47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - neděle
DÁTUM : | 10.3.2019 | MIESTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 776 | BÖHME Charlotte | 2004 | SV Stützengrün | 1. / Jugend weiblich | 1:39:16.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 559 | MÜLLER Luise | 2000 | --- | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:46:42.2 | 0:07:25.5 | ||
3 | diplom | 545 | JAKOB Anja | 1975 | VSC Klingenthal | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:47:54.0 | 0:08:37.2 | ||
4 | diplom | 584 | GLATHE Joy | 2003 | VSC Klingenthal | 2. / Jugend weiblich | 1:48:19.0 | 0:09:02.2 | ||
5 | diplom | 536 | HEINRICH Liane | 1962 | VfA endLOS Dresden | 1. / Frauen 51-60 Jahre | 1:52:10.8 | 0:12:54.0 | ||
6 | diplom | 829 | WEIKARD Luca | 2005 | SKG Gersfeld | 3. / Jugend weiblich | 1:53:43.2 | 0:14:26.4 | ||
7 | diplom | 528 | WILD Stefanie | 1999 | SG Stahl Schmiedeberg | 2. / Frauen 19-30 Jahre | 1:58:08.5 | 0:18:51.8 | ||
8 | diplom | 577 | GÄRTNER Sharlynn | 2006 | ATSV - Gebirge Gelobtland | 4. / Jugend weiblich | 1:59:08.3 | 0:19:51.5 | ||
9 | diplom | 570 | TÜNNERMANN Gudrun | 1963 | Mtv Seesen | 2. / Frauen 51-60 Jahre | 2:00:59.8 | 0:21:43.0 | ||
10 | diplom | 746 | GELFERT Lisa | 1993 | SV Schönheide | 3. / Frauen 19-30 Jahre | 2:01:25.8 | 0:22:09.0 | ||
11 | diplom | 785 | HOLL Teresa | 2004 | SV Grünbach | 5. / Jugend weiblich | 2:02:39.3 | 0:23:22.5 | ||
12 | diplom | 805 | LANGER Steffi | 1963 | --- | 3. / Frauen 51-60 Jahre | 2:03:48.3 | 0:24:31.5 | ||
13 | diplom | 770 | SELTMANN Annika | 2003 | SV Tanne Thalheim | 6. / Jugend weiblich | 2:07:53.1 | 0:28:36.3 | ||
14 | diplom | 830 | WEIKARD Annika | 1999 | SKG Gersfeld | 4. / Frauen 19-30 Jahre | 2:09:23.3 | 0:30:06.6 | ||
15 | diplom | 787 | KOLBE Cindy | 1979 | SV Trebsen | 1. / Frauen 31-40 Jahre | 2:13:24.6 | 0:34:07.8 | ||
16 | diplom | 624 | ROSENAU Sylvia | 1966 | TSG Ruhla / WSC 07 | 4. / Frauen 51-60 Jahre | 2:15:55.8 | 0:36:39.1 | ||
17 | diplom | 593 | ULBERT Mandy | 1965 | Team Sport Albert | 5. / Frauen 51-60 Jahre | 2:16:36.1 | 0:37:19.3 | ||
18 | diplom | 762 | WINTER Josepha | 1989 | Richtersnorner Ruderverein | 5. / Frauen 19-30 Jahre | 2:17:31.3 | 0:38:14.6 | ||
19 | diplom | 736 | FRIEDRICH Silvana | 1974 | --- | 2. / Frauen 41-50 Jahre | 2:19:18.1 | 0:40:01.4 | ||
20 | diplom | 552 | HEIDRICH Grit | 1970 | Ski-Verein Triebes e.V. | 3. / Frauen 41-50 Jahre | 2:19:35.1 | 0:40:18.4 | ||
21 | diplom | 777 | GÖTZEL Linda | 1983 | VSC Klingenthal | 2. / Frauen 31-40 Jahre | 2:22:29.6 | 0:43:12.9 | ||
22 | diplom | 766 | SÖFFEL Constanze | 1983 | PSV ZITTAU | 3. / Frauen 31-40 Jahre | 2:22:39.1 | 0:43:22.4 | ||
23 | diplom | 848 | KUPFER Lena | 2004 | SV Trebsen | 7. / Jugend weiblich | 2:23:06.3 | 0:43:49.5 | ||
