Šumavský skimaraton Kooperativy
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava | STRÁNKY PRETEKOV : | www.skimaraton.cz |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Modrava | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1020 | FREIMUTH Thomas | 1980 | Löffler Skadi Loppet Team | 1. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:19:23.1 | 0:00:00.0 | 0:52:21.9 | 1 | |
2 | 1254 | WURM Norbert | 1960 | Löffler Skadi Loppet Team | 1. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:27:16.2 | 0:07:53.1 | 0:57:26.0 | 2 | |
3 | 1265 | THURNBAUER Michael | 1994 | Löffler Skadi Loppet Team | 1. / MK17-18 junioři 1993 a ml | 1:29:52.9 | 0:10:29.8 | 0:58:07.0 | 3 | |
4 | 1305 | BOUCHAL Jiří | 1984 | USK CS Plzeň | 1. / MK19-29 muži 1982-1992 | 1:30:34.9 | 0:11:11.8 | 0:59:53.4 | 6 | |
5 | 1300 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 2. / MK17-18 junioři 1993 a ml | 1:31:05.1 | 0:11:42.0 | 0:59:51.4 | 5 | |
6 | 1341 | OBERLÄNDER Jan | 1975 | Sokol Senohraby | 2. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:31:34.4 | 0:12:11.3 | 0:59:13.6 | 4 | |
7 | 1019 | KOVAŘÍK Oldřich | 1958 | O a S Český les | 2. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:33:04.2 | 0:13:41.1 | 1:00:01.8 | 7 | |
8 | 1302 | WŰRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 1. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:33:08.9 | 0:13:45.8 | 1:00:04.6 | 8 | |
9 | 1012 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 3. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:33:36.3 | 0:14:13.2 | 1:00:08.0 | 9 | |
10 | 1021 | JINDRA Adam | 1990 | TJ Stodůlky Praha | 2. / MK19-29 muži 1982-1992 | 1:34:25.0 | 0:15:01.9 | 1:01:44.4 | 10 | |
11 | 1281 | VATER Gerhard | 1964 | SKADI Bodenmais | 2. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:34:49.7 | 0:15:26.6 | 1:01:45.5 | 11 | |
12 | 1255 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler Skadi Loppet Team | 3. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:35:26.6 | 0:16:03.5 | 1:01:47.4 | 12 | |
13 | 1336 | PAVLÁSEK Jirka | 1975 | ČZU Praha - Rolníci | 4. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:35:32.2 | 0:16:09.1 | 1:02:07.9 | 13 | |
14 | 1013 | HÖLL Petr | 1968 | LK Tatran Chodov | 4. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:36:19.6 | 0:16:56.5 | 1:02:22.1 | 14 | |
15 | 1264 | VONDRAŠ Petr | 1970 | Ski klub Šumava | 5. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:37:31.4 | 0:18:08.3 | 1:02:57.3 | 19 | |
16 | 1250 | ROHÁČEK Michal | 1961 | Patria Direct team | 3. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:38:11.4 | 0:18:48.3 | 1:02:46.6 | 17 | |
17 | 1304 | DVOŘÁK Martin | 1960 | FEL Praha | 4. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:38:26.5 | 0:19:03.4 | 1:02:45.0 | 16 | |
