Triatlon Senec 2019 - Triatlon Senec 2019 - sobota

Triatlon
DÁTUM :25.5.2019 MIESTO :Senec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub 1.člen 2.člen 3. člen Kategórie Čas Strata Plávanie-1 # D1-1 # Bicykel-1 # D2-1 # Beh-1 # Plávanie-2 # D1-2 # Bicykel-2 # D2-2 # Beh-2 # Plávanie-3 # D1-3 # Bicykel-3 # D2-3 # Beh-3 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub 1.člen 2.člen 3. člen Kategórie Čas Strata Plávanie-1 # D1-1 # Bicykel-1 # D2-1 # Beh-1 # Plávanie-2 # D1-2 # Bicykel-2 # D2-2 # Beh-2 # Plávanie-3 # D1-3 # Bicykel-3 # D2-3 # Beh-3 #
1 1 detail pretekára 3NT - KIKA TEAM SVK 1993 3NITY Triathlon team Bratislava Igor Valko (1996) Marek Smetana(1997) Kristína Jesenská(2000) 1. /  MIX štafety ELITE 1:11:56.0 0:00:00.0 04:20.0 [1] 1 00:23.0 [4] 1 10:26.5 [3] 1 00:25.1 [7] 1 07:29.2 [1] 1 04:54.0 [1] 1 00:20.8 [4] 1 11:16.2 [3] 1 00:22.3 [2] 1 08:02.7 [3] 1 05:19.7 [5] 1 00:22.8 [4] 1 10:14.2 [4] 2 00:21.8 [3] 1 07:37.0 [3] 1
2 2 detail pretekára 3NT - LYDKA TEAM SVK 1998 3NITY Triathlon team Bratislava Juraj Polák(1998) Filip Šebo(1984) Lýdia Drahovská(1999) 2. /  MIX štafety ELITE 1:13:45.5 0:01:49.5 04:44.6 [3] 3 00:32.3 [12] 3 10:43.2 [4] 3 00:22.8 [5] 2 07:34.7 [2] 2 05:08.0 [2] 2 00:24.6 [8] 2 11:01.2 [2] 2 00:26.8 [6] 2 08:21.7 [4] 2 05:07.7 [4] 2 00:34.8 [7] 2 10:29.2 [5] 3 00:21.6 [2] 2 07:51.5 [4] 2
3 13 detail pretekára 3NT - LARA TEAM SVK 2002 3NITY Triathlon team Bratislava Matej Medveczky(2002) Matúš Vicen(2001) Lara Bábska(2000) 3. /  MIX štafety ELITE 1:14:50.5 0:02:54.5 05:26.0 [9] 9 00:20.0 [1] 7 10:17.0 [2] 4 00:22.6 [4] 3 07:47.7 [4] 3 05:10.7 [3] 3 00:27.1 [9] 3 12:06.7 [7] 3 00:28.3 [7] 3 09:23.7 [7] 3 06:12.2 [7] 4 00:52.3 [10] 4 09:03.7 [3] 4 00:31.8 [9] 3 06:20.0 [1] 3
4 18 detail pretekára TRI 2 FLY SVK 1985 - nezistený - Igor Bulík Lucia Bulíková Norbert Adamča 1. /  Ostané štafety 1:21:21.8 0:09:25.7 05:23.0 [8] 8 00:30.5 [7] 9 11:08.7 [9] 8 00:27.8 [9] 8 09:00.5 [11] 8 06:59.3 [8] 8 00:20.3 [2] 7 11:19.7 [4] 7 00:21.1 [1] 5 15:16.5 [16] 11 00:24.2 [1] 7 00:20.1 [2] 6 10:54.0 [6] 6 00:27.8 [6] 5 08:27.8 [8] 4
5 20 detail pretekára CNS ACADEMY 2 SVK 1981 CNS Academy Tomáš Matúšek (1987) Karin Bäumlová(1990) Stanislav Džugan(1986) 4. /  MIX štafety ELITE 1:21:22.3 0:09:26.2 04:50.4 [4] 4 00:32.1 [11] 4 11:22.1 [12] 6 00:15.2 [1] 6 07:41.9 [3] 4 06:18.0 [7] 4 00:21.8 [7] 4 11:34.7 [5] 4 00:34.8 [12] 4 09:07.5 [5] 4 06:49.7 [10] 5 00:37.1 [8] 5 11:29.2 [12] 5 00:23.8 [4] 4 09:23.3 [13] 5
6 15 detail pretekára 3NT - TERKA TEAM SVK 1991 3NITY Triathlon team Bratislava Erik Baláž(1991) Peter Valkovič(1991) Tereza Rebeka Koreňová(1999) 5. /  MIX štafety ELITE 1:21:59.0 0:10:03.0 06:08.6 [14] 14 00:48.1 [13] 13 10:53.0 [7] 11 00:40.8 [14] 11 08:38.2 [6] 10 05:40.0 [5] 6 00:20.0 [1] 6 11:57.5 [6] 6 00:32.1 [10] 6 09:15.0 [6] 7 06:13.7 [8] 6 00:52.8 [11] 7 11:07.0 [9] 7 00:30.3 [7] 6 08:21.3 [6] 6
7 3 detail pretekára PRESTIGIO 2 SVK 1971 Prestigio Realiz team Bratislava Marian Horinek(1971) Valéria Pírová(1983) Štefan Komjatý(1974) 1. /  MIX štafety AG 35+ 1:22:46.8 0:10:50.7 04:30.0 [2] 2 00:31.7 [10] 2 10:43.5 [5] 2 00:40.8 [13] 4 08:48.5 [8] 6 06:15.3 [6] 5 00:30.3 [11] 5 14:41.0 [16] 8 00:22.6 [3] 7 06:56.0 [2] 5 00:55.0 [3] 3 00:21.0 [3] 3 07:23.2 [2] 1 11:40.1 [17] 7 08:27.3 [7] 7
8 10 detail pretekára 3NT - ZUZIKE TEAM SVK 1999 3NITY Triathlon team Bratislava Oliver Arnold(1999) Michal Gašparovič(1999) Zuzana Ježíková(1991) 6. /  MIX štafety ELITE 1:24:03.0 0:12:07.0 05:09.6 [6] 6 00:23.3 [5] 5 12:02.0 [14] 10 00:33.3 [10] 10 08:38.0 [5] 9 07:38.0 [11] 9 00:43.6 [13] 10 12:25.7 [8] 10 00:25.1 [4] 8 09:43.8 [8] 8 06:26.2 [9] 9 00:24.8 [5] 9 11:25.5 [11] 9 00:30.3 [8] 9 07:33.3 [2] 8
9 29 detail pretekára 3NT BRATISLAVA SVK 1970 3NT Bratislava Peter Krivosucký (1983) Nina Doktoríková (2002) Tobiáš Barčík (2002) 7. /  MIX štafety ELITE 1:24:52.8 0:12:56.7 05:46.1 [12] 12 01:15.3 [16] 14 11:15.2 [10] 13 00:39.3 [12] 13 08:58.7 [10] 12 05:28.7 [4] 7 00:56.1 [14] 8 12:45.2 [9] 9 00:59.6 [15] 9 09:52.5 [9] 9 05:36.0 [6] 8 00:49.0 [9] 8 10:55.2 [7] 8 00:40.8 [13] 8 08:54.3 [10] 9
10 7 detail pretekára FÉNIX3CLUB1 SVK 1972 Fenix3Club Dana Vachová(1972) Roman Vach(1971) Marián Sivacek(1988) 2. /  Ostané štafety 1:26:03.8 0:14:07.7 05:55.1 [13] 13 00:50.6 [14] 12 11:06.7 [8] 12 00:45.1 [15] 12 09:27.5 [12] 13 07:33.8 [10] 12 00:20.8 [4] 11 12:53.5 [10] 12 00:52.3 [13] 11 10:07.0 [10] 10 10:17.7 [17] 13 00:20.0 [1] 12 06:57.8 [1] 10 00:20.1 [1] 10 08:15.3 [5] 10
11 8 detail pretekára 3NT - DOMČA TEAM SVK 1987 3NITY Triathlon team Bratislava Adam Fabo(1987) Juraj Kapušanský(1988) Dominika Holecová(2000) 8. /  MIX štafety ELITE 1:30:58.0 0:19:02.0 05:05.0 [5] 5 00:30.5 [8] 6 11:21.9 [11] 7 00:26.6 [8] 7 08:53.2 [9] 7 08:17.5 [13] 10 00:20.3 [2] 9 13:40.2 [14] 11 00:26.3 [5] 10 12:06.0 [14] 12 07:30.0 [12] 11 01:20.0 [13] 11 11:04.0 [8] 11 00:43.1 [14] 11 09:12.8 [11] 11
12 19 detail pretekára CNS ACADEMY 1 SVK 1986 CNS Academy Lukáš Belička(1986) Michaela Benova(1987) Róbert Macháč(1992) 9. /  MIX štafety ELITE 1:32:24.3 0:20:28.2 05:40.0 [10] 10 00:31.5 [9] 10 13:02.4 [17] 15 00:20.0 [2] 15 10:33.5 [15] 15 09:16.5 [14] 15 00:30.3 [12] 15 05:03.2 [1] 5 08:19.4 [17] 13 01:00.7 [1] 6 10:06.2 [16] 10 07:44.8 [17] 13 11:08.8 [10] 13 00:36.1 [11] 13 08:30.5 [9] 12
13 6 detail pretekára PRESTIGIO 3 SVK 1976 Prestigio Realiz team Bratislava Tatiana Churá(1976) Juraj Dodok(1981) Michal Blaško (1979) 2. /  MIX štafety AG 35+ 1:33:29.3 0:21:33.3 05:42.6 [11] 11 00:52.1 [15] 11 10:48.2 [6] 9 00:38.1 [11] 9 09:28.8 [13] 11 07:50.9 [12] 11 00:58.6 [15] 12 13:11.0 [11] 13 00:54.3 [14] 12 10:46.5 [11] 13 07:36.7 [13] 12 00:33.6 [6] 10 12:44.0 [17] 12 00:33.6 [10] 12 10:49.8 [16] 13
14 17 detail pretekára MTB KOLEČKO SVK 1979 MTB Kolečko Martin Daniel(1979) Katarína Danielova(1972) Lubomír Zezula(1963) 3. /  MIX štafety AG 35+ 1:38:04.8 0:26:08.7 06:54.0 [15] 15 00:20.0 [1] 15 11:33.5 [13] 14 00:21.6 [3] 14 09:52.7 [14] 14 10:09.0 [15] 14 00:28.0 [10] 14 14:03.7 [15] 15 00:29.8 [8] 15 11:42.7 [13] 14 07:53.2 [14] 14 01:23.8 [14] 14 11:35.2 [13] 14 00:25.8 [5] 14 10:51.0 [17] 14
15 11 detail pretekára FENIX 3 CLUB SVK 1970 Fenix 3 club Roman Jakubovitš (1975) Radovan Šnirc (1976) Michala Blažeková (1989) 10. /  MIX štafety ELITE 1:39:54.3 0:27:58.2 07:06.6 [16] 16 01:50.3 [17] 17 12:07.5 [16] 17 00:50.3 [16] 16 10:33.5 [16] 16 07:19.0 [9] 16 01:39.6 [16] 16 13:15.0 [12] 16 00:32.8 [11] 16 11:36.4 [12] 15 07:15.5 [11] 15 02:00.0 [16] 15 11:43.3 [14] 15 01:15.0 [15] 15 10:48.8 [15] 15
16 14 detail pretekára 3NT - IKA TEAM SVK 1968 3NITY Triathlon team Bratislava Róbert Vetrák 1977 Dag Ulehla(1958) Ingrid Smetanová(1967) 4. /  MIX štafety AG 35+ 1:39:58.8 0:28:02.7 05:22.0 [7] 7 00:26.7 [6] 8 10:15.0 [1] 5 00:24.6 [6] 5 08:42.5 [7] 5 12:04.0 [17] 13 00:20.8 [6] 13 15:46.7 [17] 14 00:30.3 [9] 14 14:33.7 [15] 16 08:12.9 [15] 16 01:35.1 [15] 16 11:48.3 [15] 16 00:38.1 [12] 16 09:17.5 [12] 16
17 12 detail pretekára FENIX3CLUB3 SVK 1975 Fenix3Club Igor Skýpala Zuzana Odchladalová Pavol Hajduk 3. /  Ostané štafety 1:47:38.1 0:35:42.0 08:24.0 [17] 17 00:20.7 [3] 16 12:05.5 [15] 16 01:16.6 [17] 17 12:11.0 [17] 17 10:24.9 [16] 17 02:00.3 [17] 17 13:31.8 [13] 17 01:04.6 [16] 17 19:46.0 [17] 17 00:54.2 [2] 17 01:17.6 [12] 17 12:23.5 [16] 17 01:18.8 [16] 17 10:38.1 [14] 17

Kontaktujte časomíru