Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DÁTUM :27.2.2011 MIESTO :Kvilda SLUŽBY :
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata Modrava # Modrava 2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata Modrava # Modrava 2 #
1 509 detail pretekára VEJNAR Josef 1957 ČSK Vysoké nad Jizerou 2:24:48.3 0:00:00.0 1:03:40.3 1 1:51:43.8 1
2 343 detail pretekára BALATKA Miroslav 1959 ELEVEN BMC - Footbike TEAM 2:26:49.5 0:02:01.2 1:03:48.3 2 1:53:01.8 3
3 507 detail pretekára NOVOTNÝ Jiří 1960 FEL Praha 2:27:40.0 0:02:51.7 1:04:09.6 3 1:52:57.2 2
4 20 detail pretekára HONES Josef 1954 Union Liebenau 2:29:04.0 0:04:15.7 1:04:37.0 4 1:54:26.7 4
5 30 detail pretekára ZELLER Zbyněk 1955 ČSK Vysoké nad Jizerou 2:30:02.4 0:05:14.1 1:05:12.7 5 1:54:37.0 5
6 2 detail pretekára GNAD Tomáš 1958 VSK FTVS Praha 2:37:57.0 0:13:08.7 1:06:45.3 7 1:58:13.6 6
7 447 detail pretekára LACIGA Zdeněk 1952 Slovan Zdravotník Praha 2:38:03.3 0:13:15.0 1:08:19.7 12 2:00:36.3 10
8 528 detail pretekára MESSINA Luca 1960 GS-SCI Nordico 2:38:55.6 0:14:07.3 1:07:18.0 8 1:59:47.3 7
9 48 detail pretekára KRECHLER Miroslav 1952 Ježek team 2:39:06.7 0:14:18.4 1:06:41.6 6 2:00:27.8 8
10 73 detail pretekára ESNER Ludvik 1956 TATRAN ZELEZNA RUDA 2:39:42.3 0:14:54.0 1:08:05.0 11 2:01:17.5 12
11 79 detail pretekára KOPAČKA Václav 1956 SKP Sušice 2:39:53.4 0:15:05.1 1:07:57.3 9 2:00:30.8 9
12 76 detail pretekára NĚMEC Jiří 1961 Kostelec nad Orlicí 2:41:01.7 0:16:13.4 1:08:00.4 10 2:00:59.8 11
13 112 detail pretekára KŘÍŽ Vladimír 1958 Žižkovský tygři 2:46:19.7 0:21:31.4 1:10:39.6 15 2:05:34.0 14
14 518 detail pretekára GABČÍK Ľuboš 1954 Biela Stopa Kremnica 2:46:39.0 0:21:50.7 1:10:11.2 13 2:05:24.6 13
15 325 detail pretekára PELNÁŘ Jiří 1958 PRAHA 4 2:48:11.2 0:23:22.9 1:12:53.6 20 2:07:40.1 17
16 470 detail pretekára GRADNER Josef 1953 Atomic-St. Leonhard 2:48:12.6 0:23:24.3 1:12:08.4 18 2:07:36.7 16
17 55 detail pretekára TENGLER Karel 1957 SKI Nordic Mar. Lázně 2:48:55.9 0:24:07.6 1:11:57.3 16 2:08:52.1 18
18 179 detail pretekára MACH Jan 1956 Slavoj Teplice nad Metují 2:52:35.4 0:27:47.1 1:10:23.6 14 2:06:56.5 15
19 149 detail pretekára ZLÁMALÍK Jaromír 1956 --- 2:52:41.2 0:27:52.9 1:14:34.1 23 2:10:20.7 20
20 64 detail pretekára EHL Jiří 1953 SKI SKUHROV 2:54:30.9 0:29:42.6 1:12:10.7 19 2:12:49.2 23
21 532 detail pretekára ZDRÁHAL Tomáš 1953 KONICE 2:54:36.5 0:29:48.2 1:13:32.4 21 2:10:58.5 21