18 | 1279 | DEMJANOVIČ Michal | 1960 | REDPOiNT TOKO TEAM | 5. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:39:02.8 | 0:19:39.7 | 1:03:33.9 | 20 | |
19 | 1024 | VESELÝ Jiří | 1957 | Ski klub Šumava | 6. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:39:08.4 | 0:19:45.3 | 1:02:49.8 | 18 | |
20 | 1367 | SMOLKA Ivan | 1961 | VSK FEL Praha | 7. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:39:46.8 | 0:20:23.7 | 1:04:28.0 | 22 | |
21 | 1030 | SÝKORA Jan | 1975 | USK CS Plzeň | 5. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:39:55.4 | 0:20:32.3 | 1:02:43.1 | 15 | |
22 | 1263 | BRAUN Jan | 1992 | Ski klub Šumava | 3. / MK19-29 muži 1982-1992 | 1:40:14.0 | 0:20:50.9 | --- | --- | |
23 | 1077 | PSCHEIDT Michal | 1974 | TJ Tatran Železná Ruda | 6. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:40:26.5 | 0:21:03.4 | 1:03:37.3 | 21 | |
24 | 1276 | IBEHEJ Josef | 1956 | VOLVO AUTO HASE | 8. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:41:49.7 | 0:22:26.6 | 1:06:03.5 | 27 | |
25 | 1222 | PRIBIK Jiri | 1950 | TATRAN ZELEZNA RUDA | 1. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:42:32.4 | 0:23:09.3 | 1:06:02.2 | 26 | |
26 | 1199 | BALATKOVÁ Michaela | 1985 | ELEVEN BMC - Footbike TEAM | 1. / WK19-29 ženy 1982-1992 | 1:43:04.6 | 0:23:41.5 | 1:04:53.2 | 23 | |
27 | 1023 | SMRČKA Miloš | 1954 | TOURIST Říčany | 9. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:43:05.9 | 0:23:42.8 | 1:04:56.5 | 24 | |
28 | 1025 | FEIGE Miroslav | 1956 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 10. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:43:29.7 | 0:24:06.6 | 1:05:31.2 | 25 | |
29 | 1220 | KRÁLOVEC Jiří | 1951 | SK Tatran Chodov | 2. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:43:48.0 | 0:24:24.9 | --- | --- | |
30 | 1247 | TOPINKA Kryštof | 1992 | Sportprestige | 4. / MK19-29 muži 1982-1992 | 1:44:34.3 | 0:25:11.2 | 1:06:41.5 | 29 | |
31 | 1035 | MELOUN Martin | 1975 | Sportcentrum Meldy J.Hradec | 7. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:44:50.0 | 0:25:26.9 | 1:06:49.1 | 30 | |
32 | 1306 | MIKASKOVA Michaela | 1971 | Krkonoše Vrchlabí | 1. / WK40-49 ženy 1962-1971 | 1:44:54.4 | 0:25:31.3 | 1:06:56.4 | 33 | |
33 | 1091 | JINDRA David | 1960 | AC Obora Hvězda Praha | 11. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:45:00.1 | 0:25:37.0 | 1:07:01.0 | 34 | |
34 | 1337 | PASKEROVÁ Kateřina | 1984 | Žižkovský tygři | 2. / WK19-29 ženy 1982-1992 | 1:45:33.8 | 0:26:10.7 | 1:06:52.7 | 32 | |
35 | 1085 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK Tatran Chodov | 6. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:46:10.1 | 0:26:47.0 | 1:07:06.7 | 35 | |
36 | 1200 | HOŘÍNEK Karel | 1987 | Ekonom Praha - Žižkovský Tygři | 5. / MK19-29 muži 1982-1992 | 1:47:22.5 | 0:27:59.4 | 1:06:12.5 | 28 | |
