Blinduro Podzim 2019

MTB
DÁTUM :19 - 20.10.2019 MIESTO :Skiresort Buková hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub kolo Skupina Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub kolo Skupina Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 #
1 135 KVAČEK Radim CZE 1977 TJ Favorit Brno Commencal G 0:24:52.7 0:00:00.0 0:24:52.7 02:13.7 2 05:14.8 2 05:43.1 3 03:58.3 1 01:49.9 1 02:43.9 1 03:09.0 1
2 332 DERUNOV Daniel CZE 1974 Devoss-Snowpunx Trek Q 0:25:00.2 0:00:07.4 0:25:00.2 02:10.1 1 05:08.4 1 05:29.1 1 04:05.2 2 01:59.0 4 02:54.4 2 03:14.0 2
3 49 NOVÁK Libor CZE 1977 --- Whyte C 0:26:20.5 0:01:27.8 0:26:20.5 02:14.8 4 05:31.3 8 05:43.5 4 04:17.0 6 01:57.6 3 03:09.6 8 03:26.5 10
4 305 ŠTULC Kryštof CZE 1976 --- Ibis O 0:26:30.6 0:01:37.9 0:26:30.6 02:18.4 5 05:31.6 9 05:47.5 5 04:15.2 4 02:06.5 15 03:08.9 7 03:22.5 4
5 126 BOČEK Robert CZE 1976 Favorit Brno Evil G 0:26:33.0 0:01:40.3 0:26:33.0 02:14.2 3 05:33.8 10 05:39.7 2 04:34.1 13 02:00.7 5 03:09.7 9 03:20.5 3
6 104 VESELÝ Jaroslav CZE 1970 Koloshop Team Ibis E 0:26:43.1 0:01:50.4 0:26:43.1 02:23.5 10 05:25.2 4 05:54.6 8 04:16.0 5 02:03.4 8 03:03.0 5 03:37.2 21
7 46 JANDA Aleš CZE 1976 --- --- C 0:26:45.3 0:01:52.5 0:26:45.3 02:22.8 9 05:16.5 3 06:03.3 14 04:28.3 11 02:03.8 10 03:00.5 3 03:29.7 15
8 163 ŠŤASTNÝ Marek CZE 1975 --- --- H 0:26:54.8 0:02:02.1 0:26:54.8 02:19.6 6 05:31.2 7 06:08.0 17 04:27.1 10 02:02.2 6 03:02.5 4 03:23.9 6
9 402 STEJSKAL Zbyněk CZE 1975 --- Ghost T 0:27:09.1 0:02:16.4 0:27:09.1 02:21.7 8 05:30.2 6 05:52.2 7 04:37.5 15 02:12.7 23 03:12.1 12 03:22.7 5
10 310 CHLÍBEK Venca CZE 1971 Redpoint team Scott P 0:27:11.4 0:02:18.7 0:27:11.4 02:34.1 23 05:41.4 12 05:57.1 9 04:13.4 3 02:04.1 11 03:16.2 15 03:25.1 7
11 89 HAUER Petr CZE 1973 REVOLUTIONCYCLES.CZ Santa Cruz E 0:27:21.4 0:02:28.7 0:27:21.4 02:20.5 7 05:25.6 5 06:07.4 16 04:26.4 9 02:03.6 9 03:26.4 25 03:31.2 16
12 407 VOŠTA Jan CZE 1979 SKIBIKECENTRUM.CZ Mondraker T 0:27:23.1 0:02:30.3 0:27:23.1 02:31.7 20 06:04.7 21 05:47.7 6 04:22.4 8 01:57.4 2 03:13.0 13 03:26.2 8
13 340 KŘENEK Pavel CZE 1976 --- Author Q 0:27:27.0 0:02:34.3 0:27:27.0 02:24.2 11 05:42.9 14 05:58.5 11 04:29.2 12 02:05.6 12 03:19.0 19 03:27.7 13
14 170 HAVEL Jakub CZE 1975 Bikefactory Strakonice Orbea I 0:27:29.9 0:02:37.2 0:27:29.9 02:28.5 16 05:42.5 13 06:02.2 13 04:39.7 18 02:07.1 16 03:03.2 6 03:26.5 9
15 62 FOJTÍK Hynek CZE 1978 EVIL Bikes Czech Endruo Team Evil D 0:27:52.6 0:02:59.9 0:27:52.6 02:25.8 13 05:35.2 11 06:10.4 18 04:39.5 17 02:08.7 17 03:16.6 16 03:36.3 20
