:57.1 23
24 124 detail pretekára MAYRHOFER Gerhard AUT 1962 Gallneukirchen 3:05:45.2 0:28:19.2 1:21:15.4 24 2:19:15.4 26
25 465 detail pretekára KRÁTKÝ Luděk CZE 1961 Oxygen Příbram 3:06:13.1 0:28:47.1 1:21:23.0 25 2:19:54.9 27
26 532 detail pretekára KEPRT Josef CZE 1957 VTŽ Chomutov 3:06:14.7 0:28:48.7 1:23:04.9 35 2:18:57.8 25
27 296 detail pretekára EHL Jiří CZE 1953 SKI SKUHROV 3:06:17.4 0:28:51.4 1:22:39.2 29 2:20:00.8 28
28 216 detail pretekára BEROUŠEK Pavel CZE 1962 LK Tatran Chodov 3:06:35.6 0:29:09.6 1:19:57.5 22 2:18:46.2 24
29 170 detail pretekára KŘEČEK Miroslav CZE 1962 KOB Prostějov 3:07:17.3 0:29:51.3 1:22:09.3 26 2:20:32.1 31
30 639 detail pretekára KŘÍŽ Vladimír CZE 1958 Žižkovský tygři 3:09:01.1 0:31:35.1 1:23:08.3 36 2:21:16.4 34
31 156 detail pretekára PERFUMO Renzo ITA 1955 sci club verdefondo 3:09:01.1 0:31:35.1 1:23:10.1 37 2:20:19.5 30
32 674 detail pretekára SCHOISSENGEIER Alois AUT 1961 RLC Elmer Reichör 3:09:31.1 0:32:05.1 1:22:58.0 33 2:20:08.9 29
33 712 detail pretekára WALDNER Reinfried AUT 1958 --- 3:09:39.7 0:32:13.7 1:24:15.9 40 2:20:55.3 33
34 676 detail pretekára JAROLÍM Petr CZE 1961 Brno 3:09:50.1 0:32:24.1 1:23:03.5 34 2:21:28.9 35
35 517 detail pretekára ŠPIČÁK Aleš CZE 1955 Technika Praha 3:10:56.8 0:33:30.8 1:22:51.5 30 2:20:35.9 32
36 312 detail pretekára RESSL Jaroslav CZE 1961 Karlovy Vary 3:11:25.2 0:33:59.2 1:22:52.5 31 2:22:00.1 37
37 132 detail pretekára ZLÁMALÍK Jaromír CZE 1956 T.J.MOTOR-GO! NUTRIXXION 3:11:26.1 0:34:00.1 1:22:13.9 28 2:21:33.6 36
38 126 detail pretekára LENC Jiří CZE 1954 Ski klub Šumava 3:12:00.6 0:34:34.6 1:24:12.6 39 2:23:09.8 41
39 203 detail pretekára FLAŠAR Jan CZE 1957 Patria Direct 3:13:55.6 0:36:29.6 1:22:54.9 32 2:23:06.0 39
40 506 detail pretekára PROCHÁZKA Zdeněk CZE 1956 Bosch Jihlava 3:15:03.0 0:37:37.0 1:24:59.2 41 2:23:08.3 40
41 556 detail pretekára HOLÍČEK Josef CZE 1956 Moravští lyžníci 3:18:18.5 0:40:52.5 1:25:12.6 42 2:26:25.8 42
42 164 detail pretekára SEIDL Manfred AUT 1962 SC Nordwald 3:18:52.9 0:41:26.9 1:25:13.7 43 2:27:11.4 43
43 343 detail pretekára DUŠÁTKO Petr CZE 1957 OK99 Hradec Králové 3:19:29.3 0:42:03.3 1:27:12.2 45 2:29:16.7 45
44 704 detail pretekára PRÖSSER Walter AUT 1958 USC Atomic St. Leonhard 3:20:47.4 0:43:21.4 1:28:18.9 47 2:28:40.0 44
45 125 detail pretekára HAASE Gerd GER 1955 SC Lauf 3:20:59.1 0:43:33.1 1:23:27.8 38 2:22:19.7 38
46 355 detail pretekára MIKSÁNEK Miloslav CZE 1960 Sokol Roprachtice 3:21:31.7 0:44:05.7 1:27:41.0 46 2:29:26.5 47
47 531 detail pretekára ZETOCHA Josef CZE 1954 Sokol Kněhyně 3:21:31.7 0:44:05.7 1:25:15.4 44 2:29:18.8 46
48 291 detail pretekára MACH Jan CZE 1956 Teplice nad Metují 3:23:50.2 0:46:24.2 1:29:10.4 49 2:32:07.8 48
49 492 detail pretekára WANIVENHAUS Michael AUT 1959 Innsbruck läuft 3:30:08.0 0:52:42.0 1:31:15.6 53 2:34:12.5 50
50 566 detail pretekára KOCIAN Vít CZE 1961 KASpo Příbram 3:31:47.0 0:54:21.0 1:28:41.2 48 2:34:17.3 51
51 318 detail pretekára TUMA Zdenek CZE 1960 Praha 5 - Smichov 3:32:39.3 0:55:13.3 1:31:39.8 56 2:37:22.1 52
52 177 detail pretekára SPERLING Michael GER 1957 Berlin 3:33:25.8 0:55:59.8 1:30:30.0 52 2:34:08.3 49
53 336 detail pretekára VÍT Bohuslav CZE 1959 Sportovní svaz Temelín 3:35:34.8 0:58:08.8 1:29:18.8 51 2:39:50.3 57
54 320 detail pretekára KRČMÁŘ Petr CZE 1958 TJ Sušice 3:35:38.2 0:58:12.2 1:32:33.3 60 2:37:41.3 53
55 350 detail pretekára KUPILÍK Karel CZE 1957 Tatran Přimda 3:36:17.5 0:58:51.5 1:32:42.3 63 2:40:31.3 60
56 284 detail pretekára DOLEŽAL Jiří CZE 1959 Factor Bike Team 3:36:26.1 0:59:00.1 1:31:31.1 55 2:40:04.6 58
57 444 detail pretekára HOJAČ Mojmír CZE 1958 Jiskra Tanvald 3:36:34.8 0:59:08.8 1:34:34.5 66 2:39:41.1 56
58 142 detail pretekára SWIECKI Pawel POL 1956 Warszawa 3:37:01.6 0:59:35.6 1:32:39.2 62 2:39:18.2 55
59 706 detail pretekára BLEIMUTH Manfred AUT 1960 MM-Karton 3:38:18.5 1:00:52.5 1:32:33.5 61 2:41:44.2 63
60 321 detail pretekára ŠTĚPÁN Pavel CZE 1959 OK99 3:39:18.2 1:01:52.2 1:31:20.8 54 2:40:26.6 59
61 748 detail pretekára TOMEŠ Jiří CZE 1958 SEMOT - SK 3:39:28.9 1:02:02.9 1:32:25.2 59 2:41:21.9 62
62 1407 detail pretekára KOZÁK Vladimír CZE 1954 SC Říčany 3:40:41.2 1:03:15.2 1:31:40.7 57 2:40:34.3 61
63 356 detail pretekára FLIEGL Miroslav CZE 1954 PSK UNION PRAHA 3:40:45.7 1:03:19.7 1:34:25.3 64 2:37:56.9 54
64 182 detail pretekára KAISER Joerg GER 1960 Saxonia 3:41:19.6 1:03:53.6 1:34:41.2 67 2:43:39.1 66
65 130 detail pretekára PALME II Štěpán CZE 1955 JABLONEC NAD JIZEROU 3:41:56.4 1:04:30.4 1:34:33.1 65 2:46:05.7 68
66 645 detail pretekára KOVÁŘ Karel CZE 1961 Teplice 3:42:47.5 1:05:21.5 1:38:07.6 74 2:42:14.4 65
67 373 detail pretekára MUSIL Jiří CZE 1962 cyklovelešín 3:42:56.0 1:05:30.0 1:35:26.8 69 2:45:05.8 67
68 159 detail pretekára BLABLA Zdeněk CZE 1959 SKPČeské Budějovice 3:44:06.6 1:06:40.6 1:29:11.0 50 2:47:52.5 70
69 742 detail pretekára GRASS Thomas GER 1962 DAV Schorndorf 3:45:26.1 1:08:00.1 1:37:36.4 70 2:46:48.0 69
70 504 detail pretekára JURAČKA Vojtěch CZE 1954 Loko LPU Pardubice 3:46:51.2 1:09:25.2 1:39:43.0 84 2:50:37.1 74
71 728 detail pretekára MÍKA Zdeněk CZE 1961 Miba Sport Říčany 3:49:49.4 1:12:23.4 1:31:45.7 58 2:42:00.3 64
72 701 detail pretekára MATAYBAEV Viacheslav RUS 1961 Russialoppet 3:50:42.8 1:13:16.8 1:37:42.5 72 2:49:01.7 72
73 439 detail pretekára BEKEŠ Pavol SVK 1959 BEKES Team Ždiar 3:50:58.5 1:13:32.5 1:38:33.6 80 2:50:17.8 73
74 684 detail pretekára ČERNOŠEK Zdeněk CZE 1960 VHS Brno 3:51:01.7 1:13:35.7 1:37:49.3 73 2:48:25.1 71
75 337 detail pretekára MAREK Josef CZE 1956 Balony Tábor Klub 21 OK 3:51:48.3 1:14:22.3 1:38:10.6 76 2:53:36.3 80
76 380 detail pretekára KELLER Libor CZE 1955 CBASE 3:51:58.1 1:14:32.1 1:42:42.0 86 2:52:42.0 78
77 455 detail pretekára GÜRTLER Richard CZE 1956 PRAHA 4 - MICHLE 3:51:58.8 1:14:32.8 1:39:36.8 82 2:52:56.4 79
78 255 detail pretekára STIBAL Ivan CZE 1957 KOB DĚČÍN 3:52:04.2 1:14:38.2 1:38:26.0 79 2:52:11.2 77
79 347 detail pretekára WALD František CZE 1953 Stavební fakulta Praha 3:53:15.7 1:15:49.7 1:38:42.3 81 2:50:44.6 75
80 516 detail pretekára NEVORAL Vladislav CZE 1953 Plzeň 3:53:17.1 1:15:51.1 1:38:16.5 78 2:51:58.1 76
81 650 detail pretekára ŘEHÁK Tomáš CZE 1958 ZELENEČ 4:00:04.8 1:22:38.8 1:38:15.0 77 2:57:49.2 85
82 370 detail pretekára KALÁB Jiří CZE 1955 Orel Blažovice 4:02:51.2 1:25:25.2 1:40:07.6 85 2:55:28.3 81
83 737 detail pretekára VOJTA Lubomír CZE 1955 Morturas Ski 4:02:52.1 1:25:26.1 1:44:34.1 92 3:02:14.9 88
84 384 detail pretekára LULEK Jiří CZE 1954 Horní Adršpach 4:03:09.5 1:25:43.5 1:39:40.7 83 2:55:46.3 82
85 725 detail pretekára KOCOUREK František CZE 1957 Stk Vk 4:04:30.1 1:27:04.1 1:44:17.8 91 2:57:44.3 84
86 358 detail pretekára CHRASTIL Libor CZE 1960 Mountainski K.Vary 4:05:31.4 1:28:05.4 1:37:39.7 71 3:02:46.8 89
87 467 detail pretekára ŠOŠOVIČKA Rudolf CZE 1961 Teplice nad Metují 4:05:57.9 1:28:31.9 1:46:13.5 93 3:02:53.1 90
88 470 detail pretekára JANOUŠEK Milan CZE 1961 MNÍŠEK POD BRDY 4:06:13.9 1:28:47.9 1:42:57.3 87 3:00:15.0 86
89 554 detail pretekára STEINER Josef AUT 1955 Strasswalchen 4:06:18.7 1:28:52.7 1:38:09.6 75 2:57:37.6 83
90 390 detail pretekára BOHÁČ Jiří CZE 1954 Brno 4:07:16.1 1:29:50.1 1:43:08.1 89 3:02:07.1 87
91 755 detail pretekára RÁDL Karel CZE 1960 Plevnov 4:11:06.4 1:33:40.4 1:43:04.9 88 3:03:08.0 91
92 379 detail pretekára VESELÝ Milan CZE 1960 Sokol Senohraby 4:12:36.4 1:35:10.4 1:43:10.1 90 3:11:28.9 97
93 414 detail pretekára KACIREK Karel CZE 1957 Černošice 4:13:05.0 1:35:39.0 1:46:22.1 94 3:07:17.8 92
94 580 detail pretekára ČELEDA Miloš CZE 1961 SPCHS 4:13:51.0 1:36:25.0 1:34:59.8 68 3:08:56.3 94
95 396 detail pretekára KUČERA Ladislav CZE 1960 Trhové Sviny 4:14:46.2 1:37:20.2 1:50:34.6 98 3:08:59.8 95
96 401 detail pretekára PLÁŠEK Milan CZE 1960 Kvilda 4:14:53.6 1:37:27.6 1:46:51.2 96 3:08:49.8 93
97 533 detail pretekára PRCHLÍK Martin CZE 1957 Thomayerova nemocnice 4:16:21.3 1:38:55.3 1:49:42.1 97 3:10:34.2 96
98 647 detail pretekára SYNEK Rostislav CZE 1957 SK HO Prostějov 4:25:00.6 1:47:34.6 1:46:33.5 95 3:18:05.6 98
99 727 detail pretekára KUBENA Karel CZE 1955 Ledeč n.S. 4:32:25.0 1:54:59.0 1:56:50.5 100 3:28:09.1 99
100 900 detail pretekára KUBERA Lubomír CZE 1954 Skoky Praha 4:46:07.1 2:08:41.1 2:05:44.3 102 3:34:26.5 100