Triatlon Senec 2019 - Triatlon Senec 2019 - sobota

Triatlon
DÁTUM :25.5.2019 MIESTO :Senec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plavanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plavanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 225 detail pretekára MANDÁK Alex SVK 2007 ŠK Atóm Levice 1. /  Žiaci mladší 0:19:53.5 0:00:00.0 03:25.7 [1] 1 00:28.6 [1] 1 11:26.5 [2] 1 00:19.5 [7] 1 04:13.0 [4] 1
2 88 detail pretekára DRAHOVSKÁ Eliška SVK 2007 ŠBR Piešťany 1. /  Žiačky mladšie 0:20:12.8 0:00:19.2 03:29.0 [4] 4 00:31.9 [3] 2 11:42.0 [7] 2 00:15.0 [2] 2 04:14.7 [6] 2
3 250 detail pretekára MORAVSKÁ Debora SVK 2007 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiačky mladšie 0:20:23.3 0:00:29.7 03:44.2 [8] 8 00:36.1 [5] 7 11:26.2 [1] 5 00:17.8 [3] 4 04:18.7 [8] 3
4 212 detail pretekára LAKTIŠOVÁ Simona SVK 2007 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky mladšie 0:20:39.0 0:00:45.5 03:39.0 [6] 6 00:40.6 [9] 6 11:29.5 [3] 6 00:19.5 [6] 5 04:30.2 [9] 4
5 124 detail pretekára GRMANOVÁ Laura SVK 2006 Chlpaté Gazely 4. /  Žiačky mladšie 0:20:53.7 0:01:00.2 03:29.0 [3] 3 00:36.0 [4] 4 11:41.0 [6] 3 00:14.0 [1] 3 04:53.7 [13] 5
6 459 detail pretekára SALAZAR Francesco SVK 2006 3NT Bratislava 2. /  Žiaci mladší 0:20:55.3 0:01:01.7 03:45.0 [9] 9 00:40.1 [7] 8 12:16.5 [11] 8 00:23.3 [10] 9 03:50.2 [2] 6
7 244 detail pretekára MIKLENČIČ Jakub SVK 2006 Športový Triatlonový Klub Pezinok 3. /  Žiaci mladší 0:20:59.8 0:01:06.2 03:27.7 [2] 2 00:41.1 [11] 5 11:37.3 [5] 4 00:42.3 [25] 7 04:31.2 [10] 7
8 115 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Žaneta SVK 2007 ŠK Atóm Levice 5. /  Žiačky mladšie 0:21:18.8 0:01:25.2 03:33.3 [5] 5 00:30.3 [2] 3 11:50.0 [8] 7 00:18.8 [5] 6 05:06.2 [17] 8
9 277 detail pretekára PEŠKO Michal SVK 2007 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 4. /  Žiaci mladší 0:21:33.5 0:01:40.0 03:59.0 [14] 14 00:43.9 [13] 13 12:13.2 [9] 11 00:23.8 [12] 10 04:13.5 [5] 9
10 463 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Karolína SVK 2007 ŠK Atóm Levice 6. /  Žiačky mladšie 0:21:36.3 0:01:42.7 03:52.2 [13] 13 00:51.3 [19] 14 12:24.5 [12] 12 00:18.5 [4] 11 04:09.5 [3] 10
11 94 detail pretekára ĎURIŠIN Matúš SVK 2006 Prestigio Realiz team Bratislava 5. /  Žiaci mladší 0:21:43.3 0:01:49.7 04:27.7 [17] 17 00:53.1 [21] 17 11:33.7 [4] 10 00:32.8 [22] 12 04:15.7 [7] 11
12 334 detail pretekára ŠABO Michal SVK 2006 Prestigio Realiz team Bratislava 6. /  Žiaci mladší 0:22:28.3 0:02:34.7 03:48.0 [12] 12 00:40.6 [8] 12 12:13.5 [10] 9 00:21.4 [9] 8 05:24.6 [20] 12
13 106 detail pretekára FOTULOVÁ Alexandra SVK 2007 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 7. /  Žiačky mladšie 0:22:31.3 0:02:37.7 03:47.0 [10] 10 00:40.9 [10] 10 12:49.0 [15] 13 00:20.3 [8] 13 04:54.0 [14] 13
