Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2045 | ROCAREK Jiri | 1983 | Harrachov | 1. / H 21 | 0:59:42.9 | 0:00:00.0 | 0:22:53.9 | 1 | ||
2 | diplom | 2008 | WENZL Josef | 1984 | Ried Innkreis | 2. / H 21 | 1:01:40.1 | 0:01:57.2 | 0:23:16.3 | 4 | ||
3 | diplom | 2001 | SLECHTA Daniel | 1976 | Harrachov | 1. / H 36 | 1:01:43.5 | 0:02:00.6 | 0:23:15.9 | 3 | ||
4 | diplom | 2044 | NOVOTNY Viktor | 1982 | Jesenik | 3. / H 21 | 1:01:54.5 | 0:02:11.6 | 0:23:16.7 | 5 | ||
5 | diplom | 2019 | TRAVNICEK Matej | 1992 | Heralec | 1. / J 19 M | 1:02:04.6 | 0:02:21.7 | 0:23:15.4 | 2 | ||
6 | diplom | 2011 | ESCHER Toni | 1990 | Sehmatal-Sehma | 4. / H 21 | 1:02:56.8 | 0:03:13.9 | 0:23:36.3 | 6 | ||
7 | diplom | 2094 | KUHBANDER Benno | 1987 | Mittenwald | 5. / H 21 | 1:02:57.9 | 0:03:15.0 | 0:23:58.0 | 7 | ||
8 | diplom | 2091 | GRACZ Boguslaw | 1977 | Jaworzno | 1. / H 31 | 1:03:04.5 | 0:03:21.6 | 0:23:59.0 | 8 | ||
9 | diplom | 2017 | PUMP Carsten | 1976 | Langebrueck | 2. / H 36 | 1:06:09.2 | 0:06:26.3 | 0:24:54.8 | 9 | ||
10 | diplom | 2018 | SCHOENBERGER Matthias | 1987 | Langebrueck | 6. / H 21 | 1:06:36.7 | 0:06:53.8 | 0:25:07.7 | 10 | ||
11 | diplom | 2532 | VOELZ Christian | 1986 | Isny | 7. / H 21 | 1:07:33.5 | 0:07:50.6 | 0:25:54.2 | 12 | ||
12 | diplom | 2007 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Conegliano | 3. / H 36 | 1:07:48.4 | 0:08:05.5 | 0:25:54.8 | 13 | ||
13 | diplom | 2553 | HAAS Erwin | 1957 | Unterthingau | 1. / H 51 | 1:07:59.8 | 0:08:16.9 | 0:26:12.5 | 15 | ||
14 | diplom | 2535 | KRALLER Ferdinand | 1951 | Teisendorf | 1. / H 61 | 1:08:00.0 | 0:08:17.1 | --- | --- | ||
15 | diplom | 2002 | HERRMANN Denise | 1988 | Ruhpolding | 1. / D 21 | 1:08:17.8 | 0:08:34.9 | 0:25:53.7 | 11 | ||
16 | diplom | 2192 | GAFFAL Peter | 1971 | Holzkirchen | 1. / H 41 | 1:08:56.2 | 0:09:13.3 | 0:25:55.6 | 14 | ||
17 | diplom | 7259 | KOVALEV Alexey | 1974 | Moskau | 4. / H 36 | 1:09:27.1 | 0:09:44.2 | 0:26:37.3 | 19 | ||
18 | diplom | 2005 | CIPRIAN Fausto | 1978 | Conegliano | 2. / H 31 | 1:09:28.4 | 0:09:45.5 | 0:26:35.2 | 18 | ||
19 | diplom | 2065 | NYLANDER Tobias | 1985 | Stockholm | 8. / H 21 | 1:09:37.5 | 0:09:54.6 | 0:26:52.6 | 20 | ||
20 | diplom | 7283 | BUBULA Dr. Pawel | 1980 | Wisniowa | 3. / H 31 | 1:09:44.3 | 0:10:01.4 | 0:26:33.2 | 17 | ||
21 | diplom | 7288 | ROGGE Dr. Richard | 1963 | Bad Mergentheim | 1. / H 46 | 1:09:55.6 | 0:10:12.7 | 0:26:13.0 | 16 | ||
22 | diplom | 2084 | PETRITSCH Georg | 1981 | Altaussee | 4. / H 31 | 1:10:06.6 | 0:10:23.7 | 0:26:53.9 | 23 | ||
23 | diplom | 2020 | WILLENBUECHER Christoph | 1979 | Marktoberdorf | 5. / H 31 | 1:10:36.3 | 0:10:53.4 | 0:26:55.7 | 24 | ||
24 | diplom | 2530 | WALTER Michael | 1990 | Heimenkirch | 9. / H 21 | 1:11:05.0 | 0:11:22.1 | 0:26:53.5 | 22 | ||
25 | diplom | 2524 | SALMEN Christofer | 1981 | Stockholm | 6. / H 31 | 1:11:15.6 | 0:11:32.7 | 0:27:04.3 | 25 | ||
26 | diplom | 2548 | ANZENBERGER Robert | 1962 | Wallgau | 2. / H 46 | 1:12:35.8 | 0:12:52.9 | 0:27:21.2 | 26 | ||
27 | diplom | 2085 | ZIEGAUS Gernot | 1969 | Michaelsbusch | 2. / H 41 | 1:12:36.0 | 0:12:53.1 | 0:28:11.7 | 29 | ||
28 | diplom | 2382 | MEIER Lukas | 1991 | Lausen | 2. / J 19 M | 1:12:38.1 | 0:12:55.2 | 0:26:53.4 | 21 | ||
29 | diplom | 2039 | RAMESBERGER Reinhold | 1961 | Ramsau | 2. / H 51 | 1:13:45.8 | 0:14:02.9 | 0:28:43.5 | 32 | ||
30 | diplom | 2021 | BERTHOLD Ronny | 1977 | Pobershau | 7. / H 31 | 1:14:18.5 | 0:14:35.6 | 0:27:22.3 | 27 | ||
31 | diplom | 2405 | BLUM Konrad | 1952 | Herbertingen | 1. / H 56 | 1:14:19.6 | 0:14:36.7 | 0:28:36.6 | 31 | ||
32 | diplom | 2554 | SCHOEFERLE Andreas | 1961 | Rettenberg | 3. / H 51 | 1:14:52.3 | 0:15:09.4 | 0:27:37.0 | 28 | ||
33 | diplom | 2028 | MARTS Jan | 1960 | Saeter | 4. / H 51 | 1:15:02.4 | 0:15:19.5 | 0:28:46.6 | 35 | ||
34 | diplom | 2022 | MUECKE Robert | 1975 | Etterzhausen | 5. / H 36 | 1:15:03.3 | 0:15:20.4 | 0:29:39.2 | 55 | ||
35 | diplom | 2067 | NOVOTNY Jiri | 1960 | Praha 2 | 5. / H 51 | 1:15:05.2 | 0:15:22.3 | 0:28:53.3 | 37 | ||
36 | diplom | 2016 | KRONSCHNABL Sebastian | 1991 | Oberguenzburg | 3. / J 19 M | 1:15:08.1 | 0:15:25.2 | 0:28:45.9 | 33 | ||
37 | diplom | 7276 | TANNERT Dr. Andreas M. | 1969 | Wuerzburg | 3. / H 41 | 1:15:29.8 | 0:15:46.9 | --- | --- | ||
38 | diplom | 2281 | PERI Andrea | 1983 | Livigno | 10. / H 21 | 1:15:35.1 | 0:15:52.2 | 0:28:21.5 | 30 | ||
39 | diplom | 2015 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Riezlern | 2. / D 21 | 1:15:38.2 | 0:15:55.3 | 0:28:48.7 | 36 | ||
