Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 12.8 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1066 | ILAVSKÝ Miroslav | 1987 | Jogging klub Dubnica n/V | 1. / Muži | 1:13:29 | 0:00:00 | 0:44:38 | 1 | ||
2 | diplom | 1018 | BUČO Robin | 1996 | AK ZTS Martin | 2. / Muži | 1:14:32 | 0:01:03 | 0:45:25 | 3 | ||
3 | diplom | 1028 | ĎUREC Lukáš | 1990 | Slávia ŽU | 3. / Muži | 1:14:53 | 0:01:24 | 0:45:25 | 4 | ||
4 | diplom | 1139 | MICHALEC Tomáš | 1989 | AŠK Fenix Bratislava | 4. / Muži | 1:15:12 | 0:01:43 | 0:45:24 | 2 | ||
5 | diplom | 1076 | KÁČER Juraj | 1990 | Martin | 5. / Muži | 1:17:11 | 0:03:42 | 0:46:39 | 5 | ||
6 | diplom | 1142 | MIKOLÁŠ Peter | 1982 | BEHAME.sk | 6. / Muži | 1:17:12 | 0:03:43 | 0:46:40 | 6 | ||
7 | diplom | 1161 | PAVUK Marek | 1999 | Spider team Levice | 7. / Muži | 1:17:55 | 0:04:26 | 0:47:02 | 7 | ||
8 | diplom | 1123 | HUJSA Matúš | 1991 | ŠKP | 8. / Muži | 1:19:42 | 0:06:13 | 0:48:31 | 8 | ||
9 | diplom | 1095 | KOPERDÁK Marek | 1977 | SPIŠSKÁ NOVÁ VES | 9. / Muži | 1:21:00 | 0:07:31 | 0:59:02 | 70 | ||
10 | diplom | 1079 | KALINA Rastislav | 1975 | Rajec | 10. / Muži | 1:21:44 | 0:08:15 | 0:48:52 | 11 | ||
11 | diplom | 1014 | BIELIK Ivan | 1975 | Trisport | 11. / Muži | 1:21:50 | 0:08:21 | 0:48:45 | 10 | ||
12 | diplom | 1176 | POTROK Peter | 1973 | Kralupy nad Vltavou | 12. / Muži | 1:22:03 | 0:08:34 | 0:48:45 | 9 | ||
13 | diplom | 1145 | MIKULA Michal | 1995 | AK Čadca | 13. / Muži | 1:22:39 | 0:09:10 | 0:49:15 | 12 | ||
14 | diplom | 1138 | MICHALEC Ján | 1982 | Brezany | 14. / Muži | 1:22:41 | 0:09:12 | 0:49:16 | 13 | ||
15 | diplom | 1012 | BENO Dusan | 1979 | AK Mšk Žiar nad Hronom | 15. / Muži | 1:24:44 | 0:11:15 | 0:51:02 | 14 | ||
16 | diplom | 1044 | HALAJ Dušan | 1986 | Martin | 16. / Muži | 1:25:01 | 0:11:32 | 0:51:03 | 15 | ||
17 | diplom | 1165 | PENCIAK Emil | 1977 | Partizán Vrícko | 17. / Muži | 1:25:12 | 0:11:43 | 0:51:19 | 18 | ||
18 | diplom | 1221 | WADAS Grzegorz | 1978 | KRAKÓW | 18. / Muži | 1:25:16 | 0:11:47 | 0:51:30 | 19 | ||
19 | diplom | 1108 | KUBÍK Michal | 1982 | KPHC Turčianske Teplice | 19. / Muži | 1:25:39 | 0:12:10 | 0:52:07 | 21 | ||
20 | diplom | 1049 | HARTIG David | 1973 | Burik Running Team | 20. / Muži | 1:26:02 | 0:12:33 | 0:52:52 | 25 | ||
21 | diplom | 1084 | KASMAN Peter | 1982 | Rajec | 21. / Muži | 1:26:27 | 0:12:58 | 0:52:05 | 20 | ||
22 | diplom | 1206 | TICHÝ Peter | 1993 | CyS-Akadémia P.Sagana | 22. / Muži | 1:26:29 | 0:13:00 | 0:51:09 | 16 | ||
23 | diplom | 1231 | BIČANOVÁ Margaréta | 2001 | KPŠ nereus Žilina | 1. / Ženy | 1:26:34 | 0:13:05 | 0:52:18 | 23 | ||
24 | diplom | 1005 | BALCÁR Samuel | 1990 | Utekáči | 23. / Muži | 1:26:41 | 0:13:12 | 0:52:51 | 24 | ||
25 | diplom | 1216 | VETRÁK Ján | 1977 | AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa | 24. / Muži | 1:27:01 | 0:13:32 | 0:51:18 | 17 | ||
