Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4690 | NOVOTNY Viktor | 1982 | Jesenik | 1. / H 21 | 0:55:16.7 | 0:00:00.0 | 0:21:42.4 | 3 | ||
2 | diplom | 4010 | RATH Tobias | 1985 | Bischofsheim | 2. / H 21 | 0:55:17.0 | 0:00:00.3 | 0:21:42.0 | 2 | ||
3 | diplom | 4001 | BENEDIKT Bernhard | 1991 | Saulgrub | 3. / H 21 | 0:55:18.1 | 0:00:01.4 | 0:21:29.8 | 1 | ||
4 | diplom | 4283 | ESCHER Toni | 1990 | Sehmatal-Sehma | 4. / H 21 | 0:55:44.7 | 0:00:28.0 | 0:21:42.8 | 4 | ||
5 | diplom | 4004 | SLECHTA Daniel | 1976 | Harrachov | 1. / H 36 | 0:58:21.3 | 0:03:04.6 | --- | --- | ||
6 | diplom | 4037 | SEIDEL Thomas | 1983 | Leipzig | 5. / H 21 | 0:59:11.3 | 0:03:54.6 | 0:23:55.5 | 14 | ||
7 | diplom | 4016 | SCHOENBERGER Matthias | 1987 | Langebrueck | 6. / H 21 | 0:59:12.5 | 0:03:55.8 | 0:23:18.4 | 5 | ||
8 | diplom | 4121 | HOPF Sebastian | 1985 | Langenfeld | 7. / H 21 | 0:59:13.7 | 0:03:57.0 | 0:23:47.8 | 7 | ||
9 | diplom | 4078 | GRACZ Boguslaw | 1977 | Jaworzno | 1. / H 31 | 0:59:14.0 | 0:03:57.3 | --- | --- | ||
10 | diplom | 4660 | MATEJ Travinieek | 1992 | Heralec | 1. / J 19 M | 0:59:17.4 | 0:04:00.7 | 0:23:50.5 | 9 | ||
11 | diplom | 4002 | SCHODER Joerg | 1978 | Freiburg | 2. / H 31 | 0:59:18.5 | 0:04:01.8 | 0:23:48.6 | 8 | ||
12 | diplom | 4075 | GAFFAL Peter | 1971 | Holzkirchen | 1. / H 41 | 0:59:20.7 | 0:04:04.0 | 0:23:54.2 | 12 | ||
13 | diplom | 4083 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Conegliano | 2. / H 36 | 0:59:21.4 | 0:04:04.7 | 0:23:51.2 | 10 | ||
14 | diplom | 4035 | HAAS Erwin | 1957 | Unterthingau | 1. / H 51 | 0:59:35.2 | 0:04:18.5 | 0:23:52.8 | 11 | ||
15 | diplom | 4025 | ADLER Steffen | 1974 | Hoehenkirchen | 3. / H 36 | 1:00:33.4 | 0:05:16.7 | 0:24:04.9 | 15 | ||
16 | diplom | 4612 | DARR Christoph | 1989 | Oberhof | 8. / H 21 | 1:00:34.5 | 0:05:17.8 | 0:24:07.4 | 18 | ||
17 | diplom | 4097 | KUFFNER Philipp | 1970 | --- | 2. / H 41 | 1:01:57.2 | 0:06:40.5 | 0:23:47.2 | 6 | ||
18 | diplom | 4009 | FRISCHHUT Clemens | 1992 | Reutte | 2. / J 19 M | 1:02:00.9 | 0:06:44.2 | 0:24:39.3 | 24 | ||
19 | diplom | 4662 | HUBER Armin | 1979 | Ellmau | 3. / H 31 | 1:02:01.8 | 0:06:45.1 | 0:24:16.3 | 19 | ||
20 | diplom | 4027 | KROELL Franz | 1966 | Ellmau | 1. / H 46 | 1:02:02.6 | 0:06:45.9 | 0:24:31.8 | 20 | ||