37 | 1314 | SOUČEK Milan | 1953 | Sokol Plavsko | 12. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:47:24.5 | 0:28:01.4 | 1:07:29.1 | 36 | |
38 | 1052 | URBANOVSKÁ Aneta | 1987 | Ekonom Praha - žižkovský tygři | 3. / WK19-29 ženy 1982-1992 | 1:47:37.5 | 0:28:14.4 | 1:06:50.7 | 31 | |
39 | 1073 | POSPÍŠIL Jaromír | 1944 | SKP Žďár nad Sázavou | 3. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:47:49.2 | 0:28:26.1 | 1:08:57.6 | 37 | |
40 | 1233 | KÄSER Erich | 1951 | SC Zwiesel | 4. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:49:31.2 | 0:30:08.1 | 1:10:15.4 | 44 | |
41 | 1231 | PALAŠČÁK Jan | 1983 | ROAD to INTEREST | 6. / MK19-29 muži 1982-1992 | 1:49:42.8 | 0:30:19.7 | 1:10:26.7 | 45 | |
42 | 1332 | FAJSAUR Jiří | 1948 | SKI Jilemnice | 5. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:49:59.7 | 0:30:36.6 | 1:09:02.2 | 38 | |
43 | 1275 | KUCHÁRIK Michal | 1985 | VÚ 1762 Žatec | 7. / MK19-29 muži 1982-1992 | 1:51:11.9 | 0:31:48.8 | 1:09:44.7 | 42 | |
44 | 1369 | JECKEL Klaus | 1965 | Tatran Železná Ruda | 7. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:51:16.6 | 0:31:53.5 | 1:12:16.4 | 57 | |
45 | 1037 | KUBALÍK Jan | 1978 | USN CZ | 8. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:51:25.6 | 0:32:02.5 | 1:09:11.9 | 40 | |
46 | 1356 | ŠEDIVÝ Miroslav | 1974 | LK Borek | 9. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:51:35.2 | 0:32:12.1 | 1:09:13.7 | 41 | |
47 | 1031 | LENC Jiří | 1954 | Ski klub Šumava | 13. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:52:07.0 | 0:32:43.9 | 1:11:13.1 | 49 | |
48 | 1032 | SOKOL Jiří | 1949 | LK Tatran Chodov | 6. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:52:10.8 | 0:32:47.7 | 1:11:56.8 | 53 | |
49 | 1210 | KŘOUSTKOVÁ Vendula | 1976 | ČZU Praha | 1. / WK30-39 ženy 1972-1981 | 1:52:12.8 | 0:32:49.7 | 1:10:51.2 | 46 | |
50 | 1252 | KOVÁŘOVÁ Kristýna | 1984 | VSK Humanita Praha | 4. / WK19-29 ženy 1982-1992 | 1:52:34.1 | 0:33:11.0 | 1:10:55.9 | 47 | |
51 | 1038 | FAJSTAVROVÁ Pavla | 1988 | LIBEREC | 5. / WK19-29 ženy 1982-1992 | 1:52:48.0 | 0:33:24.9 | 1:09:57.6 | 43 | |
52 | 1028 | POLÁKOVÁ Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 6. / WK19-29 ženy 1982-1992 | 1:52:52.4 | 0:33:29.3 | 1:11:00.0 | 48 | |
53 | 1329 | MALÝ Pavel | 1954 | USK Praha | 14. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:52:55.2 | 0:33:32.1 | 1:12:33.5 | 64 | |
54 | 1149 | VACEK Tomáš | 1983 | Stavmal Klatovy | 8. / MK19-29 muži 1982-1992 | 1:53:15.0 | 0:33:51.9 | 1:11:16.1 | 50 | |
55 | 1261 | MATĚJŮ Kateřina | 1980 | Sild ski | 2. / WK30-39 ženy 1972-1981 | 1:53:36.5 | 0:34:13.4 | 1:12:26.2 | 60 | |
56 | 1044 | KNÍŽKOVÁ Eliška | 1982 | AC Čimelice | 7. / WK19-29 ženy 1982-1992 | 1:53:38.4 | 0:34:15.3 | 1:11:54.2 | 52 | |
57 | 1280 | ŠVEC František | 1979 | SoS Praha | 10. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:53:50.0 | 0:34:26.9 | 1:12:31.4 | 63 | |