40 | diplom | 2051 | ANTOKHIN Yury | 1966 | Minsk | 3. / H 46 | 1:16:01.7 | 0:16:18.8 | 0:29:10.0 | 44 | ||
41 | diplom | 7272 | STRINNHOLM Joergen | 1967 | Umea | 4. / H 41 | 1:16:02.8 | 0:16:19.9 | 0:29:21.7 | 51 | ||
42 | diplom | 2075 | HARTWIG Hubert | 1953 | Suhl | 2. / H 56 | 1:16:04.4 | 0:16:21.5 | 0:28:56.8 | 41 | ||
43 | diplom | 7267 | REICHEL Dr. Lutz | 1959 | Kleinopitz | 6. / H 51 | 1:16:04.7 | 0:16:21.8 | 0:29:22.4 | 52 | ||
44 | diplom | 2246 | KOERBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 7. / H 51 | 1:16:07.1 | 0:16:24.2 | 0:29:04.7 | 43 | ||
45 | diplom | 2314 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | Jicin | 5. / H 41 | 1:16:40.7 | 0:16:57.8 | 0:28:55.4 | 38 | ||
46 | diplom | 7249 | MEIER Silvio | 1990 | Lausen | 11. / H 21 | 1:17:33.4 | 0:17:50.5 | 0:28:56.5 | 40 | ||
47 | diplom | 2583 | RICHTER Michael | 1967 | Freital | 6. / H 41 | 1:17:53.2 | 0:18:10.3 | 0:29:21.4 | 50 | ||
48 | diplom | 2564 | FORSTNER Renate | 1977 | Raubling | 1. / D 31 | 1:18:02.3 | 0:18:19.4 | 0:29:11.9 | 45 | ||
49 | diplom | 2061 | ZDENEK Teply | 1966 | --- | 4. / H 46 | 1:18:03.9 | 0:18:21.0 | 0:29:43.4 | 56 | ||
50 | diplom | 2538 | TANNER Peter | 1955 | Maurach | 3. / H 56 | 1:18:11.1 | 0:18:28.2 | 0:30:04.8 | 57 | ||
51 | diplom | 7211 | PRONIN Dr. Vladimir | 1959 | Moscow | 8. / H 51 | 1:18:27.9 | 0:18:45.0 | 0:30:33.2 | 64 | ||
52 | diplom | 7292 | HEROLD Lars | 1985 | --- | 12. / H 21 | 1:18:29.8 | 0:18:46.9 | 0:28:46.2 | 34 | ||
53 | diplom | 2074 | MOTTINI Manuel | 1990 | Livigno | 13. / H 21 | 1:18:45.5 | 0:19:02.6 | 0:29:20.6 | 49 | ||
54 | diplom | 7235 | HATLEN Elisabeth | 1983 | Stranda | 3. / D 21 | 1:18:59.7 | 0:19:16.8 | 0:30:16.8 | 61 | ||
55 | diplom | 7273 | SEYDEL Jens | 1967 | Donaueschingen | 7. / H 41 | 1:19:12.8 | 0:19:29.9 | 0:29:20.4 | 48 | ||
56 | diplom | 7329 | VASILJEV Dr. Maxim | 1974 | Izhevsk | 6. / H 36 | 1:19:52.0 | 0:20:09.1 | 0:30:15.8 | 60 | ||
57 | diplom | 2410 | LESER Alexander | 1993 | Suhl | 1. / J 17 M | 1:19:58.5 | 0:20:15.6 | 0:28:55.6 | 39 | ||
58 | diplom | 2462 | KRAMER Lothar | 1979 | Arnsberg | 8. / H 31 | 1:20:18.3 | 0:20:35.4 | 0:29:33.5 | 53 | ||
59 | diplom | 2401 | KUFFNER Karl | 1943 | Viechtach | 1. / H 66 | 1:20:24.8 | 0:20:41.9 | 0:30:40.7 | 66 | ||
60 | diplom | 2286 | WIESNER Klaus | 1959 | Engelsbach | 9. / H 51 | 1:20:28.2 | 0:20:45.3 | 0:31:30.3 | 73 | ||
61 | diplom | 2259 | KOENIG Christian | 1989 | Schweina | 14. / H 21 | 1:20:30.1 | 0:20:47.2 | 0:29:02.0 | 42 | ||
62 | diplom | 2024 | LUKIN Dr. Venedikt | 1949 | Toropets | 2. / H 61 | 1:20:36.7 | 0:20:53.8 | 0:30:30.9 | 63 | ||
63 | diplom | 2397 | HAERER Christoph | 1971 | Schorndorf | 8. / H 41 | 1:20:37.2 | 0:20:54.3 | 0:31:07.3 | 68 | ||
64 | diplom | 2073 | WEIDLICH Antje | 1959 | Klingenthal | 1. / D 51 | 1:20:37.2 | 0:20:54.3 | 0:30:35.0 | 65 | ||
65 | diplom | 2043 | SIMEK Tomas | 1963 | Praha 5 | 5. / H 46 | 1:21:56.2 | 0:22:13.3 | 0:31:55.9 | 77 | ||
66 | diplom | 2103 | HOFMANN Lars | 1980 | Dresden | 9. / H 31 | 1:21:56.4 | 0:22:13.5 | 0:31:29.3 | 72 | ||
67 | diplom | 2537 | TANNER Petra | 1986 | Maurach | 4. / D 21 | 1:22:02.5 | 0:22:19.6 | 0:31:58.2 | 78 | ||
68 | diplom | 7260 | LANGLOIS Nathalie | 1972 | Magog | 1. / D 36 | 1:22:04.2 | 0:22:21.3 | 0:31:25.9 | 70 | ||
69 | diplom | 2459 | LEIDL Max | 1949 | Strasskirchen | 3. / H 61 | 1:22:05.8 | 0:22:22.9 | 0:31:08.3 | 69 | ||
70 | diplom | 2516 | FERSTL Alban | 1941 | Muenchen | 1. / H 71 | 1:22:14.5 | 0:22:31.6 | 0:31:58.5 | 79 | ||
71 | diplom | 2274 | STADLEROVA Sarka | 1994 | Zelezna Ruda | 1. / J 17 W | 1:22:31.0 | 0:22:48.1 | 0:32:01.0 | 80 | ||
72 | diplom | 7271 | HERMES Dr. Roland | 1961 | Freising | 10. / H 51 | 1:22:41.3 | 0:22:58.4 | 0:31:27.0 | 71 | ||
73 | diplom | 2361 | BUND Marcel | 1998 | Moritzburg | 1. / S 13 M | 1:22:59.6 | 0:23:16.7 | 0:30:05.2 | 58 | ||
74 | diplom | 7209 | JENEMA Tyler | 1986 | Marquette | 15. / H 21 | 1:23:41.1 | 0:23:58.2 | 0:29:38.6 | 54 | ||
75 | diplom | 2060 | HAILE Peter | 1972 | Poettmes | 7. / H 36 | 1:23:49.5 | 0:24:06.6 | 0:30:25.4 | 62 | ||
76 | diplom | 2356 | PUESCHMANN Sven | 1996 | Freital | 1. / J 15 M | 1:23:49.8 | 0:24:06.9 | 0:30:05.9 | 59 | ||
77 | diplom | 2364 | KAISER Lutz | 1955 | Radeburg | 4. / H 56 | 1:23:52.1 | 0:24:09.2 | 0:33:21.7 | 100 | ||
78 | diplom | 2275 | FISNAR Jiri | 1950 | Kouty nad Desnou | 4. / H 61 | 1:23:52.2 | 0:24:09.3 | 0:33:03.5 | 96 | ||
79 | diplom | 2450 | SARASIN Kyle | 1989 | Marquette | 16. / H 21 | 1:23:58.2 | 0:24:15.3 | 0:31:36.9 | 74 | ||
80 | diplom | 2472 | OLSEN Arne H. | 1939 | Lommedalen | 2. / H 71 | 1:24:06.9 | 0:24:24.0 | 0:32:11.1 | 83 | ||
81 | diplom | 2098 | HOEFLER Ludwig | 1947 | Schongau | 5. / H 61 | 1:24:49.6 | 0:25:06.7 | 0:32:22.6 | 88 | ||
82 | diplom | 2010 | MICHEL Thomas | 1972 | Quedlinburg | 8. / H 36 | 1:25:30.0 | 0:25:47.1 | 0:30:58.4 | 67 | ||
83 | diplom | 2534 | MAIER Walburga | 1967 | Inzell | 1. / D 41 | 1:25:30.4 | 0:25:47.5 | 0:32:13.8 | 84 | ||
84 | diplom | 7263 | SEIDEL Denise | 1985 | Ellefeld | 5. / D 21 | 1:25:33.6 | 0:25:50.7 | 0:31:44.3 | 76 | ||
85 | diplom | 2058 | ILSEMANN Uwe | 1956 | Braunlage | 5. / H 56 | 1:26:07.9 | 0:26:25.0 | 0:32:16.7 | 85 | ||
86 | diplom | 2442 | MICHALOWSKI Skadi | 1968 | Zella_Mehlis | 2. / D 41 | 1:26:09.2 | 0:26:26.3 | 0:33:29.1 | 105 | ||
87 | diplom | 7300 | MOERCH Steinar | 1947 | Isdalsto | 6. / H 61 | 1:26:14.1 | 0:26:31.2 | 0:32:59.4 | 93 | ||
88 | diplom | 7204 | MEYER Dr. Monika | 1956 | Zella-Mehlis | 1. / D 56 | 1:26:16.7 | 0:26:33.8 | 0:32:08.6 | 81 | ||
89 | diplom | 2584 | GADOW Alexander | 1992 | Dresden | 4. / J 19 M | 1:26:22.0 | 0:26:39.1 | 0:29:19.9 | 46 | ||
90 | diplom | 2519 | PALMBERG Mikael | 1970 | Sandviken | 9. / H 41 | 1:26:25.7 | 0:26:42.8 | 0:33:00.2 | 94 | ||
91 | diplom | 2517 | PALMBERG Ida | 1999 | Sandviken | 1. / J 15 W | 1:26:26.2 | 0:26:43.3 | 0:33:00.8 | 95 | ||
92 | diplom | 2228 | MOCH Juergen | 1964 | Regensburg | 6. / H 46 | 1:26:31.5 | 0:26:48.6 | 0:33:20.8 | 99 | ||
93 | diplom | 2559 | ALBRECHT Melanie | 1996 | Untergruppenbach | 2. / J 15 W | 1:27:06.6 | 0:27:23.7 | 0:31:39.5 | 75 | ||
94 | diplom | 2373 | KOENIG Dieter | 1945 | Suhl-Goldlauter | 2. / H 66 | 1:27:16.8 | 0:27:33.9 | 0:33:29.8 | 106 | ||
95 | diplom | 2012 | VOGL Mandy | 1978 | Bogen | 2. / D 31 | 1:27:34.1 | 0:27:51.2 | 0:33:22.0 | 101 | ||
96 | diplom | 2036 | MATATKO Matthias | 1969 | Pirna | 10. / H 41 | 1:27:39.1 | 0:27:56.2 | 0:32:24.1 | 89 | ||
97 | diplom | 2125 | REICH Michael | 1975 | Schweina | 9. / H 36 | 1:27:44.1 | 0:28:01.2 | 0:32:09.4 | 82 | ||
98 | diplom | 2443 | MICHALOWSKI Matthias | 1963 | Zella-Mehlis | 7. / H 46 | 1:27:46.5 | 0:28:03.6 | 0:32:26.1 | 90 | ||
99 | diplom | 2082 | METZGER Horst | 1946 | Klingenthal | 3. / H 66 | 1:28:42.4 | 0:28:59.5 | 0:33:15.7 | 98 | ||
100 | diplom | 2567 | ALBRECHT Klaus | 1957 | Ohlstadt | 11. / H 51 | 1:28:47.7 | 0:29:04.8 | 0:33:23.3 | 102 |