4. ČP ŠKODA CUP - Záboří - 156 km

Silniční cyklistika
DÁTUM :10.8.2019 MIESTO :Záboří

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub SKAT Kategórie Čas Strata lap1 # lap2 # lap3 # lap4 # lap5 # lap6 # lap7 # lap8 # lap9 # lap10 # lap11 # lap12 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub SKAT Kategórie Čas Strata lap1 # lap2 # lap3 # lap4 # lap5 # lap6 # lap7 # lap8 # lap9 # lap10 # lap11 # lap12 #
1 74 detail pretekára PETRUŠ Jiří CZE 1996 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM --- 1. /  ELITE 3:45:57.3 0:00:00.0 15:57.4 1 32:44.4 9 50:01.8 4 1:07:15.4 6 1:25:28.6 7 1:42:28.6 13 1:59:46.5 15 2:17:55.5 12 2:36:45.5 6 2:53:39.0 1 3:10:29.8 2 3:28:01.1 1
2 2 detail pretekára KUKRLE Michael CZE 1994 ELKOV AUTHOR cycling team --- 2. /  ELITE 3:45:58.7 0:00:01.4 15:57.5 2 32:43.3 3 50:04.5 12 1:07:15.6 7 1:25:27.5 1 1:42:27.2 2 1:59:44.3 4 2:17:55.0 9 2:36:48.5 16 2:53:41.7 10 3:10:29.8 1 3:28:01.5 3
3 32 detail pretekára BOUBAL Martin CZE 1984 CK Příbram - Fany GASTRO --- 3. /  ELITE 3:46:13.3 0:00:15.9 15:58.8 10 32:44.2 8 50:03.1 10 1:07:22.8 12 1:25:29.8 12 1:42:27.5 4 1:59:46.6 16 2:17:55.6 13 2:36:44.9 3 2:53:40.5 8 3:10:29.9 3 3:28:01.1 2
4 55 detail pretekára KULHÁNEK David CZE 2000 TJ FAVORIT BRNO U23* 1. /  U23 3:46:14.2 0:00:16.9 16:39.0 21 33:58.4 16 51:47.0 23 1:09:12.2 26 1:26:11.9 20 1:42:29.8 17 1:59:44.0 2 2:17:54.1 2 2:36:47.0 11 2:53:40.3 7 3:10:30.0 4 3:28:01.5 4
5 1 detail pretekára ZAHÁLKA Matěj CZE 1993 ELKOV AUTHOR cycling team --- 4. /  ELITE 3:48:11.5 0:02:14.1 15:58.0 6 32:43.2 2 50:01.0 1 1:07:17.0 11 1:25:27.7 3 1:42:27.7 6 1:59:46.3 13 2:17:52.7 1 2:36:48.5 16 2:53:39.6 5 3:10:56.2 9 3:29:44.5 9
6 48 detail pretekára SEKANINA Adam CZE 1995 TJ FAVORIT BRNO --- 5. /  ELITE 3:48:12.1 0:02:14.7 15:57.6 3 32:44.0 7 50:02.4 7 1:07:15.1 5 1:25:28.2 5 1:42:28.4 12 2:00:17.4 20 2:17:55.7 14 2:36:44.6 2 2:53:41.1 9 3:10:55.5 5 3:29:43.2 5
7 36 detail pretekára POKORNÝ Jiří CZE 1997 CK Příbram - Fany GASTRO U23 2. /  U23 3:48:12.1 0:02:14.8 16:36.4 16 33:58.8 18 51:45.6 19 1:09:08.4 17 1:26:10.2 18 1:42:28.9 14 1:59:45.5 10 2:17:54.7 7 2:36:42.3 1 2:53:39.2 3 3:10:55.7 6 3:29:44.5 10
8 31 detail pretekára HEBÍK Martin CZE 1982 CK Příbram - Fany GASTRO --- 6. /  ELITE 3:48:12.2 0:02:14.8 16:37.5 19 33:58.6 17 51:48.4 25 1:09:09.5 20 1:26:12.7 24 1:42:27.8 7 1:59:45.5 11 2:17:54.5 5 2:36:46.6 10 2:53:39.9 6 3:10:55.9 7 3:29:43.4 6
9 78 detail pretekára KLABOUCH Petr CZE 1999 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 3. /  U23 3:48:12.4 0:02:15.0 15:58.8 9 32:43.7 5 50:01.6 3 1:07:14.8 1 1:25:28.8 8 1:42:27.9 9 1:59:45.4 9 2:17:57.1 17 2:36:48.2 15 2:53:39.1 2 3:10:56.1 8 3:29:44.4 8
10 51 detail pretekára PROCHÁZKA Michal CZE 1999 TJ FAVORIT BRNO U23 4. /  U23 3:48:14.4 0:02:17.0 15:59.4 13 34:00.8 23 51:47.2 24 1:09:11.0 24 1:26:12.0 21 1:42:27.4 3 1:59:46.4 14 2:17:55.3 11 2:36:47.4 12 2:53:39.5 4 3:10:56.5 10 3:29:44.2 7
