ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - FT
DÁTUM : | 22.2.2020 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava | STRÁNKY PRETEKOV : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Modravský most | # | Černá hora | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Modravský most | # | Černá hora | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3058 | FUCHS-EISNER Klaus | 1964 | SU-Böhmerwald | 0:57:16.3 | 0:00:00.0 | 05:45.4 | 1 | 0:37:01.6 | 1 | ||
2 | diplom | 3066 | VONDRAŠ Petr | 1970 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 0:57:41.8 | 0:00:25.4 | 05:49.4 | 2 | 0:38:05.1 | 3 | ||
3 | diplom | 3050 | BRABEC Miroslav | 1967 | --- | 0:58:04.0 | 0:00:47.7 | 06:11.4 | 3 | 0:37:58.1 | 2 | ||
4 | diplom | 3013 | GLADIŠ Daniel | 1968 | Vltava Fund Ski Team | 0:58:10.3 | 0:00:53.9 | 06:14.2 | 5 | 0:38:26.4 | 4 | ||
5 | diplom | 3025 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:02:00.5 | 0:04:44.2 | 06:12.2 | 4 | 0:40:07.4 | 5 | ||
6 | diplom | 3103 | NEUMEIER Frank | 1968 | DAV Hersbruck / MyRollerSki-RacingTeam | 1:03:03.3 | 0:05:47.0 | 06:22.7 | 6 | 0:40:54.9 | 6 | ||
7 | diplom | 3033 | OPSTAD Jon arne | 1965 | Stokke IL | 1:03:50.5 | 0:06:34.1 | 06:49.7 | 8 | 0:42:44.6 | 7 | ||
8 | diplom | 3020 | HOEIFOEDT Fred a | 1968 | Arnadal IL | 1:05:30.6 | 0:08:14.2 | 06:48.4 | 7 | 0:43:08.6 | 8 | ||
9 | diplom | 6200 | PAVEL Lukáš | 1969 | --- | 1:07:39.2 | 0:10:22.9 | 07:08.9 | 10 | 0:43:55.3 | 10 | ||
10 | diplom | 3073 | SCHNEIDER Peter | 1968 | SC Namborn | 1:07:52.6 | 0:10:36.2 | 07:13.7 | 13 | 0:43:53.1 | 9 | ||
11 | diplom | 2007 | GUNDERSEN Edvard | 1963 | Stokke IL | 1:08:46.5 | 0:11:30.1 | 07:11.2 | 11 | 0:46:03.6 | 11 | ||
12 | diplom | 3183 | KOSHEWNIKOW Igor | 1963 | Ski & Bike Deggendorf e.V. | 1:11:06.2 | 0:13:49.9 | 08:00.2 | 16 | 0:46:37.9 | 13 | ||
13 | diplom | 3018 | HAUG Hans jorgen | 1963 | Stokke Ski | 1:11:10.3 | 0:13:54.0 | 07:13.4 | 12 | 0:46:27.1 | 12 | ||
14 | diplom | 6161 | LEBEDEV Andrej | 1963 | Ski & Bike Deggendorf e.V. | 1:13:40.3 | 0:16:24.0 | 07:31.7 | 14 | 0:49:25.2 | 15 | ||
15 | diplom | 3003 | BERGSHOLM Einar | 1966 | As i.l. | 1:14:33.3 | 0:17:16.9 | 07:08.4 | 9 | 0:47:24.9 | 14 | ||
16 | diplom | 3196 | ŠITLER Pavel | 1966 | MTB Team Tábor | 1:15:49.0 | 0:18:32.7 | 08:19.0 | 17 | 0:50:27.6 | 16 | ||
17 | diplom | 3032 | NOVÁK Zdeněk | 1964 | DARTEK BEROUN S.R.O. | 1:17:25.8 | 0:20:09.4 | 08:39.2 | 18 | 0:51:14.4 | 17 | ||
18 | diplom | 3169 | HORÁK Miloš | 1964 | --- | 1:20:08.4 | 0:22:52.0 | 07:37.2 | 15 | 0:53:13.6 | 18 | ||
19 | diplom | 6177 | JANDA Martin | 1963 | Sokol Křemže | 1:26:45.4 | 0:29:29.0 | 09:11.0 | 19 | 0:57:59.2 | 19 | ||
20 | diplom | 6176 | GLEICH Heimo | 1968 | --- | 1:33:58.9 | 0:36:42.6 | 09:36.4 | 20 | 1:02:33.7 | 20 | ||
21 | diplom | 6338 | SRNKA Martin | 1969 | Kapslovna | 1:35:33.9 | 0:38:17.6 | 10:09.5 | 21 | 1:04:16.2 | 21 | ||
22 | diplom | 3044 | ZICH Roman | 1966 | --- | 1:45:07.7 | 0:47:51.3 | 10:39.9 | 22 | 1:12:12.4 | 22 | ||
--- | 3062 | REIFENMÜLLER Mario | 1965 | TSU-Waldmark | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3109 | KETTNER Vladek | 1964 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3159 | DROBNÝ Miroslav | 1963 | Continental Adršpach | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |