Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Mezičas1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 147 | NOVÁK Michal | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / M16 | 0:43:40.7 | 0:00:00.0 | 0:27:47.8 | 1 | |
2 | diplom | 81 | POLÁŠEK Jan ferdinand | 1988 | VŠSK MFF UK | 1. / M19 | 0:44:58.4 | 0:01:17.7 | 0:28:09.5 | 2 | |
3 | diplom | 315 | SUCHÝ Jiří | 1976 | FEL Praha | 2. / M19 | 0:46:10.7 | 0:02:30.0 | 0:29:16.2 | 3 | |
4 | diplom | 208 | POLÁŠEK Petr | 1989 | HO Alpin 4 | 3. / M19 | 0:46:37.6 | 0:02:56.9 | 0:29:36.4 | 4 | |
5 | diplom | 172 | ŘEHOŘEK Tomáš | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / M16 | 0:47:09.5 | 0:03:28.8 | 0:29:47.4 | 5 | |
6 | diplom | 223 | OSLÍK Milan | 1977 | Kanoistika Chomutov | 4. / M19 | 0:49:58.2 | 0:06:17.5 | 0:30:45.4 | 6 | |
7 | diplom | 117 | ČERNÝ Vít | 1980 | KPO | 5. / M19 | 0:50:46.6 | 0:07:05.9 | 0:32:03.5 | 8 | |
8 | diplom | 141 | DLOUHÝ Petr | 1973 | AK Sokolov | 6. / M19 | 0:51:02.1 | 0:07:21.4 | 0:32:04.6 | 9 | |
9 | diplom | 76 | FIŠER Jiří | 1985 | VŠSK MFF UK | 7. / M19 | 0:51:55.4 | 0:08:14.7 | 0:32:11.8 | 10 | |
10 | diplom | 144 | KOTRABA Tomáš | 1997 | LK Slovan KV | 3. / M16 | 0:51:57.8 | 0:08:17.1 | 0:33:35.2 | 11 | |
11 | diplom | 320 | RICHTER Adam | 1996 | USK Praha | 4. / M16 | 0:52:05.4 | 0:08:24.7 | 0:32:02.7 | 7 | |
12 | diplom | 181 | SOPR Zdeněk | 1982 | UKPL | 8. / M19 | 0:53:29.7 | 0:09:49.0 | 0:34:16.5 | 15 | |
13 | diplom | 62 | URBANOVSKÁ Anetka | 1987 | Ekonom - žizkovský tygři | 1. / W19+ | 0:53:36.3 | 0:09:55.6 | 0:33:51.8 | 12 | |
14 | diplom | 148 | NOVÁKOVÁ Eva | 1968 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / W19+ | 0:54:01.8 | 0:10:21.1 | 0:34:08.5 | 13 | |
15 | diplom | 167 | MÜLLEROVÁ Bára | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / W16 | 0:54:50.8 | 0:11:10.1 | 0:34:15.4 | 14 | |
16 | diplom | 251 | MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina | 1984 | Ski Trab Mára / Ekonom | 3. / W19+ | 0:55:48.4 | 0:12:07.7 | 0:35:03.0 | 16 | |
17 | diplom | 78 | FAJSTAVROVÁ Pavla | 1988 | LIBEREC | 4. / W19+ | 0:56:59.1 | 0:13:18.4 | 0:35:03.7 | 17 | |
18 | diplom | 298 | KZETSCHMAR Ralf | 1979 | Scheibenberg | 9. / M19 | 0:57:49.2 | 0:14:08.5 | 0:36:01.9 | 18 | |
19 | diplom | 97 | PIPEK Jan | 1982 | VŠSK MFF UK | 10. / M19 | 0:58:34.2 | 0:14:53.5 | 0:37:11.2 | 21 | |
20 | diplom | 121 | SEDLECKÝ Jan | 1998 | LK Slovan K.Vary | 1. / M14 | 0:58:53.4 | 0:15:12.7 | 0:36:51.0 | 19 | |
21 | diplom | 156 | LUBINOVÁ Markéta | 1997 | LK Slovan | 2. / W16 | 1:00:38.1 | 0:16:57.4 | 0:38:17.3 | 22 | |
22 | diplom | 193 | LEGAT Viktor | 1970 | Dukla Praha | 11. / M19 | 1:00:56.6 | 0:17:15.9 | 0:37:01.1 | 20 | |
