Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DÁTUM :27.2.2011 MIESTO :Kvilda SLUŽBY :
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :www.skimaraton.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Modrava #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Modrava #
1 1020 detail pretekára FREIMUTH Thomas 1980 Löffler Skadi Loppet Team 1. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:19:23.1 0:00:00.0 0:52:21.9 1
2 1254 detail pretekára WURM Norbert 1960 Löffler Skadi Loppet Team 1. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:27:16.2 0:07:53.1 0:57:26.0 2
3 1265 detail pretekára THURNBAUER Michael 1994 Löffler Skadi Loppet Team 1. /  MK17-18 junioři 1993 a ml 1:29:52.9 0:10:29.8 0:58:07.0 3
4 1305 detail pretekára BOUCHAL Jiří 1984 USK CS Plzeň 1. /  MK19-29 muži 1982-1992 1:30:34.9 0:11:11.8 0:59:53.4 6
5 1300 detail pretekára ŘEŠÁTKO Jiří 1994 SWSL Lučany 2. /  MK17-18 junioři 1993 a ml 1:31:05.1 0:11:42.0 0:59:51.4 5
6 1341 detail pretekára OBERLÄNDER Jan 1975 Sokol Senohraby 2. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:31:34.4 0:12:11.3 0:59:13.6 4
7 1019 detail pretekára KOVAŘÍK Oldřich 1958 O a S Český les 2. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:33:04.2 0:13:41.1 1:00:01.8 7
8 1302 detail pretekára WŰRZ Martin 1963 SWSL Lučany 1. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:33:08.9 0:13:45.8 1:00:04.6 8
9 1012 detail pretekára PEŠTA Petr 1975 USK CS Plzeň 3. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:33:36.3 0:14:13.2 1:00:08.0 9
10 1021 detail pretekára JINDRA Adam 1990 TJ Stodůlky Praha 2. /  MK19-29 muži 1982-1992 1:34:25.0 0:15:01.9 1:01:44.4 10
11 1281 detail pretekára VATER Gerhard 1964 SKADI Bodenmais 2. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:34:49.7 0:15:26.6 1:01:45.5 11
12 1255 detail pretekára SCHÖNBERGER Stefan 1962 Löffler Skadi Loppet Team 3. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:35:26.6 0:16:03.5 1:01:47.4 12
13 1336 detail pretekára PAVLÁSEK Jirka 1975 ČZU Praha - Rolníci 4. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:35:32.2 0:16:09.1 1:02:07.9 13
14 1013 detail pretekára HÖLL Petr 1968 LK Tatran Chodov 4. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:36:19.6 0:16:56.5 1:02:22.1 14
15 1264 detail pretekára VONDRAŠ Petr 1970 Ski klub Šumava 5. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:37:31.4 0:18:08.3 1:02:57.3 19
16 1250 detail pretekára ROHÁČEK Michal 1961 Patria Direct team 3. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:38:11.4 0:18:48.3 1:02:46.6 17
17 1304 detail pretekára DVOŘÁK Martin 1960 FEL Praha 4. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:38:26.5 0:19:03.4 1:02:45.0 16
18 1279 detail pretekára DEMJANOVIČ Michal 1960 REDPOiNT TOKO TEAM 5. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:39:02.8 0:19:39.7 1:03:33.9 20
19 1024 detail pretekára VESELÝ Jiří 1957 Ski klub Šumava 6. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:39:08.4 0:19:45.3 1:02:49.8 18
20 1367 detail pretekára SMOLKA Ivan 1961 VSK FEL Praha 7. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:39:46.8 0:20:23.7 1:04:28.0 22
21 1030 detail pretekára SÝKORA Jan 1975 USK CS Plzeň 5. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:39:55.4 0:20:32.3 1:02:43.1 15
22 1263 detail pretekára BRAUN Jan 1992 Ski klub Šumava 3. /  MK19-29 muži 1982-1992 1:40:14.0 0:20:50.9 --- ---