14 320 detail pretekára SNOVÁKOVÁ Bibiana SVK 2007 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 8. /  Žiačky mladšie 0:22:50.3 0:02:56.7 03:47.2 [11] 11 00:41.1 [12] 11 12:55.0 [16] 14 00:25.0 [14] 14 05:01.7 [15] 14
15 221 detail pretekára MACHÁČKOVÁ Hana SVK 2006 Športový Triatlonový Klub Pezinok 9. /  Žiačky mladšie 0:23:10.3 0:03:16.7 04:56.2 [21] 21 00:50.6 [17] 20 12:27.5 [13] 16 00:23.5 [11] 16 04:32.2 [11] 15
16 386 detail pretekára ŽILECKÁ Lucia SVK 2007 Prestigio Realiz team Bratislava 10. /  Žiačky mladšie 0:23:21.0 0:03:27.5 03:42.7 [7] 7 00:44.8 [15] 9 13:21.0 [17] 15 00:28.3 [18] 15 05:04.0 [16] 16
17 478 detail pretekára KLOBUŠNÍK Šimon SVK 2007 Prestigio Realiz team Bratislava 7. /  Žiaci mladší 0:24:09.8 0:04:16.2 05:01.0 [22] 22 00:50.8 [18] 22 12:40.6 [14] 18 00:27.7 [17] 18 05:09.5 [18] 17
18 118 detail pretekára GÁLLOVÁ Vanessa SVK 2007 Prestigio Realiz team Bratislava 11. /  Žiačky mladšie 0:24:18.5 0:04:25.0 04:09.2 [15] 15 00:47.8 [16] 15 13:26.8 [18] 17 00:32.5 [21] 17 05:22.0 [19] 18
19 370 detail pretekára VITKOVÁ Natália SVK 2007 Športový Triatlonový Klub Pezinok 12. /  Žiačky mladšie 0:25:02.5 0:05:09.0 05:20.0 [23] 23 00:54.6 [22] 23 13:32.5 [19] 23 00:24.3 [13] 23 04:51.0 [12] 19
20 419 detail pretekára KOLENIKOVA Nina SVK 2006 Športový Triatlonový Klub Pezinok 13. /  Žiačky mladšie 0:25:26.5 0:05:33.0 04:18.0 [16] 16 00:44.8 [14] 16 13:40.5 [21] 19 00:28.5 [19] 19 06:14.5 [23] 20
21 313 detail pretekára SLÁDEKOVÁ Veronika SVK 2006 Chlpaté Gazely 14. /  Žiačky mladšie 0:25:47.5 0:05:54.0 04:42.5 [19] 19 01:00.3 [23] 19 13:41.5 [23] 21 00:33.5 [23] 22 05:49.5 [21] 21
22 468 detail pretekára WEBER Kristína SVK 2007 WEBER KAYAK 15. /  Žiačky mladšie 0:26:13.0 0:06:19.5 05:39.0 [25] 25 00:51.6 [20] 24 14:39.5 [25] 25 01:33.5 [26] 25 03:29.2 [1] 22
23 373 detail pretekára VOĽANSKÝ Juraj SVK 2007 Prestigio Realiz team Bratislava 8. /  Žiaci mladší 0:26:20.5 0:06:27.0 04:43.0 [20] 20 00:39.8 [6] 18 13:41.3 [22] 20 00:26.3 [15] 20 06:50.0 [24] 23
24 424 detail pretekára POKORNÝ Matúš SVK 2006 Prestigio Realiz team Bratislava 9. /  Žiaci mladší 0:27:12.3 0:07:18.7 04:33.0 [18] 18 01:15.3 [25] 21 13:38.0 [20] 22 00:27.3 [16] 21 07:18.5 [25] 24
25 157 detail pretekára ILLICH Marco SVK 2007 Prestigio Realiz team Bratislava 10. /  Žiaci mladší 0:28:59.5 0:09:06.0 05:26.2 [24] 24 01:07.3 [24] 25 14:19.5 [24] 24 00:28.5 [20] 24 07:37.7 [26] 25
26 452 detail pretekára SZAKSZ Patrik SVK 2006 - nezistený - 11. /  Žiaci mladší 0:30:00.3 0:10:06.7 06:26.5 [26] 26 01:54.8 [26] 26 15:00.0 [26] 26 00:36.0 [24] 26 06:02.8 [22] 26
27 457 detail pretekára KALLOVÁ Sofia SVK 2007 - nezistený - 16. /  Žiačky mladšie 1:20:38.1 1:00:44.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 27

Kontaktujte časomíru