Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DÁTUM :25 - 26.2.2012 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modrava # Zhůří #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modrava # Zhůří #
1 668 detail pretekára MATĚJKA Tomáš CZE 1971 TJ SOKOL SENOHRABY 2:33:24.9 0:00:00.0 1:06:49.2 1 1:54:48.3 1
2 34 detail pretekára PĚSTA Roman CZE 1968 SKI KLUB LENORA 2:35:12.2 0:01:47.3 1:09:04.2 5 1:56:25.5 5
3 44 detail pretekára ČADA Tomáš CZE 1964 REDPOINT PEARL IZUMI 2:35:21.3 0:01:56.4 1:08:35.3 3 1:55:46.6 3
4 52 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 2:35:57.3 0:02:32.4 1:09:43.3 6 1:57:09.2 6
5 43 detail pretekára PLECHÁČ Pavel CZE 1970 ČKS SKI Jilemnice 2:36:15.0 0:02:50.1 1:08:30.4 2 1:55:44.5 2
6 49 detail pretekára PECKA Jan CZE 1968 Výlet Liberec 2:36:36.5 0:03:11.6 1:10:36.6 11 1:57:38.7 7
7 231 detail pretekára LÁCHA Pavel CZE 1969 BH Triatlon Č.B. 2:36:41.4 0:03:16.5 1:10:29.5 9 1:57:40.7 8
8 100 detail pretekára ZÁSTĚRA Tomáš CZE 1964 Ski klub Šumava 2:36:48.5 0:03:23.6 1:09:44.7 7 1:57:50.7 10
9 41 detail pretekára DUCHÁČ Michal CZE 1968 BKL Machov 2:37:22.1 0:03:57.2 1:10:38.9 13 1:58:23.5 12
10 57 detail pretekára ZELENKA Petr CZE 1968 Roprachtice 2:37:23.1 0:03:58.2 1:10:37.9 12 1:58:27.1 13
11 212 detail pretekára NEUMANN Radek CZE 1964 SK Vltavan Orlík 2:37:27.9 0:04:03.0 1:10:35.9 10 1:57:51.9 11
12 179 detail pretekára SCHWENTNER Christian AUT 1969 SU Eidenberg 2:37:28.9 0:04:04.0 1:08:39.1 4 1:55:54.3 4
13 58 detail pretekára FIŠER Pavel CZE 1972 Karlovy Vary 2:37:38.0 0:04:13.1 1:10:14.5 8 1:57:45.0 9
14 237 detail pretekára PETROU Jan CZE 1964 Ski Velešín 2:38:05.7 0:04:40.8 1:11:26.7 14 1:59:45.6 14
15 233 detail pretekára VESELÝ Jan CZE 1965 Sokol Senohraby 2:41:53.4 0:08:28.5 1:12:28.3 17 2:01:27.4 16
16 434 detail pretekára ČERNÝ Hynek CZE 1970 LK Černoši 2:42:11.0 0:08:46.1 1:11:35.0 15 2:01:06.9 15
17 258 detail pretekára RUDOLF Jan CZE 1971 FEL Praha 2:43:24.4 0:09:59.5 1:13:02.5 20 2:02:57.1 19
18 543 detail pretekára KULICH Jaroslav CZE 1963 SKIOB Šternberk 2:44:40.0 0:11:15.1 1:12:40.2 18 2:03:09.5 20
19 743 detail pretekára KINATEDER Franz-Josef GER 1971 --- 2:44:43.3 0:11:18.4 1:11:38.0 16 2:02:54.8 18
20 121 detail pretekára DILLEMUTH Andreas GER 1969 SC Lanzenhain 2:47:10.0 0:13:45.1 1:12:50.5 19 2:02:38.4 17
21 764 detail pretekára DIVOKÝ Jiří CZE 1972 Ekonom - Žižkovský tygři 2:49:26.0 0:16:01.1 1:14:52.9 25 2:06:41.6 21
22 153 detail pretekára KLEMENT Ulrich AUT 1972 SC Nordwald 2:50:06.8 0:16:41.9 1:14:35.4 23 2:07:33.7 23
23 631 detail pretekára MRÁZ Antonín CZE 1972 Team Snow 2:50:12.4 0:16:47.5 1:14:17.6 22 2:07:14.9 22
24 612 detail pretekára HÖLZL Wolfgang GER 1969 TSV Regen 2:52:46.0 0:19:21.1 1:14:46.0 24 2:07:33.8 24