23 1077 detail pretekára PSCHEIDT Michal 1974 TJ Tatran Železná Ruda 6. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:40:26.5 0:21:03.4 1:03:37.3 21
24 1276 detail pretekára IBEHEJ Josef 1956 VOLVO AUTO HASE 8. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:41:49.7 0:22:26.6 1:06:03.5 27
25 1222 detail pretekára PRIBIK Jiri 1950 TATRAN ZELEZNA RUDA 1. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:42:32.4 0:23:09.3 1:06:02.2 26
26 1199 detail pretekára BALATKOVÁ Michaela 1985 ELEVEN BMC - Footbike TEAM 1. /  WK19-29 ženy 1982-1992 1:43:04.6 0:23:41.5 1:04:53.2 23
27 1023 detail pretekára SMRČKA Miloš 1954 TOURIST Říčany 9. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:43:05.9 0:23:42.8 1:04:56.5 24
28 1025 detail pretekára FEIGE Miroslav 1956 Ski klub Jablonec nad Nisou 10. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:43:29.7 0:24:06.6 1:05:31.2 25
29 1220 detail pretekára KRÁLOVEC Jiří 1951 SK Tatran Chodov 2. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:43:48.0 0:24:24.9 --- ---
30 1247 detail pretekára TOPINKA Kryštof 1992 Sportprestige 4. /  MK19-29 muži 1982-1992 1:44:34.3 0:25:11.2 1:06:41.5 29
31 1035 detail pretekára MELOUN Martin 1975 Sportcentrum Meldy J.Hradec 7. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:44:50.0 0:25:26.9 1:06:49.1 30
32 1306 detail pretekára MIKASKOVA Michaela 1971 Krkonoše Vrchlabí 1. /  WK40-49 ženy 1962-1971 1:44:54.4 0:25:31.3 1:06:56.4 33
33 1091 detail pretekára JINDRA David 1960 AC Obora Hvězda Praha 11. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:45:00.1 0:25:37.0 1:07:01.0 34
34 1337 detail pretekára PASKEROVÁ Kateřina 1984 Žižkovský tygři 2. /  WK19-29 ženy 1982-1992 1:45:33.8 0:26:10.7 1:06:52.7 32
35 1085 detail pretekára BEROUŠEK Pavel 1962 LK Tatran Chodov 6. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:46:10.1 0:26:47.0 1:07:06.7 35
36 1200 detail pretekára HOŘÍNEK Karel 1987 Ekonom Praha - Žižkovský Tygři 5. /  MK19-29 muži 1982-1992 1:47:22.5 0:27:59.4 1:06:12.5 28
37 1314 detail pretekára SOUČEK Milan 1953 Sokol Plavsko 12. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:47:24.5 0:28:01.4 1:07:29.1 36
38 1052 detail pretekára URBANOVSKÁ Aneta 1987 Ekonom Praha - žižkovský tygři 3. /  WK19-29 ženy 1982-1992 1:47:37.5 0:28:14.4 1:06:50.7 31
39 1073 detail pretekára POSPÍŠIL Jaromír 1944 SKP Žďár nad Sázavou 3. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:47:49.2 0:28:26.1 1:08:57.6 37
40 1233 detail pretekára KÄSER Erich 1951 SC Zwiesel 4. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:49:31.2 0:30:08.1 1:10:15.4 44
41 1231 detail pretekára PALAŠČÁK Jan 1983 ROAD to INTEREST 6. /  MK19-29 muži 1982-1992 1:49:42.8 0:30:19.7 1:10:26.7 45
42 1332 detail pretekára FAJSAUR Jiří 1948 SKI Jilemnice 5. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:49:59.7 0:30:36.6 1:09:02.2 38
43 1275 detail pretekára KUCHÁRIK Michal 1985 VÚ 1762 Žatec 7. /  MK19-29 muži 1982-1992 1:51:11.9 0:31:48.8 1:09:44.7 42
44 1369 detail pretekára JECKEL Klaus 1965 Tatran Železná Ruda 7. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:51:16.6 0:31:53.5 1:12:16.4 57
45 1037 detail pretekára KUBALÍK Jan 1978 USN CZ 8. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:51:25.6 0:32:02.5 1:09:11.9 40
46 1356 detail pretekára ŠEDIVÝ Miroslav 1974 LK Borek 9. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:51:35.2 0:32:12.1 1:09:13.7 41
