Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 10 km | # | 43 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 710 | KYNCL Tomáš | 1989 | Rossignol Racing Team | 1. / M19-29 | 2:18:32.1 | 0:00:00.0 | 26:27.7 | 2 | 2:03:50.6 | 1 | ||
2 | diplom | 951 | REICHELT Tom | 1982 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / M30-39 | 2:20:34.0 | 0:02:01.9 | 26:36.5 | 6 | 2:04:19.6 | 2 | ||
3 | diplom | 750 | RAZÝM Vladislav | 1988 | Spotr Club Plzeň | 2. / M19-29 | 2:21:32.6 | 0:03:00.5 | 26:31.3 | 5 | 2:06:00.4 | 3 | ||
4 | diplom | 715 | JANOŠEC Miroslav | 1987 | Rossignol Racing Team | 3. / M19-29 | 2:22:27.0 | 0:03:54.9 | 26:27.4 | 1 | 2:06:39.4 | 4 | ||
5 | diplom | 959 | WÜNSCH Oliver | 1986 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 4. / M19-29 | 2:23:42.2 | 0:05:10.1 | 26:30.7 | 4 | 2:06:47.2 | 5 | ||
6 | diplom | 986 | JAKOUBEK Tomáš | 1979 | Ski Trab Mára | 2. / M30-39 | 2:25:53.4 | 0:07:21.3 | 26:28.3 | 3 | 2:09:21.6 | 6 | ||
7 | diplom | 942 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol Racing Team | 5. / M19-29 | 2:30:44.4 | 0:12:12.3 | 27:34.1 | 7 | 2:14:55.3 | 7 | ||
8 | diplom | 868 | KUPILÍK Václav | 1985 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / M19-29 | 2:31:52.0 | 0:13:19.9 | 27:46.7 | 9 | 2:15:36.9 | 9 | ||
9 | diplom | 1005 | HELBIG Steffen | 1966 | SC Norweger | 1. / M40-49 | 2:33:00.6 | 0:14:28.5 | 28:08.6 | 12 | 2:15:15.3 | 8 | ||
10 | diplom | 820 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Patria direct team | 7. / M19-29 | 2:35:17.6 | 0:16:45.5 | 28:06.1 | 10 | 2:17:15.4 | 10 | ||
11 | diplom | 897 | NESVADBA Petr | 1986 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 8. / M19-29 | 2:38:53.7 | 0:20:21.6 | 28:07.1 | 11 | 2:20:57.1 | 12 | ||
12 | diplom | 905 | ŽÁK Jiří | 1971 | Nové Město na Moravě | 2. / M40-49 | 2:40:10.1 | 0:21:38.0 | 29:22.0 | 15 | 2:22:51.3 | 16 | ||
13 | diplom | 862 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Jablonec | 1. / M50-59 | 2:40:21.9 | 0:21:49.8 | 29:36.4 | 17 | 2:22:41.6 | 13 | ||
14 | diplom | 702 | KAŇKA Adam | 1988 | Ekonom - Žižkovský tygři | 9. / M19-29 | 2:40:23.4 | 0:21:51.3 | 28:42.6 | 14 | 2:22:44.8 | 15 | ||
15 | diplom | 673 | SAJDL Martin | 1981 | Ekonom - Žižkovský tygři | 3. / M30-39 | 2:42:09.8 | 0:23:37.7 | 28:41.7 | 13 | 2:22:44.7 | 14 | ||