22 334 detail pretekára JAROLÍM Petr 1961 VHS Brno 2:56:36.5 0:31:48.2 1:16:37.7 27 2:12:54.5 24
23 191 detail pretekára BLAŽEK Jiří 1961 CK Sportblažek.cz 2:57:50.1 0:33:01.8 1:11:59.7 17 2:09:36.0 19
24 339 detail pretekára RESSL Jaroslav 1961 KARLOVY VARY 3:00:00.0 0:35:11.7 1:14:15.2 22 2:12:45.1 22
25 340 detail pretekára POSPÍŠIL Drahomír 1961 TJ Spartak Třebíč 3:03:31.5 0:38:43.2 1:16:46.3 30 2:18:39.7 29
26 142 detail pretekára KRČMÁŘ Petr 1958 TJ Sušice 3:04:15.0 0:39:26.7 1:16:44.0 28 2:17:26.3 27
27 175 detail pretekára ŚTĚPÁN Pavel 1959 OK99 3:04:23.4 0:39:35.1 1:16:44.4 29 2:16:37.2 26
28 100 detail pretekára SKALA Vladimír 1958 KBBS Turčianske Teplice 3:04:36.9 0:39:48.6 1:14:46.0 24 2:15:56.7 25
29 409 detail pretekára KOTAS Pavel 1955 PJR Frenštát 3:06:19.3 0:41:31.0 1:16:31.9 26 2:18:44.7 30
30 419 detail pretekára CEJKA Jiri 1955 Ski Klub Police nad Metuji 3:07:06.1 0:42:17.8 1:19:22.5 34 2:19:11.1 31
31 392 detail pretekára ZEISEL Viktor 1956 KAMENICE 3:09:06.6 0:44:18.3 1:21:13.0 43 2:22:16.6 37
32 562 detail pretekára PÍSAČKA Martin 1960 CHOp 3:10:08.1 0:45:19.8 1:19:30.3 36 2:21:16.6 33
33 570 detail pretekára BLAŽEK Jaroslav 1957 Šemýk Říčany 3:11:16.7 0:46:28.4 1:19:40.0 38 2:21:12.0 32
34 96 detail pretekára BLABLA Zdeněk 1959 SKP České Budějovice 3:11:26.7 0:46:38.4 1:15:11.0 25 2:17:34.7 28
35 342 detail pretekára ZAPLETAL Jiri 1960 FEL Praha 3:11:33.7 0:46:45.4 1:20:35.4 41 2:23:44.5 39
36 124 detail pretekára DOLEŽAL Jiří 1959 Factor Bike Team 3:11:37.9 0:46:49.6 1:19:34.8 37 2:21:51.0 36
37 163 detail pretekára POSPÍŠIL Antonín 1960 TJ Tlučná 3:12:41.4 0:47:53.1 1:17:17.2 31 2:21:45.0 35
38 186 detail pretekára LONSKÝ Jiří 1952 Veselí nad Lužnicí 3:12:50.9 0:48:02.6 1:21:34.0 48 2:23:38.9 38
39 472 detail pretekára SPENCER David 1956 AISB 3:12:55.0 0:48:06.7 1:19:29.5 35 2:23:52.4 40
40 182 detail pretekára MAREK Josef 1956 Malšice 3:14:19.3 0:49:31.0 1:17:53.8 32 2:21:27.0 34
41 551 detail pretekára KOZÁK Vladimír 1954 Šemík Říčany 3:15:51.6 0:51:03.3 1:21:23.8 46 2:24:28.7 41
42 183 detail pretekára DUŠÁTKO Petr 1957 OK99 Hradec Králové 3:17:14.6 0:52:26.3 1:21:19.9 45 2:26:17.2 43
43 188 detail pretekára WALD František 1953 SK Litvínov 3:18:16.1 0:53:27.8 1:21:10.8 42 2:26:33.7 44
44 194 detail pretekára KUPILÍK Karel 1957 Tatran Přimda 3:18:40.7 0:53:52.4 1:21:43.1 49 2:30:48.4 50
45 569 detail pretekára MÍKA Zdeněk 1961 Miba Sport Říčany 3:19:00.5 0:54:12.2 1:21:31.4 47 2:25:03.0 42
