Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 630 | VIŠŇOVSKÝ Tomáš | 1993 | CK EPIC Dohňany | 1. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:15:05.7 | 0:00:00.0 | |
2 | 565 | BUBLÍK Libor | 1986 | SUPERIOR RIDERS | 1. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:15:47.7 | 0:00:42.0 | |
3 | 717 | BABIÁNEK David | 1993 | SKC Prostějov | 2. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:16:14.7 | 0:01:09.0 | |
4 | 645 | OSLIZLO Jiří | 1992 | Novatop Lapierre | 2. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:18:09.5 | 0:03:03.8 | |
5 | 686 | KADLEC Josef | 1994 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 3. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:18:17.8 | 0:03:12.1 | |
6 | 680 | TUČEK Libor | 1992 | TJ Agro Kolín | 3. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:18:41.4 | 0:03:35.7 | |
7 | 541 | ŠAROUN Libor | 1973 | CKK Znojmo | 1. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:18:49.7 | 0:03:44.0 | |
8 | 689 | ZÁVRBSKÝ Ladislav | 1993 | TROB | 4. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:18:51.9 | 0:03:46.2 | |
9 | 684 | KONEČNÝ Vojtěch | 1993 | DT SWISS BIKE TEAM | 5. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:20:06.1 | 0:05:00.4 | |
10 | 623 | DEJMEK Martin | 1996 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 6. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:20:52.9 | 0:05:47.2 | |
11 | 643 | DŘEVOJÁNEK Jan | 1975 | VALMEZBIKE | 2. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:21:04.0 | 0:05:58.3 | |
12 | 697 | HOLUBOVSKÝ Zbyněk | 1993 | CYKLOŠVEC GALAXY | 7. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:21:07.5 | 0:06:01.8 | |
13 | 612 | POPELKA Michal | 1993 | P.Š.K. Cycling team | 8. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:21:11.0 | 0:06:05.3 | |
14 | 570 | TUHÁČEK Tomáš | 1993 | Rotor Bike | 9. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:21:12.6 | 0:06:06.9 | |
15 | 683 | PAPEŽ Filip | 1995 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 10. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:21:34.4 | 0:06:28.7 | |
16 | 2 | HAPALA Radim | 1983 | NO LIMIT Bike Team | 4. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:21:43.0 | 0:06:37.3 | |
17 | 653 | KŘENEK Vladislav | 1961 | Beskyd Bike | 1. / muži D2 - 50 - 59 let | 1:22:09.5 | 0:07:03.8 | |
18 | 507 | ČECH Milan | 1993 | CT Sauna Bar H.Cerekev | 11. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:22:51.4 | 0:07:45.7 | |
19 | 609 | DOVRTĚL David | 1993 | CYKLO ŽOPY | 12. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:22:51.4 | 0:07:45.7 | |
20 | 606 | KOHOUTEK Martin | 1990 | Kopřivnice | 5. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:22:51.7 | 0:07:46.0 | |
21 | 688 | VEŘMIŘOVSKÝ Jakub | 1990 | Kopřivnice | 6. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:23:16.3 | 0:08:10.6 | |
22 | 554 | SÝKORA Jindřich | 1978 | NISSAN Dolák MTB Team | 3. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:23:18.5 | 0:08:12.8 | |
23 | 501 | FREY Mario | 1965 | CT Sauna Bar H. Cerekev | 1. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:23:28.8 | 0:08:23.1 | |
24 | 687 | TEJKL Leoš | 1994 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 13. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:23:31.9 | 0:08:26.2 | |
25 | 660 | IVAN Bronislav | 1986 | GALAXY Team Hranice | 7. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:23:51.8 | 0:08:46.1 | |
26 | 700 | SRBA Jan | 1995 | Valaští Bajkeři | 14. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:24:48.6 | 0:09:42.9 | |
27 | 715 | STŘÁLKA Kryštof | 1995 | MTB Ondřejník | 15. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:24:48.6 | 0:09:42.9 | |
28 | 505 | BEZDĚKOVSKÝ František | 1979 | CT Sauna Bar Horni Cerekev | 4. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:24:49.8 | 0:09:44.1 | |
29 | 718 | ZAPALAČ Lukáš | 1984 | --- | 8. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:25:55.5 | 0:10:49.8 | |
30 | 666 | DANĚK Robert | 1975 | VALAŠSKÉ HOVADA | 5. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:25:56.0 | 0:10:50.3 | |
31 | 671 | SIGMUND Martin | 1981 | GALAXY Team Cyklošvec | 6. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:25:57.8 | 0:10:52.1 | |
