TOI TOI CUP 2019 - Uničov

MTB
DÁTUM :14.12.2019 MIESTO :Uničov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub licence Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub licence Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 #
1 2 detail pretekára NASH Kateřina CZE 1977 Clif Pro Team 10005326492 1. /  Ženy 0:48:19.3 0:00:00.0 09:25.4 [1] 1 09:30.1 [1] 1 09:35.4 [1] 1 09:47.9 [1] 1 10:00.4 [1] 1
2 3 detail pretekára HEIGL Nadja AUT 1996 KTM Alchemist Racing Team 10008623886 2. /  Ženy 0:49:16.7 0:00:57.4 09:48.4 [2] 2 09:43.1 [3] 3 09:41.3 [2] 2 09:57.6 [3] 2 10:06.1 [3] 2
3 6 detail pretekára ŠVIHÁLKOVÁ Tereza CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor 10015426519 3. /  Ženy 0:49:31.2 0:01:11.9 09:50.4 [4] 4 09:40.6 [2] 2 09:50.6 [3] 3 09:56.5 [2] 3 10:13.0 [6] 3
4 13 detail pretekára GOOSSENS Veerle NED 1993 RED GEOGRAPHICS- VCYCLING 10007177980 4. /  Ženy 0:50:30.8 0:02:11.5 09:49.9 [3] 3 09:57.1 [6] 4 10:19.0 [9] 4 10:16.4 [7] 4 10:08.3 [4] 4
5 10 detail pretekára VANÍČKOVÁ Tereza CZE 2000 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10023478226 5. /  Ženy 0:50:39.3 0:02:20.0 09:57.9 [5] 5 10:06.6 [9] 6 10:10.4 [7] 7 10:11.3 [6] 5 10:12.9 [5] 5
6 8 detail pretekára JASEKOVÁ Tatiana SVK 1988 Slovak national team 10009722818 6. /  Ženy 0:50:43.0 0:02:23.7 10:13.6 [10] 10 09:52.1 [4] 7 10:16.9 [8] 8 10:19.1 [9] 8 10:01.1 [2] 6
7 12 detail pretekára JANŮ Kamila CZE 2000 ČEZ Cyklo Team Tábor 10023478327 7. /  Ženy 0:50:51.7 0:02:32.4 10:13.9 [11] 11 09:56.6 [5] 8 09:59.9 [4] 6 10:18.4 [8] 7 10:22.8 [8] 7
8 7 detail pretekára UNGERMANOVÁ Elizabeth CZE 1999 TJ AŠ ML.BOLESLAV 10010944008 8. /  Ženy 0:50:59.7 0:02:40.4 10:01.4 [7] 7 10:02.1 [7] 5 10:03.1 [5] 5 10:21.6 [10] 6 10:31.3 [9] 8
9 9 detail pretekára BEDRNÍKOVÁ Karolína CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10047257370 9. /  Ženy 0:51:04.9 0:02:45.6 09:58.4 [6] 6 10:13.6 [10] 9 10:27.6 [12] 10 10:10.7 [5] 10 10:14.4 [7] 9
10 11 detail pretekára ŠTĚPÁNOVÁ Karla CZE 1991 SUPERIOR XC TEAM 10008143435 10. /  Ženy 0:51:30.5 0:03:11.2 10:17.9 [13] 13 10:04.9 [8] 11 10:08.6 [6] 9 10:22.1 [11] 11 10:36.8 [10] 10
11 4 detail pretekára MUDŘÍKOVÁ Kateřina CZE 1996 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 10009122933 11. /  Ženy 0:51:53.5 0:03:34.2 10:05.1 [8] 8 10:15.4 [11] 10 10:25.9 [11] 11 10:03.9 [4] 9 11:03.1 [13] 11
12 16 detail pretekára WOJTYŁA Gabriela POL 1997 Superior Zator 10009547612 12. /  Ženy 0:52:43.7 0:04:24.4 10:42.1 [16] 16 10:22.4 [12] 13 10:22.9 [10] 13 10:28.8 [12] 12 10:47.4 [11] 12
13 19 detail pretekára KUKULOVÁ Martina CZE 1995 CYKLO TEAM KOLARNA 10009338353 13. /  Ženy 0:52:55.5 0:04:36.2 10:10.1 [9] 9 10:27.1 [13] 12 10:44.3 [13] 12 10:41.9 [13] 13 10:51.9 [12] 13
14 17 detail pretekára KRAHL Judith GER 2001 RSV Finsterwalde 10036382660 14. /  Ženy 0:53:57.1 0:05:37.8 10:13.9 [11] 11 10:56.1 [17] 14 10:46.6 [14] 14 10:56.1 [14] 14 11:04.2 [15] 14
15 20 detail pretekára NAVRKALOVÁ Michaela CZE 2002 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. 10047371144 15. /  Ženy 0:54:05.2 0:05:45.9 10:37.8 [15] 15 10:32.6 [14] 15 10:50.3 [15] 15 11:00.1 [15] 15 11:04.1 [14] 15
16 21 detail pretekára VANÍČKOVÁ Elena CZE 1996 ČEZ Cyklo Team Tábor 10008641569 16. /  Ženy 0:55:40.7 0:07:21.4 10:29.3 [14] 14 10:51.9 [15] 16 11:54.3 [20] 17 11:06.1 [16] 16 11:18.9 [18] 16
17 25 detail pretekára KADLECOVÁ Zuzana CZE 2002 ADASTRA Cycling Team 10047257673 17. /  Ženy 0:55:56.2 0:07:36.9 11:03.1 [19] 19 11:03.9 [18] 18 11:23.5 [18] 18 11:19.6 [18] 18 11:05.9 [16] 17
18 18 detail pretekára VERNEROVÁ Klára CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047781978 18. /  Ženy 0:56:02.8 0:07:43.5 11:00.4 [18] 18 10:55.6 [16] 17 11:16.6 [17] 16 11:40.1 [19] 19 11:10.0 [17] 18
19 24 detail pretekára DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. 10047358515 19. /  Ženy 0:56:31.2 0:08:11.9 11:07.4 [20] 20 11:20.7 [19] 19 11:04.8 [16] 19 11:12.4 [17] 17 11:45.8 [19] 19
20 27 detail pretekára JANOVSKÁ Lenka CZE 2001 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10047205537 20. /  Ženy 0:47:56.0 - 1 Lap(s) 10:58.9 [17] 17 11:39.3 [21] 20 11:49.5 [19] 20 13:28.2 [21] 20 --- ---
21 26 detail pretekára PARMOVÁ Barbora CZE 2003 TJ STADION LOUNY 10047403981 21. /  Ženy 0:48:06.0 - 1 Lap(s) 11:45.7 [21] 21 11:24.0 [20] 21 12:00.5 [21] 21 12:55.6 [20] 21 --- ---
22 28 detail pretekára BARTOŠOVÁ Martina CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10047420149 22. /  Ženy 0:37:56.0 - 2 Lap(s) 12:21.3 [23] 23 12:39.6 [23] 23 12:54.9 [23] 22 --- --- --- ---
23 29 detail pretekára MINAŘÍKOVÁ Klára CZE 2003 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 10084553163 23. /  Ženy 0:38:06.0 - 2 Lap(s) 11:55.6 [22] 22 12:36.2 [22] 22 13:34.1 [24] 23 --- --- --- ---
24 31 detail pretekára KRUTÍLKOVÁ Kateřina CZE 2003 TEAM FORMAN CINELLI 10079506739 24. /  Ženy 0:38:16.0 - 2 Lap(s) 12:55.1 [24] 24 12:39.8 [24] 24 12:40.9 [22] 24 --- --- --- ---
--- 22 detail pretekára BRAVENCOVÁ Denisa CZE 2003 CYKLO TEAM KOLARNA 10047321836 . /  Ženy DNF --- 11:05.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 14 detail pretekára ZEMANOVÁ Kristýna CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047782887 . /  Ženy DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 30 detail pretekára KNIHOVÁ Kateřina CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10054141542 . /  Ženy DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru