Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton
DÁTUM : | 25.2.2012 | MIESTO : | Kvilda |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2410 | VACEK Mathias | 2002 | skiklub sumava | 0:02:16.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2458 | SPĚVÁČEK Vojtěch | 2002 | Sokol Stachy | 0:02:44.8 | 0:00:28.6 | ||
3 | diplom | 2477 | ZUNA Ondřej | 2002 | Sport Club Plzeň | 0:02:47.0 | 0:00:30.8 | ||
4 | diplom | 2500 | KADLEC Josef | 2002 | Sokol Stachy | 0:02:51.0 | 0:00:34.8 | ||
5 | diplom | 2456 | SATORIE Jáchym | 2002 | Ski sokol Stachy | 0:02:55.4 | 0:00:39.2 | ||
6 | diplom | 2405 | KALIVODA Lukáš | 2003 | SKIRAPLE Śumava | 0:02:55.5 | 0:00:39.3 | ||
7 | diplom | 2408 | HOLOUBEK Jakub | 2002 | Ski klub Šumava | 0:02:58.9 | 0:00:42.7 | ||
8 | diplom | 2463 | ČERVENÝ Ondřej | 2002 | Ski klub Šumava | 0:02:59.2 | 0:00:43.0 | ||
9 | diplom | 2476 | ZUNA Štěpán | 2004 | Sport Club Plzeň | 0:03:01.7 | 0:00:45.5 | ||
10 | diplom | 2366 | KRAVETS Daniil | 2004 | Russialoppet | 0:03:08.0 | 0:00:51.8 | ||
11 | diplom | 2369 | POVALYAEV Nikita | 2002 | Russialoppet | 0:03:08.0 | 0:00:51.8 | ||
12 | diplom | 2416 | HONSA Antonín | 2003 | Ski klub Šumava | 0:03:13.7 | 0:00:57.5 | ||
13 | diplom | 2474 | KOČANDRLE Martin | 2002 | Sport Club Plzeň | 0:03:14.3 | 0:00:58.1 | ||
14 | diplom | 2461 | KAIFER Vít | 2005 | SOSY Sokol Stachy | 0:03:16.4 | 0:01:00.2 | ||
15 | diplom | 2352 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Ski klub Šumava | 0:03:18.4 | 0:01:02.2 | ||
16 | diplom | 2479 | SVOBODA Vojtěch | 2002 | Sport Club Plzeň | 0:03:28.1 | 0:01:11.9 | ||
17 | diplom | 2486 | VONÁŠEK Jakub | 2002 | Sokol Stachy | 0:03:31.5 | 0:01:15.3 | ||
18 | diplom | 2455 | SATORIE Kryštof | 2004 | Ski sokol Stachy | 0:03:32.7 | 0:01:16.5 | ||
19 | diplom | 2367 | MAKEEV Maxim | 2002 | Russialoppet | 0:03:58.4 | 0:01:42.2 | ||
20 | diplom | 2399 | TISCHLER Jan | 2005 | Skiklub Šumava | 0:04:31.1 | 0:02:14.9 | ||
21 | diplom | 2472 | ŠVANDRLÍK Jakub | 2004 | Zaječov | 0:04:43.5 | 0:02:27.3 | ||
22 | diplom | 2478 | NOVÁK Jan | 2005 | Sport Club Plzeň | 0:05:12.1 | 0:02:55.9 | ||
23 | diplom | 2318 | DĚDIČ Tomislav | 2002 | Kanoistika Písek | 0:05:31.8 | 0:03:15.6 | ||
24 | diplom | 2467 | TEPLÝ Ondřej | 2005 | Roudné | 0:05:36.3 | 0:03:20.1 | ||
25 | diplom | 2317 | BURSÍK Daniel | 2005 | --- | 0:05:38.9 | 0:03:22.7 | ||
26 | diplom | 2385 | POSPÍŠIL Jakub | 2002 | REDPOINT PEARL IZUMI | 0:05:45.9 | 0:03:29.7 | ||
27 | diplom | 2493 | ČERNOŠEK Filip | 2006 | --- | 0:08:51.3 | 0:06:35.1 | ||
28 | diplom | 2489 | IHRADSKÝ Matej Frederik | 2008 | --- | 0:14:22.6 | 0:12:06.4 | ||
--- | 2295 | POUR Tobiáš | 2007 | --- | DNS | --- | |||
--- | 2448 | VONÁŠEK Jakub | 2002 | SOSY Sokol Stachy | DNS | --- | |||
--- | 2468 | ELIÁŠ David | 2005 | tri klub Oříbram | DNS | --- |