58 | 1177 | LAMPART Radim | 1975 | Znojmo | 11. / MK30-39 muži 1972-1981 | 1:53:58.4 | 0:34:35.3 | 1:12:01.4 | 55 | |
59 | 1262 | KOUBKOVÁ Lucie | 1981 | Ski klub Šumava | 3. / WK30-39 ženy 1972-1981 | 1:54:00.1 | 0:34:37.0 | 1:11:52.3 | 51 | |
60 | 1185 | ZAPLETALOVA Kateřina | 1968 | FEL Praha | 2. / WK40-49 ženy 1962-1971 | 1:54:39.4 | 0:35:16.3 | 1:12:30.6 | 62 | |
61 | 1160 | PROCHÁZKOVÁ Michaela | 1995 | USK Praha | 1. / WK17-18 juniorky 1993 a ml. | 1:54:53.6 | 0:35:30.5 | 1:12:14.5 | 56 | |
62 | 1047 | VOLDŘICH Jan | 1994 | Ski klub Šumava | 3. / MK17-18 junioři 1993 a ml | 1:54:57.5 | 0:35:34.4 | 1:09:02.3 | 39 | |
63 | 1041 | KREJČÍ Jiří | 1946 | Lipno nad Vltavou | 7. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:55:17.6 | 0:35:54.5 | 1:12:22.7 | 59 | |
64 | 1078 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 1. / WK50-59 ženy 1952-1961 | 1:55:34.0 | 0:36:10.9 | 1:12:20.6 | 58 | |
65 | 1045 | NEUBAUER Ludvík | 1949 | Ski klub Šumava Vimperk | 8. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:55:45.1 | 0:36:22.0 | 1:12:42.8 | 65 | |
66 | 1040 | HÁNA Josef | 1960 | LK Tatran Chodov | 15. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:55:51.1 | 0:36:28.0 | 1:14:10.6 | 74 | |
67 | 1039 | ZÁHOŘ Josef | 1956 | LK Tatran Chodov | 16. / MK50-59 muži 1952-1961 | 1:55:55.5 | 0:36:32.4 | 1:13:42.4 | 68 | |
68 | 1178 | NĚMEC Jiří | 1969 | BBH Outlaws | 8. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:56:08.8 | 0:36:45.7 | 1:12:53.3 | 66 | |
69 | 1033 | LAVIČKA František | 1945 | Ski Šumava VIMPERK | 9. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:56:13.2 | 0:36:50.1 | 1:12:26.9 | 61 | |
70 | 1190 | WEISSOVÁ Zuzana | 1987 | Ekonom Praha - Žižkovský Tygři | 8. / WK19-29 ženy 1982-1992 | 1:56:15.0 | 0:36:51.9 | 1:11:57.0 | 54 | |
71 | 1036 | RUZICKA Josef | 1939 | TATRAN ZELEZNA RUDA | 10. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:56:18.5 | 0:36:55.4 | 1:13:53.4 | 70 | |
72 | 1063 | PEŠLOVÁ Martina | 1967 | Sokol Stachy | 3. / WK40-49 ženy 1962-1971 | 1:57:32.5 | 0:38:09.4 | 1:14:37.9 | 75 | |
73 | 1074 | HEJTMÁNKOVÁ Eva | 1963 | LK Abertamy | 4. / WK40-49 ženy 1962-1971 | 1:57:40.4 | 0:38:17.3 | 1:13:55.1 | 71 | |
74 | 1054 | FOLPRECHTOVA Katka | 1974 | CZU Praha | 4. / WK30-39 ženy 1972-1981 | 1:58:12.2 | 0:38:49.1 | 1:13:57.0 | 72 | |
75 | 1340 | JANDA Josef | 1947 | Vivalín Team Kadaň | 11. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:58:33.7 | 0:39:10.6 | 1:15:07.6 | 77 | |
76 | 1067 | NĚMCOVÁ Hana | 1977 | EKOP-Žižkovský Tygři | 5. / WK30-39 ženy 1972-1981 | 1:58:48.8 | 0:39:25.7 | 1:15:11.6 | 78 | |
77 | 1048 | ŠNAJDR Vladimír | 1942 | KV Mělník | 12. / MK60+ muži 1951 a st. | 1:58:51.6 | 0:39:28.5 | 1:15:06.3 | 76 | |