46 210 detail pretekára MIKSÁNEK Miloslav 1960 Sokol Roprachtice 3:20:02.3 0:55:14.0 1:23:07.2 53 2:27:37.9 45
47 166 detail pretekára BAUER Lumír 1957 RG 3:20:19.8 0:55:31.5 1:19:44.7 39 2:29:16.9 47
48 171 detail pretekára FLIEGL Miroslav 1954 PSK UNION PRAHA 3:20:32.3 0:55:44.0 1:19:17.9 33 2:28:54.5 46
49 272 detail pretekára CHRASTIL Libor 1960 Mountainski K.Vary 3:22:10.7 0:57:22.4 1:21:18.1 44 2:29:26.6 48
50 575 detail pretekára ČEŠNER Vladimír 1958 Odolena Voda 3:24:44.6 0:59:56.3 1:26:34.2 59 2:34:28.4 55
51 384 detail pretekára ŠPIČÁK František 1956 Kostelec na Hané 3:27:03.8 1:02:15.5 1:22:48.7 52 2:29:54.4 49
52 208 detail pretekára ŠTĚPÁN Josef 1952 KCT Kašperské Hory 3:27:12.9 1:02:24.6 1:25:43.1 57 2:33:25.5 52
53 426 detail pretekára HLAVÁČEK Tomáš 1961 PRAHA 3:28:08.5 1:03:20.2 1:22:37.4 50 2:36:28.1 59
54 185 detail pretekára ŘEHÁK Tomáš 1958 Zeleneč 3:28:46.1 1:03:57.8 1:19:51.1 40 2:31:09.1 51
55 540 detail pretekára KALAB Jiří 1955 Orel Blažovice 3:29:42.3 1:04:54.0 1:26:29.4 58 2:33:43.7 53
56 214 detail pretekára KADLEC Josef 1952 - 3:29:52.2 1:05:03.9 1:24:27.6 55 2:33:55.9 54
57 247 detail pretekára LEMINGER Jan 1953 České Budějovice 3:30:23.7 1:05:35.4 1:24:17.6 54 2:34:31.6 56
58 155 detail pretekára OROLIN Peter 1959 skikubachy 3:30:48.4 1:06:00.1 1:22:42.2 51 2:34:46.9 57
59 549 detail pretekára CHERNOV Oleg 1961 Solnechnogorsk (Moscow region) 3:31:37.1 1:06:48.8 1:28:17.0 62 2:44:57.2 64
60 134 detail pretekára OROLIN Ján 1955 skikubachy 3:33:47.3 1:08:59.0 1:25:23.9 56 2:35:48.3 58
61 105 detail pretekára BRADA Pavel 1954 Sokol Jihlava 3:35:53.0 1:11:04.7 1:28:26.9 63 2:38:37.5 60
62 400 detail pretekára VESELÝ Milan 1960 Sokol Senohraby 3:39:46.0 1:14:57.7 1:26:36.2 60 2:43:10.3 63
63 282 detail pretekára MEJZLÍK Petr 1959 TJ Spartak Třebíč 3:39:50.0 1:15:01.7 1:30:06.1 65 2:40:49.0 61
64 209 detail pretekára KELLER Libor 1955 Tišnov 3:41:30.0 1:16:41.7 1:30:15.0 66 2:42:06.4 62
65 230 detail pretekára PÁVEK Jan 1955 Ski klub Řevnice 3:43:17.1 1:18:28.8 1:32:33.2 70 2:45:25.4 65
66 311 detail pretekára LULEK Jiří 1954 Jiskra Adršpach 3:43:56.2 1:19:07.9 1:30:52.0 69 2:46:34.1 68
67 218 detail pretekára ŠMÍD Václav 1960 Modřany 3:47:52.5 1:23:04.2 1:28:07.8 61 2:46:05.8 66
68 219 detail pretekára ŠVEHLA Jiří 1955 Veselí nad Lužnicí 3:49:33.1 1:24:44.8 1:30:17.0 67 2:46:24.3 67
69 559 detail pretekára VAVRINĚV Vladimír 1958 Sokol Malá strana 3:50:08.6 1:25:20.3 1:29:09.1 64 2:46:49.7 69
70 236 detail pretekára BOHÁČ Jiří 1954 BRNO 3:50:24.0 1:25:35.7 1:33:16.7 72 2:47:44.8 70
