Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton

Běžecké lyžování
DÁTUM :25.2.2012 MIESTO :Kvilda

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Zhůří #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Zhůří #
1 2001 detail pretekára PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1:05:16.8 0:00:00.0 0:28:31.8 1
2 2005 detail pretekára ČADA Tomáš CZE 1964 REDPOINT PEARL IZUMI 1:06:31.2 0:01:14.4 0:29:12.6 3
3 2029 detail pretekára VACEK Karel CZE 1963 skiklub sumava 1:07:08.4 0:01:51.6 0:29:40.1 4
4 2009 detail pretekára ŠIMURDA Martin CZE 1972 Ski klub Šumava 1:07:17.3 0:02:00.5 0:28:58.8 2
5 2333 detail pretekára SCHAUBMAYR Günter GER 1965 Union Oepping 1:07:44.3 0:02:27.5 0:30:27.6 10
6 2011 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 1:08:00.1 0:02:43.3 0:29:57.1 6
7 2049 detail pretekára THAMM Marco GER 1971 Löffler-Skadi Loppet Team 1:08:12.0 0:02:55.2 0:29:46.2 5
8 2310 detail pretekára HOFSTÁTTER Josef AUT 1963 SV Eidenberg 1:08:54.4 0:03:37.6 0:30:25.5 8
9 2064 detail pretekára SIGL Maximilian GER 1972 Ski und Bike Deggendorf 1:09:57.7 0:04:40.9 0:30:19.2 7
10 2021 detail pretekára SOVÁK Libor CZE 1967 ačr 1:10:11.3 0:04:54.5 0:30:25.9 9
11 2329 detail pretekára SALLER Ludwig GER 1956 SV Kollnburg 1:10:48.8 0:05:32.0 0:30:59.5 11
12 2010 detail pretekára HÖLL Petr CZE 1968 LK TA Chodov 1:11:13.2 0:05:56.4 0:31:20.5 12
13 2265 detail pretekára NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 FEL Praha 1:11:44.6 0:06:27.8 0:32:17.1 19
14 2110 detail pretekára DEMJANOVIČ Michal CZE 1960 REDPOiNT-PEARL iZUMi 1:12:13.4 0:06:56.6 0:31:33.3 13
15 2014 detail pretekára SMOLKA Ivan CZE 1961 FEL Praha 1:12:17.2 0:07:00.4 0:32:11.8 17
16 2276 detail pretekára JECKEL Klaus GER 1965 TATRAN ZELEZNA RUDA 1:12:20.2 0:07:03.4 0:32:25.0 20
17 2052 detail pretekára KOLYSHEV Sergey RUS 1958 Volkusha 1:12:40.3 0:07:23.5 0:31:59.8 16
18 2228 detail pretekára NEDVED Miroslav CZE 1956 TJ Horni Mise?ky 1:12:49.2 0:07:32.4 0:31:48.6 14
19 2335 detail pretekára HUMENBERGER Max GER 1961 Union Oepping 1:13:07.9 0:07:51.1 0:32:13.2 18
20 2018 detail pretekára ZELENKA Petr CZE 1968 Roprachtice 1:13:21.2 0:08:04.4 0:31:58.1 15
21 2080 detail pretekára PAVEL Jan CZE 1969 Hlásná Třebáň Rovina 1:13:25.8 0:08:09.0 0:32:26.2 21
22 2202 detail pretekára STANGL Franz GER 1958 Thyrnau 1:13:52.2 0:08:35.4 0:32:28.8 22
23 2099 detail pretekára GLADIŠ Daniel CZE 1968 SKG Brno 1:14:39.3 0:09:22.5 0:32:35.4 23
24 2302 detail pretekára HANNSMANN Leo CZE 1964 Kovorecycling Cheb 1:14:40.1 0:09:23.3 --- ---
25 2211 detail pretekára BÉREŠ Roman SVK 1967 T.J.Biela Stopa Kremnica-SVK 1:15:24.8 0:10:08.0 0:34:42.7 34
26 2083 detail pretekára PAVEL Lukáš CZE 1969 Hlásná Třebáň Rovina 1:15:35.9 0:10:19.1 0:33:01.0 24
27 2082 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 1:15:45.1 0:10:28.3 0:34:11.4 29
28 2277 detail pretekára BÍLEK Petr CZE 1965 Winjay ISC Praha 1:15:46.7 0:10:29.9 0:33:32.0 27
29 2094 detail pretekára LUDVÍK Petr CZE 1972 ETRIATLON 1:15:55.1 0:10:38.3 0:33:17.9 25
30 2321 detail pretekára PECHEK Vladimír CZE 1957 TJ Nová Včelnice 1:16:04.2 0:10:47.4 0:34:08.0 28
31 2225 detail pretekára RICHTER Pavel CZE 1966 Multisport 1:16:19.6 0:11:02.8 0:33:22.7 26
32 2275 detail pretekára ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK Vysoké nad Jizerou 1:16:33.6 0:11:16.8 0:34:45.7 36
33 2250 detail pretekára FRELICH Pavel CZE 1971 Praha 4 - Kunratice 1:17:17.4 0:12:00.6 0:34:43.9 35
34 2309 detail pretekára SOUČEK Milan CZE 1953 Sokol Plavsko 1:17:31.8 0:12:15.0 0:34:46.7 37
35 2088 detail pretekára KOTLÁŘ Luboš CZE 1964 RONAL.CZ 1:17:39.4 0:12:22.6 0:34:23.2 30
36 2056 detail pretekára KUBÍČEK Zdeněk CZE 1972 ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 1:17:43.4 0:12:26.6 0:35:14.4 40
37 2348 detail pretekára MUDRÁK Stanislav CZE 1967 KVS Pozlovice 1:17:55.3 0:12:38.5 0:34:33.7 33
38 2201 detail pretekára LANGHANS Roland GER 1968 DJK Schaibing 1:18:16.4 0:12:59.6 0:34:24.7 31
39 2089 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1961 CK Sportblažek.cz 1:18:26.2 0:13:09.4 0:34:32.3 32
40 2210 detail pretekára BELIČKA Ivan SVK 1960 T.J.Biela Stopa Kremnica-SVK 1:19:26.2 0:14:09.4 0:35:58.3 46
41 2185 detail pretekára TAUSSIG Jan CZE 1964 Sportvital.cz 1:19:29.2 0:14:12.4 0:35:15.5 41
42 2274 detail pretekára ZÁMEČNÍK Pavel CZE 1964 Patria Direct Open Team 1:19:36.5 0:14:19.7 0:35:20.4 42
43 2053 detail pretekára SHAPOCHKIN Dmitry RUS 1954 Meteor 1:19:39.9 0:14:23.1 0:35:30.8 44
44 2346 detail pretekára FARI Pierre FRA 1963 Montagnards Argelésiens 1:20:08.6 0:14:51.8 0:35:28.1 43
45 2313 detail pretekára LANG Christian GER 1966 Tsv - Rosshaupten 1:20:34.4 0:15:17.6 0:36:02.1 48
46 2057 detail pretekára PERFUMO Renzo ITA 1955 sci club verdefondo 1:20:37.9 0:15:21.1 0:36:08.6 49
47 2051 detail pretekára TÜNNERMANN Dirk GER 1955 Seesen 1:20:45.8 0:15:29.0 0:35:02.0 38
48 2067 detail pretekára GUTSCHE Jens-Uwe GER 1963 MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder) 1:21:00.5 0:15:43.7 0:36:25.7 50