16 171 HUBKA Lukáš CZE 1979 Light Core team Cube I 0:28:10.1 0:03:17.4 0:28:10.1 02:28.0 15 06:04.1 20 05:59.4 12 04:51.5 27 02:03.1 7 03:09.8 10 03:33.8 17
17 57 SMETANÍK Milan CZE 1974 Gigantic racing team Nukeproof C 0:28:16.6 0:03:23.9 0:28:16.6 02:26.0 14 05:57.7 18 05:57.4 10 04:43.6 22 02:06.3 14 03:22.1 22 03:43.1 28
18 50 NOVÁK Pavel CZE 1979 --- Canyon C 0:28:34.4 0:03:41.7 0:28:34.4 02:34.3 24 05:57.3 17 06:13.4 21 04:41.6 20 02:10.1 18 03:23.4 23 03:34.1 18
19 180 RŮŽIČKA Tomáš CZE 1973 Hellsboys Canyon I 0:28:49.7 0:03:57.0 0:28:49.7 02:35.6 26 06:24.5 26 06:13.0 20 04:48.3 25 02:10.5 20 03:10.4 11 03:27.1 11
20 333 DERUNOV Michael CZE 1975 Devoss-Snowpunx Trek Q 0:28:56.3 0:04:03.6 0:28:56.3 02:30.1 17 05:52.8 16 06:21.8 26 04:46.1 23 02:16.3 29 03:34.0 30 03:35.3 19
21 230 GROF Martin CZE 1978 Kola Brabec Rumburk Kellys L 0:28:58.2 0:04:05.5 0:28:58.2 02:46.0 35 06:19.4 23 06:21.7 25 04:43.5 21 02:05.6 12 03:14.5 14 03:27.6 12
22 215 KOVAN David CZE 1979 --- Giant K 0:29:15.3 0:04:22.6 0:29:15.3 02:30.2 18 05:59.8 19 06:11.8 19 04:20.4 7 03:06.2 57 03:26.9 26 03:39.9 25
23 58 SVOBODA Vojtěch CZE 1979 --- Commencal C 0:29:16.7 0:04:24.0 0:29:16.7 02:32.0 21 06:09.5 22 06:16.5 22 04:55.0 29 02:11.9 22 03:30.0 28 03:41.6 27
24 367 KUBICA David CZE 1970 --- --- R 0:29:19.7 0:04:27.0 0:29:19.7 02:34.9 25 06:25.1 27 06:21.3 24 04:40.7 19 02:13.6 25 03:36.0 32 03:28.1 14
25 67 KALVODA Michal CZE 1974 O.B.N.P. Canyon D 0:29:25.0 0:04:32.3 0:29:25.0 02:30.4 19 06:22.6 25 06:28.4 27 04:49.3 26 02:14.0 26 03:18.9 18 03:41.1 26
26 263 ŠAUER Tomáš CZE 1976 Avast Cyklo Šauer MTB team Trek M 0:29:40.3 0:04:47.6 0:29:40.3 02:44.1 32 06:35.0 33 06:35.3 31 04:39.0 16 02:10.9 21 03:17.1 17 03:38.9 22
27 400 RADA Jiří CZE 1979 --- Giant T 0:29:52.8 0:05:00.0 0:29:52.8 02:43.4 31 06:36.6 34 06:29.8 28 04:47.9 24 02:14.9 27 03:20.4 20 03:39.8 24
28 343 MAREŠ Matěj CZE 1977 --- Trek Q 0:30:09.0 0:05:16.3 0:30:09.0 02:38.8 28 06:34.0 31 06:39.4 34 04:37.0 14 02:17.2 30 03:29.1 27 03:53.5 36
29 201 SEDLÁČEK Petr CZE 1975 HT-Römerstadt Dartmoor J 0:30:11.1 0:05:18.4 0:30:11.1 02:37.9 27 06:25.6 28 06:20.2 23 05:04.1 31 02:18.1 33 03:36.8 33 03:48.0 32
30 87 FAIT Jiří CZE 1973 REVOLUTIONCYCLES.CZ Nicolai E 0:30:20.5 0:05:27.8 0:30:20.5 02:43.0 29 06:25.9 29 06:39.9 35 05:03.9 30 02:16.1 28 03:24.6 24 03:46.8 30
31 66 JAZEJČEK René CZE 1971 Moravian Eagles Whyte D 0:30:21.8 0:05:29.1 0:30:21.8 02:32.3 22 06:19.9 24 06:31.7 30 05:19.1 33 02:13.2 24 03:34.3 31 03:51.1 34
32 371 KUČERA Tomáš CZE 1974 --- --- S 0:31:21.1 0:06:28.4 0:31:21.1 02:59.6 47 07:05.7 40 06:37.2 32 04:53.9 28 02:18.1 31 03:39.0 34 03:47.7 31