16 | diplom | 674 | FRANCKE Michal | 1986 | Ekonom - Žižkovský tygři | 10. / M19-29 | 2:43:10.6 | 0:24:38.5 | 27:45.3 | 8 | 2:19:52.2 | 11 | ||
17 | diplom | 954 | MYŠÍK Kamil | 1978 | Golf club teplice | 4. / M30-39 | 2:46:06.3 | 0:27:34.2 | 29:35.3 | 16 | 2:27:01.8 | 17 | ||
18 | diplom | 652 | ZNOJEMSKY Karel | 1977 | Ledec n.S. | 5. / M30-39 | 2:49:51.1 | 0:31:19.0 | 30:36.0 | 19 | 2:30:13.0 | 18 | ||
19 | diplom | 909 | HAVEL Lukáš | 1974 | DSA Trutnov | 6. / M30-39 | 2:50:38.2 | 0:32:06.1 | 30:50.4 | 24 | 2:31:26.2 | 19 | ||
20 | diplom | 888 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL Praha | 2. / M50-59 | 2:52:07.2 | 0:33:35.1 | 30:52.3 | 26 | 2:31:41.4 | 20 | ||
21 | diplom | 896 | FIŠER Pavel | 1972 | KARLOVY VARY | 3. / M40-49 | 2:52:24.8 | 0:33:52.7 | 30:55.7 | 28 | 2:32:51.6 | 21 | ||
22 | diplom | 955 | ŠIMEK Petr | 1984 | Ekonom - Žižkovský tygři | 11. / M19-29 | 2:53:25.3 | 0:34:53.2 | 30:51.7 | 25 | 2:33:26.6 | 25 | ||
23 | diplom | 670 | PROCHÁZKA Pavel | 1990 | OB Loko Beroun | 12. / M19-29 | 2:53:36.8 | 0:35:04.7 | 31:26.7 | 32 | 2:33:10.7 | 24 | ||
24 | diplom | 681 | MRÁZ Antonín | 1972 | Team Snow | 4. / M40-49 | 2:54:04.2 | 0:35:32.1 | 30:57.4 | 29 | 2:34:10.6 | 27 | ||
25 | diplom | 818 | MATOUŠEK Ondřej | 1988 | SKP Ústí nad Labem | 13. / M19-29 | 2:54:14.0 | 0:35:41.9 | 29:58.3 | 18 | 2:32:56.3 | 22 | ||
26 | diplom | 854 | SVOBODA Jan | 1966 | SK Bezemín | 5. / M40-49 | 2:54:28.0 | 0:35:55.9 | 30:53.3 | 27 | 2:32:57.0 | 23 | ||
27 | diplom | 722 | FIŠER Jiří | 1985 | VŠSK MFF UK | 14. / M19-29 | 2:55:05.8 | 0:36:33.7 | 31:31.6 | 33 | 2:34:57.7 | 29 | ||
28 | diplom | 805 | LEUPOLD Jörg | 1970 | VfA endLOS Dresden | 6. / M40-49 | 2:55:21.6 | 0:36:49.5 | 30:37.9 | 20 | 2:33:31.4 | 26 | ||
29 | diplom | 751 | RAZÝM Vladislav | 1957 | Sport Club Plzeň | 3. / M50-59 | 2:55:23.6 | 0:36:51.5 | 31:25.2 | 31 | 2:34:58.2 | 30 | ||
30 | diplom | 666 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři - EKONOM Praha | 7. / M30-39 | 2:57:39.6 | 0:39:07.5 | 30:47.8 | 22 | 2:34:22.8 | 28 | ||
31 | diplom | 1002 | MEUSEL Ronald | 1970 | Team Slow | 7. / M40-49 | 2:58:20.8 | 0:39:48.7 | 32:00.0 | 39 | 2:36:45.3 | 31 | ||
32 | diplom | 903 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 8. / M40-49 | 2:59:10.9 | 0:40:38.8 | 32:03.2 | 40 | 2:38:49.9 | 33 | ||
33 | diplom | 991 | KOHOUT Milan | 1981 | HO FTVS UK | 8. / M30-39 | 2:59:59.2 | 0:41:27.1 | 31:59.3 | 38 | 2:39:48.0 | 35 | ||
34 | diplom | 911 | VEJNAR Josef | 1957 | Český SKI klub Vysoké n/J. | 4. / M50-59 | 3:00:00.0 | 0:41:27.9 | 30:39.0 | 21 | 2:37:05.1 | 32 | ||
35 | diplom | 803 | WITKE Thomas | 1965 | DRESDEN | 9. / M40-49 | 3:01:07.1 | 0:42:35.0 | 32:52.6 | 44 | 2:40:03.8 | 37 | ||
36 | diplom | 696 | JEDLICKA Jan | 1984 | Ski klub Šumava | 15. / M19-29 | 3:01:29.0 | 0:42:56.9 | --- | --- | --- | --- | ||
37 | diplom | 646 | ŘEHÁK Miroslav | 1971 | Patria Direct Open Team | 10. / M40-49 | 3:01:30.9 | 0:42:58.8 | 31:32.6 | 34 | 2:39:27.5 | 34 | ||
38 | diplom | 746 | MORAVEC Martin | 1977 | Ski Trab Mára - Ekonom | 9. / M30-39 | 3:01:49.9 | 0:43:17.8 | 31:39.3 | 35 | 2:41:10.7 | 38 | ||
39 | diplom | 760 | POKORNÝ Jan | 1988 | Sokol Stodůlky | 16. / M19-29 | 3:02:45.1 | 0:44:13.0 | 31:54.4 | 36 | 2:43:01.6 | 41 | ||
40 | diplom | 916 | KRUPIČKA Jan | 1982 | TJ Ostrov | 10. / M30-39 | 3:02:50.7 | 0:44:18.6 | 32:23.7 | 41 | 2:42:20.2 | 39 | ||
41 | diplom | 770 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 11. / M40-49 | 3:03:35.9 | 0:45:03.8 | 33:49.7 | 53 | 2:42:59.5 | 40 | ||
42 | diplom | 917 | JANKO Lubomír | 1976 | Žižkovský tygři | 11. / M30-39 | 3:04:00.7 | 0:45:28.6 | 30:49.4 | 23 | 2:39:58.6 | 36 | ||
43 | diplom | 604 | TIŠER Robert | 1962 | Cyklofit Liberec | 5. / M50-59 | 3:06:40.6 | 0:48:08.5 | 32:41.0 | 42 | 2:44:04.7 | 42 | ||
44 | diplom | 756 | PIPEK Jan | 1982 | VŠSK MFF UK | 12. / M30-39 | 3:07:16.3 | 0:48:44.2 | 32:51.4 | 43 | 2:44:54.6 | 43 | ||
45 | diplom | 1003 | URBAN Michael | 1959 | Team Slow | 6. / M50-59 | 3:08:15.9 | 0:49:43.8 | 33:53.7 | 54 | 2:45:28.7 | 44 | ||
46 | diplom | 605 | DĚBNÁR Jan | 1972 | WiTTE bike team | 12. / M40-49 | 3:08:30.5 | 0:49:58.4 | 33:40.2 | 52 | 2:48:18.5 | 53 | ||
47 | diplom | 612 | ŠILHAN Jiří | 1976 | WiTTE bike team | 13. / M30-39 | 3:08:31.8 | 0:49:59.7 | 33:28.5 | 48 | 2:46:54.6 | 46 | ||
48 | diplom | 753 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 7. / M50-59 | 3:08:57.5 | 0:50:25.4 | 33:38.3 | 51 | 2:47:13.4 | 47 | ||
