Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1194 | KOVÁČ Michal | 1991 | Run For Fun | 1. / muži 19 - 39 rokov | 0:26:07 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 1253 | IVANIUTA Taras | 1993 | Reštartnisa.sk | 2. / muži 19 - 39 rokov | 0:26:24 | 0:00:17 | ||
3 | diplom | 1227 | RYBAR Filip | 1994 | Rajec | 3. / muži 19 - 39 rokov | 0:27:06 | 0:00:59 | ||
4 | diplom | 1248 | PAVLÍK Ivan | 1984 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 4. / muži 19 - 39 rokov | 0:28:33 | 0:02:26 | ||
5 | diplom | 1306 | HUDÁK Anton | 1966 | Jaroslav Hrebík - voda, kúrenie, pl | 1. / muži 50 - 59 rokov | 0:29:14 | 0:03:07 | ||
6 | diplom | 1273 | KABINA Andrej | 1988 | Dúbravka | 5. / muži 19 - 39 rokov | 0:29:27 | 0:03:20 | ||
7 | diplom | 1331 | BREZÁNI Kristián | 2005 | Maratón klub Rajec | 1. / chlapci do 14 rokov | 0:29:38 | 0:03:31 | ||
8 | diplom | 1233 | KASMAN Jozef | 1995 | Prečín | 6. / muži 19 - 39 rokov | 0:30:08 | 0:04:01 | ||
9 | diplom | 1247 | PÁLENÍK Ervín | 1962 | ACTIVSTAR TRENCIN | 2. / muži 50 - 59 rokov | 0:30:32 | 0:04:25 | ||
10 | diplom | 1136 | PLEVA Michal | 2002 | Rajecké Teplice | 1. / juniori 15 - 18 rokov | 0:30:37 | 0:04:30 | ||
11 | diplom | 1254 | DANEČKOVÁ Maria | 1987 | Reštartnisa.sk | 1. / ženy 19 - 34 rokov | 0:30:55 | 0:04:48 | ||
12 | diplom | 1328 | TARANA Jaroslav | 1966 | Čierne | 3. / muži 50 - 59 rokov | 0:31:08 | 0:05:01 | ||
13 | diplom | 1208 | HROMJAK Imrich | 1977 | AK Steeple Poprad | 1. / muži 40 - 49 rokov | 0:31:31 | 0:05:24 | ||
14 | diplom | 1035 | LOIPERSBERGER Miroslav | 1971 | Viničné | 2. / muži 40 - 49 rokov | 0:31:34 | 0:05:27 | ||
15 | diplom | 1354 | NAŇOVÁ Žofia | 1991 | AO STU Bratislava | 2. / ženy 19 - 34 rokov | 0:31:37 | 0:05:30 | ||
16 | diplom | 1152 | HANULÁK Stanislav | 1983 | Raková | 7. / muži 19 - 39 rokov | 0:31:57 | 0:05:50 | ||
17 | diplom | 1330 | ŽIDEK Peter | 1978 | Rajec | 3. / muži 40 - 49 rokov | 0:31:59 | 0:05:52 | ||
18 | diplom | 1246 | BIELIK Branislav | 1979 | KRB Fačkov | 4. / muži 40 - 49 rokov | 0:32:03 | 0:05:56 | ||
19 | diplom | 1361 | PLATKOVA Veronika | 1987 | BKJ Gabčíka | 3. / ženy 19 - 34 rokov | 0:32:10 | 0:06:03 | ||
20 | diplom | 1362 | MURIN Miroslav | 1979 | ZILINA | 5. / muži 40 - 49 rokov | 0:32:41 | 0:06:34 | ||
21 | diplom | 1166 | KRAJÍČKOVÁ Aneta | 2000 | Hlboké nad Váhom | 4. / ženy 19 - 34 rokov | 0:32:48 | 0:06:41 | ||
22 | diplom | 1333 | UHLÁR Miroslav | 1974 | Vrbany | 6. / muži 40 - 49 rokov | 0:32:51 | 0:06:44 | ||
23 | diplom | 1193 | DENEŠ Peter | 1961 | KBPŠ Púchov | 4. / muži 50 - 59 rokov | 0:32:54 | 0:06:47 | ||
24 | diplom | 1038 | JANEC Dušan | 1985 | kotešová | 8. / muži 19 - 39 rokov | 0:33:04 | 0:06:57 | ||
25 | diplom | 1316 | STEHLÍK Lukáš | 2002 | Maratón klub Rajec | 2. / juniori 15 - 18 rokov | 0:33:15 | 0:07:08 | ||
26 | diplom | 1122 | ĎURAJKA Dušan | 1981 | s úsmevom a pre radosť | 9. / muži 19 - 39 rokov | 0:33:16 | 0:07:09 | ||
27 | diplom | 1234 | ĎUNGELOVÁ Silvia | 1978 | THE RUNning team Teplička nad Váhom | 1. / ženy 35 - 49 rokov | 0:33:16 | 0:07:09 | ||
28 | diplom | 1195 | ONDREJIČKA Daniel | 1974 | Liešťany | 7. / muži 40 - 49 rokov | 0:33:32 | 0:07:25 | ||
29 | diplom | 1224 | BOBÁŇ Václav | 1983 | TERCHOVÁ | 10. / muži 19 - 39 rokov | 0:33:34 | 0:07:27 | ||
30 | diplom | 1151 | ZEMANÍKOVÁ Denisa | 1996 | Čadca | 5. / ženy 19 - 34 rokov | 0:33:38 | 0:07:31 | ||
31 | diplom | 1334 | HANCKO Miroslav | 1993 | STG Ružomberok | 11. / muži 19 - 39 rokov | 0:33:43 | 0:07:36 | ||
32 | diplom | 1312 | VAGÁŇ Róbert | 1999 | ŠK Achilles Handlová | 12. / muži 19 - 39 rokov | 0:33:47 | 0:07:40 | ||
33 | diplom | 1321 | BERNÁTH František | 1959 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 1. / muži 60 rokov a viac | 0:34:04 | 0:07:57 | ||
34 | diplom | 1372 | BLAŠKO Anton | 1965 | Dubnica n/V | 5. / muži 50 - 59 rokov | 0:34:09 | 0:08:02 | ||
35 | diplom | 1355 | JURÍČEK Daniel | 2009 | Žilina | 2. / chlapci do 14 rokov | 0:34:27 | 0:08:20 | ||
36 | diplom | 1087 | TURAN Dominik | 1994 | Považská Bystrica | 13. / muži 19 - 39 rokov | 0:34:28 | 0:08:21 | ||
37 | diplom | 1116 | UNGEROVA Sofia | 2006 | Košecké Podhradie | 1. / dievčatá do 14 rokov | 0:34:29 | 0:08:22 | ||
38 | diplom | 1266 | KOVÁČ Andrej | 1989 | RunForFun | 14. / muži 19 - 39 rokov | 0:34:32 | 0:08:25 | ||
39 | diplom | 1124 | KŠIŇAN Samuel | 2007 | Maratón klub Rajec | 3. / chlapci do 14 rokov | 0:34:36 | 0:08:29 | ||
40 | diplom | 1245 | BIELIKOVA Marcela | 1976 | MK Rajec | 2. / ženy 35 - 49 rokov | 0:34:47 | 0:08:40 | ||
41 | diplom | 1047 | MENKYNOVÁ Janka | 1982 | Bratislava | 3. / ženy 35 - 49 rokov | 0:34:48 | 0:08:41 | ||
42 | diplom | 1139 | ĎURDÍK Pavol | 1955 | BS Tatran Turany | 2. / muži 60 rokov a viac | 0:35:22 | 0:09:15 | ||
43 | diplom | 1155 | JAKUŠ Branislav | 1990 | Pruské | 15. / muži 19 - 39 rokov | 0:35:23 | 0:09:16 | ||
44 | diplom | 1309 | ŠAMAJ Marek | 1983 | Považská Bystrica | 16. / muži 19 - 39 rokov | 0:35:24 | 0:09:17 | ||
45 | diplom | 1320 | JARABEK Dominik | 2004 | Liptovska tepla | 3. / juniori 15 - 18 rokov | 0:35:31 | 0:09:24 | ||
46 | diplom | 1218 | KOVÁR Roman | 1989 | Považská Bystrica | 17. / muži 19 - 39 rokov | 0:35:44 | 0:09:37 | ||
47 | diplom | 1140 | AMBRUŠ Ondrej | 2002 | AK Bojničky | 4. / juniori 15 - 18 rokov | 0:35:45 | 0:09:38 | ||
48 | diplom | 1050 | SIKELOVÁ Stanislava | 2007 | CyS-Akadémia Petra Sagana | 2. / dievčatá do 14 rokov | 0:35:56 | 0:09:49 | ||
49 | diplom | 1025 | SLAMKOVÁ Mirka | 1984 | Považská Bystrica | 4. / ženy 35 - 49 rokov | 0:35:57 | 0:09:50 | ||
50 | diplom | 1057 | HOFERICA Viliam | 1974 | Dolný Hričov | 8. / muži 40 - 49 rokov | 0:35:58 | 0:09:51 | ||
51 | diplom | 1268 | LEDNICKÁ Ivana | 1992 | Malé Lednice | 6. / ženy 19 - 34 rokov | 0:36:16 | 0:10:09 | ||
52 | diplom | 1137 | KUBÁŇ Radomír | 1965 | Prostřední Bečva | 6. / muži 50 - 59 rokov | 0:36:17 | 0:10:10 | ||
53 | diplom | 1001 | FRANCISTY Štefan | 1979 | Francisty team | 9. / muži 40 - 49 rokov | 0:36:19 | 0:10:12 | ||
54 | diplom | 1301 | LEHOCKÝ Patrik | 1975 | veteRUNi PB | 10. / muži 40 - 49 rokov | 0:36:31 | 0:10:24 | ||
55 | diplom | 1258 | ŽILKOVÁ Michaela | 1972 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | 5. / ženy 35 - 49 rokov | 0:36:33 | 0:10:26 | ||
56 | diplom | 1211 | VÁGNER Milan | 1976 | Behám s ViVO Detva | 11. / muži 40 - 49 rokov | 0:36:34 | 0:10:27 | ||
57 | diplom | 1231 | PANISOVÁ Katka | 1975 | ARAVA | 6. / ženy 35 - 49 rokov | 0:36:34 | 0:10:27 | ||
58 | diplom | 1230 | DEMÁČEK Lukáš | 1986 | Rekreanti Považská Bystrica | 18. / muži 19 - 39 rokov | 0:36:35 | 0:10:28 | ||
59 | diplom | 1054 | FUZY Samuel | 2007 | Plavci PBPO | 4. / chlapci do 14 rokov | 0:36:46 | 0:10:39 | ||
60 | diplom | 1325 | KALINOVA Sarah | 2004 | Maratón klub Rajec | 1. / juniorky 15 - 18 rokov | 0:36:47 | 0:10:40 | ||
61 | diplom | 1199 | BEDNÁR Lukáš | 1996 | Dojba | 19. / muži 19 - 39 rokov | 0:36:59 | 0:10:52 | ||
62 | diplom | 1096 | JAŠOVÁ Nina | 2007 | PBPO Považská Bystrica | 3. / dievčatá do 14 rokov | 0:37:00 | 0:10:53 | ||
63 | diplom | 1351 | BÍROŠÍK Matej | 1991 | Bytča | 20. / muži 19 - 39 rokov | 0:37:03 | 0:10:56 | ||
64 | diplom | 1126 | MENICH Michal | 1985 | KPHC Turčianske Teplice | 21. / muži 19 - 39 rokov | 0:37:08 | 0:11:01 | ||
65 | diplom | 1108 | KRČMÉRY Juraj | 1976 | Martin | 12. / muži 40 - 49 rokov | 0:37:17 | 0:11:10 | ||
66 | diplom | 1352 | MATEÁŠIKOVÁ Zuzana | 1994 | Surikaty | 7. / ženy 19 - 34 rokov | 0:37:20 | 0:11:13 | ||
67 | diplom | 1267 | TÖRÖTTÖ Michal | 1989 | Mivatex | 22. / muži 19 - 39 rokov | 0:37:22 | 0:11:15 | ||
68 | diplom | 1311 | KATRINEC Marek | 1997 | Hlohovec-Šulekovo | 23. / muži 19 - 39 rokov | 0:37:23 | 0:11:16 | ||
69 | diplom | 1226 | KOZÁK Jozef | 1987 | Považská Bystrica | 24. / muži 19 - 39 rokov | 0:37:26 | 0:11:19 | ||
70 | diplom | 1356 | RÁK Ladislav | 1976 | Dlhanska5ka | 13. / muži 40 - 49 rokov | 0:37:26 | 0:11:19 | ||
71 | diplom | 1200 | LEHOCKÁ Miroslava | 1975 | veteRUNi PB | 7. / ženy 35 - 49 rokov | 0:37:35 | 0:11:28 | ||
72 | diplom | 1308 | BEDNÁR Zdenko | 2001 | Jablonové | 5. / juniori 15 - 18 rokov | 0:37:41 | 0:11:34 | ||
73 | diplom | 1207 | ROHÁČIK Branislav | 1971 | KBBS Turč. Teplice | 14. / muži 40 - 49 rokov | 0:37:45 | 0:11:38 | ||
74 | diplom | 1269 | KOLÁR Matej | 1992 | Rajecká Lesná | 25. / muži 19 - 39 rokov | 0:37:55 | 0:11:48 | ||
75 | diplom | 1079 | GAJDOŠÍK Jozef | 1968 | TJ Tatram Hrabové | 7. / muži 50 - 59 rokov | 0:38:02 | 0:11:55 | ||
76 | diplom | 1009 | KAVACKÝ Martin | 2004 | Žilina | 6. / juniori 15 - 18 rokov | 0:38:08 | 0:12:01 | ||
77 | diplom | 1143 | CHUPIKOVA Kristina | 1996 | Súľov | 8. / ženy 19 - 34 rokov | 0:38:13 | 0:12:06 | ||
78 | diplom | 1134 | BREZÁNIOVÁ Veronika | 1996 | Lietavská Svinná | 9. / ženy 19 - 34 rokov | 0:38:14 | 0:12:07 | ||
79 | diplom | 1324 | KASMANOVÁ Zuzana | 2003 | Maratón klub Rajec | 2. / juniorky 15 - 18 rokov | 0:38:14 | 0:12:07 | ||
80 | diplom | 1117 | SLEZÁKOVÁ Bára | 2002 | TOBI sport Frenštát | 3. / juniorky 15 - 18 rokov | 0:38:19 | 0:12:12 | ||
81 | diplom | 1013 | HIRNEROVÁ Janka | 1982 | Eleven Running Team | 8. / ženy 35 - 49 rokov | 0:38:26 | 0:12:19 | ||
82 | diplom | 1015 | HOLÝ Michal | 1989 | Delux | 26. / muži 19 - 39 rokov | 0:38:31 | 0:12:24 | ||
83 | diplom | 1014 | HOLÝ Tomáš | 1995 | Delux | 27. / muži 19 - 39 rokov | 0:38:31 | 0:12:24 | ||
84 | diplom | 1029 | BARONOVA Janina | 1964 | SMTA NItra | 1. / ženy 50 rokov a viac | 0:38:35 | 0:12:28 | ||
85 | diplom | 1024 | POTAČOVA Ivana | 1987 | Wolves Bike Team Lanska-PB | 10. / ženy 19 - 34 rokov | 0:38:36 | 0:12:29 | ||
86 | diplom | 1085 | MORAVČÍK Matuš | 2003 | MM Run PB | 7. / juniori 15 - 18 rokov | 0:38:41 | 0:12:34 | ||
87 | diplom | 1158 | TRESKOŇ Patrik | 2002 | Vrbové | 8. / juniori 15 - 18 rokov | 0:38:47 | 0:12:40 | ||
88 | diplom | 1106 | MIKULA Michal | 1974 | Bacardi Bats | 15. / muži 40 - 49 rokov | 0:38:49 | 0:12:42 | ||
89 | diplom | 1260 | VAŠČÍK Andrej | 1987 | Žilina | 28. / muži 19 - 39 rokov | 0:38:54 | 0:12:47 | ||
90 | diplom | 1175 | RAČKO Erik | 1994 | STG Prievidza | 29. / muži 19 - 39 rokov | 0:38:56 | 0:12:49 | ||
91 | diplom | 1338 | ŽILKOVÁ Marcela | 1982 | Žilina | 9. / ženy 35 - 49 rokov | 0:39:03 | 0:12:56 | ||
92 | diplom | 1135 | FILINOVÁ Michaela | 1983 | Štiavnik | 10. / ženy 35 - 49 rokov | 0:39:12 | 0:13:05 | ||
93 | diplom | 1119 | KRŠIAKOVÁ Jana | 1989 | ATU Košice | 11. / ženy 19 - 34 rokov | 0:39:23 | 0:13:16 | ||
94 | diplom | 1120 | ŠEFARA Tomáš | 1977 | ATU Košice | 16. / muži 40 - 49 rokov | 0:39:24 | 0:13:17 | ||
95 | diplom | 1303 | JARABEK Michal | 1976 | Liptovská Teplá | 17. / muži 40 - 49 rokov | 0:39:40 | 0:13:33 | ||
96 | diplom | 1101 | BENEŠ Peter | 1981 | Rajec | 30. / muži 19 - 39 rokov | 0:39:45 | 0:13:38 | ||
97 | diplom | 1185 | VESELSKÝ Jozef | 1976 | Intransla | 18. / muži 40 - 49 rokov | 0:39:51 | 0:13:44 | ||
98 | diplom | 1086 | MORAVČÍK Michal | 2003 | MM Run PB | 9. / juniori 15 - 18 rokov | 0:39:53 | 0:13:46 | ||
99 | diplom | 1068 | LOVÍŠEK Tibor | 1966 | Súľov | 8. / muži 50 - 59 rokov | 0:40:07 | 0:14:00 | ||
100 | diplom | 1237 | BARČÁK Adrián | 1994 | kotešová | 31. / muži 19 - 39 rokov | 0:40:07 | 0:14:00 |