33 101 STOLIČNÝ Luděk CZE 1979 --- Canyon E 0:31:32.4 0:06:39.7 0:31:32.4 02:45.3 33 06:34.1 32 06:47.4 36 05:21.3 34 02:24.4 37 03:44.8 35 03:54.9 37
34 68 KELBL Tomáš CZE 1974 Moravian Eagles Cannondale D 0:31:53.7 0:07:01.0 0:31:53.7 02:43.3 30 06:47.6 36 07:01.5 39 05:23.0 35 02:23.8 36 03:45.8 40 03:48.4 33
35 10 KLÍMEK Jakub CZE 1976 Old School Bike Riders ValMez Scott A 0:31:55.2 0:07:02.5 0:31:55.2 02:45.6 34 06:33.5 30 06:38.4 33 06:00.2 43 02:19.6 34 03:45.6 39 03:51.9 35
36 146 ZÁRUBA Petr CZE 1978 --- Trek G 0:32:16.4 0:07:23.7 0:32:16.4 02:25.2 12 05:43.3 15 06:05.5 15 08:51.0 59 02:10.4 19 03:21.1 21 03:39.7 23
37 242 PASTORČÁK Miroslav CZE 1977 --- Canyon L 0:32:29.3 0:07:36.6 0:32:29.3 02:50.7 39 06:58.8 37 06:56.7 37 05:27.8 36 02:24.7 38 03:45.4 38 04:05.2 42
38 40 ZACIOS Stepan CZE 1975 --- Santa Cruz B 0:32:33.9 0:07:41.2 0:32:33.9 02:51.6 40 06:47.3 35 06:30.4 29 06:47.5 52 02:18.1 32 03:31.9 29 03:46.8 29
39 382 ŠTEC David CZE 1976 --- CTM S 0:33:08.4 0:08:15.6 0:33:08.4 02:54.1 42 07:09.3 41 07:03.2 40 05:49.5 40 02:21.4 35 03:52.8 44 03:58.1 39
40 346 MUDRÁK Peter SVK 1978 --- Commencal Q 0:33:18.2 0:08:25.5 0:33:18.2 02:47.0 36 07:00.9 38 07:07.5 42 05:33.3 37 02:38.0 43 04:02.5 48 04:09.0 45
41 226 PRZYBYLA Martin CZE 1977 adroit.cz Giant K 0:33:39.1 0:08:46.4 0:33:39.1 02:47.1 37 07:02.5 39 07:06.3 41 06:02.0 44 02:41.1 47 03:53.7 46 04:06.1 43
42 69 KLIMEŠ Dan CZE 1977 Moravian Eagles Ghost D 0:33:52.1 0:08:59.4 0:33:52.1 02:52.8 41 07:37.1 46 07:01.5 38 05:58.3 41 02:32.2 42 03:53.7 45 03:56.3 38
43 385 TOMEK Petr CZE 1970 --- --- S 0:33:53.9 0:09:01.2 0:33:53.9 02:47.3 38 07:53.6 48 07:19.4 44 05:15.0 32 02:28.1 39 04:10.0 51 04:00.5 40
44 189 BAJGR Patrik CZE 1975 S.T.S Břidličná Giant J 0:33:54.0 0:09:01.3 0:33:54.0 02:59.2 45 07:12.9 42 07:09.4 43 06:02.9 45 02:28.8 40 03:45.0 36 04:15.4 48
45 172 JEŘÁBEK Milan CZE 1979 Light Core team Mondraker I 0:34:12.8 0:09:20.1 0:34:12.8 02:59.3 46 07:31.1 45 07:23.0 45 05:40.1 38 02:43.9 50 03:47.1 41 04:08.0 44
46 158 RAIS Jindřich CZE 1979 Mtb enduro louny --- H 0:35:32.6 0:10:39.9 0:35:32.6 02:57.1 44 07:54.4 49 07:28.5 47 05:59.4 42 02:45.0 51 04:01.3 47 04:26.5 52
47 306 VALENTIN Miroslav CZE 1972 --- Merida O 0:35:43.6 0:10:50.9 0:35:43.6 02:54.7 43 07:26.3 44 07:59.2 53 05:46.0 39 02:46.6 53 04:31.4 55 04:19.4 50
48 71 KROUPA David CZE 1979 Kroubang Racing Author D 0:36:10.4 0:11:17.7 0:36:10.4 03:18.4 53 07:57.0 50 07:35.1 50 06:08.4 46 02:42.1 49 03:48.7 42 04:40.7 55
49 194 KUČERA Antonín CZE 1978 --- NS J 0:36:13.3 0:11:20.6 0:36:13.3 03:06.6 50 08:33.8 54 07:26.9 46 06:38.5 51 02:30.3 41 03:45.1 37 04:11.7 47
50 221 LIPERT Lukáš CZE 1979 --- Cube K 0:36:49.1 0:11:56.4 0:36:49.1 03:02.3 48 07:59.6 51 07:32.9 49 06:47.6 53 02:59.8 56 04:04.4 50 04:22.3 51
51 79 ŠTORK David CZE 1972 Moravian Eagles --- D 0:36:55.5 0:12:02.8 0:36:55.5 03:12.6 51 07:45.6 47 08:28.5 56 06:27.8 49 02:38.8 44 04:02.9 49 04:19.0 49
52 61 FEJTA Rostislav CZE 1978 Moravian Eagles Commencal D 0:37:22.8 0:12:30.1 0:37:22.8 03:16.5 52 08:13.4 52 07:47.7 51 06:26.8 48 02:46.3 52 04:17.7 53 04:34.3 53
53 122 ZÁKRAVSKÝ Karel CZE 1979 --- Orbea Rallon F 0:37:29.7 0:12:37.0 0:37:29.7 03:05.7 49 08:33.9 55 07:55.4 52 06:55.5 54 02:41.8 48 04:15.3 52 04:01.7 41
54 9 KLÍMEK Tomáš CZE 1979 Old School Bike Riders ValMez Ghost A 0:38:34.5 0:13:41.8 0:38:34.5 03:24.0 54 08:24.4 53 08:19.2 55 06:35.9 50 02:46.8 54 04:25.9 54 04:38.0 54
55 106 BARTOŠ Martin CZE 1979 --- Rock Machine F 0:41:59.4 0:17:06.7 0:41:59.4 03:34.1 56 09:49.2 56 08:35.5 58 08:00.6 55 02:40.4 46 04:33.4 56 04:46.0 57
56 213 HEMERKA Petr CZE 1979 --- Canyon K 0:43:13.9 0:18:21.2 0:43:13.9 03:26.2 55 10:01.1 57 08:29.9 57 08:40.6 58 03:14.2 58 04:39.2 57 04:42.7 56
57 198 PILICH Radek CZE 1979 --- Specialized J 0:44:47.1 0:19:54.4 0:44:47.1 04:10.9 58 11:16.3 59 08:16.9 54 08:15.9 57 02:58.3 55 05:00.5 58 04:47.9 58
58 279 MARTÍNEK Vojtěch CZE 1978 --- YT N 0:44:52.0 0:19:59.2 0:44:52.0 13:06.0 59 07:20.2 43 07:28.9 48 06:17.7 47 02:39.1 45 03:50.9 43 04:09.2 46
59 289 GORNER Pavel CZE 1973 --- Ghost O 0:47:48.2 0:22:55.4 0:47:48.2 04:04.9 57 11:13.3 58 10:10.6 59 08:15.6 56 03:56.5 59 05:15.3 59 04:52.0 59
--- 113 MÜLLER Michal CZE 1976 --- Norco F DNF --- --- 46:52.3 --- 40:50.4 --- 17:01.7 --- 09:27.7 --- 08:46.6 --- --- --- --- ---
--- 266 TRÁVNÍK Boris CZE 1971 --- CTM M DNF --- --- 58:55.0 --- 14:51.7 --- 11:04.7 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 318 KUBÍK Zdeněk CZE 1976 --- Giant P DNF --- --- 31:55.5 --- 27:27.5 --- 07:50.8 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 365 JELÍNEK Štěpán CZE 1978 --- --- R DNF --- --- 47:37.9 --- 45:04.2 --- 11:32.1 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 145 WEIZER Michal CZE 1977 --- Trek G DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 203 ŠKOLOUDÍK Marek CZE 1979 --- Canyon J DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 353 ČERNÝ Milan CZE 1978 Ski a Bike Centrum Radotín --- R DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 398 PASTOR Petr CZE 1978 --- YT T DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---