49 | diplom | 765 | LACIGA Zdeněk | 1952 | Zdravotník Praha | 1. / M60+ | 3:09:09.5 | 0:50:37.4 | 32:54.4 | 45 | 2:47:21.3 | 48 | ||
50 | diplom | 856 | MÜLLER Jörg | 1976 | CHEMNITZ | 14. / M30-39 | 3:09:23.8 | 0:50:51.7 | 34:18.7 | 56 | 2:48:09.7 | 50 | ||
51 | diplom | 960 | STEHLÍK Rudolf | 1977 | Sohr abertamy | 15. / M30-39 | 3:10:15.3 | 0:51:43.2 | 33:34.0 | 50 | 2:48:10.7 | 51 | ||
52 | diplom | 824 | LANDOVSKÝ Tomáš | 1991 | OK Roztoky | 17. / M19-29 | 3:10:23.7 | 0:51:51.6 | 33:19.7 | 46 | 2:48:00.8 | 49 | ||
53 | diplom | 676 | KAFKA Martin | 1980 | SPUKK | 16. / M30-39 | 3:11:08.1 | 0:52:36.0 | 31:24.3 | 30 | 2:48:16.9 | 52 | ||
54 | diplom | 741 | POKORNY Jiri | 1985 | Ekonom - Zizkovsky Tygri | 18. / M19-29 | 3:13:58.0 | 0:55:25.9 | 31:55.4 | 37 | 2:46:54.5 | 45 | ||
55 | diplom | 688 | LEIBIGER Jens | 1959 | Markkleeberg | 8. / M50-59 | 3:15:04.2 | 0:56:32.1 | 35:05.7 | 62 | 2:50:33.1 | 54 | ||
56 | diplom | 633 | SEMÍK Vojtěch | 1991 | SK Kamenice | 19. / M19-29 | 3:15:38.2 | 0:57:06.1 | 35:00.5 | 61 | 2:52:33.7 | 55 | ||
57 | diplom | 889 | TŮMA Zdeněk | 1966 | VANAMAN Kladno | 13. / M40-49 | 3:16:56.8 | 0:58:24.7 | 33:33.8 | 49 | 2:55:04.1 | 57 | ||
58 | diplom | 832 | RUDOLF Jan | 1971 | FEL Praha | 14. / M40-49 | 3:17:20.1 | 0:58:48.0 | 35:17.5 | 65 | 2:53:22.0 | 56 | ||
59 | diplom | 713 | NOSEK Vladimír | 1963 | KPC Praha | 15. / M40-49 | 3:17:40.0 | 0:59:07.9 | 34:10.2 | 55 | 2:55:09.6 | 58 | ||
60 | diplom | 860 | GERYCH David | 1977 | FEL Praha | 17. / M30-39 | 3:18:32.9 | 1:00:00.8 | 35:07.6 | 63 | 2:56:32.2 | 60 | ||
61 | diplom | 720 | NOVÁK Ivo | 1962 | ŽAKET Team | 9. / M50-59 | 3:21:29.9 | 1:02:57.8 | 34:48.4 | 59 | 2:56:45.0 | 61 | ||
62 | diplom | 990 | HAMERNÍK Vojtěch | 1980 | Wa Střekov | 18. / M30-39 | 3:21:55.4 | 1:03:23.3 | 35:19.0 | 66 | 2:58:03.7 | 63 | ||
63 | diplom | 678 | KROUPA Stepan | 1975 | HiSport Team | 19. / M30-39 | 3:22:28.9 | 1:03:56.8 | 37:38.3 | 82 | 3:00:29.6 | 65 | ||
64 | diplom | 1009 | ZNAMENÁČEK Milan | 1971 | Rk Šestka | 16. / M40-49 | 3:22:54.2 | 1:04:22.1 | 33:27.4 | 47 | 2:56:29.9 | 59 | ||
65 | diplom | 819 | ŠIMEK Tomáš | 1963 | FEL Praha | 17. / M40-49 | 3:23:23.9 | 1:04:51.8 | 35:22.6 | 67 | 2:57:06.3 | 62 | ||
66 | diplom | 791 | KEPRT Josef | 1957 | VTŽ Chomutov | 10. / M50-59 | 3:23:35.9 | 1:05:03.8 | 36:11.5 | 71 | 3:00:03.9 | 64 | ||
