Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton
DÁTUM : | 25.2.2012 | MIESTO : | Kvilda |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2411 | VACEK Karel | 2000 | skiklub sumava | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:04:55.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2401 | MÁNEK Ondřej | 2001 | Ski klub Šumava | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:05:32.8 | 0:00:36.9 | ||
3 | diplom | 2466 | PROVOD Michal | 2000 | USK CS Plzeň | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:05:38.6 | 0:00:42.7 | ||
4 | diplom | 2379 | KHODZHICH Denis | 2001 | Russialoppet | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:05:52.4 | 0:00:56.5 | ||
5 | diplom | 2497 | ŠVEJDA Jakub | 2000 | Ski klubŠumava | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:05:57.2 | 0:01:01.3 | ||
6 | diplom | 2400 | TISCHLER Josef | 2000 | Skiklub Šumava | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:06:01.6 | 0:01:05.7 | ||
7 | diplom | 2374 | KOVALEV Alexey | 2000 | Russialoppet | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:06:13.2 | 0:01:17.3 | ||
8 | diplom | 2417 | VACHUTA Matěj | 2000 | Skiklub Šumava | 8. / Chlapci 11-12 let | 0:06:19.3 | 0:01:23.4 | ||
9 | diplom | 2362 | SERGEEV Nikita | 2001 | Russialoppet | 9. / Chlapci 11-12 let | 0:06:20.0 | 0:01:24.1 | ||
10 | diplom | 2376 | KUTOVOY Artem | 2000 | Russialoppet | 10. / Chlapci 11-12 let | 0:06:26.5 | 0:01:30.6 | ||
11 | diplom | 2365 | KRAVETS Gleb | 2001 | Russialoppet | 11. / Chlapci 11-12 let | 0:06:27.7 | 0:01:31.8 | ||
12 | diplom | 2409 | HOLOUBEK Ondřej | 2000 | Ski klub Šumava | 12. / Chlapci 11-12 let | 0:06:51.3 | 0:01:55.4 | ||
13 | diplom | 2393 | KOBR Jiří | 2000 | Ski klub Šumava | 13. / Chlapci 11-12 let | 0:06:58.4 | 0:02:02.5 | ||
14 | diplom | 2364 | GORBUNOV Dmitry | 2001 | Russialoppet | 14. / Chlapci 11-12 let | 0:07:02.0 | 0:02:06.1 | ||
15 | diplom | 2473 | HORNÍK Adam | 2001 | Sport Club Plzeň | 15. / Chlapci 11-12 let | 0:07:02.1 | 0:02:06.2 | ||
16 | diplom | 2482 | MARTINOVSKÝ David | 2001 | LK Škoda Plzeň | 16. / Chlapci 11-12 let | 0:07:15.1 | 0:02:19.2 | ||
17 | diplom | 2363 | SIVOKON Roman | 2001 | Russialoppet | 17. / Chlapci 11-12 let | 0:07:23.3 | 0:02:27.4 | ||
18 | diplom | 2483 | VÍTOVEC Jindra | 2000 | SOSY Sokol Stachy | 18. / Chlapci 11-12 let | 0:07:24.3 | 0:02:28.4 | ||
19 | diplom | 2475 | MATULKA Adam | 2001 | Sport Club Plzeň | 19. / Chlapci 11-12 let | 0:07:24.7 | 0:02:28.8 | ||
20 | diplom | 2395 | BARTOŠ Vašík | 2001 | Ski Nordic Mariánské Lázně | 20. / Chlapci 11-12 let | 0:07:33.5 | 0:02:37.6 | ||
21 | diplom | 2368 | LYSOV Vladimir | 2001 | Russialoppet | 21. / Chlapci 11-12 let | 0:07:39.4 | 0:02:43.5 | ||
22 | diplom | 2314 | BLOCH Fabian | 2001 | SK Frymburk | 22. / Chlapci 11-12 let | 0:08:08.3 | 0:03:12.4 | ||
23 | diplom | 2484 | ŠÍBA Ondřej | 2000 | Ski Vinoř | 23. / Chlapci 11-12 let | 0:11:34.0 | 0:06:38.1 | ||
24 | diplom | 2381 | ČERVENKA Jan | 2000 | Ski Vinoř | 24. / Chlapci 11-12 let | 0:12:00.4 | 0:07:04.5 | ||
25 | diplom | 2496 | PACÁK David | 2000 | --- | 25. / Chlapci 11-12 let | 0:13:58.0 | 0:09:02.1 | ||
--- | 2469 | WALLNER Jonas | 2000 | WSV Rabenstein | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- |