49 2261 detail pretekára KŘÍŽ Vladimír CZE 1958 Žižkovský tygři 1:21:00.8 0:15:44.0 0:36:27.6 51
50 2121 detail pretekára VÍTEK Libor CZE 1969 Sportvital 1:21:06.4 0:15:49.6 0:36:01.2 47
51 2167 detail pretekára ČERMÁK Roman CZE 1967 TJ SOKOL MAXIČKY 1:21:29.7 0:16:12.9 0:36:42.1 53
52 2294 detail pretekára ŠMÍD Jiří CZE 1964 Jablonec n. N. 1:21:32.6 0:16:15.8 0:37:07.5 58
53 2240 detail pretekára JAKOUBEK Zdenek CZE 1966 Multisportclub 1:21:49.1 0:16:32.3 0:36:57.2 55
54 2166 detail pretekára MATAYBAEV Viacheslav RUS 1961 Russialoppet 1:21:50.4 0:16:33.6 0:36:29.4 52
55 2350 detail pretekára NĚMEC Jan CZE 1953 Block 1:22:27.4 0:17:10.6 0:35:34.1 45
56 2134 detail pretekára TUMA Zdenek CZE 1960 Praha 5 - Smichov 1:22:30.5 0:17:13.7 0:37:09.3 59
57 2156 detail pretekára FIŠNAR SEN. Jiří CZE 1950 Ski klub Šumperk 1:22:59.1 0:17:42.3 0:36:59.5 56
58 2039 detail pretekára MODLITBA Jan CZE 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov 1:23:10.5 0:17:53.7 0:35:04.6 39
59 2098 detail pretekára ŠTAMPACH Čestmír CZE 1955 Tatran Železná Ruda 1:23:32.9 0:18:16.1 0:36:55.4 54
60 2175 detail pretekára WALDNER Reinfried AUT 1959 Katzelsdorf 1:23:35.8 0:18:19.0 0:39:17.7 70
61 2196 detail pretekára ROßGOTTERER Rudolf A. GER 1951 ohne 1:23:39.5 0:18:22.7 0:37:02.2 57
62 2343 detail pretekára STEINBACH Josef CZE 1955 Skifly 1:24:49.6 0:19:32.8 0:38:13.8 66
63 2060 detail pretekára ZOLMAN Petr CZE 1960 Patria Direct Open Team 1:24:50.1 0:19:33.3 0:37:35.9 60
64 2102 detail pretekára SEMÍK Luboš CZE 1962 OK24 Praha 1:25:10.0 0:19:53.2 0:38:12.0 64
65 2145 detail pretekára FLIEGL Miroslav CZE 1954 PSK UNION PRAHA 1:25:21.0 0:20:04.2 0:37:54.0 62
66 2131 detail pretekára RAJNIAK Roman CZE 1967 Vimperk 1:25:47.7 0:20:30.9 0:39:24.6 72
67 2263 detail pretekára PERŮTKA Karel CZE 1949 KVS Pozlovice 1:25:50.2 0:20:33.4 0:38:13.5 65
68 2340 detail pretekára VRABLIC Ján SVK 1963 KBU TKD ITF JUCHE Trnava 1:25:55.6 0:20:38.8 0:38:03.9 63
69 2200 detail pretekára FISCHER Ctirad CZE 1964 Brno 1:26:18.6 0:21:01.8 0:37:38.1 61
70 2324 detail pretekára FAJNER Anton CZE 1960 --- 1:26:43.5 0:21:26.7 0:38:23.9 67
71 2118 detail pretekára BARTOŠ Luděk CZE 1967 Ski Nordic Mariánské Lázně 1:27:23.2 0:22:06.4 0:39:15.2 69
72 2116 detail pretekára DOLEŽAL Jiří CZE 1959 Factor Bike Team 1:27:55.2 0:22:38.4 0:38:50.9 68
73 2125 detail pretekára ŠAFFEK Vít CZE 1965 Skoky Praha 1:28:15.8 0:22:59.0 0:39:19.9 71
