ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - FT
DÁTUM : | 22.2.2020 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava | STRÁNKY PRETEKOV : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5131 | MÁNKOVÁ Emma | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Dívky 11-12 let | 0:04:39.3 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 6045 | NOVÁK Matěj | 2009 | SKI Klub Strakonice | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:04:40.3 | 0:00:00.9 | |
3 | diplom | 6053 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:04:47.8 | 0:00:08.5 | |
4 | diplom | 5803 | VOCELKA Matěj | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:04:48.8 | 0:00:09.4 | |
5 | diplom | 5118 | KREJČÍ Štěpánka | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Dívky 11-12 let | 0:04:54.3 | 0:00:15.0 | |
6 | diplom | 5319 | TICHOTOVÁ Michaela | 2008 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 3. / Dívky 11-12 let | 0:05:04.0 | 0:00:24.7 | |
7 | diplom | 5995 | KOVÁŘ Jan | 2008 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:05:07.8 | 0:00:28.4 | |
8 | diplom | 6059 | ŠÍMA Jakub | 2009 | SKI Klub Strakonice | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:05:14.4 | 0:00:35.1 | |
9 | diplom | 6040 | ROMAŠKO Sofie | 2008 | SK Rover Praha | 4. / Dívky 11-12 let | 0:05:14.8 | 0:00:35.5 | |
10 | diplom | 6048 | KYRÁL Šimon | 2009 | Ski Sokol Stachy | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:05:27.0 | 0:00:47.7 | |
11 | diplom | 6113 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 5. / Dívky 11-12 let | 0:05:29.5 | 0:00:50.2 | |
12 | diplom | 6225 | NOVOTNY JONATHAN | 2009 | SKI KLUB SUMAVA VIMPERK | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:05:31.5 | 0:00:52.2 | |
13 | diplom | 5986 | DOLEJS Albert | 2009 | --- | 8. / Chlapci 11-12 let | 0:05:32.0 | 0:00:52.7 | |
14 | diplom | 6005 | LOŠŤÁKOVÁ Ela | 2009 | SK Praga Praha | 6. / Dívky 11-12 let | 0:05:38.5 | 0:00:59.2 | |
15 | diplom | 5984 | MORAVCOVÁ Bára | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / Dívky 11-12 let | 0:05:39.8 | 0:01:00.4 | |
16 | diplom | 6108 | DOUPOVEC Ondřej | 2008 | Ski Senohraby | 9. / Chlapci 11-12 let | 0:05:42.2 | 0:01:02.8 | |
17 | diplom | 5987 | VENCLÍKOVÁ Tereza | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / Dívky 11-12 let | 0:05:49.3 | 0:01:09.9 | |
18 | diplom | 6167 | ŠRÁMEK Josef | 2008 | HC MOTOR České Budějovice | 10. / Chlapci 11-12 let | 0:06:03.5 | 0:01:24.2 | |
19 | diplom | 6063 | BERÁNKOVÁ Hedvika | 2008 | USK CS Plzeň | 9. / Dívky 11-12 let | 0:06:04.5 | 0:01:25.2 | |
20 | diplom | 6044 | ŠŤASTNÝ Pavel | 2009 | TJ SOKOL SENOHRABY | 11. / Chlapci 11-12 let | 0:06:06.8 | 0:01:27.4 | |
21 | diplom | 5678 | VONDRUŠKOVÁ Veronika | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / Dívky 11-12 let | 0:06:11.3 | 0:01:32.0 | |
22 | diplom | 6089 | GOROGRANZ Olofson | 2008 | SV Grün-Weiß Pirna | 12. / Chlapci 11-12 let | 0:06:13.0 | 0:01:33.7 | |
23 | diplom | 6071 | VOLFOVÁ Eliška | 2008 | Ski Sokol Stachy | 11. / Dívky 11-12 let | 0:06:14.3 | 0:01:35.0 | |
24 | diplom | 6196 | LUČANOVÁ Anna | 2008 | ČSK Železná Ruda | 12. / Dívky 11-12 let | 0:06:16.0 | 0:01:36.7 | |
25 | diplom | 5981 | POUL Ondřej | 2008 | --- | 13. / Chlapci 11-12 let | 0:06:17.3 | 0:01:38.0 | |
26 | diplom | 6198 | VOJTA Kozák | 2009 | Sport Club Plzeň | 14. / Chlapci 11-12 let | 0:06:18.0 | 0:01:38.7 | |
27 | diplom | 6062 | BEDNÁŘOVÁ Matylda | 2008 | TJ Tatran Sedlčany | 13. / Dívky 11-12 let | 0:06:30.3 | 0:01:51.0 | |
28 | diplom | 5139 | ZUB Vojtech | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 15. / Chlapci 11-12 let | 0:06:32.9 | 0:01:53.6 | |
29 | diplom | 6017 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 16. / Chlapci 11-12 let | 0:06:47.8 | 0:02:08.5 | |
30 | diplom | 6127 | ZAJÍCOVÁ Nina | 2008 | Rossignol racing team | 14. / Dívky 11-12 let | 0:06:48.0 | 0:02:08.7 | |
31 | diplom | 6000 | VYKYSALÁ Anna | 2008 | Biatlon Beroun | 15. / Dívky 11-12 let | 0:06:49.8 | 0:02:10.5 | |
32 | diplom | 6049 | HAVLÍČEK Ondřej | 2009 | SK Lyžníci Zámyšl | 17. / Chlapci 11-12 let | 0:07:02.7 | 0:02:23.3 | |
33 | diplom | 5002 | PROSKE Helene | 2008 | Straßenräuber Geithain | 16. / Dívky 11-12 let | 0:07:05.2 | 0:02:25.8 | |
34 | diplom | 6197 | SÝKORA Tadeáš | 2009 | Sport Club Plzeň | 18. / Chlapci 11-12 let | 0:07:07.7 | 0:02:28.4 | |
35 | diplom | 6013 | ŠTĚRBA Jan | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 19. / Chlapci 11-12 let | 0:07:15.8 | 0:02:36.5 | |
36 | diplom | 6109 | HERYNKOVÁ Lucie | 2009 | --- | 17. / Dívky 11-12 let | 0:07:21.0 | 0:02:41.7 | |
37 | diplom | 6025 | KOLÁŘ Šimon | 2009 | --- | 20. / Chlapci 11-12 let | 0:07:47.0 | 0:03:07.7 | |
38 | diplom | 6023 | PAVEL Tomáš | 2009 | --- | 21. / Chlapci 11-12 let | 0:07:52.8 | 0:03:13.5 | |
39 | diplom | 6208 | CABEJŠEK Lukáš | 2009 | --- | 22. / Chlapci 11-12 let | 0:07:54.0 | 0:03:14.7 | |
40 | diplom | 6111 | FLAKS Matěj | 2009 | --- | 23. / Chlapci 11-12 let | 0:08:15.7 | 0:03:36.4 | |
41 | diplom | 6083 | CHVALOVÁ Adéla | 2008 | Spůle | 18. / Dívky 11-12 let | 0:08:27.5 | 0:03:48.2 | |
42 | diplom | 6086 | HAXA Adam | 2009 | --- | 24. / Chlapci 11-12 let | 0:09:43.2 | 0:05:03.9 | |
43 | diplom | 6184 | PAVLÍKOVÁ Eliška | 2008 | --- | 19. / Dívky 11-12 let | 0:10:04.8 | 0:05:25.5 | |
44 | diplom | 6067 | HAVLOVÁ Vanesa | 2009 | --- | 20. / Dívky 11-12 let | 0:14:36.2 | 0:09:56.9 | |
--- | 5232 | MEDŘICKÁ Eliška | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | ||
--- | 5397 | HOJDAR Jan | 2009 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- | ||
--- | 5989 | HOLOUBKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | ||
--- | 6010 | MALEČOVÁ Lucie | 2009 | Skiklub Strakonice | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | ||
--- | 6022 | PAVLOVÁ Tomáš | 2009 | --- | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- | ||
--- | 6033 | NOVÁK Jakub | 2008 | --- | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- |