26 | diplom | 1062 | CHOVANEC Petr | 1973 | BK SAK KARVINÁ | 25. / Muži | 1:27:28 | 0:13:59 | 0:53:30 | 30 | ||
27 | diplom | 1003 | BAKALA Maroš | 1988 | Dolný Kubín | 26. / Muži | 1:27:35 | 0:14:06 | 0:53:15 | 26 | ||
28 | diplom | 1057 | HOLESA Patrik | 1991 | Maraton klub Rajec | 27. / Muži | 1:28:05 | 0:14:36 | 0:52:14 | 22 | ||
29 | diplom | 1185 | SEBESTIAN Sylvia | 1977 | BKJG ZILINA | 2. / Ženy | 1:28:22 | 0:14:53 | 0:53:39 | 32 | ||
30 | diplom | 1004 | BAKALA Matej | 1993 | Bežecký klub Dolný Kubín | 28. / Muži | 1:28:35 | 0:15:06 | 0:53:15 | 27 | ||
31 | diplom | 1200 | ŠTRBÁK Stanislav | 1997 | Martin | 29. / Muži | 1:28:53 | 0:15:24 | 0:53:37 | 31 | ||
32 | diplom | 1229 | DVONČ Miroslav | 1975 | Triatlon Team Nereus Zilina | 30. / Muži | 1:28:56 | 0:15:27 | 0:53:25 | 29 | ||
33 | diplom | 1017 | BRUK David | 1968 | behshop.sk | 31. / Muži | 1:29:16 | 0:15:47 | 0:53:45 | 33 | ||
34 | diplom | 1205 | THOMKA Lubos | 1981 | KBL ŠKP Martin | 32. / Muži | 1:30:37 | 0:17:08 | 0:55:20 | 39 | ||
35 | diplom | 1063 | CHRENKOVÁ Barbara | 1995 | Jogging klub Dubnica | 3. / Ženy | 1:30:43 | 0:17:14 | 0:55:19 | 38 | ||
36 | diplom | 1092 | KOHÚT Marián | 1979 | ŠKP Martin | 33. / Muži | 1:30:53 | 0:17:24 | 0:55:20 | 40 | ||
37 | diplom | 1228 | PALIČKA Miroslav | 1983 | STARBIKE.SK | 34. / Muži | 1:31:12 | 0:17:43 | 0:53:20 | 28 | ||
38 | diplom | 1043 | HÁJEK Miroslav | 1991 | Maraton klub Rajec | 35. / Muži | 1:32:13 | 0:18:44 | 0:54:13 | 35 | ||
39 | diplom | 1035 | FURÁKOVÁ Iveta | 1973 | Svetielko nádeje Zvolen | 4. / Ženy | 1:32:15 | 0:18:46 | 0:54:02 | 34 | ||
40 | diplom | 1071 | JAROŠ Róbert | 1975 | Sri Chinmoy Maraton Team | 36. / Muži | 1:32:22 | 0:18:53 | 0:55:04 | 37 | ||
41 | diplom | 1107 | KUBALA Patrik | 1991 | Martin | 37. / Muži | 1:32:52 | 0:19:23 | 0:55:44 | 43 | ||
42 | diplom | 1163 | PÍCHAL Tomáš | 1960 | Ružďka | 38. / Muži | 1:33:45 | 0:20:16 | 0:55:24 | 41 | ||
43 | diplom | 1168 | PIETRZYK Rostislav | 1977 | F.M.T. Group | 39. / Muži | 1:33:48 | 0:20:19 | 0:58:02 | 57 | ||
44 | diplom | 1116 | LACKO Peter | 1987 | KBPŠ Púchov | 40. / Muži | 1:34:01 | 0:20:32 | 0:56:58 | 50 | ||
45 | diplom | 1100 | KOVÁČ Jozef | 1974 | Dohňany | 41. / Muži | 1:34:02 | 0:20:33 | 0:56:55 | 48 | ||
46 | diplom | 1069 | JANČO Anton | 1983 | Schaeffler | 42. / Muži | 1:34:06 | 0:20:37 | 0:56:06 | 44 | ||
47 | diplom | 1159 | KRAJÍČEK Ivan | 1989 | Ošk Nededza | 43. / Muži | 1:34:07 | 0:20:38 | 0:56:50 | 46 | ||
48 | diplom | 1210 | UHLÁR Miroslav | 1974 | Vrbany | 44. / Muži | 1:34:16 | 0:20:47 | 0:55:25 | 42 | ||
49 | diplom | 1204 | TARABA Pavol | 1990 | Run Team Žilina | 45. / Muži | 1:34:21 | 0:20:52 | 0:54:53 | 36 | ||
50 | diplom | 1202 | ŠVÍK Štefan | 1977 | BVŽ | 46. / Muži | 1:34:40 | 0:21:11 | 0:58:14 | 61 | ||
51 | diplom | 1146 | MIKUŠ František | 1971 | VýčAPY OPATOVCE | 47. / Muži | 1:35:03 | 0:21:34 | 0:58:23 | 65 | ||
52 | diplom | 1187 | SELAPUGINA Olga | 1981 | NOVÁ DUBNICA | 5. / Ženy | 1:35:10 | 0:21:41 | 0:58:14 | 62 | ||
53 | diplom | 1196 | SVIDROŇ Peter | 1995 | TATRAN Uhrovec | 48. / Muži | 1:35:14 | 0:21:45 | 0:56:50 | 47 | ||
54 | diplom | 1027 | ĎURČÍK Radovan | 2004 | Cys Akadémia Petra Sagana | 49. / Muži | 1:35:22 | 0:21:53 | 0:57:35 | 55 | ||
55 | diplom | 1070 | JANÍK Vladimír | 1974 | KBPŠ Púchov | 50. / Muži | 1:35:24 | 0:21:55 | 0:56:58 | 51 | ||
56 | diplom | 1213 | KUČERA Michal | 1979 | Piesšťany | 51. / Muži | 1:35:27 | 0:21:58 | 0:58:14 | 59 | ||
57 | diplom | 1129 | MACHÁLKOVÁ Anežka | 1970 | VRÚTKY | 6. / Ženy | 1:35:34 | 0:22:05 | 0:58:14 | 59 | ||
58 | diplom | 1214 | VALOCKA Milan | 1960 | Uni-y_be-c Zvolen | 52. / Muži | 1:36:04 | 0:22:35 | 0:57:34 | 54 | ||
59 | diplom | 1182 | RYBÁR Ján | 1976 | ŠK Floryb | 53. / Muži | 1:36:35 | 0:23:06 | 0:58:55 | 68 | ||
60 | diplom | 1019 | BULÍKOVÁ Božena | 1979 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | 7. / Ženy | 1:36:39 | 0:23:10 | 0:58:15 | 63 | ||
61 | diplom | 1156 | PASTERNÁK Dávid | 2000 | Nižná Sitnica | 54. / Muži | 1:36:48 | 0:23:19 | 0:57:09 | 52 | ||
62 | diplom | 1189 | SLIVKA Jakub | 2003 | Cys Akadémia Petra Sagana | 55. / Muži | 1:36:53 | 0:23:24 | 0:58:13 | 58 | ||
63 | diplom | 1021 | ČIŠECKÁ Miriama | 2003 | CyS-Akadémia P.Sagana | 8. / Ženy | 1:36:53 | 0:23:24 | 0:56:57 | 49 | ||
64 | diplom | 1048 | HANZEL Štefan | 1988 | Žilina | 56. / Muži | 1:37:14 | 0:23:45 | 0:57:14 | 53 | ||
65 | diplom | 1072 | JAROŠ Tomáš | 1982 | Café Racers, Praha | 57. / Muži | 1:37:23 | 0:23:54 | 0:59:41 | 75 | ||
66 | diplom | 1219 | VOJTEK Radoslav | 1977 | Žilina | 58. / Muži | 1:37:24 | 0:23:55 | 1:00:02 | 79 | ||
67 | diplom | 1112 | KURAT Tomas | 1982 | KPS Nereus Zilina | 59. / Muži | 1:37:24 | 0:23:55 | 0:58:16 | 64 | ||
68 | diplom | 1171 | POLÁK Dušan | 1978 | Pitelovskí bežci | 60. / Muži | 1:38:04 | 0:24:35 | 0:59:57 | 78 | ||
69 | diplom | 1166 | PETREJE Martin | 1991 | Dolné Naštice | 61. / Muži | 1:38:28 | 0:24:59 | 0:59:46 | 76 | ||
70 | diplom | 1120 | LUBEK Juraj | 1973 | TJ Or. Podzámok | 62. / Muži | 1:38:43 | 0:25:14 | 0:59:03 | 71 | ||
71 | diplom | 1093 | KOLENA Michal | 1984 | Turčianska Štiavnička | 63. / Muži | 1:38:56 | 0:25:27 | 0:57:55 | 56 | ||
72 | diplom | 1051 | HATALOVÁ Lucia | 1997 | Klub nenapravitelných optimistov | 9. / Ženy | 1:39:02 | 0:25:33 | 1:00:03 | 80 | ||
73 | diplom | 1191 | SMUDA Ján | 1973 | Žilina | 64. / Muži | 1:39:15 | 0:25:46 | 1:00:05 | 84 | ||
74 | diplom | 1105 | KRAMÁR Peter | 1981 | Turčianska Štiavnička | 65. / Muži | 1:39:29 | 0:26:00 | 0:58:59 | 69 | ||
75 | diplom | 1160 | PAVOL Peter | 1953 | AŠK Spišská Nová Ves | 66. / Muži | 1:39:34 | 0:26:05 | 0:59:38 | 73 | ||
76 | diplom | 1225 | ZEMANIKOVA Denisa | 1996 | AK Čadca | 10. / Ženy | 1:39:45 | 0:26:16 | 0:58:42 | 67 | ||
77 | diplom | 1022 | DATKO Jozef | 1984 | BS Turany | 67. / Muži | 1:39:48 | 0:26:19 | 0:58:40 | 66 | ||
78 | diplom | 1039 | GOLIAŠ Dušan | 1974 | Jaklovce | 68. / Muži | 1:39:53 | 0:26:24 | 1:00:14 | 88 | ||
79 | diplom | 1023 | DIKOS Tomas | 1984 | Terchova | 69. / Muži | 1:40:03 | 0:26:34 | 0:56:07 | 45 | ||
80 | diplom | 1083 | KASAJ Ondrej | 1985 | ZILINA | 70. / Muži | 1:40:19 | 0:26:50 | 1:00:30 | 90 | ||
81 | diplom | 1024 | DORICOVA Kristina | 1988 | Tri2Fly | 11. / Ženy | 1:40:21 | 0:26:52 | 1:00:05 | 83 | ||
82 | diplom | 1190 | SMÁK František | 1970 | Gbeľany | 71. / Muži | 1:40:26 | 0:26:57 | 1:02:21 | 101 | ||
83 | diplom | 1036 | GAJDOŠÍKOVÁ Ivana | 1988 | Žilina | 12. / Ženy | 1:40:29 | 0:27:00 | 0:59:55 | 77 | ||
84 | diplom | 1199 | ŠEVČÍKOVÁ Zuzana | 1996 | Klub nenapraviteľných optimistov | 13. / Ženy | 1:40:56 | 0:27:27 | 1:00:04 | 81 | ||
85 | diplom | 1117 | LALINSKÝ Milan | 1969 | Žilina | 72. / Muži | 1:41:01 | 0:27:32 | 1:00:12 | 85 | ||
86 | diplom | 1224 | ZÁVODSKÝ Rastislav | 1974 | Motešice | 73. / Muži | 1:41:06 | 0:27:37 | 1:00:04 | 82 | ||
87 | diplom | 1073 | JESENSKÁ Martina | 1976 | TrinityTriathlon Bratislava | 14. / Ženy | 1:41:08 | 0:27:39 | 1:00:13 | 86 | ||
88 | diplom | 1150 | MOZI Martin | 1982 | Bratislava | 74. / Muži | 1:41:23 | 0:27:54 | 0:59:41 | 74 | ||
89 | diplom | 1119 | LÍŠKA Róbert | 1990 | beer inside team | 75. / Muži | 1:41:41 | 0:28:12 | 1:00:14 | 87 | ||
90 | diplom | 1143 | MIKOLKA Pavol | 1986 | Martin | 76. / Muži | 1:41:51 | 0:28:22 | 1:01:30 | 95 | ||
91 | diplom | 1188 | SIMON Alexander | 1971 | ŽKV - Žilina | 77. / Muži | 1:41:57 | 0:28:28 | 0:59:13 | 72 | ||
92 | diplom | 1090 | KLIŽAN Jaroslav | 1977 | Žilinské šípy | 78. / Muži | 1:42:14 | 0:28:45 | 1:01:08 | 93 | ||
93 | diplom | 1115 | LABANT Michal | 1991 | Kub?ková | 79. / Muži | 1:42:36 | 0:29:07 | 1:01:39 | 96 | ||
94 | diplom | 1109 | KUČÍREK Martin | 1982 | Runners Trebostovo | 80. / Muži | 1:42:37 | 0:29:08 | 1:02:20 | 99 | ||
95 | diplom | 1104 | KRALOVANSKY Marian | 1974 | Martin | 81. / Muži | 1:42:38 | 0:29:09 | 1:02:21 | 100 | ||
96 | diplom | 1047 | HANUS Miroslav | 1974 | Martin | 82. / Muži | 1:42:48 | 0:29:19 | 1:00:27 | 89 | ||
97 | diplom | 1034 | FONFER Viktor | 1971 | Maratónsky klub Tvrdosin | 83. / Muži | 1:42:59 | 0:29:30 | 1:02:00 | 97 | ||
98 | diplom | 1211 | UHLÁR Zdenko | 1976 | Vrbany | 84. / Muži | 1:43:11 | 0:29:42 | 1:01:08 | 92 | ||
99 | diplom | 1106 | KRUPKA Juraj | 1977 | Ochodnica | 85. / Muži | 1:43:51 | 0:30:22 | 1:02:30 | 105 | ||
100 | diplom | 1179 | RECHTORÍK Peter | 1978 | SCHAEFFLER KYSUCE | 86. / Muži | 1:43:52 | 0:30:23 | 1:02:29 | 104 |