ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT
DÁTUM : | 23.2.2020 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava | STRÁNKY PRETEKOV : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Modravský most_1 | # | Modravský most_2 | # | Černá hora | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Modravský most_1 | # | Modravský most_2 | # | Černá hora | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 76 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper Swix Team | 1:22:27.9 | 0:00:00.0 | 05:09.2 | 1 | 29:40.5 | 1 | 1:01:52.3 | 1 | ||
2 | diplom | 103 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | HISPORT Team | 1:28:01.3 | 0:05:33.3 | 05:55.9 | 5 | 32:02.0 | 5 | 1:07:27.6 | 4 | ||
3 | diplom | 97 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 1:28:30.0 | 0:06:02.0 | 05:47.5 | 3 | 31:42.3 | 2 | 1:06:52.9 | 3 | ||
4 | diplom | 294 | MACAJ Jan | 1980 | Silvini Madhus team | 1:28:45.0 | 0:06:17.0 | 06:21.0 | 10 | 32:16.8 | 7 | 1:07:33.1 | 5 | ||
5 | diplom | 67 | ŠIMURDA Martin | 1972 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1:28:52.0 | 0:06:24.0 | 05:48.4 | 4 | 31:46.8 | 3 | 1:06:46.9 | 2 | ||
6 | diplom | 92 | PELA Zbyněk | 1973 | Žižkovský tygři | 1:29:33.7 | 0:07:05.7 | 05:43.9 | 2 | 32:01.3 | 4 | 1:08:23.6 | 6 | ||
7 | diplom | 154 | HOLÝ Štěpán | 1980 | --- | 1:30:20.5 | 0:07:52.6 | 06:12.7 | 8 | 32:03.0 | 6 | 1:08:25.1 | 7 | ||
8 | diplom | 95 | HÁJEK Jan | 1980 | AC Čimelice | 1:31:35.5 | 0:09:07.6 | 06:32.2 | 13 | 33:45.5 | 9 | 1:09:37.1 | 8 | ||
9 | diplom | 81 | VOLDŘICH Petr | 1978 | Ski klub Šumava | 1:35:14.6 | 0:12:46.6 | 06:45.4 | 15 | 34:19.8 | 12 | 1:11:34.6 | 9 | ||
10 | diplom | 221 | BERÁNEK Jan | 1972 | USK CS Plzeň | 1:35:22.1 | 0:12:54.1 | 06:11.7 | 6 | 33:44.5 | 8 | 1:11:53.4 | 10 | ||
11 | diplom | 101 | MICHÁLEK Martin | 1975 | Źižkovský Tygři | 1:35:33.8 | 0:13:05.8 | 06:21.4 | 11 | 34:24.0 | 13 | 1:13:47.1 | 11 | ||
12 | diplom | 282 | ZDVIHAL Lukáš | 1977 | Lipnoman | 1:36:23.1 | 0:13:55.1 | 07:05.4 | 18 | 35:02.8 | 14 | 1:13:57.1 | 12 | ||
13 | diplom | 37 | REICH Michal | 1973 | Atletiko Frymburk | 1:37:32.8 | 0:15:04.8 | 06:12.7 | 9 | 33:49.0 | 10 | 1:14:09.4 | 13 | ||
14 | diplom | 216 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 1:38:19.6 | 0:15:51.6 | 06:12.4 | 7 | 33:57.0 | 11 | 1:14:33.6 | 14 | ||
15 | diplom | 272 | FRIČEK Martin | 1979 | VSK Elektro CVUT Praha | 1:38:38.8 | 0:16:10.8 | 07:35.7 | 28 | 36:42.8 | 20 | 1:14:58.1 | 15 | ||
16 | diplom | 195 | HOVORKA Jan | 1979 | Fanaticus. z. s. | 1:38:59.6 | 0:16:31.6 | 07:13.0 | 23 | 35:59.0 | 16 | 1:15:51.6 | 17 | ||
17 | diplom | 102 | DUŠEK Luboš | 1975 | Mercedes Benz Salomon team | 1:39:05.8 | 0:16:37.8 | 07:05.9 | 19 | 36:00.6 | 17 | 1:15:34.6 | 16 | ||
18 | diplom | 288 | SCHWARZ Markus | 1973 | SU Bad Leonfelden | 1:39:58.1 | 0:17:30.1 | 06:43.4 | 14 | 35:41.5 | 15 | 1:18:02.9 | 21 | ||
19 | diplom | 158 | HERBST Andreas | 1975 | myrollerski Racingteam | 1:40:19.9 | 0:17:51.9 | 07:01.5 | 16 | 36:05.5 | 18 | 1:16:42.6 | 18 | ||
20 | diplom | 123 | KROUPA Štěpán | 1975 | Café Racers | 1:40:39.6 | 0:18:11.6 | 07:33.5 | 27 | 37:17.3 | 25 | 1:17:41.1 | 20 | ||
21 | diplom | 20 | HRNČÍŘ Jakub | 1977 | Nevim woe | 1:41:16.3 | 0:18:48.3 | 07:11.0 | 22 | 37:03.0 | 23 | 1:18:06.2 | 22 | ||
22 | diplom | 120 | OBERLANDER Jan | 1975 | TJ SOKOL SENOHRABY | 1:41:16.6 | 0:18:48.6 | 07:14.5 | 24 | 36:28.8 | 19 | 1:17:08.9 | 19 | ||