32 | 545 | KOTAČKA Michal | 1974 | Galaxy Bike Tálín | 7. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:26:19.7 | 0:11:14.0 | |
33 | 625 | VALENTA Richard | 1953 | VELOSPORT Valenta SCOTT Team | 2. / muži D2 - 50 - 59 let | 1:26:22.7 | 0:11:17.0 | |
34 | 506 | OBŠIL Tomáš | 1993 | CT Sauna Bar H. Cerekev | 16. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:27:57.0 | 0:12:51.3 | |
35 | 553 | BÍLÍK Petr | 1978 | Valašské Meziříčí | 8. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:28:01.6 | 0:12:55.9 | |
36 | 618 | VALUCH Martin | 1977 | Strain Bikers | 9. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:28:05.5 | 0:12:59.8 | |
37 | 620 | SOLANSKÝ Zdeněk | 1964 | MTB Rysová | 2. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:28:24.1 | 0:13:18.4 | |
38 | 701 | KOPULETÝ Milan | 1977 | Bike Klub Sokolisti | 10. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:28:53.0 | 0:13:47.3 | |
39 | 510 | KOLÁŘ Pavel | 1995 | CT Sauna Bar H. Cerekev | 17. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:29:06.2 | 0:14:00.5 | |
40 | 710 | KURKA Radim | 1981 | MEDIC-ASSIST OPAVA | 11. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:29:08.9 | 0:14:03.2 | |
41 | 622 | DUŘPEK Martin | 1987 | Briston Racing Vsetín | 9. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:29:46.2 | 0:14:40.5 | |
42 | 681 | TOMAN Lumír | 1989 | Kopřivnice | 10. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:30:40.2 | 0:15:34.5 | |
43 | 644 | KRNÁČ Víťa | 1977 | Lhotka pod Ondřejníkem | 12. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:30:40.8 | 0:15:35.1 | |
44 | 616 | SOLANSKÁ Martina | 1991 | MTB Rysová | 1. / ženy Z2 - 19 - 34 let | 1:30:43.2 | 0:15:37.5 | |
45 | 548 | LÍZNER Martin | 1975 | Říčany | 13. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:31:25.4 | 0:16:19.7 | |
46 | 531 | FRECER Leoš | 1967 | CKK Znojmo | 3. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:32:12.6 | 0:17:06.9 | |
47 | 621 | PLANDOR Zdeněk | 1975 | valašské hovada | 14. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:32:29.8 | 0:17:24.1 | |
48 | 522 | HRONZA Rudolf | 1947 | BS JOMA Jindřichův Hradec | 1. / muži E2 - 60 a více let | 1:33:00.2 | 0:17:54.5 | |
49 | 619 | SOLANSKÝ Martin | 1973 | MTB Rysová | 15. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:33:08.4 | 0:18:02.7 | |
50 | 581 | PIVOŇKA Lubomír | 1996 | Rožnov pod Radhoštěm | 18. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:33:46.8 | 0:18:41.1 | |
51 | 594 | BÍLÝ Patrik | 1993 | bike navisport klub Hranice | 19. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:33:47.4 | 0:18:41.7 | |
52 | 720 | VRÁNA Michal | 1994 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | 20. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:33:48.1 | 0:18:42.4 | |
53 | 664 | KRPEC Kamil | 1976 | Ostrava | 16. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:33:59.3 | 0:18:53.6 | |
54 | 654 | JANOŠKOVÁ Monika | 1979 | Beskyd Bike | 2. / ženy Z2 - 19 - 34 let | 1:34:18.0 | 0:19:12.3 | |
55 | 709 | GOLD Tomáš | 1973 | goldys - mtb | 17. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:34:19.0 | 0:19:13.3 | |
56 | 696 | PUTSCHÖGL Jan | 1976 | PROGRESS | 18. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:34:25.4 | 0:19:19.7 | |
57 | 597 | DRDA Tomáš | 1992 | MTB Rysová | 11. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:34:31.0 | 0:19:25.3 | |
58 | 705 | PAVLÍK Roman | 1965 | NO LIMIT Bike Team | 4. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:34:40.5 | 0:19:34.8 | |
59 | 668 | RYŠKA Vít | 1975 | --- | 19. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:34:49.2 | 0:19:43.5 | |
60 | 611 | POPELKA Stanislav | 1967 | Strání | 5. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:34:58.7 | 0:19:53.0 | |
61 | 716 | MAZGAJ Břetislav | 1961 | Bret´s Hockey Team | 3. / muži D2 - 50 - 59 let | 1:35:04.2 | 0:19:58.5 | |
62 | 590 | URBAN Jiří | 1985 | Střítež nad Bečvou | 12. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:35:51.6 | 0:20:45.9 | |
63 | 536 | URBÁNEK Libor | 1969 | Hotel Černá Hora | 6. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:36:02.9 | 0:20:57.2 | |
64 | 552 | DANĚK Lukáš | 1977 | PLANET TOYS CYCLING | 20. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:36:29.9 | 0:21:24.2 | |
65 | 551 | FRYC Bohdan | 1976 | Ostrava | 21. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:36:31.1 | 0:21:25.4 | |
66 | 648 | TICHÝ Petr | 1972 | KOBRAM TEEM | 22. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:36:33.0 | 0:21:27.3 | |
67 | 699 | DOLANSKÝ Vít | 1990 | Novatop Lapierre | 13. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:36:34.1 | 0:21:28.4 | |
68 | 555 | FOJTÁŠKOVÁ Lada | 1976 | Beskydbike | 1. / ženy H2 - 35 a více let | 1:36:35.3 | 0:21:29.6 | |
69 | 542 | KŘÍŽ Milan | 1973 | MotoŠikule - Xpower | 23. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:36:38.0 | 0:21:32.3 | |
70 | 674 | JUŘÍČEK Zdeněk | 1983 | Novatop Lapierre | 14. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:37:04.9 | 0:21:59.2 | |
71 | 706 | ONDRÁČEK Libor | 1964 | Olomouc | 7. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:37:11.5 | 0:22:05.8 | |
72 | 617 | KRKOŠKA Jiljí | 1951 | MTBONDREJNÍK | 2. / muži E2 - 60 a více let | 1:37:39.3 | 0:22:33.6 | |
73 | 534 | KHEK Roman | 1967 | Kraken Team Dobříš | 8. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:38:12.2 | 0:23:06.5 | |
74 | 698 | STUCHLA Michal | 1977 | Olomouc | 24. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:38:23.9 | 0:23:18.2 | |
75 | 639 | RIGER Marek | 1994 | SPEDOS | 21. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:38:48.4 | 0:23:42.7 | |
76 | 530 | HEGEGY Jiří | 1966 | RYCHVALD | 9. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:38:48.5 | 0:23:42.8 | |
77 | 595 | ŽÁČEK Michal | 1970 | Velryba Bike Team | 10. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:38:48.7 | 0:23:43.0 | |
78 | 509 | MAREK Vojtěch | 1995 | CT Sauna Bar H. Cerekev | 22. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:38:52.1 | 0:23:46.4 | |
79 | 682 | FOJTÁŠEK Marek | 1974 | Beskyd Bike | 25. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:39:12.9 | 0:24:07.2 | |
80 | 667 | FUSEK Radim | 1974 | MTB RYSOVÁ | 26. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:39:30.1 | 0:24:24.4 | |
81 | 592 | PAŠTĚKA Vít | 1950 | VELO Břeclav | 3. / muži E2 - 60 a více let | 1:39:40.5 | 0:24:34.8 | |
82 | 694 | KOTAS Adam | 1997 | Cyklo Bulis | 23. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:40:11.9 | 0:25:06.2 | |
83 | 659 | PEKAŘ Martin | 1980 | LUKOV | 27. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:40:27.8 | 0:25:22.1 | |
84 | 636 | CARLOS Cabezas | 1975 | SPEDOS | 28. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:40:33.4 | 0:25:27.7 | |
85 | 547 | BEDNAŘÍK Pavel | 1974 | 3B-TEAM | 29. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:40:54.8 | 0:25:49.1 | |
86 | 662 | MUSIL Filip | 1996 | Vsetín | 24. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:41:08.4 | 0:26:02.7 | |
87 | 523 | KOTEK Jindřich | 1950 | Ostrava | 4. / muži E2 - 60 a více let | 1:41:11.7 | 0:26:06.0 | |
88 | 566 | GAJDŮŠEK Stanislav | 1986 | Rožnov pod Radhoštěm | 15. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:42:54.3 | 0:27:48.6 | |
89 | 605 | JANKŮJ Josef | 1955 | NOVÝ JIČÍN | 4. / muži D2 - 50 - 59 let | 1:42:58.4 | 0:27:52.7 | |
90 | 658 | KUBALA Martin | 1967 | Cobram | 11. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:43:13.4 | 0:28:07.7 | |
91 | 661 | ANDĚL Jan | 1996 | Vsetín | 25. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:43:51.4 | 0:28:45.7 | |
92 | 614 | LANG Václav | 1947 | OD MORAVA | 5. / muži E2 - 60 a více let | 1:43:52.0 | 0:28:46.3 | |
93 | 676 | POLEDUC Michal | 1973 | Snow 4Fun | 30. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:45:10.3 | 0:30:04.6 | |
94 | 624 | SOKOLA Miroslav | 1978 | Bikeři Olomouc | 31. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:45:13.0 | 0:30:07.3 | |
95 | 704 | KOPECKÝ Václav | 1951 | --- | 6. / muži E2 - 60 a více let | 1:45:14.5 | 0:30:08.8 | |
96 | 626 | MERHAUTOVÁ Ivana | 1979 | OPAVA | 3. / ženy Z2 - 19 - 34 let | 1:45:19.6 | 0:30:13.9 | |
97 | 672 | MAJER František | 1949 | MTB RYSOVÁ | 7. / muži E2 - 60 a více let | 1:45:35.7 | 0:30:30.0 | |
98 | 546 | MACEK Kamil | 1975 | Ostrava | 32. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:45:36.6 | 0:30:30.9 | |
99 | 601 | ŠPILKA Jan | 1981 | Olomouc | 33. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:45:50.3 | 0:30:44.6 | |
100 | 721 | MACOVÁ Alexandra | 1981 | GHOST-MOJEKOLO.cz | 4. / ženy Z2 - 19 - 34 let | 1:45:51.6 | 0:30:45.9 |