47 1031 detail pretekára LENC Jiří 1954 Ski klub Šumava 13. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:52:07.0 0:32:43.9 1:11:13.1 49
48 1032 detail pretekára SOKOL Jiří 1949 LK Tatran Chodov 6. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:52:10.8 0:32:47.7 1:11:56.8 53
49 1210 detail pretekára KŘOUSTKOVÁ Vendula 1976 ČZU Praha 1. /  WK30-39 ženy 1972-1981 1:52:12.8 0:32:49.7 1:10:51.2 46
50 1252 detail pretekára KOVÁŘOVÁ Kristýna 1984 VSK Humanita Praha 4. /  WK19-29 ženy 1982-1992 1:52:34.1 0:33:11.0 1:10:55.9 47
51 1038 detail pretekára FAJSTAVROVÁ Pavla 1988 LIBEREC 5. /  WK19-29 ženy 1982-1992 1:52:48.0 0:33:24.9 1:09:57.6 43
52 1028 detail pretekára POLÁKOVÁ Tereza 1986 Žižkovský tygři 6. /  WK19-29 ženy 1982-1992 1:52:52.4 0:33:29.3 1:11:00.0 48
53 1329 detail pretekára MALÝ Pavel 1954 USK Praha 14. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:52:55.2 0:33:32.1 1:12:33.5 64
54 1149 detail pretekára VACEK Tomáš 1983 Stavmal Klatovy 8. /  MK19-29 muži 1982-1992 1:53:15.0 0:33:51.9 1:11:16.1 50
55 1261 detail pretekára MATĚJŮ Kateřina 1980 Sild ski 2. /  WK30-39 ženy 1972-1981 1:53:36.5 0:34:13.4 1:12:26.2 60
56 1044 detail pretekára KNÍŽKOVÁ Eliška 1982 AC Čimelice 7. /  WK19-29 ženy 1982-1992 1:53:38.4 0:34:15.3 1:11:54.2 52
57 1280 detail pretekára ŠVEC František 1979 SoS Praha 10. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:53:50.0 0:34:26.9 1:12:31.4 63
58 1177 detail pretekára LAMPART Radim 1975 Znojmo 11. /  MK30-39 muži 1972-1981 1:53:58.4 0:34:35.3 1:12:01.4 55
59 1262 detail pretekára KOUBKOVÁ Lucie 1981 Ski klub Šumava 3. /  WK30-39 ženy 1972-1981 1:54:00.1 0:34:37.0 1:11:52.3 51
60 1185 detail pretekára ZAPLETALOVA Kateřina 1968 FEL Praha 2. /  WK40-49 ženy 1962-1971 1:54:39.4 0:35:16.3 1:12:30.6 62
61 1160 detail pretekára PROCHÁZKOVÁ Michaela 1995 USK Praha 1. /  WK17-18 juniorky 1993 a ml. 1:54:53.6 0:35:30.5 1:12:14.5 56
62 1047 detail pretekára VOLDŘICH Jan 1994 Ski klub Šumava 3. /  MK17-18 junioři 1993 a ml 1:54:57.5 0:35:34.4 1:09:02.3 39
63 1041 detail pretekára KREJČÍ Jiří 1946 Lipno nad Vltavou 7. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:55:17.6 0:35:54.5 1:12:22.7 59
64 1078 detail pretekára JINDŘIŠKOVÁ Alena 1961 Sokol Horní Branná 1. /  WK50-59 ženy 1952-1961 1:55:34.0 0:36:10.9 1:12:20.6 58
65 1045 detail pretekára NEUBAUER Ludvík 1949 Ski klub Šumava Vimperk 8. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:55:45.1 0:36:22.0 1:12:42.8 65
66 1040 detail pretekára HÁNA Josef 1960 LK Tatran Chodov 15. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:55:51.1 0:36:28.0 1:14:10.6 74
67 1039 detail pretekára ZÁHOŘ Josef 1956 LK Tatran Chodov 16. /  MK50-59 muži 1952-1961 1:55:55.5 0:36:32.4 1:13:42.4 68
68 1178 detail pretekára NĚMEC Jiří 1969 BBH Outlaws 8. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:56:08.8 0:36:45.7 1:12:53.3 66
69 1033 detail pretekára LAVIČKA František 1945 Ski Šumava VIMPERK 9. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:56:13.2 0:36:50.1 1:12:26.9 61
70 1190 detail pretekára WEISSOVÁ Zuzana 1987 Ekonom Praha - Žižkovský Tygři 8. /  WK19-29 ženy 1982-1992 1:56:15.0 0:36:51.9 1:11:57.0 54
71 1036 detail pretekára RUZICKA Josef 1939 TATRAN ZELEZNA RUDA 10. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:56:18.5 0:36:55.4 1:13:53.4 70
72 1063 detail pretekára PEŠLOVÁ Martina 1967 Sokol Stachy 3. /  WK40-49 ženy 1962-1971 1:57:32.5 0:38:09.4 1:14:37.9 75
73 1074 detail pretekára HEJTMÁNKOVÁ Eva 1963 LK Abertamy 4. /  WK40-49 ženy 1962-1971 1:57:40.4 0:38:17.3 1:13:55.1 71
74 1054 detail pretekára FOLPRECHTOVA Katka 1974 CZU Praha 4. /  WK30-39 ženy 1972-1981 1:58:12.2 0:38:49.1 1:13:57.0 72
75 1340 detail pretekára JANDA Josef 1947 Vivalín Team Kadaň 11. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:58:33.7 0:39:10.6 1:15:07.6 77
76 1067 detail pretekára NĚMCOVÁ Hana 1977 EKOP-Žižkovský Tygři 5. /  WK30-39 ženy 1972-1981 1:58:48.8 0:39:25.7 1:15:11.6 78
77 1048 detail pretekára ŠNAJDR Vladimír 1942 KV Mělník 12. /  MK60+ muži 1951 a st. 1:58:51.6 0:39:28.5 1:15:06.3 76
78 1043 detail pretekára HADRAVA Stanislav 1965 Sokol Stachy 9. /  MK40-49 muži 1962-1971 1:59:08.7 0:39:45.6 1:13:10.9 67
79 1335 detail pretekára NAXEROVÁ Jana 1966 USK CS Plzen 5. /  WK40-49 ženy 1962-1971 2:01:08.8 0:41:45.7 1:16:23.0 81
80 1209 detail pretekára SEMÍK Ondřej 1994 SK Kamenice 4. /  MK17-18 junioři 1993 a ml 2:02:29.0 0:43:05.9 1:16:47.8 85
81 1055 detail pretekára LÍZNER Martin 1975 Říčany 12. /  MK30-39 muži 1972-1981 2:02:41.2 0:43:18.1 1:13:58.6 73
82 1308 detail pretekára ŠEDIVÝ Tomáš 1969 MTB Dýšina 10. /  MK40-49 muži 1962-1971 2:02:43.8 0:43:20.7 1:13:49.1 69
83 1058 detail pretekára ŘEZÁČ Josef 1962 Otre sport Frymburk 11. /  MK40-49 muži 1962-1971 2:02:58.2 0:43:35.1 1:16:40.4 83
84 1246 detail pretekára ELIÁŠ Radek 1971 Tri klub Příbram 12. /  MK40-49 muži 1962-1971 2:03:10.3 0:43:47.2 1:16:37.2 82
85 1241 detail pretekára PECH Roman 1962 Ski klub Sumava 13. /  MK40-49 muži 1962-1971 2:03:56.4 0:44:33.3 1:15:28.3 79
86 1086 detail pretekára VACEK Jaromír 1949 Cykloservis Malát 13. /  MK60+ muži 1951 a st. 2:04:28.0 0:45:04.9 1:16:53.7 86
87 1057 detail pretekára VANČOVÁ Tatiana 1994 CK Vlkanová Witzenmann 2. /  WK17-18 juniorky 1993 a ml. 2:04:41.5 0:45:18.4 1:17:50.8 93
88 1310 detail pretekára REISCHIG Viktor 1976 Ski Nepolisy 13. /  MK30-39 muži 1972-1981 2:04:48.8 0:45:25.7 1:20:33.8 113
89 1309 detail pretekára KLENOR Jan 1966 Zdíkov 14. /  MK40-49 muži 1962-1971 2:05:03.2 0:45:40.1 1:17:31.2 91
90 1353 detail pretekára TECHL Lukáš 1977 Město Tábor 14. /  MK30-39 muži 1972-1981 2:05:10.3 0:45:47.2 1:16:45.0 84
91 1046 detail pretekára SCHLECHTER Petr 1944 TJ Vodní stavby 14. /  MK60+ muži 1951 a st. 2:05:20.5 0:45:57.4 1:17:20.0 87
92 1307 detail pretekára KOLÍNOVÁ Radka 1980 TJ CZU Praha 6. /  WK30-39 ženy 1972-1981 2:05:54.6 0:46:31.5 1:20:24.5 111
93 1323 detail pretekára MOTLITBA Jan 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov 15. /  MK40-49 muži 1962-1971 2:06:01.5 0:46:38.4 1:20:55.7 116
94 1315 detail pretekára ERUCHER Marko 1964 Filz-sport 16. /  MK40-49 muži 1962-1971 2:06:33.9 0:47:10.8 1:17:33.2 92
95 1088 detail pretekára SOUKUP Dušan 1979 STRAKONICE 15. /  MK30-39 muži 1972-1981 2:06:39.6 0:47:16.5 1:17:22.3 88
96 1348 detail pretekára WEISSHÄUTEL Jan 1986 XIWS 9. /  MK19-29 muži 1982-1992 2:06:48.2 0:47:25.1 1:20:32.2 112
97 1211 detail pretekára BLAŽEK David 1990 CK Sportblazek.cz 10. /  MK19-29 muži 1982-1992 2:06:48.9 0:47:25.8 1:18:53.8 97
98 1325 detail pretekára ŠTROBL Luboš 1959 Nové Město na Moravě 17. /  MK50-59 muži 1952-1961 2:07:01.2 0:47:38.1 1:20:45.6 114
99 1068 detail pretekára KUBÁTOVÁ Milada 1947 SKPraga 1. /  WK60+ ženy 1951 a st. 2:07:05.6 0:47:42.5 1:20:14.7 109
100 1094 detail pretekára MAROŠ Petr 1975 TK Strakonice 16. /  MK30-39 muži 1972-1981 2:07:37.1 0:48:14.0 1:17:58.6 95