11 81 detail pretekára ŘEPA Vojtěch CZE 2000 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23* 5. /  U23 3:51:36.8 0:05:39.5 17:04.4 26 34:01.0 24 51:46.1 20 1:09:10.2 23 1:26:12.3 22 1:42:27.6 5 1:59:43.9 1 2:17:54.8 8 2:36:47.9 14 2:54:17.4 11 3:12:46.1 12 3:32:10.1 15
12 73 detail pretekára LEHKÝ Roman CZE 1996 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM --- 7. /  ELITE 3:51:40.4 0:05:43.0 15:58.6 8 32:43.1 1 50:02.3 6 1:07:15.0 3 1:25:29.4 11 1:42:28.2 11 1:59:46.0 12 2:17:59.1 19 2:36:46.1 8 2:54:18.3 16 3:12:46.6 15 3:32:09.7 11
13 45 detail pretekára DOLEŽAL Adam CZE 2000 ČEZ Cyklo Team Tábor U23* 6. /  U23 3:51:41.5 0:05:44.2 15:59.8 15 32:45.9 12 50:03.3 11 1:07:16.0 8 1:25:27.9 4 1:42:30.3 19 1:59:44.0 3 2:17:54.5 6 2:36:45.3 5 2:54:17.6 12 3:12:46.7 16 3:32:10.5 17
14 43 detail pretekára NESVADBA Jan CZE 1991 ČEZ Cyklo Team Tábor --- 8. /  ELITE 3:51:41.6 0:05:44.2 16:37.3 18 33:57.3 15 51:49.3 26 1:09:07.4 13 1:26:09.1 13 1:42:28.0 10 1:59:44.7 6 2:17:56.1 15 2:36:47.5 13 2:54:17.9 15 3:12:46.0 11 3:32:09.9 13
15 6 detail pretekára ČER Tomáš CZE 1983 VITALO FUTURE CYCLING --- 9. /  ELITE 3:51:42.5 0:05:45.2 16:39.5 23 33:59.3 19 51:46.2 21 1:09:08.6 18 1:26:10.0 17 1:42:27.9 8 1:59:46.9 18 2:17:56.1 16 2:36:45.1 4 2:54:18.4 17 3:12:46.7 17 3:32:09.9 14
16 39 detail pretekára MÁLIK Robert CZE 1993 CK Příbram - Fany GASTRO --- 10. /  ELITE 3:51:43.4 0:05:46.0 16:39.4 22 34:00.2 22 51:45.2 17 1:09:09.3 19 1:26:11.3 19 1:42:31.2 22 1:59:44.5 5 2:17:55.2 10 2:36:48.7 18 2:54:17.7 13 3:12:46.3 13 3:32:10.3 16
17 3 detail pretekára HNÍK Karel CZE 1991 ELKOV AUTHOR cycling team --- 11. /  ELITE 3:51:47.6 0:05:50.2 15:57.7 4 32:43.5 4 50:02.7 8 1:07:15.1 4 1:25:29.2 10 1:42:29.4 16 1:59:46.8 17 2:17:57.2 18 2:36:49.7 20 2:54:17.8 14 3:12:46.5 14 3:32:09.8 12
18 40 detail pretekára JAKOUBEK Tomáš CZE 1999 CK Příbram - Fany GASTRO U23 7. /  U23 3:57:17.9 0:11:20.6 15:59.0 11 32:44.8 11 50:01.2 2 1:07:16.6 10 1:25:28.4 6 1:42:33.7 24 2:00:18.2 25 2:18:36.9 22 2:36:50.8 21 2:54:59.7 18 3:15:33.5 18 3:36:39.0 20
19 29 detail pretekára HONSA František CZE 2000 AC SPARTA PRAHA U23* 8. /  U23 3:57:18.4 0:11:21.0 15:59.4 12 33:57.2 14 51:44.9 16 1:09:10.0 22 1:26:12.4 23 1:42:29.1 15 1:59:45.1 8 2:17:54.4 4 2:36:45.9 7 2:55:28.2 19 3:16:01.0 20 3:36:38.8 19
20 85 detail pretekára VACEK Karel CZE 2000 reprezentační tým ČR U23* 9. /  U23 3:57:18.4 0:11:21.1 15:57.8 5 32:43.8 6 50:01.8 5 1:07:14.9 2 1:25:27.7 2 1:42:27.1 1 1:59:44.9 7 2:17:54.3 3 2:36:46.3 9 2:55:28.3 20 3:16:00.8 19 3:36:39.3 21
21 13 detail pretekára KOHOUT Michal CZE 1996 TEAM DUKLA PRAHA --- 12. /  ELITE 3:57:21.7 0:11:24.4 16:48.0 25 34:01.6 25 51:45.4 18 1:09:09.8 21 1:26:13.5 26 1:43:08.4 26 2:00:17.8 23 2:18:36.5 21 2:36:49.0 19 2:55:28.5 21 3:16:01.3 21 3:36:38.5 18
22 34 detail pretekára GRUBER Pavel CZE 1996 CK Příbram - Fany GASTRO --- 13. /  ELITE 3:57:54.5 0:11:57.1 15:58.4 7 32:44.6 10 50:02.9 9 1:07:16.3 9 1:25:29.0 9 1:42:32.5 23 2:00:18.3 26 2:18:37.8 26 2:37:51.6 26 2:57:52.3 26 3:18:08.0 25 3:38:28.2 26
23 50 detail pretekára KMÍNEK Vojtěch CZE 2000 TJ FAVORIT BRNO U23* 10. /  U23 3:58:01.4 0:12:04.1 15:59.7 14 33:59.7 21 51:44.1 13 1:09:08.0 15 1:26:09.7 15 1:43:08.2 25 2:00:17.6 21 2:18:37.3 25 2:37:51.0 23 2:57:51.8 22 3:18:07.5 23 3:38:28.0 25
24 92 detail pretekára KARAS Juraj SVK 1985 Pro Efekt Team --- 14. /  ELITE 3:58:01.7 0:12:04.3 16:46.3 24 34:06.7 26 51:46.5 22 1:09:11.3 25 1:26:13.0 25 1:42:30.5 20 2:00:08.9 19 2:18:36.3 20 2:37:51.2 24 2:57:52.2 25 3:18:08.2 26 3:38:27.2 23
25 44 detail pretekára BAKUS Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor U23 11. /  U23 3:58:01.7 0:12:04.3 16:38.0 20 33:57.0 13 51:44.5 14 1:09:07.8 14 1:26:09.2 14 1:42:30.1 18 2:00:17.7 22 2:18:37.0 23 2:37:50.9 22 2:57:52.0 24 3:18:07.2 22 3:38:27.5 24
26 22 detail pretekára SCHÜHLER Tomáš CZE 1994 AC SPARTA PRAHA --- 15. /  ELITE 3:58:01.8 0:12:04.5 16:36.7 17 33:59.4 20 51:44.7 15 1:09:08.2 16 1:26:09.9 16 1:42:30.8 21 2:00:18.0 24 2:18:37.1 24 2:37:51.5 25 2:57:51.9 23 3:18:07.7 24 3:38:27.0 22
--- 26 detail pretekára SCHURAN Michal CZE 1996 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 8 detail pretekára TOTH Matěj CZE 1999 SportRaces Isaac Team U23 . /  U23 DNF --- 18:25.8 --- 38:38.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 9 detail pretekára ČECH Martin CZE 2000 SportRaces Isaac Team U23* . /  U23 DNF --- 16:36.6 --- 33:59.1 --- 51:45.8 --- 1:09:47.0 --- 1:34:03.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 11 detail pretekára KOSTIHA Antonín CZE 2000 TEAM DUKLA PRAHA U23* . /  U23 DNF --- 17:25.1 --- 36:10.3 --- 56:33.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 14 detail pretekára KAŠPAR Jan CZE 2000 TEAM DUKLA PRAHA U23* . /  U23 DNF --- 17:27.0 --- 36:13.8 --- 56:32.0 --- 1:16:18.4 --- 1:35:37.0 --- 1:55:46.8 --- 2:20:21.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 15 detail pretekára PIETRULA Nicolas CZE 1995 TEAM DUKLA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 16:40.7 --- 34:01.8 --- 51:48.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 19 detail pretekára JUNEK Josef Maxmilian CZE 1998 TEAM DUKLA PRAHA U23 . /  U23 DNF --- 17:23.3 --- 36:11.6 --- 56:33.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 21 detail pretekára KROTKÝ Rostislav CZE 1976 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 16:46.9 --- 34:01.3 --- 51:47.5 --- 1:09:14.1 --- 1:26:14.5 --- 1:45:14.9 --- 2:08:06.8 --- 2:29:27.1 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 23 detail pretekára RYBA Jan CZE 1995 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 17:26.4 --- 36:09.6 --- 56:24.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 24 detail pretekára MALÁN Petr CZE 1995 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 17:27.7 --- 36:09.6 --- 56:23.9 --- 1:16:16.7 --- 1:35:34.1 --- 1:55:43.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 27 detail pretekára STÖHR Jan CZE 1991 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 17:25.0 --- 36:10.7 --- 56:29.5 --- 1:16:28.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 28 detail pretekára STÖHR Pavel CZE 1991 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 17:24.5 --- 36:11.8 --- 56:34.2 --- 1:16:28.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 30 detail pretekára VOLF Michal CZE 2000 AC SPARTA PRAHA U23* . /  U23 DNF --- 17:24.7 --- 36:10.0 --- 56:33.8 --- 1:16:18.6 --- 1:35:34.4 --- 1:55:43.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 detail pretekára MODLITBA Vojtěch CZE 1996 CK Příbram - Fany GASTRO --- . /  ELITE DNF --- 15:58.1 --- 32:45.5 --- 50:02.1 --- 1:07:15.8 --- 1:25:28.1 --- 1:42:49.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 37 detail pretekára PILEČEK Jakub CZE 2000 CK Příbram - Fany GASTRO U23* . /  U23 DNF --- 17:39.0 --- 36:20.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 38 detail pretekára VOCHOZKA Jan CZE 1999 CK Příbram - Fany GASTRO U23 . /  U23 DNF --- 17:26.2 --- 36:10.2 --- 56:24.5 --- 1:16:16.9 --- 1:35:34.5 --- 1:55:42.9 --- 2:16:08.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 42 detail pretekára BOROŠ Michael CZE 1992 ČEZ Cyklo Team Tábor --- . /  ELITE DNF --- 16:46.1 --- 33:56.9 --- 51:49.1 --- 1:09:07.5 --- 1:26:09.3 --- 1:42:28.7 --- 1:59:47.2 --- 2:17:56.5 --- 2:36:50.0 --- --- --- --- --- --- ---
--- 46 detail pretekára VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor U23 . /  U23 DNF --- 16:37.7 --- 33:57.4 --- 51:44.4 --- 1:09:07.7 --- 1:26:09.5 --- 1:42:28.6 --- 1:59:47.4 --- 2:17:55.9 --- 2:36:48.9 --- --- --- --- --- --- ---
--- 53 detail pretekára VONEŠ Jan CZE 2000 TJ FAVORIT BRNO U23* . /  U23 DNF --- 16:39.2 --- 33:57.6 --- 51:44.2 --- 1:09:10.8 --- 1:26:11.5 --- 1:42:29.9 --- 1:59:46.8 --- 2:17:55.5 --- 2:36:48.0 --- --- --- --- --- --- ---
--- 56 detail pretekára SLANÍK Martin CZE 1970 LAPIERRE SWEEP --- . /  ELITE DNF --- 17:28.8 --- 36:12.8 --- 56:25.3 --- 1:16:18.9 --- 1:35:35.7 --- 1:55:44.5 --- 2:15:37.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 58 detail pretekára JELÍNEK Pavel CZE 1984 KC SLAVIA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 17:07.8 --- 36:13.0 --- 56:25.0 --- 1:16:17.6 --- 1:35:35.2 --- 1:55:43.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 62 detail pretekára HEINRICH Lukáš CZE 1979 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- 17:23.9 --- 36:16.3 --- 56:32.7 --- 1:16:19.5 --- 1:35:37.9 --- 1:55:44.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 63 detail pretekára FRKAL Jakub CZE 1994 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- 19:16.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 64 detail pretekára LANT Antonín CZE 1994 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 65 detail pretekára FIERLA Jan CZE 1996 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- 17:24.1 --- 36:14.3 --- 56:34.5 --- 1:16:17.9 --- 1:35:35.5 --- 1:55:44.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 68 detail pretekára BITTNER Jakub CZE 1994 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- 16:46.7 --- 36:14.6 --- 56:34.8 --- 1:16:18.1 --- 1:35:37.7 --- 1:55:44.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 69 detail pretekára ŠŇUPÁREK Václav CZE 1995 TEAM CYKLOTRENER RUMBURK --- . /  ELITE DNF --- 17:24.3 --- 36:09.8 --- 56:24.7 --- 1:16:17.2 --- 1:35:34.8 --- 1:55:43.8 --- 2:16:08.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 70 detail pretekára SMOLA Lukáš CZE 1992 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. --- . /  ELITE DNF --- 17:27.8 --- 36:13.1 --- 56:29.7 --- 1:16:19.0 --- 1:35:37.2 --- 1:55:46.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 71 detail pretekára HULA Robert CZE 2000 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. U23* . /  U23 DNF --- 16:40.4 --- 34:02.3 --- 51:47.7 --- 1:09:11.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 76 detail pretekára ANDRLE David CZE 2000 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23* . /  U23 DNF --- 17:25.9 --- 36:12.3 --- 56:35.3 --- 1:16:22.7 --- 1:35:36.8 --- 1:55:46.9 --- 2:20:19.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 77 detail pretekára ČAPEK Tomáš CZE 1998 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 . /  U23 DNF --- 17:29.0 --- 36:15.9 --- 56:35.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 80 detail pretekára KOHOUT Martin CZE 1998 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 . /  U23 DNF --- 17:29.3 --- 36:15.6 --- 56:36.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 86 detail pretekára REH Antonín CZE 2001 KOVO PRAHA U23* . /  U23 DNF --- 17:28.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 87 detail pretekára PÁV Tadeáš CZE 2001 KOVO PRAHA U23* . /  U23 DNF --- 16:47.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 88 detail pretekára HABERMANN Richard CZE 1999 KOVO PRAHA U23 . /  U23 DNF --- 15:59.5 --- 32:45.6 --- 50:01.3 --- 1:07:14.6 --- 1:25:29.6 --- 1:42:33.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 91 detail pretekára MAYER Daniel CZE 1997 KC HLINSKO U23 . /  U23 DNF --- 16:40.2 --- 33:57.8 --- 51:50.1 --- 1:09:13.8 --- 1:26:14.2 --- 1:43:32.6 --- 2:08:06.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 93 detail pretekára DOLNÍČEK Marek CZE 1999 TUFO PARDUS Prostějov U23 . /  U23 DNF --- 17:23.6 --- 36:13.9 --- 56:33.9 --- 1:16:19.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 95 detail pretekára ŠTEMBERK Jáchym CZE 2000 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM U23 . /  U23 DNF --- 19:16.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru