47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - sobota
DÁTUM : | 9.3.2019 | MIESTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 560 | OSKAR Böhme | 2007 | Skiverein Stützengrün e.V. | 1. / S12-männlich | 0:13:35.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 561 | FABIO Speri | 2007 | Skiverein Stützengrün e.V. | 2. / S12-männlich | 0:15:16.7 | 0:01:40.7 | ||
3 | diplom | 554 | SCHWARZENBERGER Cedrik | 2007 | TSG Bau Hammerbrücke | 3. / S12-männlich | 0:15:46.7 | 0:02:10.7 | ||
4 | diplom | 531 | KOBER Katelynn | 2007 | SV Grünbach | 1. / S12-weiblich | 0:16:01.9 | 0:02:26.0 | ||
5 | diplom | 505 | KADNER Felix | 2008 | SV Grün Weiß Pirna | 1. / S11-männlich | 0:16:29.2 | 0:02:53.2 | ||
6 | diplom | 507 | SCHIPPERS Hannah | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / S12-weiblich | 0:16:34.2 | 0:02:58.2 | ||
7 | diplom | 564 | DECKER Matous | 2007 | Sport Club Plzeň | 4. / S12-männlich | 0:16:39.2 | 0:03:03.2 | ||
8 | diplom | 510 | HANISCH Christopher | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / S12-männlich | 0:17:05.4 | 0:03:29.5 | ||
9 | diplom | 546 | METSCHNABL Konstantin | 2009 | VSC Klingenthal | 1. / S10-männlich | 0:17:19.2 | 0:03:43.2 | ||
10 | diplom | 543 | GÖLTZEL Elisabeth | 2009 | VSC Klingenthal | 1. / S10-weiblich | 0:17:19.9 | 0:03:44.0 | ||
11 | diplom | 545 | REYER Nele | 2009 | VSC Klingenthal | 2. / S10-weiblich | 0:17:26.9 | 0:03:51.0 | ||
12 | diplom | 565 | KONRADYOVA Karolina | 2007 | Sport Club Plzeň | 3. / S12-weiblich | 0:17:28.4 | 0:03:52.5 | ||
13 | diplom | 567 | NYKLESOVA Marketa | 2007 | Sport Club Plzeň | 4. / S12-weiblich | 0:17:31.0 | 0:03:55.0 | ||
14 | diplom | 508 | SIEGEL Felix | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 6. / S12-männlich | 0:17:34.9 | 0:03:59.0 | ||
15 | diplom | 516 | KÜHNE Karoline | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / S12-weiblich | 0:17:44.9 | 0:04:09.0 | ||
16 | diplom | 521 | SELTMANN Annalena | 2007 | SV Tanne Thalheim e.V. | 6. / S12-weiblich | 0:17:47.4 | 0:04:11.5 | ||
17 | diplom | 515 | KÜHNE Arne | 2008 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / S11-männlich | 0:17:52.4 | 0:04:16.5 | ||
18 | diplom | 534 | SCHENDERLEIN Alex | 2007 | SV Grünbach | 7. / S12-männlich | 0:18:07.9 | 0:04:32.0 | ||
19 | diplom | 556 | LEIMBACH Mika | 2008 | OLV Ohrdruf | 3. / S11-männlich | 0:18:12.4 | 0:04:36.5 | ||
20 | diplom | 511 | GÖTZ Elsa | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 7. / S12-weiblich | 0:19:02.5 | 0:05:26.5 | ||
21 | diplom | 547 | GÖTZEL Aaron | 2010 | VSC Klingenthal | 1. / S9-männlich | 0:19:08.0 | 0:05:32.0 | ||
22 | diplom | 549 | SCHALLER Johanna | 2010 | VSC Klingenthal | 1. / S9-weiblich | 0:19:14.5 | 0:05:38.5 | ||
23 | diplom | 509 | GOROGRANZ Olofson | 2008 | SV Grün Weiß Pirna | 4. / S11-männlich | 0:19:16.5 | 0:05:40.5 | ||
24 | diplom | 562 | LOHR Philipp Paul | 2007 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 8. / S12-männlich | 0:19:18.2 | 0:05:42.2 | ||
25 | diplom | 517 | SCHOß Moritz | 2008 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / S11-männlich | 0:19:23.7 | 0:05:47.7 | ||
26 | diplom | 544 | BÖHM Hermine | 2009 | VSC Klingenthal | 3. / S10-weiblich | 0:19:33.7 | 0:05:57.7 | ||
27 | diplom | 552 | KIESEL Nick | 2010 | TSG Bau Hammerbrücke | 2. / S9-männlich | 0:19:42.5 | 0:06:06.5 | ||
28 | diplom | 513 | PYKA Julian | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 9. / S12-männlich | 0:19:54.7 | 0:06:18.7 | ||
29 | diplom | 553 | KIESEL Josy | 2008 | TSG Bau Hammerbrücke | 1. / S11-weiblich | 0:19:55.0 | 0:06:19.0 | ||
30 | diplom | 512 | SCHIPPERS Finn | 2009 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / S10-männlich | 0:19:56.0 | 0:06:20.0 | ||
31 | diplom | 558 | SCHNEIDER Hedy | 2010 | Skiverein Stützengrün e.V. | 2. / S9-weiblich | 0:20:08.2 | 0:06:32.2 | ||
32 | diplom | 518 | CASPAR Leonie | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 8. / S12-weiblich | 0:20:15.7 | 0:06:39.7 | ||
33 | diplom | 571 | EISERMANN Till | 2009 | Skiverein Schönheide e.V. | 3. / S10-männlich | 0:20:21.5 | 0:06:45.5 | ||
34 | diplom | 557 | KLOSS Mia | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 9. / S12-weiblich | 0:20:32.5 | 0:06:56.5 | ||
35 | diplom | 538 | BACHMANN Albert | 2010 | SV Grünbach | 3. / S9-männlich | 0:20:48.0 | 0:07:12.0 | ||
36 | diplom | 533 | SCHNEIDER Annabell | 2007 | SV Grünbach | 10. / S12-weiblich | 0:20:55.2 | 0:07:19.2 | ||
37 | diplom | 550 | BOGLER Lilly | 2010 | VSC Klingenthal | 3. / S9-weiblich | 0:20:59.5 | 0:07:23.5 | ||
38 | diplom | 569 | LEICHSENRING Niklas | 2009 | Skiverein Schönheide e.V. | 4. / S10-männlich | 0:21:00.5 | 0:07:24.5 | ||
39 | diplom | 514 | PETZKA Bruno | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 10. / S12-männlich | 0:21:06.0 | 0:07:30.0 | ||
39 | diplom | 563 | LOHR Maximilian | 2009 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 5. / S10-männlich | 0:21:06.0 | 0:07:30.0 | ||
41 | diplom | 536 | HEINZ Lena | 2009 | SV Grünbach | 4. / S10-weiblich | 0:21:06.5 | 0:07:30.5 | ||
42 | diplom | 542 | GLATHE Noemy | 2009 | VSC Klingenthal | 5. / S10-weiblich | 0:21:11.5 | 0:07:35.5 | ||
43 | diplom | 519 | IHLE Nikita | 2008 | SV Tanne Thalheim e.V. | 2. / S11-weiblich | 0:21:12.7 | 0:07:36.7 | ||
44 | diplom | 559 | ANTON Sommermann | 2010 | Skiverein Stützengrün e.V. | 4. / S9-männlich | 0:21:31.2 | 0:07:55.2 | ||
45 | diplom | 568 | RICHTER Alfons | 2010 | Skiverein Schönheide e.V. | 5. / S9-männlich | 0:21:36.0 | 0:08:00.0 | ||
46 | diplom | 572 | MÜLLER Kenny | 2008 | Skiverein Schönheide e.V. | 6. / S11-männlich | 0:21:37.5 | 0:08:01.5 | ||
47 | diplom | 535 | FUCHS Merle | 2009 | SV Grünbach | 6. / S10-weiblich | 0:21:46.2 | 0:08:10.2 | ||
48 | diplom | 539 | SCHENDERLEIN Lilly | 2010 | SV Grünbach | 4. / S9-weiblich | 0:22:07.7 | 0:08:31.7 | ||
49 | diplom | 504 | GÖTZ Johann | 2011 | SV Grün Weiß Pirna | 6. / S9-männlich | 0:22:14.5 | 0:08:38.5 | ||
50 | diplom | 503 | PROSKE Helene | 2008 | Straßenräuber Geithain | 3. / S11-weiblich | 0:22:51.0 | 0:09:15.0 | ||
51 | diplom | 551 | WEIDLICH Kimi | 2009 | VSC Klingenthal | 6. / S10-männlich | 0:23:10.7 | 0:09:34.7 | ||
52 | diplom | 541 | GÖTZEL Anna | 2009 | VSC Klingenthal | 7. / S10-weiblich | 0:23:11.5 | 0:09:35.5 | ||
53 | diplom | 570 | UNGER Nelly | 2009 | Skiverein Schönheide e.V. | 8. / S10-weiblich | 0:23:29.5 | 0:09:53.5 | ||
54 | diplom | 566 | JAROSCH Carl | 2010 | DSC 1898 e.V. | 7. / S9-männlich | 0:23:42.5 | 0:10:06.5 | ||
55 | diplom | 555 | SCHÜRER Tom | 2010 | TSG Bau Hammerbrücke | 8. / S9-männlich | 0:24:01.7 | 0:10:25.7 | ||
56 | diplom | 506 | PISSAREK Emilia | 2010 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / S9-weiblich | 0:24:07.2 | 0:10:31.2 | ||
57 | diplom | 540 | SOLBRIG Emma | 2010 | SV Grünbach | 6. / S9-weiblich | 0:24:07.5 | 0:10:31.5 | ||
58 | diplom | 573 | EISERMANN Greta | 2007 | Skiverein Schönheide e.V. | 11. / S12-weiblich | 0:24:16.2 | 0:10:40.2 | ||
59 | diplom | 525 | VORRATH Etienne | 2009 | TSV Leuna e.V. | 7. / S10-männlich | 0:24:25.0 | 0:10:49.0 | ||
60 | diplom | 501 | STAHLKOPF Sarah | 2008 | Eichwalde | 4. / S11-weiblich | 0:24:31.0 | 0:10:55.0 | ||
61 | diplom | 502 | STAHLKOPF Julia | 2008 | Eichwalde | 5. / S11-weiblich | 0:27:25.5 | 0:13:49.5 | ||
62 | diplom | 528 | SCHLICHTING Thea | 2009 | SC DHfK / Skisport | 9. / S10-weiblich | 0:27:39.0 | 0:14:03.0 | ||
63 | diplom | 532 | ALLENSTEIN Selina | 2009 | Chemnitzer Wander- und Bergsport Verein (CWBV) | 10. / S10-weiblich | 0:29:55.7 | 0:16:19.8 | ||
64 | diplom | 523 | STEINMETZER Elias | 2011 | TSV Leuna e.V. | 9. / S9-männlich | 0:32:02.5 | 0:18:26.5 | ||
--- | 520 | KNOTH Konrad | 2007 | SV Tanne Thalheim e.V. | . / S12-männlich | DNS | --- | |||
--- | 522 | LANGE Lilly | 2010 | TSV Leuna e.V. | . / S9-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 524 | HELBING Jakob | 2010 | TSV Leuna e.V. | . / S9-männlich | DNS | --- | |||
--- | 526 | MENNICKE Jamie | 2009 | TSV Leuna e.V. | . / S10-männlich | DNS | --- | |||
--- | 527 | DOHNAL Richard | 2008 | TSV Leuna e.V. | . / S11-männlich | DNS | --- | |||
--- | 529 | JÄSCHE Roslie | 2008 | SV Grünbach | . / S11-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 530 | GRUBER Nele | 2008 | SV Grünbach | . / S11-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 537 | STIER Enno | 2009 | SV Grünbach | . / S10-männlich | DNS | --- | |||
--- | 548 | HEINICKE Predo | 2010 | VSC Klingenthal | . / S9-männlich | DNS | --- |