Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DÁTUM :25 - 26.2.2012 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modrava # Zhůří #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modrava # Zhůří #
1 2 detail pretekára FREIMUTH Thomas GER 1980 Skinfit Racing Team 2:22:26.7 0:00:00.0 1:01:09.0 2 1:44:12.6 1
2 5 detail pretekára SEIFERT Benjamin GER 1982 Fischer Subaru Racing Team 2:26:30.5 0:04:03.8 1:00:23.0 1 1:44:34.8 2
3 31 detail pretekára HORÁLEK Radek CZE 1980 Atomic Nordic team 2:27:09.0 0:04:42.3 1:02:07.3 3 1:45:59.2 3
4 6 detail pretekára CAZAUX Baptiste FRA 1978 Montagnards Argelésiens 2:31:32.4 0:09:05.7 1:04:44.7 4 1:52:08.5 4
5 8 detail pretekára KUJAT Marcus GER 1976 Löffler Skadi Loppet Team 2:33:21.5 0:10:54.8 1:06:51.8 5 1:55:34.3 6
6 588 detail pretekára MAREK Ondřej CZE 1982 VSK Elektro CVUT Praha 2:33:26.0 0:10:59.3 1:08:37.9 11 1:55:08.9 5
7 101 detail pretekára ŠRŮTEK David CZE 1980 BKL Machov 2:34:53.4 0:12:26.7 1:08:34.2 8 1:55:50.7 8
8 217 detail pretekára ZNOJEMSKY Karel CZE 1977 Ledeč n.S. 2:34:57.2 0:12:30.5 1:08:49.7 12 1:56:11.0 12
9 236 detail pretekára EHL Jaroslav CZE 1981 SKI SKUHROV 2:35:16.4 0:12:49.7 1:09:08.2 13 1:55:53.2 9
10 448 detail pretekára FIŠNAR JUN Jiří CZE 1976 Ski klub Šumperk 2:35:25.3 0:12:58.6 1:09:14.0 14 1:55:56.4 11
11 48 detail pretekára PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov 2:35:27.8 0:13:01.1 1:08:36.8 10 1:55:48.8 7
12 46 detail pretekára FILIPČÍK Miroslav CZE 1973 Sokol Stachy 2:35:30.6 0:13:03.9 1:09:18.7 15 1:56:17.8 13
13 587 detail pretekára URBÁNEK Petr CZE 1981 FEL 2:35:45.1 0:13:18.4 1:10:18.2 17 1:56:42.8 14
14 47 detail pretekára SAJDL Martin CZE 1981 Ekonom - Žižkovský tygři 2:35:57.4 0:13:30.7 1:08:36.7 9 1:55:55.3 10
15 227 detail pretekára MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 2:36:38.5 0:14:11.8 1:10:28.6 19 1:57:23.9 16
16 40 detail pretekára TUČEK Martin CZE 1975 Šumava 2:36:49.5 0:14:22.8 1:08:32.2 7 1:56:50.7 15
17 169 detail pretekára HOVORKA Jan CZE 1979 Štika & Drak eXtreme team 2:36:51.3 0:14:24.6 1:10:40.6 21 1:57:26.6 17
18 45 detail pretekára OBERLANDER Jan CZE 1975 Sokol Senohraby 2:38:04.3 0:15:37.6 1:12:01.7 27 1:59:29.6 20
19 225 detail pretekára MATĚJŮ Michal CZE 1977 KOOPERATIVA 2:38:04.5 0:15:37.8 1:10:15.4 16 1:57:36.1 18
20 214 detail pretekára MALEČEK Martin CZE 1975 Ekonom - Žižkovský tygři 2:38:04.7 0:15:38.0 1:10:32.2 20 1:59:36.5 22
21 577 detail pretekára JANKO Lubomír CZE 1976 Žižkovský tygři 2:38:04.8 0:15:38.1 1:12:14.2 28 1:59:47.5 24
22 224 detail pretekára PACHOLÍK Jan CZE 1980 TJ Roprachtice 2:38:05.0 0:15:38.3 1:11:42.1 26 1:59:35.0 21
23 241 detail pretekára MRÁZEK Jiří CZE 1979 Kotlářka Praha 2:39:02.2 0:16:35.5 1:10:23.6 18 1:57:47.2 19