74 2147 detail pretekára TUKA Miroslav CZE 1968 SK HIP Praha 1:28:15.9 0:22:59.1 0:41:26.0 81
75 2349 detail pretekára MRÁZEK Oldřich CZE 1962 DGP 1:28:21.7 0:23:04.9 0:39:29.7 73
76 2344 detail pretekára HERMANN Konrad GER 1940 SK-OKER 1:29:35.5 0:24:18.7 0:40:13.3 75
77 2114 detail pretekára HRDINA Boris CZE 1965 Ostrava 1:30:03.5 0:24:46.7 0:40:55.7 78
78 2178 detail pretekára WANIVENHAUS Michael AUT 1959 Innsbruck läuft 1:30:29.3 0:25:12.5 0:40:02.7 74
79 2198 detail pretekára MUSIL Ladislav CZE 1967 Sokol Veltěž 1:32:51.4 0:27:34.6 0:40:23.0 76
80 2337 detail pretekára JECH Jan CZE 1955 Praha 1:33:53.9 0:28:37.1 0:40:31.4 77
81 2061 detail pretekára JANEČEK Jaroslav CZE 1940 PSK UNION PRAHA 1:34:26.6 0:29:09.8 0:41:18.8 80
82 2235 detail pretekára PACÁK Milan CZE 1969 Praha 10 1:35:11.8 0:29:55.0 0:42:30.5 86
83 2301 detail pretekára SVOBODA Pavel CZE 1957 Skoky Praha 1:35:13.6 0:29:56.8 0:41:07.2 79
84 2325 detail pretekára RŮŽIČKA Milan CZE 1955 Technika Praha 1:35:42.5 0:30:25.7 0:41:51.1 82
85 2281 detail pretekára PACLT Josef CZE 1967 Sokol Hřivice 1:35:46.8 0:30:30.0 0:42:09.5 84
86 2138 detail pretekára CHUM Jaroslav CZE 1966 Praha 5 - Zbraslav 1:36:13.1 0:30:56.3 0:41:57.8 83
87 2328 detail pretekára JUHÁČEK Vladimír CZE 1963 SCV Blatná 1:37:06.7 0:31:49.9 0:42:42.5 87
88 2257 detail pretekára POSPÍŠIL Jiří CZE 1969 ačr 1:37:30.6 0:32:13.8 0:44:14.2 89
89 2303 detail pretekára KUBERA Lubomír CZE 1954 Skoky Praha 1:38:23.7 0:33:06.9 0:43:56.4 88
90 2133 detail pretekára DIRKSEN Michael GER 1959 SSV 98 Dessau 1:38:30.3 0:33:13.5 0:42:28.7 85
91 2189 detail pretekára PEČ Aleš CZE 1957 LOS 1:39:14.1 0:33:57.3 0:45:04.8 91
92 2143 detail pretekára MIŠOŇ Pavel CZE 1969 Sokol Veltěž 1:39:48.7 0:34:31.9 0:45:03.9 90
93 2152 detail pretekára KIRILLOV Boris RUS 1935 Moscow 1:43:27.0 0:38:10.2 0:46:52.2 93
94 2068 detail pretekára IHRADSKÝ Lubomír SVK 1965 Zvolen 1:43:54.2 0:38:37.4 0:46:22.6 92
95 2239 detail pretekára VORÁČEK Petr CZE 1969 Ski Nové Hamry 1:46:28.0 0:41:11.2 0:48:24.5 95
96 2063 detail pretekára PALKOVIČ Rastislav SVK 1947 CK FALANGE Bratislava 1:46:56.7 0:41:39.9 0:48:19.3 94
97 2141 detail pretekára MAREŠ Martin CZE 1963 Zruč - Senec 1:52:20.0 0:47:03.2 --- ---
98 2204 detail pretekára KOVÁČIK Miroslav SVK 1971 Ski klub Rýchla bežka 2:39:31.1 1:34:14.3 1:08:39.6 96
99 2065 detail pretekára HRABOVSKY Juraj SVK 1968 FAGUS 2:42:32.1 1:37:15.3 1:09:35.5 97
--- 2066 detail pretekára LENZ Jürgen AUT 1969 Wien DNS --- --- ---