21 | diplom | 4261 | RENGGLI Daniel | 1982 | Nottwil | 9. / H 21 | 1:02:04.9 | 0:06:48.2 | 0:24:37.9 | 22 | ||
22 | diplom | 4494 | FISCHHABER Florian | 1992 | Gaissach | 3. / J 19 M | 1:02:05.6 | 0:06:48.9 | 0:24:33.3 | 21 | ||
23 | diplom | 4155 | TERENTIEV Oleg | 1969 | Kandalaksha | 3. / H 41 | 1:02:05.9 | 0:06:49.2 | 0:24:38.5 | 23 | ||
24 | diplom | 4632 | THONFELD Frank | 1979 | Essen | 4. / H 31 | 1:02:11.1 | 0:06:54.4 | 0:24:06.9 | 17 | ||
25 | diplom | 4014 | REICHENBERGER Thomas | 1965 | Warmensteinach | 2. / H 46 | 1:02:19.6 | 0:07:02.9 | 0:23:54.7 | 13 | ||
26 | diplom | 4013 | ANDRITZKE Denny | 1988 | Oberhof | 10. / H 21 | 1:02:28.0 | 0:07:11.3 | 0:24:06.1 | 16 | ||
27 | diplom | 4171 | SUOJAERVI Harri | 1988 | Kemi | 11. / H 21 | 1:03:18.2 | 0:08:01.5 | 0:24:54.5 | 25 | ||
28 | diplom | 4062 | ILSEMANN Bjoern | 1983 | Braunlage | 12. / H 21 | 1:03:50.0 | 0:08:33.3 | 0:24:59.0 | 26 | ||
29 | diplom | 4223 | ZASYPKIN Valentin | 1988 | Ekatarinburg | 13. / H 21 | 1:03:58.9 | 0:08:42.2 | 0:25:44.6 | 30 | ||
30 | diplom | 4667 | WAGNER Felix | 1992 | Isny | 4. / J 19 M | 1:03:59.3 | 0:08:42.6 | 0:25:14.0 | 27 | ||
31 | diplom | 4160 | VANNINEN Matti-Pekka | 1969 | Kauttua | 4. / H 41 | 1:04:00.1 | 0:08:43.4 | 0:25:46.4 | 33 | ||
32 | diplom | 4036 | SCHOEFERLE Andreas | 1961 | Rettenberg | 2. / H 51 | 1:04:00.7 | 0:08:44.0 | 0:25:45.6 | 31 | ||
33 | diplom | 4217 | FISNAR Jiri | 1976 | Kouty nad Desnou | 4. / H 36 | 1:04:01.0 | 0:08:44.3 | 0:25:49.1 | 36 | ||
34 | diplom | 4648 | BLUMENSAAT Frank | 1976 | Dresden | 5. / H 36 | 1:04:01.8 | 0:08:45.1 | 0:25:43.6 | 29 | ||
35 | diplom | 4029 | WEINGARTNER Markus | 1971 | Koessen | 5. / H 41 | 1:04:04.3 | 0:08:47.6 | 0:25:43.0 | 28 | ||
36 | diplom | 4591 | WURM Norbert | 1960 | Neuschoenau | 3. / H 51 | 1:04:06.6 | 0:08:49.9 | 0:25:45.8 | 32 | ||
37 | diplom | 4091 | SHORIN Maxim | 1971 | Moskau | 6. / H 41 | 1:04:08.5 | 0:08:51.8 | 0:25:48.6 | 35 | ||
38 | diplom | 4115 | RENGGLI Samuel | 1980 | Nottwil | 5. / H 31 | 1:04:09.5 | 0:08:52.8 | 0:25:48.3 | 34 | ||
39 | diplom | 4640 | ZUERCHER Markus | 1968 | Kriens | 7. / H 41 | 1:04:49.7 | 0:09:33.0 | 0:26:05.3 | 39 | ||
40 | diplom | 4323 | ALT Adrian | 1971 | Willisau | 8. / H 41 | 1:04:51.1 | 0:09:34.4 | 0:26:01.0 | 37 | ||
41 | diplom | 4040 | MILZ Kurt | 1958 | Oberammergau | 4. / H 51 | 1:04:55.1 | 0:09:38.4 | 0:26:06.9 | 42 | ||
42 | diplom | 4543 | SEEBER Carsten | 1977 | Erfurt | 6. / H 31 | 1:05:35.5 | 0:10:18.8 | 0:26:34.5 | 43 | ||
43 | diplom | 4268 | BERGMANN Sebastian | 1987 | Ilmenau | 14. / H 21 | 1:05:36.3 | 0:10:19.6 | 0:26:37.0 | 46 | ||
44 | diplom | 4034 | WELZ Anton | 1962 | Steingaden | 3. / H 46 | 1:05:36.9 | 0:10:20.2 | 0:26:05.8 | 40 | ||
45 | diplom | 4093 | KOELBEL Frank | 1962 | Auerbach | 4. / H 46 | 1:05:37.9 | 0:10:21.2 | 0:26:06.5 | 41 | ||
46 | diplom | 4043 | CIPRIAN Fausto | 1978 | Conegliano | 7. / H 31 | 1:05:59.7 | 0:10:43.0 | 0:26:59.7 | 52 | ||
47 | diplom | 4145 | BLUMENSTEIN Bojan | 1993 | Nieste | 5. / J 19 M | 1:06:06.8 | 0:10:50.1 | 0:26:39.9 | 47 | ||
48 | diplom | 4522 | MARTI Stefan | 1970 | Grosswangen | 9. / H 41 | 1:06:13.4 | 0:10:56.7 | 0:26:04.0 | 38 | ||
49 | diplom | 4553 | KOEHLER Christian | 1979 | Brotterode | 8. / H 31 | 1:06:13.5 | 0:10:56.8 | 0:26:36.5 | 45 | ||
50 | diplom | 4526 | POEPPEL Swen | 1974 | Bad Berleburg | 6. / H 36 | 1:06:15.1 | 0:10:58.4 | 0:27:01.3 | 53 | ||
51 | diplom | 4571 | STUETZ Stephan | 1969 | Aalen-Unterkochen | 10. / H 41 | 1:06:20.0 | 0:11:03.3 | 0:26:59.0 | 51 | ||
52 | diplom | 4478 | NEDVED Mira | 1956 | Prag | 1. / H 56 | 1:06:20.4 | 0:11:03.7 | 0:26:47.5 | 48 | ||
53 | diplom | 4672 | TEPLY Zdenek | 1966 | --- | 5. / H 46 | 1:06:20.9 | 0:11:04.2 | 0:26:58.4 | 50 | ||
54 | diplom | 4304 | ARNDT Kevin | 1984 | Huempfershausen | 15. / H 21 | 1:06:42.3 | 0:11:25.6 | 0:26:35.3 | 44 | ||
55 | diplom | 4028 | RAESS Christian | 1978 | Kreuth | 9. / H 31 | 1:07:41.4 | 0:12:24.7 | 0:28:32.0 | 60 | ||
56 | diplom | 4611 | VETTERL Philipp | 1996 | Garmisch-Partenkirchen | 1. / J 16 M | 1:08:00.3 | 0:12:43.6 | 0:28:18.1 | 56 | ||
57 | diplom | 4554 | FISCHER Gabriel | 1985 | Herzogenbuchsee | 16. / H 21 | 1:08:03.3 | 0:12:46.6 | 0:28:22.9 | 57 | ||
58 | diplom | 4031 | HOCHFILZER Walter | 1964 | Koessen | 6. / H 46 | 1:08:18.3 | 0:13:01.6 | 0:27:08.5 | 54 | ||
59 | diplom | 4061 | MOTTINI Manuel | 1990 | Livigno | 17. / H 21 | 1:09:03.0 | 0:13:46.3 | 0:28:24.1 | 58 | ||
60 | diplom | 4558 | HOFFMANN Paul | 1995 | Pirna OT Graupa | 1. / J 17 M | 1:09:04.6 | 0:13:47.9 | 0:26:50.0 | 49 | ||