24 681 detail pretekára JEMELKA Jan CZE 1976 VRBĚTICE 2:39:03.1 0:16:36.4 1:11:15.1 22 2:00:27.7 25
25 197 detail pretekára KOMZÁK Radek CZE 1980 HO ŠKROVÁD 2:39:41.0 0:17:14.3 1:11:40.8 25 2:00:56.0 26
26 103 detail pretekára DULLNIG Stefan AUT 1973 ODLO Su Tri Styria 2:40:17.2 0:17:50.5 1:11:36.8 24 1:59:44.0 23
27 665 detail pretekára MACAJ Jan CZE 1980 TJ Sokol Ruprechtice 2:41:28.8 0:19:02.1 1:08:04.3 6 2:01:37.2 27
28 250 detail pretekára HEBELKA Filip CZE 1978 HO EXTR JBC 2:41:35.7 0:19:09.0 1:12:45.4 29 2:02:14.1 28
29 477 detail pretekára ŠOULA Oldřich CZE 1978 skiclub Homolka 2:46:53.3 0:24:26.6 1:11:29.8 23 2:04:31.8 31
30 59 detail pretekára JIRÁK Jan CZE 1978 HS Jizerské hory 2:47:09.1 0:24:42.4 1:12:48.9 30 2:04:13.0 30
31 56 detail pretekára KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Slovan Zdravotnik Praha 2:48:06.1 0:25:39.4 1:13:29.4 33 2:03:54.3 29
32 215 detail pretekára MARTÍNEK Tomáš CZE 1982 TJ Ski Rudník 2:49:14.3 0:26:47.6 1:12:56.7 31 2:05:53.6 33
33 113 detail pretekára REUPICHLER Herwig AUT 1977 ODLO Su Tri Styria 2:49:22.6 0:26:55.9 1:14:36.6 35 2:07:24.5 34
34 51 detail pretekára PAVLÁSEK Jirka CZE 1975 ČZU Praha - Rolníci 2:49:23.7 0:26:57.0 1:13:14.7 32 2:04:38.4 32
35 166 detail pretekára FILGAS Jan CZE 1973 Patria Direct Open Team 2:49:50.4 0:27:23.7 1:15:35.9 41 2:07:51.4 37
36 707 detail pretekára PIPEK Jan CZE 1982 VŠSK MFF UK 2:50:05.3 0:27:38.6 1:14:47.7 37 2:07:35.5 36
37 245 detail pretekára KURZ Pavel CZE 1974 VSK Humanita 2:50:59.7 0:28:33.0 1:14:53.8 40 2:07:26.6 35
38 158 detail pretekára TEPLÝ Ondřej CZE 1976 Ski team Herálec 2:52:34.3 0:30:07.6 1:16:43.8 46 2:09:48.2 42
39 174 detail pretekára JŮZEK Petr CZE 1976 Sport Bečvář 2:52:35.7 0:30:09.0 1:14:50.2 39 2:08:39.9 38
40 127 detail pretekára BLOCH Filip CZE 1974 Patria Direct 2:52:39.0 0:30:12.3 1:14:39.6 36 2:08:42.1 39
41 228 detail pretekára MAJER Jan CZE 1973 CKŠukačka 2:52:39.7 0:30:13.0 1:14:49.4 38 2:08:53.5 40
42 201 detail pretekára MENŠÍK Jiří CZE 1974 Jasný Sokol 2:53:34.5 0:31:07.8 1:17:41.1 48 2:09:54.5 43
43 540 detail pretekára FRIČEK Martin CZE 1979 FEL Praha 2:55:07.6 0:32:40.9 1:17:51.3 54 2:11:10.8 50
44 521 detail pretekára MATĚJŮ Luboš CZE 1976 Sild team 2:55:12.2 0:32:45.5 1:17:43.2 49 2:09:28.8 41
45 247 detail pretekára ZDVIHAL Lukáš CZE 1977 Lipnoman 2:55:18.0 0:32:51.3 1:17:45.8 52 2:10:22.2 44
46 108 detail pretekára ROVENSKY Milan CZE 1977 RT-NÖ-OST 2:56:09.0 0:33:42.3 1:15:56.4 43 2:10:34.2 45
47 495 detail pretekára KAFKA Libor CZE 1979 BC SPORT SEMILY 2:56:23.0 0:33:56.3 1:17:44.0 50 2:12:16.4 53
48 240 detail pretekára JILEK Petr CZE 1981 ačr 2:56:23.7 0:33:57.0 1:17:58.3 56 2:11:25.4 51
49 526 detail pretekára MICHÁLEK Martin CZE 1975 Ekonom - Žižkovský tygři 2:56:29.7 0:34:03.0 1:16:47.1 47 2:10:49.0 48