23 | diplom | 31 | ŠNAJDR Jakub | 1990 | CSK Markus | 12. / M19 | 1:01:02.8 | 0:17:22.1 | 0:39:02.6 | 24 | |
24 | diplom | 98 | DOLEŽALOVÁ Vendula | 1987 | UKPL | 5. / W19+ | 1:01:53.6 | 0:18:12.9 | 0:39:01.8 | 23 | |
25 | diplom | 150 | STOWASSER Filip | 1983 | WiTTE bike team | 13. / M19 | 1:02:14.8 | 0:18:34.1 | 0:39:15.7 | 26 | |
26 | diplom | 249 | HNYK Michal | 1960 | VTK Žlutice | 14. / M19 | 1:04:06.0 | 0:20:25.3 | 0:40:02.6 | 27 | |
27 | diplom | 295 | SOUKUPOVÁ Petra | 1978 | Nemocnice Ostrov | 6. / W19+ | 1:04:11.3 | 0:20:30.6 | 0:39:11.5 | 25 | |
28 | diplom | 274 | VESELÁ Klára | 1983 | Uran Bike Team Příbram | 7. / W19+ | 1:05:37.6 | 0:21:56.9 | 0:40:25.0 | 28 | |
29 | diplom | 194 | RICHTROVÁ Martina | 1968 | KVS Praha | 8. / W19+ | 1:05:50.6 | 0:22:09.9 | 0:41:28.3 | 31 | |
30 | diplom | 273 | VESELÝ Michal | 1980 | Uran Bike Team Příbram | 15. / M19 | 1:05:54.1 | 0:22:13.4 | 0:41:32.8 | 32 | |
31 | diplom | 149 | UHLIG Ines | 1970 | Skiklub Dresden | 9. / W19+ | 1:06:57.5 | 0:23:16.8 | 0:41:20.1 | 30 | |
32 | diplom | 71 | HAMALA Zdeněk | 1977 | Perštejn | 16. / M19 | 1:07:22.2 | 0:23:41.5 | 0:40:53.4 | 29 | |
33 | diplom | 159 | VÁŇA Zdeněk | 1977 | Skyinvest | 17. / M19 | 1:08:28.9 | 0:24:48.2 | 0:41:51.1 | 34 | |
34 | diplom | 130 | BAUEROVÁ Alena | 1988 | Ekonom Praha-Žižkovský tygři | 10. / W19+ | 1:08:55.9 | 0:25:15.2 | 0:42:38.0 | 36 | |
35 | diplom | 293 | SMETANKA Aleš | 1976 | Nemocnice Ostrov | 18. / M19 | 1:09:33.0 | 0:25:52.3 | 0:41:35.9 | 33 | |
36 | diplom | 310 | NESTLER Frank | 1957 | ATSV Gebirge | 19. / M19 | 1:10:16.0 | 0:26:35.3 | 0:42:20.4 | 35 | |
37 | diplom | 272 | KELBICH Petr | 1988 | Vysoká Pec-Pyšná | 20. / M19 | 1:13:05.5 | 0:29:24.8 | 0:46:15.4 | 40 | |
38 | diplom | 120 | DOLEŽELOVÁ Tereza | 1998 | LK Slovan K.Vary | 1. / W14 | 1:13:47.9 | 0:30:07.2 | 0:46:39.9 | 42 | |
39 | diplom | 308 | BERNARD Jörg | 1956 | ATSV Gebirge Gelobtland | 21. / M19 | 1:13:48.0 | 0:30:07.3 | 0:43:48.4 | 37 | |
40 | diplom | 101 | KUCHAŘOVÁ Markéta | 1984 | TJ ČZU Praha MTBO | 11. / W19+ | 1:14:20.7 | 0:30:40.0 | 0:45:31.8 | 39 | |
41 | diplom | 263 | BORSKY Michael | 1991 | Nové Hrady | 22. / M19 | 1:14:54.8 | 0:31:14.1 | 0:46:31.4 | 41 | |
42 | diplom | 316 | BACH Steffen | 1965 | Team Schlettau | 23. / M19 | 1:15:17.4 | 0:31:36.7 | 0:45:09.3 | 38 | |
43 | diplom | 90 | JENÍČKOVÁ Radka | 1987 | ČZU Praha | 12. / W19+ | 1:15:23.5 | 0:31:42.8 | 0:46:42.5 | 43 | |
44 | diplom | 253 | HNYKOVÁ Hana | 1964 | VTK Žlutice | 13. / W19+ | 1:15:52.7 | 0:32:12.0 | 0:47:21.1 | 44 | |
45 | diplom | 235 | SÝKORA Viktor | 1984 | PRAHA 6 | 24. / M19 | 1:15:56.7 | 0:32:16.0 | 0:47:55.4 | 46 | |
