ŠKODA Vlko Hron MTB maratón

MTB
DÁTUM :4.5.2019 MIESTO :Hronsek

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety Kategórie Čas Strata Cieľ #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety Kategórie Čas Strata Cieľ #
1 638 detail pretekára MTBIKER & BBTRENER.SK Róbert Gombala Michal Mojžiš 1. /  Štafeta Muži 1:37:42.0 0:00:00.0 1:04:15.4 1
2 617 detail pretekára SUNCYCLE CYCLING TEAM Pavol Gábor Pavol Gábor 2. /  Štafeta Muži 1:42:51.8 0:05:09.7 1:04:33.9 2
3 609 detail pretekára BOJNÁ BIKE TEAM & TEAM TELEDAT Martin Kučerka Lukáš Lafférs 3. /  Štafeta Muži 1:44:21.0 0:06:39.0 1:07:13.5 5
4 634 detail pretekára ŠK ATLETI BS Jozef Gibala Peter Ursíny 4. /  Štafeta Muži 1:46:25.8 0:08:43.7 1:13:10.0 12
5 631 detail pretekára VSETKONABEH.SK A KORDÍCKY HREBENÁK Marek Donoval Michal Gonda 5. /  Štafeta Muži 1:47:19.0 0:09:37.0 1:09:11.7 7
6 630 detail pretekára 3NT Matúš Kováčik Roman Ďuriš 6. /  Štafeta Muži 1:49:04.3 0:11:22.2 1:06:23.4 4
7 637 detail pretekára FTC CC FIĽAKOVO Marek Matúška Branislav Jánošík 7. /  Štafeta Muži 1:52:07.1 0:14:25.1 1:10:38.5 8
8 619 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN Milan Škarvada Jirko Škvařil 8. /  Štafeta Muži 1:52:27.3 0:14:45.2 1:12:17.5 9
9 620 detail pretekára NIGHTTRIPPERS Andrej Čanecký Alica Dupejová 1. /  Štafeta zmiešaná 1:52:39.8 0:14:57.7 1:05:24.6 3
10 621 detail pretekára CK.MALACHOV Palo Murín Tomáš Kubiš 9. /  Štafeta Muži 1:53:28.8 0:15:46.7 1:12:56.2 10
11 612 detail pretekára TJ GULAG Ján Krasňan Vladislav Volek 10. /  Štafeta Muži 2:03:03.7 0:25:21.6 1:19:21.7 17
12 623 detail pretekára YOUNG TALENT CYCLING TEAM Jana Sýkorová Lucia Zacharová 1. /  Štafeta Ženy 2:03:49.6 0:26:07.5 1:18:10.2 14
13 636 detail pretekára JURASSIC BIKE TEAM DOLNÝ KUBÍN Eduard Gracik Monika Chovanová 2. /  Štafeta zmiešaná 2:03:56.8 0:26:14.7 1:21:17.2 20
14 625 detail pretekára C.K. MALACHOV Roman Ličko František Zlevský 11. /  Štafeta Muži 2:04:42.6 0:27:00.5 1:18:26.2 15
15 622 detail pretekára BIKEPRO SPORT Matej Zahorec Katarína Záhorcová 3. /  Štafeta zmiešaná 2:04:52.6 0:27:10.5 1:07:17.7 6
16 606 detail pretekára BIKEPRO BB Richard Lehocký Lehocký Nôtová 4. /  Štafeta zmiešaná 2:06:12.6 0:28:30.5 1:15:17.0 13
17 629 detail pretekára CK PO ROBOTE Marcela Medveďová Kristína Resslová 2. /  Štafeta Ženy 2:06:22.1 0:28:40.0 1:24:36.0 23
18 604 detail pretekára MRK Ondrej Ondrejkovič Gustáv Petráš 12. /  Štafeta Muži 2:07:04.8 0:29:22.8 1:19:19.2 16
19 615 detail pretekára MARATHON BB TEAM Norbert Holko Dušan Murgaš 13. /  Štafeta Muži 2:08:53.8 0:31:11.8 1:22:55.0 21
20 610 detail pretekára RTZV TOP TEAM Michal Fronc Lukáš Liška 14. /  Štafeta Muži 2:09:24.6 0:31:42.5 1:28:06.5 26
21 613 detail pretekára YOUNG TALENT CYCLING TEAM Peter Komora Marek Komora 15. /  Štafeta Muži 2:10:06.6 0:32:24.5 1:26:00.5 25
22 627 detail pretekára KORPÁŠOVCI Peter Korpáš Lucia Korpášová 16. /  Štafeta Muži 2:10:39.1 0:32:57.0 1:20:55.2 19
23 607 detail pretekára BEZ KLUBU Martin Mikula Tomas Mikula 17. /  Štafeta Muži 2:12:26.6 0:34:44.5 1:24:33.2 22
24 624 detail pretekára BANSKÁ BYSTRICA Zuzana Haasová Andrea Lanáková 3. /  Štafeta Ženy 2:13:16.8 0:35:34.8 1:24:42.0 24
25 611 detail pretekára ZVOLENSKÍ ČERTI Radovan Krnáč Lucia Sujová 5. /  Štafeta zmiešaná 2:13:32.7 0:35:50.6 1:13:06.0 11
26 608 detail pretekára CK MALACHOV Jana Kohárová Alena Slaná 4. /  Štafeta Ženy 2:17:41.2 0:39:59.1 1:31:50.0 30
27 628 detail pretekára SUNCYCLE.SK RACING TEAM Dana Golianová Zuzana Šmelková 5. /  Štafeta Ženy 2:20:42.6 0:43:00.5 1:31:54.0 31
28 602 detail pretekára MRK Augustín Magdolen Elena Tatarková 6. /  Štafeta zmiešaná 2:20:50.9 0:43:08.9 1:29:21.2 28
29 614 detail pretekára BLAZNI NA BICYKLOCH Dušan Petráš Božena Petrášová 7. /  Štafeta zmiešaná 2:23:41.7 0:45:59.7 1:32:11.2 32
30 640 detail pretekára ŠKL BB Ján Jelensý Vladimír Mihálik 18. /  Štafeta Muži 2:24:49.3 0:47:07.3 1:35:52.3 34
31 633 detail pretekára HAPPY FEET Rastislav Švec Rastislav Švec 19. /  Štafeta Muži 2:25:05.6 0:47:23.6 1:29:26.0 29
32 635 detail pretekára HAPPY FEET Pavol Novotný Natália Novotná 8. /  Štafeta zmiešaná 2:26:32.6 0:48:50.5 1:19:26.5 18
33 642 detail pretekára -DUO NÁMAHA Filip Ludvigh Ľuboš Uhrín 20. /  Štafeta Muži 2:27:46.3 0:50:04.3 1:40:58.8 36
34 616 detail pretekára KLUB CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN Andrej Dobrík Ján Marienčík 21. /  Štafeta Muži 2:29:45.8 0:52:03.8 1:42:33.8 37
35 641 detail pretekára REZEN SO SALATOM Lukáš Belička Zuzana Ďurčeková 9. /  Štafeta zmiešaná 2:29:47.6 0:52:05.5 1:29:08.2 27
36 618 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN Miroslav Technovský Roman Matejko 22. /  Štafeta Muži 2:30:35.8 0:52:53.8 1:34:45.5 33
37 626 detail pretekára ZVOLEN Martin Bartoš Katarína Paulická 10. /  Štafeta zmiešaná 2:31:24.1 0:53:42.1 1:35:55.0 35
38 601 detail pretekára AK ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN Milan Barth Zuzana Barthová 11. /  Štafeta zmiešaná 2:33:22.3 0:55:40.3 1:43:16.5 38
39 639 detail pretekára Igor Styk Róbert Chaban 23. /  Štafeta Muži 2:36:02.9 0:58:20.8 1:52:09.0 40
40 605 detail pretekára CYKLOPARTIČKA Jana Kordíková Tomáš Kordík 12. /  Štafeta zmiešaná 2:41:08.1 1:03:26.1 1:51:48.3 39
--- 603 detail pretekára MRK Matúš Magdolen Jaroslav Olejár . /  Štafeta Muži DNF --- 1:38:46.0 ---

Kontaktujte časomíru