61 | diplom | 4123 | BEYER Sebastian | 1981 | Oybin | 10. / H 31 | 1:09:13.5 | 0:13:56.8 | 0:27:11.9 | 55 | ||
62 | diplom | 4285 | TREUDE Harald | 1977 | Bad Berleburg | 11. / H 31 | 1:09:23.5 | 0:14:06.8 | 0:29:59.5 | 83 | ||
63 | diplom | 4206 | LEPEN Lubomir | 1971 | Vyhne | 11. / H 41 | 1:09:24.0 | 0:14:07.3 | 0:28:41.1 | 61 | ||
64 | diplom | 4087 | WILLENBUECHER Christoph | 1979 | Marktoberdorf | 12. / H 31 | 1:09:24.5 | 0:14:07.8 | 0:29:14.5 | 69 | ||
65 | diplom | 4065 | MAJER Jan | 1973 | Pilzen | 7. / H 36 | 1:09:43.9 | 0:14:27.2 | 0:28:48.6 | 64 | ||
66 | diplom | 4299 | SKYRUD Tord Erik | 1980 | Oslo | 13. / H 31 | 1:10:33.7 | 0:15:17.0 | 0:30:33.8 | 92 | ||
67 | diplom | 4658 | WEISS Stefan | 1970 | Rosshaupten | 12. / H 41 | 1:10:36.3 | 0:15:19.6 | 0:28:24.5 | 59 | ||
68 | diplom | 4059 | FUEHRLER Severin | 1994 | Schlehdorf | 2. / J 17 M | 1:11:19.4 | 0:16:02.7 | 0:28:54.6 | 66 | ||
69 | diplom | 4235 | SARASIN Kyle | 1989 | Marquette | 18. / H 21 | 1:11:19.4 | 0:16:02.7 | 0:30:34.8 | 93 | ||
70 | diplom | 4378 | MAKOSCH Jens | 1970 | Marienberg | 13. / H 41 | 1:11:25.4 | 0:16:08.7 | 0:28:44.9 | 62 | ||
71 | diplom | 4439 | HARTWIG Hubert | 1953 | Suhl | 2. / H 56 | 1:11:26.0 | 0:16:09.3 | 0:29:24.3 | 74 | ||
72 | diplom | 4666 | RESCH Peter | 1960 | Seefeld | 5. / H 51 | 1:11:31.1 | 0:16:14.4 | 0:29:06.7 | 68 | ||
73 | diplom | 4118 | SOLOVOV Alexander | 1948 | Samara | 1. / H 61 | 1:11:31.9 | 0:16:15.2 | 0:29:18.8 | 71 | ||
74 | diplom | 4628 | LUZIUS Eugen | 1982 | Koenigslutter | 19. / H 21 | 1:11:33.3 | 0:16:16.6 | 0:28:53.5 | 65 | ||
75 | diplom | 4022 | RICHTER Jens | 1966 | Waldheim | 7. / H 46 | 1:11:38.2 | 0:16:21.5 | 0:29:42.9 | 77 | ||
76 | diplom | 4481 | ZOTOV Alexsandr | 1961 | Sakhalin Starodybskoe | 6. / H 51 | 1:11:44.1 | 0:16:27.4 | 0:31:51.8 | 107 | ||
77 | diplom | 4585 | JILEK Petr | 1981 | Praha | 14. / H 31 | 1:11:53.1 | 0:16:36.4 | 0:31:10.3 | 99 | ||
78 | diplom | 4288 | KOENIG Christian | 1989 | Schweina | 20. / H 21 | 1:11:53.6 | 0:16:36.9 | 0:28:58.4 | 67 | ||
79 | diplom | 4358 | PETZOLD Mario | 1986 | Geising | 21. / H 21 | 1:11:54.7 | 0:16:38.0 | 0:30:35.5 | 94 | ||
80 | diplom | 4094 | BREM Robert | 1975 | Hirschau | 8. / H 36 | 1:11:56.7 | 0:16:40.0 | 0:28:45.9 | 63 | ||