25 288 detail pretekára ŽÁKOVEC Pavel CZE 1966 TŘEMOŠNÁ 2:52:48.6 0:19:23.7 1:15:52.9 26 2:08:41.1 25
26 765 detail pretekára ASCHERMANN Jan CZE 1969 USK Praha 2:55:30.1 0:22:05.2 1:15:54.3 27 2:10:18.5 26
27 482 detail pretekára SEIFERT Dietrich GER 1970 KC Friensteiner 08 2:55:59.3 0:22:34.4 1:16:42.3 31 2:11:26.8 31
28 557 detail pretekára TAUSSIG Jan CZE 1964 Sportvital.cz 2:56:02.6 0:22:37.7 1:17:53.5 35 2:11:16.2 29
29 149 detail pretekára BÉREŠ Roman SVK 1967 TJ Biela Stopa 2:56:27.2 0:23:02.3 1:17:56.8 37 2:11:24.1 30
30 671 detail pretekára JECKEL Klaus GER 1965 TATRAN ZELEZNA RUDA 2:56:35.0 0:23:10.1 1:18:00.8 40 2:12:45.7 35
31 118 detail pretekára FUCHS Thomas GER 1971 SV Finsterau 2:57:10.0 0:23:45.1 1:16:13.5 29 2:10:47.9 27
32 183 detail pretekára ENZENHOFER Manfred AUT 1964 Zwettl an der Rodl 2:57:18.1 0:23:53.2 1:16:41.0 30 2:11:02.0 28
33 234 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 2:57:20.9 0:23:56.0 1:17:55.9 36 2:13:00.5 37
34 303 detail pretekára PROCHÁZKA Pavel CZE 1970 Vanov 2:57:38.3 0:24:13.4 1:17:58.1 38 2:12:36.9 32
35 265 detail pretekára FRANZ Luděk CZE 1965 Biatlonklub Říčany 2:57:38.4 0:24:13.5 1:17:48.5 32 2:12:56.8 36
36 268 detail pretekára KREJZA Luboš CZE 1971 SK Lyžaři-běžci Frymburk 2:57:43.1 0:24:18.2 1:17:50.1 33 2:12:43.1 34
37 596 detail pretekára RICHTER Pavel CZE 1966 Multisport 2:57:45.1 0:24:20.2 1:18:00.1 39 2:13:25.8 39
38 445 detail pretekára PETRŽELA Pavel CZE 1963 Ski Rudník 2:57:46.2 0:24:21.3 1:15:59.9 28 2:13:08.3 38
39 254 detail pretekára RULÍŠEK Lubomír CZE 1972 VSK Přírodní vědy Praha 2:57:50.7 0:24:25.8 1:17:52.9 34 2:12:38.4 33
40 267 detail pretekára HOVOŘÁK Petr CZE 1967 DIMENSE.CZ 2:58:49.3 0:25:24.4 1:18:46.3 42 2:14:20.5 40
41 627 detail pretekára KINDL Robert CZE 1972 Iron Stars 2:59:40.4 0:26:15.5 1:19:56.6 48 2:14:55.8 42
42 207 detail pretekára MODLITBA Jan CZE 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov 3:00:20.9 0:26:56.0 1:18:56.1 43 2:15:07.6 43
43 564 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1971 Praha 3 3:01:08.5 0:27:43.6 1:22:26.9 59 2:16:35.1 47
44 208 detail pretekára PAŠTIKA Jiří CZE 1965 ČESKÉ BUDĚJOVICE 3:02:26.1 0:29:01.2 1:19:51.7 46 2:15:39.0 46
45 563 detail pretekára PINKAS Daniel CZE 1971 NAC 3:03:07.8 0:29:42.9 1:20:02.6 49 2:14:39.7 41
46 300 detail pretekára VÍTEK Libor CZE 1969 Sportvital 3:03:33.5 0:30:08.6 1:18:18.0 41 2:15:10.6 44
47 663 detail pretekára BLOUDEK Petr CZE 1972 ČZU 3:04:53.7 0:31:28.8 1:19:37.4 45 2:17:36.6 49
48 702 detail pretekára MUDRÁK Stanislav CZE 1967 KVS Pozlovice 3:04:55.4 0:31:30.5 1:19:32.6 44 2:17:03.6 48
49 275 detail pretekára ŠOUREK Libor CZE 1966 Olympic 3:04:59.2 0:31:34.3 1:21:05.8 51 2:18:11.7 52