67 | diplom | 815 | EŠNER Ludvík | 1956 | Tatran Železná Ruda | 11. / M50-59 | 3:24:22.6 | 1:05:50.5 | 35:31.2 | 69 | 3:00:31.9 | 66 | ||
68 | diplom | 781 | PETERKA Frantisek | 1949 | Sokol Troja | 2. / M60+ | 3:26:14.5 | 1:07:42.4 | 36:53.1 | 77 | 3:03:16.0 | 68 | ||
69 | diplom | 613 | KINDL Robert | 1972 | Iron Stars | 18. / M40-49 | 3:26:21.8 | 1:07:49.7 | 35:09.9 | 64 | 3:02:40.0 | 67 | ||
70 | diplom | 667 | NOVÁK Lukáš | 1982 | AC SAKÉ KATEŘINKY | 20. / M30-39 | 3:28:01.0 | 1:09:28.9 | 38:31.9 | 93 | 3:04:42.9 | 72 | ||
71 | diplom | 632 | SEMÍK Luboš | 1962 | OK24 Praha | 12. / M50-59 | 3:28:34.6 | 1:10:02.5 | 36:54.0 | 78 | 3:03:42.6 | 70 | ||
72 | diplom | 747 | ETRYCH Tomáš | 1973 | Klinec | 21. / M30-39 | 3:29:04.5 | 1:10:32.4 | 36:13.4 | 72 | 3:04:07.4 | 71 | ||
73 | diplom | 879 | KŘÍŽ Vladimír | 1958 | Žižkovský tygři | 13. / M50-59 | 3:29:30.4 | 1:10:58.3 | 37:24.5 | 80 | 3:05:30.4 | 73 | ||
74 | diplom | 690 | PROCHÁZKA Pavel | 1965 | KPC Praha | 19. / M40-49 | 3:29:43.2 | 1:11:11.1 | 34:24.8 | 57 | 3:03:19.2 | 69 | ||
75 | diplom | 634 | VOPĚNKA Martin | 1963 | KPC Praha | 20. / M40-49 | 3:31:03.9 | 1:12:31.8 | 36:48.8 | 76 | 3:06:50.9 | 74 | ||
76 | diplom | 810 | ELIÁŠ Radek | 1971 | Tri klub Příbram | 21. / M40-49 | 3:31:49.2 | 1:13:17.1 | 37:52.0 | 87 | 3:06:58.9 | 75 | ||
77 | diplom | 697 | VLK Pavel | 1970 | KPC Praha | 22. / M40-49 | 3:32:40.7 | 1:14:08.6 | 36:31.9 | 74 | 3:07:47.5 | 76 | ||
78 | diplom | 890 | JEREMIÁŠ Jiří | 1958 | veslaři Louny | 14. / M50-59 | 3:32:44.2 | 1:14:12.1 | 36:22.4 | 73 | 3:09:19.5 | 77 | ||
79 | diplom | 655 | TOMEK Petr | 1979 | Šumperk | 22. / M30-39 | 3:36:35.2 | 1:18:03.1 | 37:44.9 | 84 | 3:10:25.2 | 78 | ||
80 | diplom | 961 | MOTLÍK Ondřej | 1980 | Sohr abertamy | 23. / M30-39 | 3:38:48.9 | 1:20:16.8 | 34:25.9 | 58 | 3:12:52.0 | 82 | ||
81 | diplom | 923 | SEIDL Manfred | 1962 | SC Nordwald | 15. / M50-59 | 3:39:27.9 | 1:20:55.8 | 37:34.3 | 81 | 3:12:18.3 | 80 | ||
82 | diplom | 814 | RESSL Jaroslav | 1961 | KARLOVY VARY | 16. / M50-59 | 3:40:48.8 | 1:22:16.7 | 37:16.7 | 79 | 3:12:17.4 | 79 | ||
83 | diplom | 628 | SAJNER David | 1980 | ETRIATLON TEAM | 24. / M30-39 | 3:41:49.4 | 1:23:17.3 | 37:46.4 | 85 | 3:19:04.0 | 92 | ||