78 | 1043 | HADRAVA Stanislav | 1965 | Sokol Stachy | 9. / MK40-49 muži 1962-1971 | 1:59:08.7 | 0:39:45.6 | 1:13:10.9 | 67 | |
79 | 1335 | NAXEROVÁ Jana | 1966 | USK CS Plzen | 5. / WK40-49 ženy 1962-1971 | 2:01:08.8 | 0:41:45.7 | 1:16:23.0 | 81 | |
80 | 1209 | SEMÍK Ondřej | 1994 | SK Kamenice | 4. / MK17-18 junioři 1993 a ml | 2:02:29.0 | 0:43:05.9 | 1:16:47.8 | 85 | |
81 | 1055 | LÍZNER Martin | 1975 | Říčany | 12. / MK30-39 muži 1972-1981 | 2:02:41.2 | 0:43:18.1 | 1:13:58.6 | 73 | |
82 | 1308 | ŠEDIVÝ Tomáš | 1969 | MTB Dýšina | 10. / MK40-49 muži 1962-1971 | 2:02:43.8 | 0:43:20.7 | 1:13:49.1 | 69 | |
83 | 1058 | ŘEZÁČ Josef | 1962 | Otre sport Frymburk | 11. / MK40-49 muži 1962-1971 | 2:02:58.2 | 0:43:35.1 | 1:16:40.4 | 83 | |
84 | 1246 | ELIÁŠ Radek | 1971 | Tri klub Příbram | 12. / MK40-49 muži 1962-1971 | 2:03:10.3 | 0:43:47.2 | 1:16:37.2 | 82 | |
85 | 1241 | PECH Roman | 1962 | Ski klub Sumava | 13. / MK40-49 muži 1962-1971 | 2:03:56.4 | 0:44:33.3 | 1:15:28.3 | 79 | |
86 | 1086 | VACEK Jaromír | 1949 | Cykloservis Malát | 13. / MK60+ muži 1951 a st. | 2:04:28.0 | 0:45:04.9 | 1:16:53.7 | 86 | |
87 | 1057 | VANČOVÁ Tatiana | 1994 | CK Vlkanová Witzenmann | 2. / WK17-18 juniorky 1993 a ml. | 2:04:41.5 | 0:45:18.4 | 1:17:50.8 | 93 | |
88 | 1310 | REISCHIG Viktor | 1976 | Ski Nepolisy | 13. / MK30-39 muži 1972-1981 | 2:04:48.8 | 0:45:25.7 | 1:20:33.8 | 113 | |
89 | 1309 | KLENOR Jan | 1966 | Zdíkov | 14. / MK40-49 muži 1962-1971 | 2:05:03.2 | 0:45:40.1 | 1:17:31.2 | 91 | |
90 | 1353 | TECHL Lukáš | 1977 | Město Tábor | 14. / MK30-39 muži 1972-1981 | 2:05:10.3 | 0:45:47.2 | 1:16:45.0 | 84 | |
91 | 1046 | SCHLECHTER Petr | 1944 | TJ Vodní stavby | 14. / MK60+ muži 1951 a st. | 2:05:20.5 | 0:45:57.4 | 1:17:20.0 | 87 | |
92 | 1307 | KOLÍNOVÁ Radka | 1980 | TJ CZU Praha | 6. / WK30-39 ženy 1972-1981 | 2:05:54.6 | 0:46:31.5 | 1:20:24.5 | 111 | |
93 | 1323 | MOTLITBA Jan | 1969 | H.M.SPORT Č.Krumlov | 15. / MK40-49 muži 1962-1971 | 2:06:01.5 | 0:46:38.4 | 1:20:55.7 | 116 | |
94 | 1315 | ERUCHER Marko | 1964 | Filz-sport | 16. / MK40-49 muži 1962-1971 | 2:06:33.9 | 0:47:10.8 | 1:17:33.2 | 92 | |
95 | 1088 | SOUKUP Dušan | 1979 | STRAKONICE | 15. / MK30-39 muži 1972-1981 | 2:06:39.6 | 0:47:16.5 | 1:17:22.3 | 88 | |
96 | 1348 | WEISSHÄUTEL Jan | 1986 | XIWS | 9. / MK19-29 muži 1982-1992 | 2:06:48.2 | 0:47:25.1 | 1:20:32.2 | 112 | |
97 | 1211 | BLAŽEK David | 1990 | CK Sportblazek.cz | 10. / MK19-29 muži 1982-1992 | 2:06:48.9 | 0:47:25.8 | 1:18:53.8 | 97 | |
98 | 1325 | ŠTROBL Luboš | 1959 | Nové Město na Moravě | 17. / MK50-59 muži 1952-1961 | 2:07:01.2 | 0:47:38.1 | 1:20:45.6 | 114 | |
99 | 1068 | KUBÁTOVÁ Milada | 1947 | SKPraga | 1. / WK60+ ženy 1951 a st. | 2:07:05.6 | 0:47:42.5 | 1:20:14.7 | 109 | |
100 | 1094 | MAROŠ Petr | 1975 | TK Strakonice | 16. / MK30-39 muži 1972-1981 | 2:07:37.1 | 0:48:14.0 | 1:17:58.6 | 95 |