50 220 detail pretekára ŠEDIVÝ Miroslav CZE 1974 LK Borek 2:56:38.2 0:34:11.5 1:18:01.6 57 2:11:55.3 52
51 129 detail pretekára GREGAR Martin CZE 1978 Patria Direct Open Team 2:57:02.2 0:34:35.5 1:16:06.8 44 2:10:48.8 47
52 744 detail pretekára HABLE Martin AUT 1977 Sub 2:57:23.8 0:34:57.1 1:15:53.1 42 2:10:50.8 49
53 578 detail pretekára MADĚRA Josef CZE 1979 Rudolfovské Gazely 2:57:32.4 0:35:05.7 1:16:08.9 45 2:10:34.3 46
54 114 detail pretekára KAUFMANN Fritz AUT 1975 Achtung Koasaläufer 2:57:43.7 0:35:17.0 1:17:46.6 53 2:13:08.7 54
55 484 detail pretekára GERYCH David CZE 1977 FEL Praha 2:59:22.1 0:36:55.4 1:20:08.8 65 2:14:12.2 55
56 573 detail pretekára HURNIK Jaromir CZE 1975 Bohemians Praha 2:59:54.1 0:37:27.4 1:21:15.6 69 2:15:24.0 57
57 178 detail pretekára JEDLIČKA Michal CZE 1982 Ski Trab Mára team 3:02:04.5 0:39:37.8 1:14:34.2 34 2:14:50.3 56
58 715 detail pretekára KOUKAL Ondřej CZE 1979 VSK Humanita Praha 3:02:09.9 0:39:43.2 1:21:17.1 70 2:15:35.1 59
59 672 detail pretekára VACULÍK Jiří CZE 1974 Zachy bike team 3:02:46.6 0:40:19.9 1:22:16.5 74 2:17:08.9 63
60 319 detail pretekára MATRAS Tomáš CZE 1980 SK Chrast 3:03:04.5 0:40:37.8 1:21:28.8 72 2:16:50.4 60
61 499 detail pretekára LOUŽIL Jan CZE 1980 Jablonec n/N 3:03:32.1 0:41:05.4 1:17:45.4 51 2:16:55.1 61
62 256 detail pretekára DOLEŽEL Jan CZE 1981 ČZU Praha 3:03:57.8 0:41:31.1 1:17:54.1 55 2:15:24.6 58
63 333 detail pretekára PEISKER Tomáš CZE 1974 Praha 6 3:04:25.8 0:41:59.1 1:22:18.1 75 2:18:09.2 67
64 305 detail pretekára ŘEZÁČ Martin CZE 1982 SK Lyžaři-běžci Frymburk 3:04:46.0 0:42:19.3 1:22:11.4 73 2:17:42.9 64
65 322 detail pretekára ETRYCH Tomáš CZE 1973 Klinec 3:05:02.2 0:42:35.5 1:22:58.5 79 2:18:19.6 68
66 259 detail pretekára JENÍČEK Michal CZE 1980 ŘÍČANY 3:05:03.7 0:42:37.0 1:20:15.0 67 2:18:27.1 69
67 334 detail pretekára SAJNER David CZE 1980 ETRIATLON TEAM 3:05:06.9 0:42:40.2 1:22:56.4 78 2:18:54.8 71
68 570 detail pretekára BABICA Milan CZE 1981 Sokol Vsetín 3:05:19.2 0:42:52.5 1:24:10.7 89 2:19:00.1 72
69 281 detail pretekára ŠPLÍCHAL Ládík CZE 1978 Rolníci ČZU Brdy 3:05:32.4 0:43:05.7 1:19:53.0 64 2:17:59.7 65
70 264 detail pretekára NOVÁK Lukáš CZE 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY 3:06:03.8 0:43:37.1 1:23:21.7 86 2:19:51.0 76
71 502 detail pretekára HANÁČEK Jiří CZE 1973 Modřany 3:06:12.9 0:43:46.2 1:22:47.4 77 2:16:55.2 62
72 462 detail pretekára KROUPA Štěpán CZE 1975 HiSport Team 3:06:40.0 0:44:13.3 1:23:09.4 82 2:20:16.6 78
73 274 detail pretekára ŠINDELÁŘ Karel CZE 1977 Ekonom - Žižkovský tygři 3:06:41.0 0:44:14.3 1:21:10.1 68 2:18:37.8 70
74 649 detail pretekára HRAŠE Zbyněk CZE 1974 ET NETERA 3:06:41.2 0:44:14.5 1:23:11.6 83 2:19:28.4 73
75 519 detail pretekára SCHEJBAL Václav CZE 1980 CK Šukačka 3:06:46.4 0:44:19.7 1:18:43.6 58 2:18:04.1 66