84 | diplom | 931 | PASCH Ondřej | 1975 | BRNO | 25. / M30-39 | 3:41:55.2 | 1:23:23.1 | 35:31.1 | 68 | 3:16:09.8 | 85 | ||
85 | diplom | 935 | DUŠEK Vladimír | 1951 | Hnízdil Jízdní Kola | 3. / M60+ | 3:42:02.9 | 1:23:30.8 | 37:59.5 | 88 | 3:16:17.7 | 86 | ||
86 | diplom | 886 | PLETICHA Marek | 1976 | ck Hnizdil Kadan | 26. / M30-39 | 3:42:34.1 | 1:24:02.0 | 39:46.9 | 103 | 3:17:03.1 | 87 | ||
87 | diplom | 698 | NOVÁK Libor | 1965 | Braskov | 23. / M40-49 | 3:42:57.0 | 1:24:24.9 | 38:45.5 | 96 | 3:15:38.6 | 84 | ||
88 | diplom | 978 | FLEISCHER Marco | 1978 | RADSPORT-Team-Vogtland | 27. / M30-39 | 3:43:35.7 | 1:25:03.6 | 37:47.3 | 86 | 3:18:18.1 | 89 | ||
89 | diplom | 918 | KOUKOL Ondřej | 1979 | VSK Humanita Praha | 28. / M30-39 | 3:44:53.2 | 1:26:21.1 | 35:34.5 | 70 | 3:12:49.8 | 81 | ||
90 | diplom | 609 | NEDVED Tomas | 1984 | SK Banány Liberec | 20. / M19-29 | 3:45:02.7 | 1:26:30.6 | 39:41.8 | 102 | 3:18:23.6 | 90 | ||
91 | diplom | 709 | KUJICEK Tomas | 1975 | sokol spořice | 29. / M30-39 | 3:45:39.6 | 1:27:07.5 | 39:09.9 | 98 | 3:18:46.2 | 91 | ||
92 | diplom | 885 | MRÁZ Pavel | 1976 | FEL Praha | 30. / M30-39 | 3:46:20.7 | 1:27:48.6 | 34:57.2 | 60 | 3:13:45.2 | 83 | ||
93 | diplom | 766 | VÍT Bohuslav | 1959 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 17. / M50-59 | 3:46:43.8 | 1:28:11.7 | 38:21.9 | 91 | 3:18:03.3 | 88 | ||
94 | diplom | 999 | BUREŠ Michal | 1977 | Lázeňští šviháci | 31. / M30-39 | 3:47:25.9 | 1:28:53.8 | 37:41.6 | 83 | 3:20:08.6 | 93 | ||
95 | diplom | 894 | KOS Petr | 1973 | LK Slovan K.Vary | 32. / M30-39 | 3:47:50.6 | 1:29:18.5 | 39:37.7 | 101 | 3:21:39.2 | 95 | ||
96 | diplom | 893 | KLEIN Viktor | 1972 | LK Slovan K.Vary | 24. / M40-49 | 3:47:55.1 | 1:29:23.0 | 39:36.4 | 100 | 3:21:44.9 | 96 | ||
97 | diplom | 721 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Factor Bike Team | 18. / M50-59 | 3:48:23.5 | 1:29:51.4 | 39:35.2 | 99 | 3:21:33.5 | 94 | ||
98 | diplom | 664 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 25. / M40-49 | 3:49:06.0 | 1:30:33.9 | 41:23.9 | 111 | 3:23:40.2 | 98 | ||
99 | diplom | 892 | HRON Zdenek | 1953 | Regal Bike Teplice | 19. / M50-59 | 3:50:50.6 | 1:32:18.5 | 40:08.0 | 104 | 3:24:27.6 | 100 | ||
100 | diplom | 759 | JANDA Josef | 1947 | Vivalín Team Kadaň | 4. / M60+ | 3:51:51.1 | 1:33:19.0 | 38:46.8 | 97 | 3:22:57.8 | 97 |