46 | diplom | 256 | PRUSÍKOVÁ Dana | 1977 | TK Dobříš | 14. / W19+ | 1:16:50.4 | 0:33:09.7 | 0:47:32.0 | 45 | |
47 | diplom | 1320 | KLEIN Viktor | 1998 | LK Slovan K.Vary | 2. / M14 | 1:17:27.8 | 0:33:47.1 | 0:51:23.0 | 48 | |
48 | diplom | 191 | RICHTR Pavel | 1987 | MOST | 25. / M19 | 1:20:50.9 | 0:37:10.2 | 0:49:10.0 | 47 | |
49 | diplom | 260 | KUBÍNOVÁ Veronika | 1997 | Slovan Karlovy Vary | 3. / W16 | 1:23:48.2 | 0:40:07.5 | 0:51:53.6 | 50 | |
50 | diplom | 294 | ŽANDOVÁ Marcela | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / W16 | 1:24:45.8 | 0:41:05.1 | 0:51:52.4 | 49 | |
51 | diplom | 15 | SEDLECKÁ Kristýna | 2001 | LK Abertamy | 2. / W14 | 1:26:27.7 | 0:42:47.0 | 0:53:26.8 | 51 | |
52 | diplom | 106 | SEEMANOVÁ Jana | 1975 | Klub K2 | 15. / W19+ | 1:28:26.7 | 0:44:46.0 | 0:54:17.5 | 53 | |
53 | diplom | 83 | PILAŘOVÁ Zuzana | 1985 | HRADEC KRÁLOVÉ | 16. / W19+ | 1:28:41.5 | 0:45:00.8 | 0:55:03.8 | 54 | |
54 | diplom | 40 | PODZIMKOVÁ Markéta | 1974 | alltraining.cz | 17. / W19+ | 1:31:02.6 | 0:47:21.9 | 0:54:01.0 | 52 | |
55 | diplom | 3 | VACKA Martin | 1992 | KOLÍN | 26. / M19 | 1:34:18.4 | 0:50:37.7 | 1:00:39.3 | 56 | |
56 | diplom | 299 | BURKERT Ralph | 1970 | WSC Erzgebirge | 27. / M19 | 1:41:52.7 | 0:58:12.0 | 0:59:42.3 | 55 | |
57 | diplom | 292 | ŠINDELÁŘ Jiří | 1965 | hoby merlhlin | 28. / M19 | 1:51:47.9 | 1:08:07.2 | 1:05:44.2 | 57 | |
58 | diplom | 23 | DVOŘÁKOVÁ Petra | 1974 | HOROMĚŘICE | 18. / W19+ | 2:04:52.5 | 1:21:11.8 | 1:18:37.2 | 58 | |
--- | 9 | POSTRÁNSKÝ Ondřej | 1975 | MARIÁNSKÉ LÁZNĚ | . / M19 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 26 | JERÁČKOVÁ Kateřina | 1976 | PRAHA 4 | . / W19+ | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 42 | HOLÍK Jaromír | 1975 | WiTTE bike team | . / M19 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 69 | NACHTIGAL Jiří | 1997 | CHOMUTOV | . / M16 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 123 | AUDA Vojtěch | 1992 | PRAHA | . / M19 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 124 | HANZLÍK Petr | 1987 | Český Brod | . / M19 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 127 | HÖLL Elisabeth | 1987 | Bike and Skiteam Breitenbrunn | . / W19+ | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 140 | HUDEČEK Karel | 1968 | Ski klub Šumava | . / M19 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 160 | STOWASSEROVÁ Lenka | 1963 | Sokolov | . / W19+ | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 169 | MATĚJÍČEK Ondřej | 1981 | K. Vary | . / M19 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 319 | EINENKEL Jürgen | 1943 | Bercweg | . / M19 | DNS | --- | --- | --- |