81 | diplom | 4258 | KOERBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 7. / H 51 | 1:12:15.1 | 0:16:58.4 | 0:29:49.1 | 79 | ||
82 | diplom | 4063 | TUMA Jiri | 1983 | Pilzen | 22. / H 21 | 1:12:44.1 | 0:17:27.4 | 0:30:29.6 | 87 | ||
83 | diplom | 4030 | BITSCHNAU Guenter | 1982 | Schwendt | 23. / H 21 | 1:12:55.5 | 0:17:38.8 | 0:29:19.6 | 72 | ||
84 | diplom | 4357 | WIESNER Klaus | 1959 | Engelsbach | 8. / H 51 | 1:12:56.5 | 0:17:39.8 | 0:29:58.2 | 82 | ||
85 | diplom | 4308 | NEMEC Jan | 1960 | Kosice | 9. / H 51 | 1:12:57.2 | 0:17:40.5 | 0:29:32.7 | 76 | ||
86 | diplom | 4651 | PFAUS Andreas | 1964 | Muenchen | 8. / H 46 | 1:12:58.9 | 0:17:42.2 | 0:29:44.0 | 78 | ||
87 | diplom | 4564 | MATATKO Matthias | 1969 | Pirna | 14. / H 41 | 1:13:08.7 | 0:17:52.0 | 0:29:18.1 | 70 | ||
88 | diplom | 4274 | REICHEL Tino | 1962 | Nassau | 9. / H 46 | 1:13:10.2 | 0:17:53.5 | 0:29:23.9 | 73 | ||
89 | diplom | 4089 | HODOLITSCH Georg | 1950 | Geretsried | 2. / H 61 | 1:13:11.3 | 0:17:54.6 | 0:29:54.4 | 80 | ||
90 | diplom | 4047 | BLUM Martin | 1962 | Obersoechering | 10. / H 46 | 1:13:13.5 | 0:17:56.8 | 0:29:25.9 | 75 | ||
91 | diplom | 4613 | KAEFFERLEIN Markus | 1972 | Stiefenhofen | 9. / H 36 | 1:14:06.8 | 0:18:50.1 | 0:30:33.1 | 90 | ||
92 | diplom | 4454 | VOELKER Tino | 1967 | Dietzhausen | 15. / H 41 | 1:14:10.1 | 0:18:53.4 | 0:30:22.4 | 86 | ||
93 | diplom | 4483 | SELIG Steffen | 1974 | Ilmenau | 10. / H 36 | 1:14:10.3 | 0:18:53.6 | 0:29:55.7 | 81 | ||
94 | diplom | 4064 | SCHEJBAL Vaclav | 1980 | Pilzen | 15. / H 31 | 1:14:14.8 | 0:18:58.1 | 0:30:32.9 | 89 | ||
95 | diplom | 4161 | KREEKMAN Kalev | 1968 | Keila | 16. / H 41 | 1:14:16.9 | 0:19:00.2 | 0:30:54.0 | 97 | ||
96 | diplom | 4026 | SEDLMAIER Bernd | 1966 | Oberammergau | 11. / H 46 | 1:14:26.9 | 0:19:10.2 | 0:30:32.0 | 88 | ||
97 | diplom | 4549 | FELLER Horst | 1942 | Pfronten | 1. / H 66 | 1:14:32.1 | 0:19:15.4 | 0:30:00.3 | 84 | ||
98 | diplom | 4225 | ENGEL Jonny | 1971 | Tyresoe | 17. / H 41 | 1:14:34.2 | 0:19:17.5 | 0:30:20.3 | 85 | ||
99 | diplom | 4186 | OESTER Clas-Goeran | 1955 | Uddevalla | 3. / H 56 | 1:15:19.6 | 0:20:02.9 | 0:30:51.3 | 96 | ||
100 | diplom | 4540 | YUDAEV Andrey | 1960 | Sakhalin Starodybskoe | 10. / H 51 | 1:15:57.5 | 0:20:40.8 | 0:31:38.0 | 104 |