Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 441 | HRIČINA Andrej | 2010 | ŠK Atóm Levice | 1. / Žiaci nádeje B | 0:06:53.6 | 0:00:00.0 | 01:05.3 [1] | 1 | 00:59.7 [12] | 3 | 03:32.1 [2] | 1 | 00:29.2 [11] | 1 | 00:47.3 [2] | 1 | ||
2 | 456 | ŽILECKÝ Oliver | 2010 | Prestigio Realiz team Bratislava | 2. / Žiaci nádeje B | 0:06:54.6 | 0:00:01.0 | 01:09.0 [2] | 2 | 01:00.0 [16] | 4 | 03:36.9 [4] | 3 | 00:22.7 [3] | 3 | 00:46.0 [1] | 2 | ||
3 | 440 | GRMANOVÁ Nelly | 2011 | Chlpaté Gazely | 1. / Žiačky nádeje B | 0:06:55.9 | 0:00:02.3 | 01:15.7 [5] | 5 | 00:59.6 [9] | 6 | 03:27.0 [1] | 2 | 00:25.3 [6] | 2 | 00:48.3 [3] | 3 | ||
4 | 472 | ADAMČA Norbert | 2011 | Tri 2 Fly | 3. / Žiaci nádeje B | 0:07:18.9 | 0:00:25.3 | 01:22.9 [12] | 12 | 01:00.1 [19] | 10 | 03:34.1 [3] | 5 | 00:28.7 [9] | 5 | 00:53.1 [11] | 4 | ||
5 | 439 | GAJDOŠOVÁ Barbora | 2010 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiačky nádeje B | 0:07:19.6 | 0:00:26.0 | 01:17.0 [6] | 6 | 00:58.5 [3] | 7 | 03:40.4 [6] | 4 | 00:29.8 [14] | 4 | 00:53.9 [13] | 5 | ||
6 | 442 | JENDEK Jakub | 2010 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 4. / Žiaci nádeje B | 0:07:23.7 | 0:00:30.1 | 01:21.0 [8] | 8 | 01:00.0 [16] | 9 | 03:44.8 [7] | 7 | 00:29.2 [11] | 8 | 00:48.7 [4] | 6 | ||
7 | 431 | BRŇÁK Dávid | 2011 | - nezistený - | 5. / Žiaci nádeje B | 0:07:23.8 | 0:00:30.2 | 01:15.6 [4] | 4 | 00:59.4 [6] | 5 | 03:52.5 [12] | 8 | 00:25.2 [5] | 7 | 00:51.1 [7] | 7 | ||
8 | 452 | ŠČEVLÍKOVÁ Lara Tereza | 2011 | TK Nové Zámky | 3. / Žiačky nádeje B | 0:07:29.1 | 0:00:35.5 | 01:24.3 [13] | 13 | 00:59.7 [12] | 11 | 03:39.4 [5] | 6 | 00:22.5 [2] | 6 | 01:03.2 [23] | 8 | ||
9 | 446 | MIKUŠKA Tomáš | 2011 | ŠK Atóm Levice | 6. / Žiaci nádeje B | 0:08:04.4 | 0:01:10.8 | 01:21.8 [9] | 9 | 01:15.3 [21] | 14 | 04:02.7 [13] | 10 | 00:32.4 [20] | 10 | 00:52.2 [8] | 9 | ||
10 | 450 | PUHOVÁ Nella | 2010 | - nezistený - | 4. / Žiačky nádeje B | 0:08:09.1 | 0:01:15.5 | 01:14.0 [3] | 3 | 01:33.8 [26] | 19 | 03:47.2 [9] | 9 | 00:34.9 [25] | 9 | 00:59.2 [20] | 10 | ||
11 | 453 | TADLÁNKOVÁ Lucia | 2011 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 5. / Žiačky nádeje B | 0:08:21.4 | 0:01:27.8 | 01:27.3 [14] | 14 | 00:59.7 [12] | 12 | 04:33.4 [19] | 13 | 00:28.1 [8] | 13 | 00:52.9 [10] | 11 | ||
12 | 435 | CSAPÁK Oliver | 2010 | Prestigio Realiz team Bratislava | 7. / Žiaci nádeje B | 0:08:21.5 | 0:01:27.9 | 01:22.8 [11] | 11 | 01:30.5 [25] | 21 | 03:47.9 [10] | 11 | 00:34.4 [24] | 11 | 01:05.9 [24] | 12 | ||
13 | 467 | WEBER Patrik | 2010 | WEBER KAYAK | 8. / Žiaci nádeje B | 0:08:22.1 | 0:01:28.5 | 01:20.8 [7] | 7 | 00:59.2 [4] | 8 | 04:28.0 [17] | 12 | 00:32.3 [19] | 12 | 01:01.8 [22] | 13 | ||
14 | 433 | BÚZEKOVÁ Laura | 2010 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Žiačky nádeje B | 0:08:28.3 | 0:01:34.7 | 01:32.4 [15] | 15 | 01:44.6 [27] | 24 | 03:51.3 [11] | 14 | 00:27.4 [7] | 15 | 00:52.6 [9] | 14 | ||
15 | 445 | MIKULOVÁ Chloe Alexandria | 2011 | - nezistený - | 7. / Žiačky nádeje B | 0:08:34.6 | 0:01:41.0 | 01:22.4 [10] | 10 | 01:23.9 [24] | 18 | 04:23.5 [15] | 15 | 00:23.8 [4] | 14 | 01:01.0 [21] | 15 | ||
16 | 455 | VAJDOVÁ Ivana | 2010 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / Žiačky nádeje B | 0:08:41.0 | 0:01:47.4 | 02:05.3 [25] | 25 | 01:23.0 [23] | 26 | 03:45.3 [8] | 16 | 00:29.2 [11] | 16 | 00:58.2 [19] | 16 | ||
17 | 438 | FLIMELOVÁ Petra | 2011 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 9. / Žiačky nádeje B | 0:08:41.5 | 0:01:47.9 | 01:43.2 [18] | 18 | 00:59.8 [15] | 16 | 04:34.8 [20] | 17 | 00:33.6 [23] | 18 | 00:50.1 [6] | 17 | ||
18 | 437 | FEJDI Filip | 2011 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 9. / Žiaci nádeje B | 0:08:46.8 | 0:01:53.2 | 01:36.7 [16] | 16 | 00:59.3 [5] | 13 | 04:43.3 [21] | 18 | 00:31.4 [18] | 17 | 00:56.1 [16] | 18 | ||
19 | 478 | JEZBERA Timotej | 2010 | --- | 10. / Žiaci nádeje B | 0:08:52.2 | 0:01:58.6 | 02:12.0 [27] | 27 | 01:00.0 [16] | 23 | 04:24.2 [16] | 19 | 00:21.8 [1] | 19 | 00:54.2 [14] | 19 | ||
20 | 447 | MOTAJ Michal | 2011 | Prestigio Realiz team Bratislava | 11. / Žiaci nádeje B | 0:08:59.0 | 0:02:05.4 | 01:52.4 [20] | 20 | 00:59.6 [9] | 20 | 04:46.2 [22] | 20 | 00:31.3 [17] | 20 | 00:49.5 [5] | 20 | ||
21 | 436 | DANIELOVÁ Petra | 2010 | MTB Kolečko | 10. / Žiačky nádeje B | 0:09:22.6 | 0:02:29.0 | 01:42.5 [17] | 17 | 00:59.5 [8] | 15 | 05:13.7 [23] | 21 | 00:29.1 [10] | 21 | 00:57.8 [18] | 21 | ||
22 | 449 | PAVLÍKOVÁ Zuzana | 2010 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 11. / Žiačky nádeje B | 0:09:35.2 | 0:02:41.6 | 02:14.8 [28] | 28 | 01:20.9 [22] | 27 | 04:29.8 [18] | 22 | 00:36.3 [26] | 22 | 00:53.4 [12] | 22 | ||
23 | 451 | REINDL Lukas | 2011 | - nezistený - | 12. / Žiaci nádeje B | 0:09:40.7 | 0:02:47.1 | 01:53.8 [21] | 21 | 02:14.5 [28] | 28 | 04:03.7 [14] | 23 | 00:33.1 [22] | 23 | 00:55.6 [15] | 23 | ||
24 | 470 | MOLNÁR Jozef | 2010 | --- | 13. / Žiaci nádeje B | 0:10:23.1 | 0:03:29.5 | 01:57.3 [22] | 22 | 59:59.7 [2] | 1 | 06:59.1 [26] | 25 | 00:30.6 [15] | 25 | 00:56.4 [17] | 24 | ||
25 | 464 | PECIAR Teo | 2011 | Šk Delfín Nitra | 14. / Žiaci nádeje B | 0:10:24.9 | 0:03:31.3 | 01:45.6 [19] | 19 | 00:59.4 [6] | 17 | 05:49.3 [24] | 24 | 00:41.0 [28] | 24 | 01:09.6 [28] | 25 | ||
26 | 432 | BÚZEKOVÁ Lucia | 2011 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 12. / Žiačky nádeje B | 0:10:52.2 | 0:03:58.6 | 02:09.3 [26] | 26 | 01:13.6 [20] | 25 | 05:50.0 [25] | 26 | 00:31.1 [16] | 26 | 01:08.2 [26] | 26 | ||
27 | 480 | BLAŠKOVIŠ Martin | 2010 | --- | 15. / Žiaci nádeje B | 0:15:02.7 | 0:08:09.1 | 02:02.8 [24] | 24 | 59:59.2 [1] | 2 | 11:19.9 [28] | 28 | 00:33.0 [21] | 27 | 01:07.8 [25] | 27 | ||
28 | 473 | MEDVEGY Ondrej | 2010 | ZŠ Mercury | 16. / Žiaci nádeje B | 0:15:05.8 | 0:08:12.2 | 01:58.4 [23] | 23 | 00:59.6 [9] | 22 | 10:19.4 [27] | 27 | 00:40.1 [27] | 28 | 01:08.3 [27] | 28 |