Trek MTB maraton Krakatit - 4.ČP MX MTB

MTB
DÁTUM :6.8.2011 MIESTO :Dobříš SLUŽBY :

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata Velká Baba #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata Velká Baba #
1 29 detail pretekára TATÍČEK Petr 1985 KELLYS BIKERANCH TEAM 3:43:56.1 0:00:00.0 1:43:03.6 1
2 189 detail pretekára KOZIEL David 1986 TROB 3:47:34.6 0:03:38.5 1:44:29.4 2
3 185 detail pretekára LIEBICH Petr 1986 JS Sport - GIANT 3:54:07.1 0:10:11.0 1:46:08.4 3
4 238 detail pretekára PILČÍK Adam 1984 Bikestyle.cz 3:54:26.8 0:10:30.7 1:48:31.8 4
5 256 detail pretekára SLÁDEK Marcel 1986 GHOST-MOJEKOLO.cz 4:00:05.3 0:16:09.2 1:49:49.1 5
6 39 detail pretekára MIKULE Ondřej 1988 CYKLO SKI J.Žitník 4:01:43.7 0:17:47.6 1:49:49.7 6
7 24 detail pretekára HAVEL Josef 1982 Tepelná čerpadla IVT 4:07:43.4 0:23:47.3 1:59:05.1 12
8 40 detail pretekára GLADIŠ Tomáš 1985 Galaxy-CykloŠvec 4:09:31.1 0:25:35.0 1:53:19.4 7
9 56 detail pretekára VLÁŠEK Michal 1989 KELLYS BIKE RANCH TEAM 4:11:14.5 0:27:18.4 1:53:51.8 9
10 182 detail pretekára STRIEŽENEC Martin 1985 Explosiw Bike Team 4:14:00.1 0:30:04.0 1:55:46.2 10
11 35 detail pretekára ŠUSER Václav 1987 Bike Team Kralupy 4:14:21.7 0:30:25.6 1:53:50.7 8
12 181 detail pretekára HAITL František 1984 GALAXY CYKLOŠVEC 4:18:44.8 0:34:48.7 1:57:58.2 11
13 188 detail pretekára IVAN Bronislav 1986 Galaxy-CykloŠvec 4:25:43.5 0:41:47.4 2:03:28.5 16
14 227 detail pretekára HODR David 1984 Merida Biking Team 4:29:09.5 0:45:13.4 1:59:06.5 13
15 187 detail pretekára TŘÍSKA Jan 1986 Explosiw Bike Team 4:33:11.9 0:49:15.8 2:01:52.4 15
16 194 detail pretekára PLZÁK Matěj 1990 PLZEN 4:36:22.0 0:52:25.9 2:00:12.3 14
17 244 detail pretekára PRCHAL Ondřej 1985 Sunsetbike 4:42:13.4 0:58:17.3 2:06:31.8 19
18 251 detail pretekára SKAZÍK Marek 1982 TREK- BSP 4:48:35.4 1:04:39.3 2:11:12.1 22
19 186 detail pretekára PAVELKA Jiří 1986 1.Sportovní Přerov 4:48:45.4 1:04:49.3 2:12:50.8 24
20 192 detail pretekára BOUBÍN Jan 1989 ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 4:50:27.9 1:06:31.8 2:15:47.9 28
21 180 detail pretekára PÁTÝ David 1983 Roztoky 4:50:56.4 1:07:00.3 2:12:07.5 23
22 171 detail pretekára SVÁTEK Štěpán 1982 Rubena 4:51:29.9 1:07:33.8 2:07:59.2 20
23 241 detail pretekára MYŠÁK Tomáš 1985 HRADEC KRALOVE 4:52:27.0 1:08:30.9 2:04:48.5 18
24 190 detail pretekára KLAPAL Martin 1987 Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 4:52:39.3 1:08:43.2 2:04:20.8 17
25 172 detail pretekára BENEŠ Josef 1982 ÚŽICE 4:56:19.0 1:12:22.9 2:14:24.7 25
26 178 detail pretekára ROZSYPAL Ivan 1983 FBT Pribram 4:59:24.7 1:15:28.6 2:08:46.9 21
27 25 detail pretekára SVIBA Michal 1982 Global Vision 5:01:55.7 1:17:59.6 2:15:21.5 26
28 183 detail pretekára ŠUSTA Jan 1985 PRAHA 2 5:06:37.4 1:22:41.3 2:15:28.0 27
29 193 detail pretekára HADRAVA Milan 1989 Švec CYKLOTEAM Soběslav 5:28:23.5 1:44:27.4 2:17:25.7 29
30 175 detail pretekára KOŽELSKÝ Tomáš 1983 Bylany 5:28:44.6 1:44:48.5 2:26:59.8 31
31 257 detail pretekára HUDEČEK Boris 1984 Mtb-C Sokol Chrudim 5:32:35.6 1:48:39.5 2:25:58.2 30
32 201 detail pretekára LISKA Martin 1984 Flying Foxes 6:06:11.8 2:22:15.7 2:41:18.6 32
33 225 detail pretekára KUNEŠ Jaroslav 1982 Strakonice 6:49:28.5 3:05:32.4 2:53:17.4 33
34 232 detail pretekára FAJGARA David 1992 Draciska 7:29:52.0 3:45:55.9 3:13:04.1 34
--- 34 detail pretekára HAŠEK Lukáš 1987 ATOMBIKE Trek racing team DNF --- --- ---
--- 36 detail pretekára JENŠÍK Jan 1988 CodeQ MiRaSport Team DNF --- 2:09:47.8 ---
--- 174 detail pretekára FLEISCHMAN Jakub 1982 Germanicus Racing Team DNF --- 2:51:47.1 ---
--- 179 detail pretekára HUPTYCH František 1983 Radětice DNF --- 2:44:52.8 ---
--- 233 detail pretekára ZIMA Ota 1984 Ski a Bike Centrum Radotín MTB DNF --- --- ---
--- 245 detail pretekára DOBROVOLNÝ Pavel 1987 Faktor Bike Team DNF --- 2:46:31.0 ---
--- 253 detail pretekára KOVÁŘ David 1985 Galaxy Cyklo Svec DNF --- --- ---
--- 262 detail pretekára KOŠKA Jakub 1988 Soda Fresh Cannondale Team DNF --- --- ---
--- 27 detail pretekára BAMBULA Stanislav 1983 Cyklo Team Tábor DNS --- --- ---
--- 30 detail pretekára JELÍNEK Viktor 1985 Dům barev Český Krumlov DNS --- --- ---
--- 33 detail pretekára KREJSA Jan 1987 Halfen team DNS --- --- ---
--- 49 detail pretekára ŠŤASTNÝ Jan 1985 Sodafresh Cannondale DNS --- --- ---
--- 177 detail pretekára LECNAR Jaromír 1983 GIANT Pítrs bikes DNS --- --- ---
--- 191 detail pretekára REGULA Jakub 1988 ATOMBIKE Trek racing team DNS --- --- ---
--- 224 detail pretekára BENEDA Radek 1982 Seagulls DNS --- --- ---
--- 226 detail pretekára ŠTĚTINA Michal 1983 Explosiw Bike Team DNS --- --- ---
--- 228 detail pretekára SOUČEK Jiří 1984 Příbram DNS --- --- ---
--- 229 detail pretekára VICH Martin 1985 Bakov Brothers DNS --- --- ---
--- 230 detail pretekára JAN Tříska 1986 Explosiw Bike Team DNS --- --- ---
--- 231 detail pretekára FISENKO Ondřej 1992 Dolní Řasnice DNS --- --- ---