Blinduro Podzim 2019

MTB
DÁTUM :19 - 20.10.2019 MIESTO :Skiresort Buková hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub kolo Skupina Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub kolo Skupina Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 #
1 235 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 --- Ghost L 0:24:32.3 0:00:00.0 0:24:32.3 02:13.2 3 05:07.4 3 05:33.2 4 03:47.6 1 01:54.8 5 02:46.7 2 03:09.2 1
2 12 RAUCHFUSS Marek CZE 1990 --- Kross A 0:24:34.1 0:00:01.8 0:24:34.1 02:12.9 2 05:00.6 1 05:33.5 5 03:50.1 2 01:53.2 4 02:49.5 5 03:14.1 4
3 59 ŠUBRT Jan CZE 1990 cyklokoloniál.cz --- C 0:24:39.5 0:00:07.1 0:24:39.5 02:16.8 7 05:07.3 2 05:34.1 6 03:54.8 4 01:49.6 1 02:46.8 3 03:09.9 2
4 195 PAVLAS Petr CZE 1990 Canyon Amateur Enduro Team Canyon J 0:25:02.3 0:00:29.9 0:25:02.3 02:20.9 9 05:21.9 8 05:24.8 1 03:59.9 6 01:58.2 7 02:45.5 1 03:11.1 3
5 97 ROUČEK Jan CZE 1994 Ráj kol Kladno Lapierre E 0:25:18.9 0:00:46.5 0:25:18.9 02:12.4 1 05:08.0 4 05:35.6 7 04:12.2 7 01:57.1 6 02:52.6 8 03:20.7 6
6 262 STUPKA Ján SVK 1993 Trnavská Eskadrona Cube M 0:25:28.0 0:00:55.7 0:25:28.0 02:16.1 5 05:34.6 12 05:29.1 2 03:56.3 5 01:53.2 3 02:48.9 4 03:29.9 17
7 4 FILIP Ondřej CZE 1997 --- Canyon A 0:25:48.1 0:01:15.8 0:25:48.1 02:16.4 6 05:22.1 9 05:45.2 9 04:24.9 11 01:52.3 2 02:49.8 6 03:17.1 5
8 30 LOSENICKÝ Petr CZE 1993 --- Transition B 0:25:48.2 0:01:15.8 0:25:48.2 02:15.6 4 05:18.6 7 05:32.1 3 04:28.2 15 01:58.4 8 02:51.1 7 03:24.0 8
9 330 BILKO Lukáš CZE 1990 --- Giant Q 0:25:55.8 0:01:23.5 0:25:55.8 02:21.6 10 05:10.0 5 05:44.7 8 03:54.7 3 02:01.1 10 03:03.1 12 03:40.7 26
10 284 ŠKAPÍK Roman CZE 1991 Zubří fuck-tory team --- N 0:26:28.3 0:01:55.9 0:26:28.3 02:19.9 8 05:35.1 13 05:48.1 10 04:21.0 9 01:58.8 9 02:58.3 9 03:27.1 11
11 8 JÓNÁŠ Martin CZE 1993 WildChild CTM A 0:26:39.1 0:02:06.7 0:26:39.1 02:23.8 13 05:15.4 6 05:55.1 14 04:25.4 12 02:08.4 17 02:59.9 10 03:30.7 19
12 240 NIRNBERG Petr CZE 1990 --- Canyon L 0:27:02.4 0:02:30.0 0:27:02.4 02:29.5 19 05:46.6 17 05:50.8 13 04:20.9 8 02:04.0 11 03:03.2 13 03:27.1 12
13 94 KUBÍK Tomáš CZE 1991 KOLOSHOP Team Canyon E 0:27:07.6 0:02:35.2 0:27:07.6 02:23.0 11 05:31.3 10 05:49.2 12 04:39.1 22 02:06.4 13 03:07.7 16 03:30.5 18
14 1 BAUDYŠ Jan CZE 1993 R2 Sport Enduro Team --- A 0:27:36.0 0:03:03.7 0:27:36.0 02:28.8 17 05:46.1 16 05:59.4 16 04:26.2 13 02:09.9 20 03:16.4 23 03:28.9 16
15 236 KRAUS Jaroslav CZE 1992 --- Canyon L 0:27:38.4 0:03:06.0 0:27:38.4 02:26.3 16 05:40.8 15 05:48.2 11 04:28.9 18 02:07.0 16 03:12.3 18 03:54.5 37
16 389 BALOUS Martin CZE 1998 SKIBIKECENTRUM.CZ Mondraker T 0:27:45.5 0:03:13.1 0:27:45.5 02:31.6 20 05:57.2 21 05:59.3 15 04:26.5 14 02:10.1 21 03:14.7 22 03:26.1 9
17 161 SLABYHOUD Roman CZE 1992 --- Commencal H 0:27:52.2 0:03:19.8 0:27:52.2 02:23.2 12 05:37.8 14 06:04.2 21 04:39.4 23 02:06.6 14 03:28.8 30 03:31.8 20
18 212 HANUSKA Matúš SVK 1990 --- Santa Cruz K 0:28:09.3 0:03:36.9 0:28:09.3 02:26.1 15 05:48.5 18 06:15.8 27 04:31.8 19 02:10.8 22 03:23.4 26 03:32.6 21
19 347 SZMEK Martin CZE 1990 --- Lapierre Q 0:28:14.1 0:03:41.8 0:28:14.1 02:40.1 27 05:52.5 19 06:01.4 17 04:28.3 16 02:14.4 27 03:14.0 20 03:43.5 27
20 317 KŘÍŽ Adam CZE 1995 --- Trek P 0:28:19.0 0:03:46.6 0:28:19.0 02:33.3 23 06:25.1 28 06:08.7 24 04:28.9 17 02:06.9 15 03:07.6 14 03:28.5 14
21 328 VOSTRČIL David CZE 1991 --- Cannondale P 0:28:22.6 0:03:50.2 0:28:22.6 02:24.4 14 05:32.6 11 06:50.2 37 04:48.0 26 02:09.6 19 03:09.1 17 03:28.7 15
22 339 KRÁL Martin CZE 1993 --- Cannondale Q 0:28:27.5 0:03:55.1 0:28:27.5 02:47.2 35 06:16.4 26 06:03.7 20 04:33.3 21 02:22.3 30 03:02.8 11 03:21.8 7
23 191 HAVELKA Ondra CZE 1994 --- Canyon J 0:28:33.1 0:04:00.7 0:28:33.1 02:34.6 24 05:58.3 22 06:03.6 19 04:32.9 20 02:05.2 12 03:38.2 38 03:40.0 24
24 187 URBÁNEK Radek CZE 1991 Yeti Cycles Czech Yeti I 0:28:41.3 0:04:08.9 0:28:41.3 03:06.1 41 05:53.7 20 06:09.1 25 04:47.8 25 02:09.2 18 03:07.7 15 03:27.4 13
25 313 JUDA Václav CZE 1990 --- Canyon P 0:28:45.7 0:04:13.3 0:28:45.7 02:43.4 29 06:21.5 27 06:05.5 22 04:41.7 24 02:13.3 24 03:14.1 21 03:26.2 10
26 303 SEDLÁK Ondřej CZE 1990 Next Racing Cycling Team Rock Machine O 0:28:55.6 0:04:23.2 0:28:55.6 02:29.5 18 06:00.7 24 06:26.9 29 04:24.9 10 02:26.1 34 03:18.8 24 03:48.7 33
27 258 KONDRČEK Jakub SVK 1993 Trnavská Eskadrona Rocky Mountain M 0:29:02.3 0:04:29.9 0:29:02.3 02:45.8 32 06:10.7 25 06:15.1 26 04:49.7 27 02:12.7 23 03:13.5 19 03:34.8 22
28 319 KUNC Jan CZE 1991 Kupkolo.cz Focus P 0:30:01.6 0:05:29.3 0:30:01.6 02:38.6 26 06:25.1 28 06:22.1 28 05:15.2 30 02:23.5 31 03:19.0 25 03:38.2 23
29 335 IKONOMIDIS Petr CZE 1991 Mojekolo Brno Rock Machine Q 0:30:02.7 0:05:30.4 0:30:02.7 02:38.4 25 06:26.0 30 06:01.5 18 05:19.7 32 02:28.4 38 03:24.0 27 03:44.8 29
30 127 DOHNAL Milan CZE 1993 --- YT G 0:30:26.7 0:05:54.3 0:30:26.7 02:47.0 34 06:29.2 32 06:40.6 32 05:05.5 29 02:13.7 26 03:26.2 28 03:44.5 28
31 254 DOSTÁL Martin CZE 1992 --- YT Industries M 0:30:27.8 0:05:55.4 0:30:27.8 02:32.3 22 05:59.4 23 06:08.0 23 04:58.6 28 02:44.1 45 03:44.5 40 04:20.9 45
32 294 JIROUT Petr CZE 1992 --- Ghost O 0:30:55.0 0:06:22.7 0:30:55.0 02:44.4 31 06:26.1 31 06:44.5 33 05:22.3 33 02:13.4 25 03:37.3 35 03:47.1 31
33 7 JANALÍK Lukáš CZE 1990 --- Polygon A 0:31:18.2 0:06:45.8 0:31:18.2 02:32.1 21 07:10.2 38 06:46.4 34 05:24.8 34 02:17.8 29 03:26.5 29 03:40.1 25
34 38 TICHÝ Martin CZE 1993 --- Canyon B 0:31:39.3 0:07:06.9 0:31:39.3 02:43.5 30 07:04.6 37 06:36.8 31 05:28.8 36 02:16.7 28 03:37.8 36 03:50.8 34
35 374 MEIXNER Martin CZE 1994 --- Giant S 0:31:39.6 0:07:07.2 0:31:39.6 02:57.2 40 07:04.3 36 06:27.7 30 05:15.9 31 02:30.0 40 03:37.9 37 03:46.6 30
36 278 KŘEPELKA Jan CZE 1991 JB Smarty Racing Team Banshee N 0:31:40.8 0:07:08.4 0:31:40.8 02:41.3 28 06:39.2 33 06:54.4 38 05:35.4 37 02:27.4 37 03:34.9 32 03:48.2 32
37 370 KUBÍČEK Lukáš CZE 1990 B4 Team --- S 0:32:41.1 0:08:08.7 0:32:41.1 02:52.7 38 06:40.9 34 06:49.1 35 05:27.6 35 03:22.4 49 03:32.6 31 03:55.8 38
38 234 KOVAŘÍK Jiří CZE 1990 IrisRiderz Radon L 0:32:46.6 0:08:14.3 0:32:46.6 02:49.7 36 06:53.1 35 06:49.6 36 06:07.4 42 02:26.1 34 03:35.6 33 04:05.2 41
39 153 MAŠÍR Michal SVK 1991 --- --- H 0:32:59.6 0:08:27.3 0:32:59.6 02:46.4 33 07:20.2 41 07:04.3 41 05:42.4 38 02:25.5 33 03:37.2 34 04:03.3 40
40 216 KOZLÍK Petr CZE 1990 --- Kona K 0:33:06.2 0:08:33.8 0:33:06.2 02:52.5 37 07:10.2 39 07:09.8 43 05:48.0 40 02:28.9 39 03:38.8 39 03:57.7 39
41 6 JAKAB Vojtěch CZE 1990 --- Trek A 0:33:52.3 0:09:20.0 0:33:52.3 03:10.4 42 07:28.5 42 07:01.4 40 05:43.6 39 02:26.3 36 03:53.4 44 04:08.4 43
42 209 BIELESZ Marek CZE 1996 --- Giant K 0:34:36.1 0:10:03.7 0:34:36.1 03:20.1 45 07:18.0 40 07:13.8 45 06:11.3 44 02:38.4 42 03:46.9 43 04:07.2 42
43 399 POLÁK Václav CZE 1990 --- --- T 0:34:37.7 0:10:05.3 0:34:37.7 03:23.0 47 07:50.9 44 07:05.3 42 06:10.4 43 02:32.5 41 03:44.7 41 03:50.9 35
44 326 VINTER Tomáš CZE 1991 --- Rock Machine P 0:34:42.0 0:10:09.6 0:34:42.0 02:55.6 39 08:18.1 46 06:59.2 39 06:26.5 45 02:24.8 32 03:45.4 42 03:52.4 36
45 271 DÉKÁNY Gabriel SVK 1990 --- --- N 0:35:05.1 0:10:32.7 0:35:05.1 03:14.0 44 07:34.6 43 07:11.1 44 05:48.7 41 02:48.2 46 04:11.9 47 04:16.6 44
46 324 SOPŮŠEK Ondřej CZE 1993 Trail U Jericha - Azub bike RB P 0:37:33.2 0:13:00.8 0:37:33.2 03:12.3 43 07:50.9 44 07:53.7 47 06:28.7 46 02:39.5 43 04:31.2 48 04:56.9 49
47 141 ŠPONAR Dominik CZE 1994 GrulichBike Lapierre G 0:39:53.2 0:15:20.8 0:39:53.2 03:42.3 48 09:07.9 48 08:44.2 48 06:59.0 48 02:50.8 47 04:00.7 45 04:27.9 47
48 327 VINTR Patrik CZE 1993 --- Giant P 0:44:55.2 0:20:22.8 0:44:55.2 03:20.9 46 11:44.8 49 09:59.2 49 07:40.1 49 03:06.0 48 04:34.3 49 04:29.9 48
49 316 KOPEČNÝ Tomáš CZE 1996 --- Norco P 0:52:49.3 0:28:16.9 0:52:49.3 18:26.8 49 08:49.4 47 07:41.3 46 06:40.4 47 02:42.4 44 04:02.2 46 04:26.8 46
--- 181 SASÍN Antonín CZE 1994 --- Santa Cruz I DNF --- --- 24:26.9 --- 21:42.3 --- 07:11.0 --- 46:43.9 --- --- --- --- --- --- ---
--- 275 KERMES Petr CZE 1997 ValGuard Santa Cruz N DNF --- --- 16:16.7 --- 25:12.6 --- 01:11.7 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 331 ČAPEK Lubomír CZE 1994 --- Kellys Q DNF --- --- 38:38.6 --- 35:25.7 --- 04:13.7 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 14 ŠEFRÁNEK Jan CZE 1991 --- Merida A DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 21 DOLEŽAL Luboš CZE 1994 Flowcycles.cz Transition B DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 26 KLIMENT Ondra CZE 1992 Los Banditos 675 RB B DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 70 KOMINEK Martin CZE 1992 MTBA --- D DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 130 JOHANIS Pavel CZE 1993 --- --- G DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 150 LUŠČÁK Ján SVK 1992 --- --- H DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 159 SCHWARZ Jiří CZE 1990 MGBRDL Specialized H DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 179 PĚNIČKA Ondra CZE 1991 RyS --- I DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 315 KONRADY Martin CZE 1994 --- RB P DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 344 MIKULÁŠ Vojtěch CZE 1996 --- Ghost Q DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 359 FIŠER Štěpán CZE 1993 Ráj-Kol Brownies Racing --- R DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 376 MOŠKO Martin CZE 1990 Commencal FDF Team --- S DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 384 ŠČUPÁK Michal CZE 1995 Bike 2000 --- S DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 390 BUCHAR Vojtěch CZE 1990 BOWDENY ZLA! Santa Cruz T DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---