76 251 detail pretekára BOUDNÝ Jan CZE 1974 Zdravotnik Praha 3:08:35.4 0:46:08.7 1:23:20.0 85 2:22:34.3 82
77 266 detail pretekára NEBESKÝ Jaroslav CZE 1977 HK VYŠEHRAD 3:09:00.5 0:46:33.8 1:18:45.3 59 2:22:06.6 80
78 601 detail pretekára DYKAST Robert CZE 1976 Světice 3:09:15.0 0:46:48.3 --- --- --- ---
79 262 detail pretekára ONDRUŠEK Petr CZE 1978 Žižkovský tygři 3:09:29.9 0:47:03.2 1:19:48.2 63 2:19:58.9 77
80 428 detail pretekára VACULA Radim CZE 1981 SK Hasiči 3:09:44.2 0:47:17.5 1:23:23.2 87 2:19:36.3 74
81 307 detail pretekára VRABEC Michal CZE 1976 Bohemians 1905 3:11:27.6 0:49:00.9 1:23:13.9 84 2:21:28.2 79
82 711 detail pretekára HOVORKA Pavel CZE 1979 Štika & Drak eXtreme team 3:12:15.2 0:49:48.5 1:25:07.1 93 2:22:33.7 81
83 223 detail pretekára KLÁPŠTĚ Jan CZE 1977 Jablonec nad Nisou 3:13:40.5 0:51:13.8 1:18:48.8 60 2:23:28.8 84
84 206 detail pretekára KOPAČKA Martin CZE 1978 SKP SUŠICE 3:13:57.5 0:51:30.8 1:18:50.7 61 2:25:22.6 88
85 278 detail pretekára CIGÁNEK Michal CZE 1981 MÚ Vimperk 3:14:11.0 0:51:44.3 1:25:22.0 97 2:23:31.1 85
86 421 detail pretekára SOVA Jan CZE 1981 Smichoff Winterberger 3:15:01.5 0:52:34.8 1:19:43.5 62 2:25:35.7 90
87 289 detail pretekára MUZIKÁŘ Milan CZE 1974 Český rozhlas-SOČR 3:15:24.1 0:52:57.4 1:22:21.5 76 2:25:10.0 87
88 175 detail pretekára HRADEČNÝ Viktor CZE 1980 Neratovice 3:15:31.1 0:53:04.4 1:25:09.6 94 2:25:31.0 89
89 273 detail pretekára VENTA Vladimír CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 3:16:21.9 0:53:55.2 1:24:28.2 91 2:22:36.1 83
90 514 detail pretekára DIVIŠ Jiří CZE 1975 CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV 3:16:27.1 0:54:00.4 1:23:01.2 80 2:19:45.7 75
91 664 detail pretekára KONOP Jiří CZE 1973 Sokol Stachy 3:17:07.9 0:54:41.2 1:24:21.5 90 2:28:12.9 97
92 431 detail pretekára ŠOPÍK Michal CZE 1974 --- 3:17:22.5 0:54:55.8 1:21:22.6 71 2:24:24.9 86
93 626 detail pretekára ALTMAN Petr CZE 1979 Ho Šumava 3:18:13.4 0:55:46.7 1:25:11.4 95 2:26:06.3 92
94 260 detail pretekára MÁTL Jiří CZE 1980 SČK 3:18:26.7 0:56:00.0 1:25:25.2 98 2:27:35.0 94
95 528 detail pretekára KÁRNÍK Jan CZE 1978 OK Lokomotiva Pardubice 3:18:47.5 0:56:20.8 1:28:11.9 105 2:28:01.0 95
96 432 detail pretekára KAFKA Leoš CZE 1979 Praha 9-Čakovice 3:18:57.2 0:56:30.5 1:25:05.6 92 2:26:48.6 93
97 718 detail pretekára FENCL Lukáš CZE 1974 Ski klub Otice 3:19:05.4 0:56:38.7 1:25:16.6 96 2:25:50.3 91
98 204 detail pretekára MRÁZ Pavel CZE 1976 FEL Praha 3:19:19.9 0:56:53.2 1:20:12.5 66 2:28:20.9 98
99 311 detail pretekára FOLPRECHT Eda CZE 1973 CZU Praha 3:20:50.8 0:58:24.1 1:23:30.8 88 2:28:04.4 96
100 611 detail pretekára KOŘÁN Martin CZE 1977 TJ Sokol Postupice 3:20:59.8 0:58:33.1 1:27:41.6 103 2:29:36.7 101