50 655 detail pretekára HAVEL Luboš CZE 1965 Senohraby 3:05:34.1 0:32:09.2 1:21:18.0 53 2:15:37.7 45
51 295 detail pretekára ZELENKA Miroslav CZE 1965 Roprachtice 3:05:50.2 0:32:25.3 1:21:19.6 54 2:18:44.1 53
52 287 detail pretekára PLÁTENÍK Ladislav CZE 1966 Patria Direct Open Team 3:06:27.2 0:33:02.3 1:23:24.6 64 2:19:39.9 56
53 185 detail pretekára GUTSCHE Jens-Uwe GER 1963 MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder) 3:06:35.8 0:33:10.9 1:20:11.1 50 2:17:52.4 50
54 306 detail pretekára KUTMAN Pavel CZE 1964 struhařov 3:06:36.0 0:33:11.1 1:23:02.8 60 2:20:18.8 58
55 272 detail pretekára ŠIMEK Tomáš CZE 1963 FEL Praha 3:08:29.7 0:35:04.8 1:21:26.1 56 2:19:54.4 57
56 567 detail pretekára GROWKA Robert CZE 1968 SK Universe 3:08:33.9 0:35:09.0 1:23:20.9 63 2:21:38.3 60
57 488 detail pretekára MITZSCHERLICH Thomas CZE 1968 Sebnitzer RV 1897 3:08:59.5 0:35:34.6 1:25:17.5 69 2:21:59.1 61
58 325 detail pretekára PALOUDA Tomáš CZE 1969 Kájov 3:09:13.7 0:35:48.8 1:21:25.0 55 2:19:05.1 54
59 614 detail pretekára VAŇOUS Martin CZE 1969 GEODÉZIE 3:09:42.2 0:36:17.3 1:19:54.5 47 2:18:05.9 51
60 348 detail pretekára NÁHLOVSKÝ David CZE 1965 TJ KOS TESLA BRNO 3:09:43.4 0:36:18.5 1:21:38.7 57 2:19:19.5 55
61 716 detail pretekára MAČKAL Jiří CZE 1971 WWRC.EU 3:10:58.1 0:37:33.2 1:23:16.8 61 2:22:03.0 62
62 238 detail pretekára ŠEDIVÝ Tomáš CZE 1969 MTB Dýšina 3:12:50.0 0:39:25.1 1:23:18.6 62 2:21:19.4 59
63 501 detail pretekára DVOŘÁK Jiří CZE 1967 Skrýchov u Malšic 3:13:49.1 0:40:24.2 1:25:18.4 70 2:22:58.0 64
64 734 detail pretekára PEKÁREK Milan CZE 1965 Žižkovský tygři 3:13:55.4 0:40:30.5 1:21:43.0 58 2:22:05.0 63
65 669 detail pretekára BEHÚŇ Ján CZE 1965 Olomouc 3:15:23.0 0:41:58.1 1:24:34.2 66 2:24:34.8 65
66 599 detail pretekára TERINGL Radek CZE 1965 Motor České Budějovice 3:17:54.7 0:44:29.8 1:25:29.9 71 2:25:36.7 68
67 560 detail pretekára KASPAR Herbert GER 1971 Hinterschmiding 3:17:55.9 0:44:31.0 1:26:53.6 72 2:26:13.8 69
68 270 detail pretekára ŘEZÁČ Tomáš CZE 1969 SK Lyžaři Frymburk 3:18:40.7 0:45:15.8 1:25:03.6 67 2:25:27.8 66
69 574 detail pretekára VONDRAS Jan CZE 1964 LÍBEZNICE 3:19:22.1 0:45:57.2 1:30:22.3 84 2:29:59.5 75
70 184 detail pretekára SCHIMPL Karl AUT 1963 Su Raika Zwettl 3:19:27.0 0:46:02.1 1:25:04.1 68 2:25:34.1 67
71 196 detail pretekára PALATA Miroslav CZE 1963 FEL Praha 3:19:31.8 0:46:06.9 1:13:31.2 21 2:28:47.4 72
72 515 detail pretekára JAVŮREK Michal CZE 1972 micrun.com 3:19:52.1 0:46:27.2 1:28:21.3 78 2:28:11.3 71
73 447 detail pretekára HÍSEK Dalibor CZE 1971 Jirny 3:21:34.7 0:48:09.8 1:27:01.4 74 2:29:44.6 74
74 654 detail pretekára ŠÍMA Jan CZE 1970 Team GO! Nutrixxion 3:22:59.0 0:49:34.1 1:27:08.9 75 2:29:16.2 73
75 490 detail pretekára LOUČAN Jan CZE 1972 DOBŘÍŠ 3:23:01.2 0:49:36.3 1:28:55.3 81 2:28:06.7 70
76 352 detail pretekára DUBNIČKA Boris CZE 1966 Ševětín 3:25:28.0 0:52:03.1 1:29:37.7 82 2:31:57.8 77
77 131 detail pretekára FRANKE Lutz GER 1964 LC Oelsnitz Erzgebirge 3:28:10.2 0:54:45.3 1:23:35.9 65 2:30:42.1 76
78 581 detail pretekára PETRÁČEK Marek CZE 1972 SPCHS 3:28:33.6 0:55:08.7 1:28:23.1 79 2:31:59.8 78
79 163 detail pretekára CUGNOT Stephane FRA 1968 csn revard 3:30:56.4 0:57:31.5 1:31:43.2 86 2:36:24.0 80
80 426 detail pretekára MICHNA Miroslav CZE 1967 Hartmanice 3:31:27.9 0:58:03.0 1:28:16.8 76 2:35:29.8 79
81 165 detail pretekára ECKERT Thomas GER 1963 K.V.Rohnspitzler 3:35:19.1 1:01:54.2 1:26:54.8 73 2:36:31.3 82
82 112 detail pretekára VIRY Christian FRA 1970 La Bresse 3:35:36.3 1:02:11.4 1:21:07.9 52 2:41:31.6 88
83 349 detail pretekára PODZIMEK Vladimír CZE 1963 Hvožďany 3:36:12.5 1:02:47.6 1:31:49.7 87 2:39:35.4 85
84 736 detail pretekára PENZKOFER Gerhard CZE 1968 --- 3:36:24.6 1:02:59.7 1:32:00.2 88 2:38:43.2 83
85 536 detail pretekára JANÍČEK Jan CZE 1968 OSN Nové Město na Moravě 3:36:49.0 1:03:24.1 1:28:18.3 77 2:36:29.5 81
86 286 detail pretekára BARTOŠ Luděk CZE 1967 Ski Nordic Mariánské Lázně 3:37:11.8 1:03:46.9 1:32:37.9 90 2:41:25.0 87
87 466 detail pretekára JANDA Martin CZE 1963 Sokol Křemže 3:37:48.7 1:04:23.8 1:32:40.2 91 2:40:35.5 86
88 487 detail pretekára EIBL Manfred GER 1972 Passau 3:39:10.6 1:05:45.7 1:30:22.2 83 2:39:29.5 84
89 154 detail pretekára MAREK Petr CZE 1972 Jihlava 3:40:51.9 1:07:27.0 1:31:29.8 85 2:46:27.1 93
90 678 detail pretekára MARUŠKA Tomáš CZE 1966 S.K.O.L. 3:41:34.2 1:08:09.3 1:34:26.8 92 2:45:36.8 91
91 346 detail pretekára PREISSLER Tomáš CZE 1970 Sokol Skuhrov 3:42:48.9 1:09:24.0 1:38:15.8 96 2:47:19.1 94
92 537 detail pretekára DOBIÁŠ Vít CZE 1972 Šestajovice 3:43:34.6 1:10:09.7 1:28:29.7 80 2:45:50.6 92
93 385 detail pretekára BARCHÁNEK Radim CZE 1970 Foinia Plzeň 3:43:37.6 1:10:12.7 1:32:32.1 89 2:42:00.0 89
94 354 detail pretekára HŮLOVEC Miroslav CZE 1964 Ski klub Šumava 3:45:27.2 1:12:02.3 1:37:50.4 93 2:44:01.7 90
95 399 detail pretekára ŠERÝ Pavel CZE 1971 Zruč-Senec 3:45:28.6 1:12:03.7 1:38:32.4 99 2:47:39.8 95
96 308 detail pretekára ŠAFFEK Vít CZE 1965 Skoky Praha 3:47:05.6 1:13:40.7 1:38:36.4 100 2:47:55.7 97
97 602 detail pretekára SEMIK Jan CZE 1965 Loděnice 3:47:39.0 1:14:14.1 1:38:00.7 94 2:50:19.9 99
98 749 detail pretekára MACH Zbyněk CZE 1970 Oxygen Příbram 3:48:02.8 1:14:37.9 1:38:21.9 97 2:47:41.1 96
99 340 detail pretekára ČERNOHLÁVEK Josef CZE 1970 Praha 3:49:58.8 1:16:33.9 1:40:05.2 102 2:51:30.8 100
100 327 detail pretekára CHUM Jaroslav CZE 1966 Praha 5 - Zbraslav 3:50:41.4 1:17:16.5 1:40:30.0 103 2:47:55.8 98