24 | diplom | 846 | BEIER Kati | 1978 | SG Dresden Weißig | 4. / Frauen 41-50 Jahre | 2:26:50.6 | 0:47:33.9 | ||
25 | diplom | 779 | EIGNER Camilla | 1996 | --- | 6. / Frauen 19-30 Jahre | 2:29:11.8 | 0:49:55.0 | ||
26 | diplom | 601 | STREITENBERGER Ulrike | 1974 | Harzfalke Tanne | 5. / Frauen 41-50 Jahre | 2:33:42.7 | 0:54:25.9 | ||
27 | diplom | 753 | FROTSCHER Daniela | 1972 | LATV Plauen | 6. / Frauen 41-50 Jahre | 2:40:56.7 | 1:01:39.9 | ||
28 | diplom | 749 | ZINKE Manuela | 1966 | Uni Magdeburg | 6. / Frauen 51-60 Jahre | 2:46:05.7 | 1:06:49.0 | ||
29 | diplom | 768 | CZESNIK Corinne | 1952 | --- | 1. / Frauen über 60 Jahre | 2:46:27.0 | 1:07:10.2 | ||
30 | diplom | 778 | HÄNEL Katrin | 1967 | SSV 1863 Sayda | 7. / Frauen 51-60 Jahre | 2:47:01.7 | 1:07:45.0 | ||
31 | diplom | 616 | HERBIG Jeannine | 1985 | --- | 4. / Frauen 31-40 Jahre | 2:49:49.1 | 1:10:32.4 | ||
32 | diplom | 840 | WIDDER Michaela | 1980 | DRESDEN | 5. / Frauen 31-40 Jahre | 2:54:17.4 | 1:15:00.6 | ||
33 | diplom | 820 | SCHIEBEL Bettina | 1966 | ESV Lok Zwickau | 8. / Frauen 51-60 Jahre | 2:55:55.5 | 1:16:38.7 | ||
34 | diplom | 803 | ROSS Petra | 1965 | SV Warnemünde | 9. / Frauen 51-60 Jahre | 3:04:28.0 | 1:25:11.3 | ||
35 | diplom | 742 | BLUSCHKE Monika | 1956 | LG Osterwieck | 2. / Frauen über 60 Jahre | 3:15:45.3 | 1:36:28.6 | ||
36 | diplom | 741 | NEBAUER Gerda | 1945 | SV Warnemünde | 3. / Frauen über 60 Jahre | 3:30:19.6 | 1:51:02.9 | ||
37 | diplom | 751 | SEIBT Anett | 1975 | --- | 7. / Frauen 41-50 Jahre | 3:33:58.3 | 1:54:41.5 | ||
38 | diplom | 574 | GALLAZZI Laura | 1958 | Sci Club Cunardo | 4. / Frauen über 60 Jahre | 3:50:01.7 | 2:10:44.9 | ||
--- | 842 | GEIßLER Annegret | 1959 | Alpenverein Weimar | . / Frauen 51-60 Jahre | DNF | --- | |||
--- | 543 | GROßE Annett | 1973 | VSC Klingenthal | . / Frauen 41-50 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 558 | MORGENSTERN Sabine | 1961 | ATSV Gebirge/Gelobtland | . / Frauen 51-60 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 739 | SCHMIDT Jana | 1974 | --- | . / Frauen 41-50 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 744 | SONNTAG Sarah | 1990 | RSV Braunschweig | . / Frauen 19-30 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 754 | HAUSDORF Karola | 1961 | Rennsteiglaufverein/Saalfeld | . / Frauen 51-60 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 757 | HÖLL Elisabeth | 1987 | Ski-Club Carlsfeld | . / Frauen 31-40 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 759 | ANUS Melanie | 1993 | Skiverein Schönheide e.V. | . / Frauen 19-30 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 771 | HÄRTWIG Barbara | 1977 | SC DHfK / Skisport | . / Frauen 41-50 Jahre | DNS | --- |