71 222 detail pretekára KUBĚNA Karel 1955 LK Ledeč nad Sázavou 3:54:49.8 1:30:01.5 1:37:03.7 74 2:55:43.2 73
72 94 detail pretekára KOUBEK Miroslav 1953 Skiklub Praha 4 3:57:07.5 1:32:19.2 1:32:39.4 71 2:49:50.8 71
73 241 detail pretekára KUČERA Ladislav 1960 Trhové Sviny 3:57:12.8 1:32:24.5 1:30:36.1 68 2:53:16.2 72
74 217 detail pretekára PLÁŠEK Milan 1960 TJ Kvilda 4:01:53.2 1:37:04.9 1:35:48.7 73 2:57:32.2 74
75 200 detail pretekára PECH Milan 1952 KL Most 4:10:20.5 1:45:32.2 1:37:33.5 75 3:05:02.5 75
76 523 detail pretekára KLECZEK Pavel 1956 Vranov 4:11:37.4 1:46:49.1 1:49:56.9 81 3:09:47.3 79
77 253 detail pretekára VOREL Zdeněk 1957 Šlapanice 4:11:40.4 1:46:52.1 1:38:48.9 76 3:05:10.3 76
78 373 detail pretekára TOMÁŠEK Vlastimil 1956 Svatý Jan nad Malší 4:12:30.2 1:47:41.9 1:39:34.8 77 3:05:31.7 78
79 240 detail pretekára KAČÍREK Karel 1957 Černošice 4:16:05.0 1:51:16.7 1:44:49.1 79 3:16:45.7 80
80 302 detail pretekára PIEPRZYCKI Jerzy 1957 Częstochowa 4:17:04.5 1:52:16.2 1:42:21.2 78 3:05:19.1 77
81 354 detail pretekára DORT Jiří 1952 Plzeň 4:36:08.6 2:11:20.3 1:45:06.6 80 3:20:01.4 81
82 291 detail pretekára DJUPEDAL Eivind 1954 Overijse 4:38:14.7 2:13:26.4 1:53:02.5 83 3:26:59.3 83
83 289 detail pretekára HAY Norman 1952 jussy geneva 4:38:16.7 2:13:28.4 1:53:08.9 84 3:26:55.8 82
84 565 detail pretekára KOCOUREK František 1957 --- 4:41:01.5 2:16:13.2 1:51:23.3 82 3:29:13.7 84
--- 255 detail pretekára GROFČÍK Emil 1953 Ellio Nitra DSQ --- 1:40:18.7 79 --- ---
--- 54 detail pretekára DRAHORAD Ctirad 1959 TATRAN ZELEZNA RUDA DNF --- --- --- --- ---
--- 383 detail pretekára VĚŽNÍK Antonín 1955 Adamov DNF --- --- --- --- ---
--- 544 detail pretekára HÁJ Bohumil 1956 SKOB Zlín DNF --- 1:19:18.9 --- 2:18:58.5 ---
--- 123 detail pretekára SLAVÍK Vladimír 1961 Fitklub Nové Strašecí DNS --- --- --- --- ---
--- 153 detail pretekára ROVNÝ František 1952 Poprad DNS --- --- --- --- ---
--- 189 detail pretekára ŠTROBL Luboš 1959 Nové Město na Moravě DNS --- --- --- --- ---
--- 338 detail pretekára HEŘMÁNEK Jaroslav 1959 Tábor DNS --- --- --- --- ---
--- 479 detail pretekára POSPĚCH Radim 1954 ŠO TJ Dukla Praha DNS --- --- --- --- ---
--- 483 detail pretekára KRÁTKÝ Luděk 1961 Oxygen Příbram DNS --- --- --- --- ---
--- 494 detail pretekára HRDINA Vilém 1956 Rolníci - TJ ČZU Praha DNS --- --- --- --- ---
--- 531 detail pretekára HARVÁNEK Ladislav 1956 USK Outdoor Plzeň DNS --- --- --- --- ---