Triatlon Senec 2019 - Triatlon Senec 2019 - sobota

Triatlon
DÁTUM :25.5.2019 MIESTO :Senec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plavanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plavanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 123 detail pretekára GRMANOVÁ Nelly SVK 2011 Chlpaté Gazely 1. /  Žiačky nádeje B 0:07:02.4 0:00:00.0 01:51.9 [4] 4 00:42.8 [6] 4 02:58.8 [3] 1 00:23.5 [9] 1 01:05.2 [6] 1
2 447 detail pretekára CESNEK Šimon SVK 2010 Motigo 1. /  Žiaci nádeje B 0:07:09.9 0:00:07.5 01:42.6 [1] 1 00:56.1 [11] 5 03:11.0 [5] 3 00:19.3 [2] 2 01:00.7 [3] 2
3 387 detail pretekára ŽILECKÝ Oliver SVK 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 2. /  Žiaci nádeje B 0:07:17.1 0:00:14.7 01:48.4 [2] 2 00:39.1 [2] 1 03:25.5 [12] 4 00:18.8 [1] 3 01:05.2 [5] 3
4 247 detail pretekára MIKUŠKA Tomáš SVK 2011 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiaci nádeje B 0:07:24.4 0:00:22.0 01:51.4 [3] 3 00:42.8 [5] 3 03:13.5 [7] 2 00:24.5 [11] 4 01:11.9 [9] 4
5 397 detail pretekára BRŇÁK Dávid SVK 2011 - nezistený - 4. /  Žiaci nádeje B 0:07:35.9 0:00:33.5 01:52.4 [5] 5 00:37.3 [1] 2 03:39.5 [19] 5 00:22.8 [6] 5 01:03.7 [4] 5
6 327 detail pretekára STRETAVSKÝ Oliver SVK 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Žiaci nádeje B 0:07:38.6 0:00:36.2 01:53.4 [6] 6 00:48.6 [8] 6 03:28.8 [13] 6 00:29.5 [20] 7 00:58.2 [1] 6
7 178 detail pretekára KAŠIAR Hugo SVK 2010 ŠK Atóm Levice 6. /  Žiaci nádeje B 0:07:39.6 0:00:37.2 02:38.6 [18] 18 00:42.6 [4] 12 02:57.5 [2] 7 00:20.3 [3] 6 01:00.4 [2] 7
8 471 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Barbora SVK 2010 ŠK Atom Levice 2. /  Žiačky nádeje B 0:07:57.4 0:00:55.0 02:20.4 [12] 12 00:43.4 [7] 8 03:16.7 [8] 9 00:25.0 [12] 8 01:11.8 [8] 8
9 168 detail pretekára JENDEK Jakub SVK 2010 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  Žiaci nádeje B 0:08:00.6 0:00:58.2 02:17.4 [11] 11 00:50.6 [9] 9 03:17.0 [9] 11 00:22.0 [4] 9 01:13.5 [10] 9
10 458 detail pretekára ADAMČA Norbert SVK 2011 Tri 2 Fly 8. /  Žiaci nádeje B 0:08:07.9 0:01:05.5 02:16.4 [10] 10 01:07.6 [17] 13 02:56.0 [1] 8 00:29.0 [19] 10 01:18.7 [18] 10
11 469 detail pretekára WEBER Patrik SVK 2010 WEBER KAYAK 9. /  Žiaci nádeje B 0:08:13.6 0:01:11.2 02:00.4 [8] 8 01:19.1 [25] 11 03:03.5 [4] 10 00:31.6 [22] 12 01:18.9 [19] 11
12 336 detail pretekára ŠČEVLÍKOVÁ Lara Tereza SVK 2011 TK Nové Zámky 3. /  Žiačky nádeje B 0:08:15.4 0:01:13.0 02:33.4 [14] 14 00:42.3 [3] 10 03:11.3 [6] 12 00:22.3 [5] 11 01:26.0 [25] 12
13 395 detail pretekára MIKULOVÁ Chloe Alexandria SVK 2011 - nezistený - 4. /  Žiačky nádeje B 0:08:33.1 0:01:30.7 01:58.9 [7] 7 00:51.8 [10] 7 03:53.3 [20] 13 00:27.5 [15] 13 01:21.4 [24] 13
14 103 detail pretekára FLIMELOVÁ Petra SVK 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Žiačky nádeje B 0:08:37.9 0:01:35.5 02:37.9 [17] 17 01:00.3 [12] 16 03:22.3 [10] 14 00:23.5 [10] 14 01:13.7 [11] 14
15 66 detail pretekára BÚZEKOVÁ Laura SVK 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky nádeje B 0:08:46.1 0:01:43.7 02:44.6 [19] 19 01:05.6 [16] 18 03:23.8 [11] 17 00:22.8 [7] 16 01:09.2 [7] 15
16 100 detail pretekára FEJDI Filip SVK 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  Žiaci nádeje B 0:08:47.1 0:01:44.7 02:10.6 [9] 9 01:16.6 [22] 14 03:35.5 [15] 15 00:28.0 [17] 15 01:16.2 [14] 16
17 390 detail pretekára ČIČMANEC David SVK 2011 - nezistený - 11. /  Žiaci nádeje B 0:08:58.6 0:01:56.2 02:26.9 [13] 13 01:07.8 [18] 15 03:33.5 [14] 16 00:35.0 [25] 17 01:15.2 [13] 17
18 252 detail pretekára MOTAJ Michal SVK 2011 Prestigio Realiz team Bratislava 12. /  Žiaci nádeje B 0:09:10.9 0:02:08.5 02:35.1 [16] 16 01:18.6 [24] 19 03:37.0 [16] 18 00:26.3 [14] 18 01:13.7 [12] 18
19 409 detail pretekára DANIELOVÁ Petra SVK 2010 MTB Kolečko 7. /  Žiačky nádeje B 0:09:29.1 0:02:26.7 02:35.1 [15] 15 01:03.0 [15] 17 04:04.1 [23] 19 00:27.5 [15] 19 01:19.2 [20] 19
20 67 detail pretekára BÚZEKOVÁ Lucia SVK 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Žiačky nádeje B 0:09:43.9 0:02:41.5 03:15.6 [23] 23 01:02.3 [14] 23 03:37.0 [16] 20 00:28.0 [18] 20 01:20.7 [23] 20
21 357 detail pretekára VAJDOVÁ Ivana SVK 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  Žiačky nádeje B 0:10:04.1 0:03:01.7 03:40.1 [26] 26 01:02.1 [13] 25 03:39.0 [18] 21 00:25.0 [13] 21 01:17.7 [17] 21
22 215 detail pretekára LEGÁTHOVÁ Kristína SVK 2011 - nezistený - 10. /  Žiačky nádeje B 0:10:30.9 0:03:28.5 02:59.4 [22] 22 01:17.1 [23] 22 04:23.0 [24] 23 00:31.2 [21] 23 01:20.0 [22] 22
23 173 detail pretekára KAKALIKOVA Lucia SVK 2011 - nezistený - 11. /  Žiačky nádeje B 0:10:39.4 0:03:37.0 02:55.9 [21] 21 01:20.1 [26] 21 04:34.0 [25] 25 00:32.3 [23] 24 01:16.9 [15] 23
24 365 detail pretekára VAVRINKOVIČ Juraj SVK 2010 - nezistený - 13. /  Žiaci nádeje B 0:10:42.1 0:03:39.7 03:21.9 [24] 24 01:11.6 [19] 24 03:57.8 [21] 22 00:38.5 [26] 22 01:32.2 [26] 24
25 426 detail pretekára PAVLÍKOVÁ Zuzana SVK 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  Žiačky nádeje B 0:10:43.1 0:03:40.7 03:38.4 [25] 25 01:12.3 [20] 26 03:57.8 [22] 24 00:35.0 [24] 25 01:19.5 [21] 25
26 462 detail pretekára BERNÁTOVÁ Lilien SVK 2011 - nezistený - 13. /  Žiačky nádeje B 0:10:46.6 0:03:44.2 02:49.4 [20] 20 01:13.3 [21] 20 05:03.8 [26] 26 00:22.8 [8] 26 01:17.2 [16] 26

Kontaktujte časomíru