23 | diplom | 243 | KACENA Vojtěch | 1979 | Zdar Bar | 1:42:02.1 | 0:19:34.1 | 06:22.2 | 12 | 36:45.0 | 21 | 1:20:29.4 | 24 | ||
24 | diplom | 28 | KALISTA Jiří | 1971 | Česká televize | 1:42:14.3 | 0:19:46.3 | 07:15.7 | 25 | 36:58.8 | 22 | 1:18:44.9 | 23 | ||
25 | diplom | 33 | KOZLER Vladimír | 1975 | BEACHWELL | 1:44:13.1 | 0:21:45.1 | 07:10.7 | 20 | 37:15.1 | 24 | 1:20:58.1 | 26 | ||
26 | diplom | 161 | SÁS Ladislav | 1972 | AČR 4423 | 1:44:19.6 | 0:21:51.6 | 07:01.7 | 17 | 38:17.1 | 27 | 1:20:54.7 | 25 | ||
27 | diplom | 145 | DLOUHÝ Radek | 1976 | HO Komorní výtah | 1:46:30.3 | 0:24:02.3 | 09:05.7 | 36 | 39:33.8 | 29 | 1:21:33.6 | 27 | ||
28 | diplom | 207 | THIEL Thomas | 1971 | --- | 1:47:43.8 | 0:25:15.9 | 07:59.7 | 29 | 39:47.1 | 30 | 1:24:09.6 | 28 | ||
29 | diplom | 230 | ŠKODA Milan | 1979 | --- | 1:49:35.9 | 0:27:07.9 | 08:22.5 | 32 | 40:24.6 | 32 | 1:24:53.9 | 30 | ||
30 | diplom | 82 | VRABEC Michal | 1976 | Bohemians 1905 | 1:50:45.9 | 0:28:17.9 | 08:52.2 | 35 | 41:16.8 | 34 | 1:25:50.4 | 31 | ||
31 | diplom | 109 | CHALOUPSKÝ David | 1971 | OK 99 Hradec Králové | 1:51:37.1 | 0:29:09.1 | 07:28.5 | 26 | 38:08.8 | 26 | 1:24:12.4 | 29 | ||
32 | diplom | 36 | KREJSA Tomáš | 1977 | Mercedes Benz Salomon team | 1:51:39.4 | 0:29:11.4 | 07:11.0 | 21 | 38:44.6 | 28 | 1:26:11.2 | 32 | ||
33 | diplom | 1029 | KOŇÁK Michael | 1973 | SK ČNB | 1:52:45.4 | 0:30:17.4 | 09:09.5 | 40 | 42:18.1 | 36 | 1:28:27.7 | 39 | ||
34 | diplom | 25 | JIROŠ Pavel | 1979 | Holbis Ski Servis Team | 1:52:47.9 | 0:30:19.9 | 09:40.0 | 47 | 42:28.3 | 37 | 1:27:18.7 | 35 | ||
35 | diplom | 51 | OPLATEK Eduard | 1975 | SK ČNB | 1:53:53.6 | 0:31:25.6 | 08:21.5 | 30 | 40:21.3 | 31 | 1:27:00.4 | 33 | ||
36 | diplom | 137 | GOLDSCHMIDT Roman | 1973 | SK Kolis Mor. Krumlov | 1:53:59.4 | 0:31:31.4 | 08:47.5 | 34 | 41:35.3 | 35 | 1:28:03.7 | 38 | ||
37 | diplom | 64 | SOKOL Pavel | 1979 | SK ČNB | 1:54:04.8 | 0:31:36.8 | 09:11.7 | 41 | 42:32.6 | 38 | 1:27:46.2 | 37 | ||
38 | diplom | 213 | KOLÁŘ Martin | 1980 | Trisk České Budějovice | 1:54:39.4 | 0:32:11.4 | 08:34.0 | 33 | 41:02.3 | 33 | 1:27:17.4 | 34 | ||
39 | diplom | 274 | MALOŇ Vladimír | 1980 | LK VALUM PRO Frenštát | 1:55:11.5 | 0:32:43.5 | 09:38.7 | 46 | 42:49.3 | 39 | 1:27:39.9 | 36 | ||
40 | diplom | 259 | JURÁČEK Miroslav | 1976 | LK VALUM PRO Frenštát | 1:57:13.9 | 0:34:45.9 | 09:36.2 | 45 | 43:21.3 | 41 | 1:30:05.2 | 40 | ||
41 | diplom | 124 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 1:58:14.9 | 0:35:46.9 | 09:07.2 | 38 | 43:21.1 | 40 | 1:32:02.9 | 42 | ||
42 | diplom | 169 | ČÍŽ Petr | 1974 | SK Bajer Pizza Team | 1:59:28.1 | 0:37:00.1 | 09:21.7 | 43 | 44:09.6 | 43 | 1:32:01.7 | 41 | ||
43 | diplom | 57 | PEŠEK Tomáš | 1976 | Lipnoman | 2:00:18.7 | 0:37:50.7 | 08:21.5 | 31 | 44:02.1 | 42 | 1:32:42.2 | 43 | ||
44 | diplom | 223 | NĚMEČEK David | 1971 | TJ Chima run | 2:00:36.4 | 0:38:08.4 | 09:44.0 | 48 | 45:43.6 | 46 | 1:33:02.7 | 44 | ||
45 | diplom | 60 | PROSKE Jan | 1971 | Straßenräuber Geithain | 2:00:37.6 | 0:38:09.6 | 09:21.0 | 42 | 44:34.3 | 44 | 1:33:07.2 | 45 | ||
46 | diplom | 284 | URBAN Milan | 1972 | team číra | 2:02:17.9 | 0:39:49.9 | 09:31.7 | 44 | 45:24.8 | 45 | 1:34:52.5 | 46 | ||
47 | diplom | 1014 | DOLEJŠÍ Jiří | 1980 | Ski Dřešínek | 2:06:13.2 | 0:43:45.2 | 10:37.3 | 52 | 46:00.3 | 49 | 1:36:55.2 | 47 | ||
48 | diplom | 126 | ENGLMEIER Bernd | 1976 | --- | 2:07:27.1 | 0:44:59.1 | 10:01.7 | 50 | 45:59.3 | 48 | 1:39:11.9 | 48 | ||
49 | diplom | 163 | KLEMENT Ladislav | 1973 | --- | 2:08:01.9 | 0:45:33.9 | 09:05.7 | 36 | 45:51.3 | 47 | 1:41:25.2 | 50 | ||
50 | diplom | 134 | CHOTĚBOR Tomáš | 1972 | SP KOLO LOAP HAMAX | 2:08:46.7 | 0:46:18.7 | 10:43.7 | 53 | 48:53.8 | 51 | 1:42:40.2 | 51 | ||
51 | diplom | 42 | MANDA Radek | 1976 | --- | 2:10:35.7 | 0:48:07.7 | 10:29.5 | 51 | 48:16.3 | 50 | 1:40:26.3 | 49 | ||
52 | diplom | 13 | DVOŘÁK Roman | 1972 | --- | 2:16:51.9 | 0:54:23.9 | 09:08.2 | 39 | 49:27.6 | 52 | 1:48:43.0 | 52 | ||
53 | diplom | 34 | KRÁL Petr | 1975 | CHB 20-09 | 2:19:11.4 | 0:56:43.4 | 09:45.5 | 49 | 49:34.1 | 53 | 1:49:38.5 | 53 | ||
54 | diplom | 6 | BOBYSUD Martin | 1971 | --- | 2:26:13.0 | 1:03:45.0 | 10:59.5 | 54 | 54:15.4 | 54 | 1:53:56.5 | 54 | ||
55 | diplom | 268 | ZÁBOJ Jaromír | 1974 | SKI team VYSOČINA | 2:31:01.2 | 1:08:33.2 | 11:17.2 | 55 | 54:46.6 | 55 | 2:00:32.2 | 56 | ||
56 | diplom | 292 | DVOŘÁČEK Jan | 1976 | TJ Sokol Mnich | 2:35:49.2 | 1:13:21.3 | 11:28.5 | 56 | 57:10.1 | 56 | 1:57:57.7 | 55 | ||
--- | 184 | KOŽÍŠEK Karel | 1977 | Prazdroj Plzeň | DNF | --- | 06:18.4 | --- | --- | --- | 0:52:52.1 | --- | |||
--- | 2 | ALBRECHT Zdenek | 1972 | Silvini Madshus team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 17 | GRIMM Hendrik | 1974 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 22 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 50 | ONDRÁČEK Radim | 1974 | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 75 | UCHYTIL Tomáš | 1976 | SKI team VYSOČINA | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 91 | MORAVEK Vlastimil | 1976 | sk zamberk | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 133 | HOLUB Martin | 1978 | Biketime Bulls Písek | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 152 | CHROBAK Marcin | 1973 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 157 | SZABÓ Ivan | 1980 | Hrom do piecky! | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 159 | HANKE Peter | 1972 | WSV Oberwarmensteinach | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 162 | ZELINKA Luboš | 1980 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 165 | ŠATAVA Alois | 1978 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 166 | PEŠKAŘ Petr | 1973 | Česká spořitelna-Specialized MTB C | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 198 | BATUNA Adam | 1976 | Batunalegal | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 199 | TUČEK Martin | 1975 | Silvini Madshus team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 206 | ADAM Jiří | 1974 | WBP | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 220 | BERÁNEK Jan | 1972 | USK CS Plzeň | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 226 | NAVRÁTIL Daniel | 1972 | Rossignol racing team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 237 | CUSINI GIULIO | 1971 | SCI CLUB LIVIGNO | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 252 | MACHÁČEK Ondřej | 1973 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1008 | BREJCHA Pavel | 1976 | SK ČNB | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1064 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de/AIN-Skimarathon Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |